2017. június 28. - Levente, Irén
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 28. - Levente, Irén
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6974 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Sissy24 2017-06-28 01:42:13 Válasz erre

Sziasztok!Hát ezt a storyt muszály vok leírni :-))Hát majdnem eldobtam a hajam csak hogy tényleg mennyi csaló van...

Van egy ismerősöm ma dolgozott egyszer vsak oda ment az utcán hozzá egy nő,hogy rajta átok van amit az előző párja tett rá majd közölte adjon neki 155 ezer ftot,hogy ettől az átoktól megszabaduljon..El is hitte elöszőr h átkozott szegény mert hogy hihető volt...Végül a "látó" hölgyet faképnél hagyta....Tehát nem csak az interneten futhatunk bele csalókba!!!Hanem elég csak kilépni az utcára!!!Na Szép estét mindenkinek!!!

rekaa95 2017-06-25 12:07:43 Válasz erre

Szia!

Leírnád azok nevét, akik nem tudtak neked segíteni, légyszíves! Ha itt nem akarod, akkor küldenél nekem egy e-mailt?

huntwoman0310@freemail.hu

Köszönöm szépen előre is!

Előzmény: Kitticske - 2017-06-25 10:02:06
Kitticske 2017-06-25 10:02:06 Válasz erre

Kedves András!

Maximálisan igazad van. Én sajnos nem tudok sikerről beszámolni, csak azok nevét tudom felsorolni, akiknek fizettem, de ezidáig hiába.

És igen, itt egyesek önreklámot csinálnak, ez biztos.

Előzmény: András69 - 2017-06-25 08:43:41
Barbika800 2017-06-25 08:46:04 Válasz erre

Kedves Béla!

Ennek semmi, de semmi értelme!  Megfogalmaznád egy kicsit érthettőbben?

Köszi!

Előzmény: Bajnok Béla - 2017-06-24 20:15:51
András69 2017-06-25 08:43:41 Válasz erre

Szia Kitticske!

Igazad van,kellene elősször egy referenciamunka és egy megbízó pl.te aki válalja magát a fórumozók előtt mert sajnos sok a kamu hozzászóló is.Gondolok arra hogy a csalók is hozzászólnak kitalált nevekkel hogy saját magukat népszerűsítsék.És akkor a többiek tudnák hogy neked sikerült és az a valaki nem egy csaló hanem valódi segítő,és te is létező személy vagy akiben meg lehet bízni.De addig amíg mindenki álnév mögé bújik itt nem lesz válltozás.

Előzmény: Kitticske - 2017-06-25 07:32:49
András69 2017-06-25 08:32:01 Válasz erre

Kedves Béla!

Ne haragudj de nem bírom kibogozni hogy miről is akarsz írni,úgy hogy nem is birok válaszolni.

Előzmény: Bajnok Béla - 2017-06-24 20:15:51
Kitticske 2017-06-25 07:32:49 Válasz erre

Lehet, hogy létezik, csak épp nem találunk olyat, aki ért hozzá....

Én az biztos, hogy már előre nem fizetek senkinek. Ha valaki tényleg ért hozzá, merje vállalni, hogy megcsinálja, és ha sikerült ÉN kifizetem a kért összeg DUPLÁJÁT is. Ha valaki tényleg ért hozzá, látja a kötést kérőben a fájdalmat, és tudja, hogy bármit megadna.

Na, ezt használják ki a csalók.

Miért csak én tegyem kockára a pénzem? Ha egy igazi mágust találok, és működik a dolog, úgysem merem megtenni, hogy nem fizetem ki, hisz félhetek, hogy megsemmisíti.

Hirdet persze olyan, aki nem kér pénzt, de mint tudjuk nem is csinál semmit....

Nos VALÓDI boszik hajrá, jelentkezzetek.

Bajnok Béla 2017-06-24 20:15:51 Válasz erre

Nos igen ,ja igazad van érdekes emberek de mindenki bizik bennük vajon miért?mágia ember ,sajnos vagy nem megszolitott és kiprobáltad ez van ez már maga a mágia ,sajnálom nem sikerült,az viszont igen a pénzmágia nekik?hát na ez ilyen keverednek a dolgok ,nem tudhatunk mindent.Érdekes itt senki nem ir vagy irt tényszerüen ha sikerirült ki csinálta a mágiát ,csak irj e mail t ,naa jo titkos ? vagy mi a fene aki -akinek nem sikerült meg ehun ee jo oké megérdemlik,bár megbróbáltak segiteni.Érdekes nem ir senki az ortodox papokrol ?nem értem ,ilyen olyan mágus ,de ők isten -istenhez közel állo emberek ,nekünk nem is sgitenek vajon miért is?olvasni kell ,szerintem van fönt a világhálon irás ,na aza hit és sajnos ebben mi sajnos nagyon alul vagyunk ,az nagyon hiányzik,vagy gyenge-gyengék vagyunk ,sajnos hitben ,bár lehet ez nem is rajtunk mulott anno.Nem akartalak megbántani ,sőt senkit ,de na van ahol ez természetes dolog ,kér és adatik,döntsön -döntse el mindenki ahogyan érzi és főleg hiszi.

Előzmény: András69 - 2017-06-24 16:56:54
Bajnok Béla 2017-06-24 19:49:40 Válasz erre

Jo bocsánat ,értem ,vagyis értettem igen a volt párod igy is van ez ok.De van ott valaki még elnyomod szerintem mert nem őrá hanem aki tmegkaptál koncentrálsz vagyis a mágia naa,de ha van közös utatok még a másikkal ugyis lesz kapcsolat.Mindegy legyél boldog a lényeg az és azzal akit szeretsz ,bocs ha félreérthető voltam.

Előzmény: Sissy24 - 2017-06-20 20:59:23
rekaa95 2017-06-24 18:08:44 Válasz erre

Sziasztok!

Hallottatok valamit Yardim Tara-ról és Zsolt mágus-ról?

Ha nem akarjátok itt megosztani a tapasztalatotokat, akkor szívesen várom e-mailben is!

huntwoman0310@freemail.hu

Előre is köszönöm! :)

Előzmény: András69 - 2017-06-24 16:56:54
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Azonos időben felébredsz minden éjjel? - Szorosan kapcsolódik egy-egy problémához!

Azonos időben felébredsz minden éjjel? - Szorosan kapcsolódik egy-egy problémához!

Az élet tele van olyan kérdésekkel és rejtélyekkel, amelyeket a tudomány rendszerint félreért. Vannak olyan dolgok, amikre nincs konkrét tudományos magyarázat, de ettől még nagyon pontos jelzés lehet. Az egyik ilyen a kínai hagyományos orvoslásban az, hogy az alvás össze van kötve bizonyos szervekkel. Például ha este 9 és 11 között minden nap felébredsz, az azért van, mert stresszes vagy. 

Tovább »
Szerelmes vagy a telefonodba? - 6 jel, hogy okostelefon-függőségben szenvedsz

Szerelmes vagy a telefonodba? - 6 jel, hogy okostelefon-függőségben szenvedsz

Nyugi, nem szégyen, ha annyira szereted, hogy ma már újság helyett, a telódat viszed magaddal a mosdóra. Csak ne ejtsd bele! Beismerem, én is függő vagyok és el sem tudnám képzelni az életemet nélküle. Hoppá, ez egy jel! Mondok neked 6 jelet, amiből tutira kiderül számodra is, hogy vajon függsz-e az okostelefonodtól! 

Tovább »
Melyik zárat nyitnád ki legszívesebben? - Árulkodik a valós személyiségedről!

Melyik zárat nyitnád ki legszívesebben? - Árulkodik a valós személyiségedről!

Ez a teszt segít feltárni a tudatalattiban rejlő dolgokat, és elárul néhány érdekes dolgot a valódi személyiségedről. Ne habozz, válassz egy zárat, amelyik leginkább szimpatikus, és tudd meg, milyen ember vagy!

Tovább »

Kalkulátor

Hajszín kalkulátor

A kalkulátor segítségével megtudod, milyen hajszín illik az arcodhoz. Válaszd ki, melyik típusba tartozol, mi pedig segítünk kiválasztani a megfelelő hajszínt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila