2018. június 23. - Zoltán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 23. - Zoltán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
» (15 hsz.) Új hozzászólás
Kisvacakm (Topikindító) 2018-02-02 09:32:53 Válasz erre

Sziasztok cirila boszi róla van valakinek információja?segítsetek kérlek

kisbudhista 2018-02-06 13:50:35 Válasz erre

A fekete mágiás szerelmi kötéseknek bizony nagy ára van, nagyon veszélyes! Mindig bajt minden téren, balesetet is és betegségeket hoz, idővel .Lehet pár év múlva is , de akár 5-10 év múlva is.Senkinek nem ajánlom.Én sem tudtam ezt mindig , tudatlanul kiprobáltam ,de a saját bőrömön tapasztaltam a sok rosszat, majdnem belehaltam. Pokollá vált az életünk. Amikről sok cikket olvastam  azok is mind megtörténtek velem is, a sok sötét gonosz energiák, és szellemek miatt ) Akkor nagy betegen  kerestem  latót -spiritualis tanítót - honlapja:    www.spiritualisoktatas.hu    , aki mindezt le tudja venni. helyre tud tenni mindent egészségesen. Meg a szerelmi életem en is tud segíteni , de erőszak, fekete mágia nálkül. Nagy nehezen találtam rá ,rengeteg tísztitással, oldásokkal angyali harmonizálással sikerült rendbe jönnöm .Szerencsére a párommal kiegyensulyozott lett a kapcsolatunk, elmúltak a veszekedések, gyölőlködések, viták. Karmánk , utunk egymással van ! nem erőszakkal vagyunk együtt.Mert akkor nem is lennénk.

kisbudhista 2018-02-13 17:08:17 Válasz erre

Lassan itt a Valentin-Nap, a szerelmesek napja.Sokan szeretnénk parkapcsolatunkkal , szerelmünkkel kapcsolatban tudni a jövőt és akár mágikusLassan itt a Valentin-Nap, a szerelmesek napja.Sokan szeretnénk parkapcsolatunkkal , szerelmünkkel kapcsolatban tudni a jövőt és akár mágikus segítséget is kérni.Ha megromlott egy kapcsolat vagy szakítás volt nem szabad feladni.! Érdemes szakemberhez fordulni . Ez lehet egy szerelmi -mágia, ,harmonizácio-lélekegyesítés.Nekem is szükségem volt már ilyenekre .Most is igénybe fogom venni a párkapcsolati elemzést, tanácsadást szerelmi erősítést. Valenti napkor. Akit ajánlok:  Angyalokkal fehér mágiával dolgozik szül. tisztanlató spiritualis tanító: tel: 06703695031 honlapja:www.spiritualisoktatas.hu

Laposcsibe 2018-03-08 23:48:26 Válasz erre

Sziasztok

Tudnátok nekem segíteni?

Keresem azokat az embereket, akiknek egy bizonyos üllői nő 2006 és 2017 között szerelmi kötést ígért.
Romániába fuvarozott embereket egy "nagy tudású paphoz" vagy csak elhintette annak lehetőségét.
Olyanok jelentkezését is várom, akik BÁRMIFÉLEKÉPPEN kapcsolatba kerültek vele, vagy BÁRMILYEN információjuk van róla, esetleg pénzt adtak át neki.
Leveleiteket a laposcsibe@citromail.hu emilcímre várom, bővebb információt is ott kaphattok.

Köszönöm! :)
David33 2018-03-10 20:35:00 Válasz erre

Fekete és fehér mágiához megbízható szakembert tudok ajánlani! Bármiben tud segíteni. Akit érdekel írjon a címemre.

bodnarr33@gmail.com

kármen26 2018-03-13 12:32:12 Válasz erre

Sziasztok!

Freya mágusnál volt valaki?

Megbízható mágust keresekakinek nem a pénz az első, nem ver át.

Régebben volt egy szerelmi kötésem aminek az lett a vége hogy a férfi megnősült. Folytattuk tovább mondván ez nem jelnt semmit....hát a folytatásnak az lett a vége hogy gyermekük lett....:-((

Borzasztó érzés volt.  Kértem vissza a pénzem "bánat" ként de nem adta . Még ő volt felháboródva ...:-(

El is vagyok keseredve mert még mindig nem vagyok boldog...:-(

Légyszi aki volt már Freya mágusnál ide írjon: evelin3232@freemail.hu

Köszönöm.

Pampuska 2018-03-25 08:37:30 Válasz erre

Szervusz Kármen!

Senki nem ad vissza pénzt! Mennyit pengettél nem tudhatom, munkadíj fejében megtarthatja.

Több összetevőből is adódhat balsiker. Az élet néha furcsa dolgokat produkál.

Előzmény: kármen26 - 2018-03-13 12:32:12
Kelemenbettina 2018-04-10 21:31:26 Válasz erre

Szia mindenki, sokat filoztam azon, hogy kiirjam vagy sem nálam kinél sikerült a kötés, nem fogom akit érdekel írjon nekem és megadom az elerhetoseget, nem kellett semmit csinálnom, az a bohócok mutatósa, hogy neve legyen a gyereknek, hogy hú most készül a mágia, ravilagitott a segítő, hogy a mágia nem így működik, és nem mindenkinek lehet elkészíteni. Aki nekem segített nincs fent neten, nincs csucsszuper weboldala es meg sehol nem ajánlották pedig 30 éve csinálja eredményesen és még árban is azt mondom megfizetheto. Én is megfizettem a tanulopenzt, de nem érdekel már a párom újra itt van. Nem azért írtam ide, hogy lehurrogjanak de ha valaki tényleg vissza akarja a párját kapni öt keresse,

Sokmindent amit mondott tényleg úgy van sok a bohockodas nagy összegekert a látszat néha csal az esetek 80%-aban.

De amit kérni fog azt be kell tartani és akkor tényleg visszakapod a párod.

Irj nekem és leírom az elerhetoseget!

kelemenbettina90@gmail.com

Szkeptikusok kíméljenek csak az írjon aki tényleg változtatni akar és nem 50 ezrekért...

Kelemenbettina 2018-04-16 17:44:01 Válasz erre

Halika mindenki, nagyon sokan írtatok nem Győző k válaszolni inkább megírom az email címet annak aki segitett: hooevelin@gmail.com

En 1,5 év után találtam rá és segített!

Előzmény: Kisvacakm - 2018-02-02 09:32:53
Pampuska 2018-04-17 09:41:48 Válasz erre

Szevasztok!

Figyeljetek erre: Boszit olyat találjatok akivel személyesen, telefonon, skypon, viberen lehet értekezni!

Például nálunk volt napi kommunikálás.

Ivettbeke 2018-06-15 19:25:53 Válasz erre

sziasztok. Nekem egy jósnő segített a pasimat visszaadni! Ha igaz segítőt szeretnél akivel tudsz telon is beszélni öt keresd! wikiboszi@gmail.com

pacsi minden fórumozónak!!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

9 természetes módszer, mellyel megszabadulhatsz az arcodon lévő nem kívánatos szőrszálaktól

9 természetes módszer, mellyel megszabadulhatsz az arcodon lévő nem kívánatos szőrszálaktól

A statisztikák szerint a hirsutizmus – intenzív szőrnövekedés szokatlan helyeken is, pl. arcon – a nők 5-10%-át érinti. Mindazonáltal nem számít, mennyire vagyunk egészségesek, néha előkerül az a csipesz, hogy az arcunk tökéletesen nézzen ki. Azonban vannak kevésbé fájdalmas módszerek is. Most felsorolunk néhányat, melyhez a hozzávalókat megtalálod az otthonodban is.

Tovább »
Láss bele a jövődbe az eredeti Boszorkány jóskártya segítségével! - Szerelemben és pénzügyekben

Láss bele a jövődbe az eredeti Boszorkány jóskártya segítségével! - Szerelemben és pénzügyekben

Az eredeti Boszorkány jóskártyát, azaz a Wychwood jóskártyát jósok tervezték jósok számára, és ősi szimbólumokon alapszik. A mély spirituális értelemmel bíró misztikus és mágikus lapok által bepillantást nyerhetsz a jövődbe. A boszorkányok és jósok világa ihlette kártya felfedi előtted mi várható a szerelemben, a pénzügyekben vagy akár választ kaphatsz a kérdéseidre is!

Tovább »
10 különös tény az ókori egyiptomiak életéről, amit tanítani kellene a történelem órákon

10 különös tény az ókori egyiptomiak életéről, amit tanítani kellene a történelem órákon

Azt hinnéd, hogy már mindent tudsz erről a kultúráról, pedig nem így van! Még mindig tartogatnak számodra meglepetéseket az ókori egyiptomiak, hála a folyamatos kutatásoknak, a fejlődő technikának és amiért vannak dolgok, amik nem váltak olyan felkapottá, hogy futótűzként terjednek a világban, mint amilyen ez a 10 különös tény is.

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila