2017. augusztus 20. - István, Vajk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 20. - István, Vajk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (7244 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Kitticske 2017-08-19 12:34:07 Válasz erre

haha 1 hét mulva, jól írta valaki, hogy nem sokára 5 perc mulva hat

Erika291 2017-08-19 12:17:10 Válasz erre

Sziasztok!!

Én 3 hete kezdtem el a szerelmi kötést!Majd 2 évig voltunk külön a szerelmemmel,egy nő elvette tőlem!!

Athenius mesterhez fordultam,már az első héten újra keresett a párom,azóta meg már kibékültünk és újra együtt vagyunk!!!

Nekem bejőtt athenius kőtése!

Aki akar merem jó szívvel ajánlani,aki hozzá akar fordulni,írjon neki!

Az email címe:

atheniusmester2@gmail.com

Bátran irjatok neki Ő nem olyan mint a többi,aki csak a pénzt szedi el,nála tényleg müködik a kötés!

Előzmény: Edycica - 2017-08-19 12:02:42
Erika291 2017-08-19 12:17:09 Válasz erre

Sziasztok!!

Én 3 hete kezdtem el a szerelmi kötést!Majd 2 évig voltunk külön a szerelmemmel,egy nő elvette tőlem!!

Athenius mesterhez fordultam,már az első héten újra keresett a párom,azóta meg már kibékültünk és újra együtt vagyunk!!!

Az email címe:

Bátran irjatok neki Ő nem olyan mint a többi,aki csak a pénzt szedi el,nála tényleg müködik a kötés!

Erika291 2017-08-19 12:17:08 Válasz erre

Sziasztok!!

Az email címe:

Erika291 2017-08-19 12:17:07 Válasz erre

Sziasztok!!

Az email címe:

Erika291 2017-08-19 12:17:06 Válasz erre

Sziasztok!!

Az email címe:

Kitticske 2017-08-19 12:16:55 Válasz erre

08.05-én ugyanezt írtad, hoga másfél hete...19 van, csak szólok

Edycica 2017-08-19 12:02:42 Válasz erre
Sziasztok Én másfél hete kerestem fel atheniust a kötés miatt,mert elhagyott a párom azóta újra együtt vagyunk.Nem hiszem még most sem el,de bejött a kötés. Én is csak Atheniust tudom ajánlani!!!!!!! Mondom csak másfél hét és beteljesedett!! Aki akar îrhat ha van kérdése Ide írhatok: hectoris22122@gmail.com Vagy itt van athenius email címe aki biztosra akar menni és egy jó kötést csináltatni hogy visszakapja a szerelmét. Athenius email címe:atheniusmester2@gmail.com Szurkolok mindenkinek!!Én is elvoltam keseredve de mostmár boldog vagyok!!
Előzmény: Mezeitimi11 - 2017-08-19 10:51:01
Edycica 2017-08-19 12:02:40 Válasz erre
Sziasztok Én másfél hete kerestem fel atheniust a kötés miatt,mert elhagyott a párom azóta újra együtt vagyunk.Nem hiszem még most sem el,de bejött a kötés. Én is csak Atheniust tudom ajánlani!!!!!!! Mondom csak másfél hét és beteljesedett!! Aki akar îrhat ha van kérdése Ide írhatok: hectoris22122@gmail.com Vagy itt van athenius email címe aki biztosra akar menni és egy jó kötést csináltatni hogy visszakapja a szerelmét. Athenius email címe:atheniusmester2@gmail.com Szurkolok mindenkinek!!Én is elvoltam keseredve de mostmár boldog vagyok!!
Edycica 2017-08-19 12:02:39 Válasz erre
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A napi jóslat Számodra - Vasárnap

A napi jóslat Számodra - Vasárnap

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned

Tovább »
Vasárnapi csillagjóslat

Vasárnapi csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetes az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét.

Tovább »
5 rendkívül hatékony tipp, hogy a vágott virág tovább pompázzon az otthonodban

5 rendkívül hatékony tipp, hogy a vágott virág tovább pompázzon az otthonodban

Függetlenül az évszaktól, amikor a virágot megvásároltad vagy kaptad, és hazavitted, természetes, hogy azt szeretnéd, örökké tartson. Mivel ez sajnos lehetetlen, most adunk néhány tippet, hogy legalább jó sokáig pompázzanak az otthonodban.

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila 

Még több társkereső »

Női Portál oldaltérkép