2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6769 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
kisseta20 2017-01-17 12:27:59 Válasz erre

Sziasztok!

Van itt olyan valaki akinek sikerült a kötése Vénusszal?

kármen26 2017-01-15 19:52:16 Válasz erre

Kedves Tündérszárny!

Köszönöm az információt.

Előzmény: tündérszárny - 2016-12-30 23:02:21
evacica19890202 2017-01-02 12:45:33 Válasz erre

Sziasztok!

Engem is érdekelne a kötés,hogy kinél hogyan működik ha egyáltalán működik.Szivesen várom a tapasztalatokat privátba e-mail:evacica19890202@freemail.hu.

Aki leginkább érdekelne az Yardim Tara és Colett de más mágusról,bosziról is várom a tapasztalatokat!!!!!!

Előre is köszönöm azoknak akik írnak nekem!!!

Előzmény: Veressa - 2016-12-30 11:04:09
Zsozso80 2017-01-01 18:45:00 Válasz erre

Sziasztok!

Tud valaki valamilyen információt Baksai Juliannával kapcsolatban? Nem kifejezetten csak szerelmi kötés érdekel, hanem jóslás terén mennyire igaz vagy jön be amiket mond. Köszönöm szépen a segítségeteket! :)

Email címem: kovacseda000@gmail.com

tündérszárny 2016-12-30 23:02:21 Válasz erre

Szia. Vigyázz , mert Én csináltattam a múlt évben. Yaman mágussal szerelmi mágiát , 100%-ra mondta a mágus de 0% lett végül is az eredmény .  Nem lehet elmenni hozzá, nem létező személy. Kamus . Amúgy  Már kiprobáltam elég sok jóst , mágust  . A Pesti híres sztár jósokat  fejenként  fél millióba kerültek ,  K.R mágusnő ,és  Fr.  Mágust , Je. Jo. Mágust , M R .stb.  Mind csalódas volt és már összesen millióim bánták . Én már feladtam. Többé nem hiszek senkinek.

Előzmény: kármen26 - 2016-12-30 15:24:34
kármen26 2016-12-30 15:24:34 Válasz erre

Kedves  Soso!

Megírnád nekem röviden a tapasztalatodat Yaman mágusról? Megbízható mágust keresek aki nem dolgozik túl drágáért.

Kérlek  írnál ide: gloria26@freemail.hu

Előzmény: Soso - 2016-11-24 12:59:00
Veressa 2016-12-30 11:04:09 Válasz erre

Sziasztok! Egy ideje már olvasom a fórumot, láttam, mi ment itt, ennek ellenére szeretném, ha megírnátok nekem a véleményeteket, legyen az akár rossz tapasztalat miatti negatív, vagy jó tapasztalat miatti pozitív vélemény.

Akik iránt már régóta érdeklődöm: Baksai Julianna, Kató, Colett, Kyra mágus (wicca főpapnő), Yardim Tara, esetleg Vénusz.

Kérlek, erre az e-mail címre írjatok nekem: veressannus@gmail.com, előre is köszönöm

Annus

Előzmény: kisseta20 - 2016-12-27 20:56:33
kisseta20 2016-12-27 20:56:33 Válasz erre

Sziasztok!

Tudja valaki Jerry Jones mágus elérhetöségét?

Valamint tapasztalatokat is várok!

Köszi

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Konvi 2016-12-26 16:00:34 Válasz erre

Legyen benneteket erő, hit, kitartás, türelem és találjatok rá a megfelelő emberre aki a segítségetekre van. Nékem sikerült a mágia. Az eljegyzésem tegnap volt!

konradviktor@citromail.hu

kármen26 2016-12-26 13:36:07 Válasz erre

Sziasztok!

Valaki megtudná mondani Vénus mágus elérhetőségét? Korábban kaptam e-mail címet de ugy nem írt vissza. Lehet hogy megváltozott.

Előre is köszönöm.

evelin3232@freemail.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Mit gondolsz, az ellentétek valóban vonzzák egymást? Vagy inkább olyan embertípusokat vonzunk magunkhoz, amilyenek mi is vagyunk? Elgondolkodtató, igaz? Ebből a tesztből világosan kiderül, hogy milyen típust vonzol, kikkel hoz legtöbbször össze a sors, és ez milyen hatással van az életedre. Kíváncsi lettél? Akkor teszteld magad!

Tovább »
 Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Cukor, só, olívaolaj, méz, kávézacc? Mindössze ennyi lenne? Igen! Mielőtt a drága kozmetikai szerek után nyúlnál a drogériák polcain, előtte nézz körül otthon, ugyanis biztosan kezed ügyébe akad néhány házi csodaszer, melyekkel azonnal szépülhetsz. Ha kíváncsi vagy, hogyan szabadulhatsz meg az elhalt, felesleges hámrétegtől a bőrödön, akkor most megtudhatod, hogyan készíts otthon bőrradírt!

Tovább »
7 dolog, amit a rossz szájszagról tudnod kell - Árulkodik az egészségi állapotodról!

7 dolog, amit a rossz szájszagról tudnod kell - Árulkodik az egészségi állapotodról!

Tudtad, hogy rossz lehelet bizonyos egészségügyi problémák feltárója lehet? Íme, 7 ok, ami okozhatja a kellemetlen szájszagot – jó, ha időben észleled.

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tóth Vince

Vallás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tóth Vince

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila