2017. július 21. - Dániel, Daniella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 21. - Dániel, Daniella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (7149 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
szödike 2006-10-19 12:08:21 Válasz erre
Szia Kitty!
Itt láttam varázslós cikkeket, és abban van szerelmi kötés. Szerintem először csak ártalmatlan módszerekkel próbálkozz, a lényeg úgyis az akaratodban, és a lelkedben van.:)
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Memigirl 2006-10-19 12:27:17 Válasz erre
Szia Kitty!

Eszedbe ne jusson bármit is magadtól,egyedül csinálni.Már ami a varászlást illeti.Nem szabad!!!
Hívd fel ezt a számot 20/258-2079.Ez egy megbízható ,tutijó boszi elérhetősége.Ő reméljük,hogy Neked (is) tud segíteni.
andante 2006-10-19 12:53:30 Válasz erre
Ártalmatlan kis varázslatokból bajod nem lehet, már én is próbáltam.:)) De komolyabb dolgokat ne csinálj egyedül, csak szakember segítségével. Itt rengeteg szakértőt láttam, van jós, látó, sorselemző, meg még rengeteg.:)Szerintem kérd ki a véleményüket. Az nem kerül pénzedbe, és mégis tájékozódsz. Sok sikert kívánok azért neked...:))
eysa01 2006-10-19 21:34:06 Válasz erre
Sziasztok! Engem is nagyon érdekel ez a téma! Sajnos már lassan négy éve vagyok igazi társ nélkül,sajnos mindig kifogom a nős pasikat.(Persze erről én is tehetek) Szeretnék már egy normális társat. Nyáron voltam jósoltatni. Nagyon örültem amit jósolt.Állítólag megtalálom a társam akibe nem leszek "halálosan" szerelmes ,de nagyon boldog ,kiegyensúlyozott életem lesz mellette. Én hiszek ezekben a dolgokban és megpróbálok mindent "megtenni" amivel ezt elérhetem . A szerelmi kötéstől csak ezért félek mert nem tudom mit hogy kell csinálni. Egyszerűbb varázslatokat tudtok nekem tanácsolni amiből nem lesz baj? Vagy Fejér megyében lévő "varázslót" ?
Cilike 2006-10-19 21:42:26 Válasz erre
Van itt egy csomó varázslat. Azt hiszem, a jósdában láttam.:)
Előzmény: eysa01 - 2006-10-19 21:34:06
kittuska17 2006-10-22 15:41:15 Válasz erre
sziaztok:

tud valaki nekem egy szerelmi kötési modszert adni??
ezt hogyan kell csinálni???köszönöm
Jaidrah 2006-10-23 21:22:42 Válasz erre
Istenem!!!
Kedves varázslótanoncok!

Nagyon elszomorodtam, amikor ezt a topicot olvastam…
Minek kell ahhoz történnie, hogy valaki már csak egy ilyen eszközben bízzon???
Hogy lehet valaki ennyire énközpontú, hogy másnak az álláspontjának a figyelembe vétele nélkül döntsön a feje felett egy volt szerelem felmelegítése érdekében vagy egy jövőbeni remélt szerelem reményében?
Még hogy nem lesz következménye egy ilyen kis apró varázslásnak? Nagyon el vagytok tévedve!
A világegyetemben mindennek oka van és okozata lesz! Természetesen a boszorkány hölgy, akinek a telefonszáma „közkinccsé lett”, nem fogja elmondani, hogy milyen következményei lesznek az apró bájolásnak.
Nagyon sajnálom azokat, akik nem látnak már más lehetőséget a szerelmük kiteljesedésére, inkább szánom…
Nem a másikat kell elvarázsolni, hanem magunkba kell nézni és meglelni a probléma gyökerét.
Csak egy projektáló, önmagát nem ismerő, a problémákat hárító ember próbálja „behálózni” a szerelmet. Sohasem lesz pozitív egyetlen egy tapasztalat sem a szerelmi-kötés és oldás területén, mert eleve „fekete mágia”.
Persze…tessék elmenni egy boszorkányhoz és remélem, hogy sikerül is neki a varázslat és nem fogja elszúrni a dolgot! Legyél boldog, természetesen akkor is, amikor te már nem akarsz vele lenni, mert abban a helyzetben leszel, ahol most Ő tart! Viseld el, hogy Ő majd öngyilkossággal fog fenyegetőzni, esetleg meg is fogja tenni és te majd viselheted egész életedben a lelkedben a terhet…
Előre is gratulálok a sikeres jövőbeni szerelmekhez!
Persze azért bízom a józan ítélőképességeitekben.

Üdv: Jaidrah

Ui: természetesen, ha valaki nem ért velem egyet, ahhoz joga van, de az üres fecsegések helyett tényekkel alátámasztott érveléseket várok!!!
morla 2006-10-26 08:46:20 Válasz erre
Hali mindenkinek!
Aki ezen megoldáson gondolkodik,semmiképpen se próbálkozzon egyedül!Bízza azt, az arra,avatottra.
Sokan nem hisznek benne,de én már túl vagyok rajta és határozottan állítom,hogy működik.Az én esetemben már elég régóta,több éve.
Nincsen benne semmi rossz,és mert egyes tudatlanok úgy gondolják,hogy mi lesz akkor ha majd te is úgy érzel,ahogy most a párod,hát jelentem ilyen nem lesz,ilyet csak az állít aki laikus,erről semmi bővebbet nem tud és természetesen ilyenben még nem volt része,Tudni illik a kötés két személyre szól,és szerelemre épül.Ahogy a párod,úgy te is meg vagy kötve,tehát te sem fogsz olyat érezni,hogy most már ennyi elég volt.Egy életre szól,és mind a ketten egyformán szerelmet éreztek majd egymás iránt.Ahogy te érzel,úgy érez majd a párod is irántad.
Nem akarok erről vitafórumot nyitni,akit érdekel szívesen válaszolok minden kérdésre és segítek amiben tudok.
morla72@freemail.hu
Sziasztok
morla 2006-10-26 08:50:24 Válasz erre
Kedves Memigirl!
Amit a számhoz tartozó emberről írtál,valóban úgy van,de nem hiszem,hogy örülne annak,hogy publikussá tetted a számát.
Előzmény: Memigirl - 2006-10-19 12:27:17
peach 2006-10-26 11:00:51 Válasz erre
szia Morla! Szerintem sokunkat érdekel az ilyesmi. Mindenki szeret apró - ártalmatlan - varázslatokat kipróbálni. Szerintem ebben nincs semmi rossz. Nem hiszem, hogy azért, mert egy gyertyával a kezemben kiállok az udvarra, és kémlelem a csillagokat, miközben a kedvesemre gondolok, még valami rosszat teszek. Viszont nagyon szívesen beszélgetnék veled erről, ha megosztod velem a tapasztalataidat, nagyon örülnék neki. Megkérdezhetem, hogy mivel foglalkozol?
Előzmény: morla - 2006-10-26 08:46:20
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Tudd meg, mik a torokcsakra "eldugulásának" jelei és azt, hogy mit tehetsz ellene

Tudd meg, mik a torokcsakra "eldugulásának" jelei és azt, hogy mit tehetsz ellene

Az eltömődött torokcsakra jelentősen befolyásolja a hatékony kommunikációt, ugyanis felerősítheti az attól való félelmedet, hogy mások kigúnyolnak vagy ítélkeznek feletted. Ezenkívül még abban is megnyilvánulhat, hogy nem tudod sem kifejezni önmagad, sem pedig felismerni a saját igazadat a világban. Ám amikor ez a csakra nyitott, képes vagy nyíltan kifejezni magad minden helyzetben. 

Tovább »
6 jel, amiből az derül ki, hogy a babona negatív hatással lehet az életedre

6 jel, amiből az derül ki, hogy a babona negatív hatással lehet az életedre

Szeretjük azt hinni, hogy reggel, ha szánt szándékkal jobb lábbal kelünk, jól indul a napunk és hogy egyáltalán pozitív hatással lehetünk az életünkre azzal, ha kiaknázzuk az összes létező szerencsével kapcsolatos babonát. De mi van akkor, ha a babonaismeret már inkább az agyadra megy és csak gátol a fejlődésben és abban, és negatív hatással van az életedre?

Tovább »
Milyen állatot pillantottál meg legelőször a képen? - Megmutatja a rejtett személyiségjegyeidet

Milyen állatot pillantottál meg legelőször a képen? - Megmutatja a rejtett személyiségjegyeidet

Egy londoni kutatócsoport kifejlesztett egy tesztet, ami egy absztrakt képhez kapcsolódik. Attól függően, hogy milyen állatot pillantasz meg először, feltárulhatnak olyan fontos személyiségjegyek, melyek egyébként előtted is rejtve vannak. Sőt, az is kiderül, hogy olyan döntő pillanatokban, amikor nagy nyomás alatt vagy, hogyan viselkedsz.

Tovább »

Kalkulátor

Vitaminok és ásványi anyagok kalendáriuma

A szervezet egészségének megtartásához rengeteg vitaminra és ásványi anyagra van szükség. Ha valamiből hiányállapot lép fel, azt igencsak megérezzük. Válaszd ki, milyen problémáid vannak, és gondolkozz el, hátha hiánybetegséged van.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Erdősné Zsóka

Szoptatási tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Erdősné Zsóka

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila