2017. február 20. - Aladár, Álmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 20. - Aladár, Álmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6809 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
MBernadett77 2017-02-19 11:45:34 Válasz erre

Szia Niki !

Ez aztán.... hát szóval ,szánalmas !!! Ilyet le mer írni valaki ??Öngyilkos lett a lányom  ... tuti nincs gyereked ! Ha van, meg sajnálom !

Azt hiszem Neked  segítségre lenne szükséged  !!!! Nálad nagy a baj ,ha erre vetemedtél!Erre nem jó szó, a hibáztam , esendő vagyok . Ilyet normális ember nem tesz , de még eszébe sem jut !

Jah és te kéred ezek után az arc és a valódi név nélküli pocskondiázását ?Azt hiszem te mentél túl ,minden határon !

Előzmény: Versacebaby - 2017-02-19 09:50:10
Sissy24 2017-02-19 10:44:05 Válasz erre

Szia!Hát neked aztán van bőr a képeden!Nem is kicsi...Kamu név,kamu szöveg...Gondolom nincs gyereked hiszen ha lenne ilyen kijelentés el sem hagyta volna a szádat h a "lányom öngyilkos" lett...Olvastam a levelet amit Katónak írtál és azt is amit itt a fórumon!Nem is egyszer ellentmondásba keveredtél..Az meg,hogy sikeres is volt majd eltünt Kató ha már kezd sikeressé válni akkor jobban kellett volna "harcolni" nem hogy eldobja ezért valaki az életét!Bár alap hangon sincs olyan,hogy bárki férfi,nő miatt eldobja az életét..Rövid az élet ahoz,h vki emiatt eldobja az életét!Külömben is Kató is csak egy ember nem Isten aki csodát teremt!Dolgozik,segít ha tud,mindíg lehet hozzá fordulni...Ha még se jön vissza az nem azért van mert Kató nem csinált semmit hanem mert a jó Isten mást szánt melléd és nem engedte a dolgot!"Ember vagyok én is hibáztam" írhattál volna mást is...Külömben is egy gyászoló ember nem áll neki fórumozni annak nagyobb a fájdalma mint h irogasson....Sokan támadjátok Katót,negatív dolgokat írtok róla,konkurensekhez mentek,nem fizetitek ki,és csodálkoztok azon,hogy eltünik...Na vajon miért??!!Nem én leszek az egyetlen aki kifog "osztani"... Ezek után ne is csodálkozz ha Kató eltűnik mert teljesen jogosan tenné!Ha a párod meg vissza akarod szerezni elöbb a fejedben tegyél rendet aztán akard a volt párod...Aki meg ismeri Katót az meg elolvasta és el sem hitte vagy egy jót nevetett rajta...Üdv

Előzmény: Versacebaby - 2017-02-19 09:50:10
Versacebaby 2017-02-19 09:50:10 Válasz erre

Kedves Mindenki!

Szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba.Először is bocsánatot kérni Katótól.Tegnap én kavartam èn írtam "Véber Piroskaként"

Természetesen megbántam már milliószor.Ember vagyok,esendő ,hibáztam.Vállalom!

És itt kérnék meg mindenkit,hogy fejezzük be az arc és valódi név nèlküli pocskondiázást.Semmi értelme.A problèmákat őszintén meg kell beszélni.

Tanulságos volt számomra is.

Mégegyszer sajnálom,többet nem fordul elő.

D.Niki (a valódi nevem,ezt is vállalom)

Előzmény: Monika. - 2017-02-18 22:57:06
Monika. 2017-02-18 22:57:06 Válasz erre

Kedves Rregi!

Azt hiszem nem jól értelmezte a hozzászólásom. Kérem olvassa el újra, lassabban.

Nem fenyegettem meg senkit sem, kérem ne állítson valótlant. Csupán csak arra hívtam fel Piroska figyelmét, hogy bármi is történt nem teheti meg azt, sem Ő és sem más az internet világában, hogy név nélkül, arc nélkül embereket vádol meg. Ugyanis gondolom ezt mindenki nagyon jól tudja, hogy minden leirt szónak súlya van. Nyoma marad, ami igen is lenyomozható. Csupán csak erre hívtam fel a figyelmet. A tragédia mellett nem hinném, hogy egy peres ügyre is szüksége lenne.

Én ugyanis nem Kató vagyok, éppen ezért ha valaki velem ezt tenné, akkor bizony ezt most meglépném.

Ez volt az utolsó hozzászólásom az ügyhöz. Nem kívánok parttalan vitákba belemenni.

De nem tudtam szó nélkül elmenni amellett ahogy Katóról beszéltek.

Ami pedig az Ön dolgát illeti kedves Rregi, csak annyi ötletet tudok adni, hogy írjon Katónak vagy hívja fel. Ön és Kató tudja egyes egyedül, hogy mi és hogyan is történt. Nem tudok és nem is akarok ebben a kérdésben véleményt nyilvánítani úgy, hogy csak az egyik fél véleményét hallottam. Amit leirt annyira nem jellemzö Rá, talán valami félreértés történt. Kívánom, hogy jussanak egyetértésre, megértésre!

További kellemes estét Önöknek!

Monika

Előzmény: Rregi - 2017-02-18 17:46:57
MBernadett77 2017-02-18 18:27:12 Válasz erre

Kedves Piroska.

Szörnyű , ami a lányával  történt ,sajnálom. DE  egyrészt  döbbenetes itt ezt olvasni ,másrészt pedig megvádolni egy embert ebben a helyzetben ,hogy miatta lett öngyilkos a lánya, ilyen nyíltan na és  itt ... hát nem is tudom .Felettébb elgondolkodtató!Soha nem írtam még hozzászólást  sem ezen,sem más   fórumon, de emellett nem tudtam elmenni.

Mindenkinek saját döntése az,hogy a mágiához fordul segítségért s hogy ehhez kit is választ. Sajnos én is mellényúltam párszor ,pénzem és rengeteg idő ment el úgy ,hogy semmi nem történt , a lényeg csak az volt , hogy fizessek. Szándékosan nem mondok neveket. Ha úgy éreztem,hogy nem megy, nem foglalkoznak velem, váltottam! Úgy gondolom azonban sajnos ,hogy a lányának másfajta segítségre lett volna szüksége ,mert nagyon-nagyon elkeseredett lehetett! Ezt azonban Katón ' leverni ' felelőtlenség ,nem mellesleg ahogy Mónika írta becsületsértő!!!!

Katót 3 éve ismerem,soha nem tűnt el csak, ha én kértem,hogy pihentessük egy kicsit a munkát. Napi kapcsolatban vagyunk s nem fordult elő olyan,hogy ne kaptam volna tőle választ mégha nem is azonnal.Mindössze  2 alkalommal fizettem neki ez idő alatt . Ha nem  is járunk sikkerel ,akkor sem bánom ezt az időt ,mert tényleg azt mondhatom ő végre törődik velem és nem a lehúzásra megy ,kicsit sem ! Pedig nem vagyok egy egyszerű eset , ezt magamról is tudom, de nem hagyott magarmra !

Üdv:MBernadett

Előzmény: Vpiroska55 - 2017-02-18 11:01:55
Rregi 2017-02-18 17:46:57 Válasz erre

Kedves Mónika!

Ez mind szép és jó amit leírt,bár a vègére csak sikerült fenyegetőzni.

Mint korábban írtam èn is dolgoztam Katóval elégedett is voltam vele fizettem is és mégis eltűnt.

KÈRDÉSEM MIÉRT????? FOLYAMATBAN VOLT AZ ÜGYÜNK HALADT ÉS MÈGIS LELÉPETT!!

A MAI NAPIG NINCS RÁ VÁLASZ

Többen nyilatkoztak ìgy ha visszaolvassa

Előzmény: Monika. - 2017-02-18 16:29:53
Monika. 2017-02-18 16:29:53 Válasz erre

Kedves Piroska!

Reszvetem Önnek!

Sajnalattal olvasom a hozzaszolasat! Ket dolog miatt is. Egyreszt a lanyaval tortentek miatt masreszt amit Katorol ir. Mielott barki is megvadolna sem Kato nem vagyok sem pedig az emberei egyike. Egy olyan no vagyok aki az eletenek egy szakaszaban nem talalta az utat. Igen, en sem talaltam. Bar eros es hatarozott no vagyok de eljott egy pillanat amikor nem tudtam, hogyan is tovabb. Mivel az eletem soran a magia es az ezoteria mindig is fontos szerepet toltott be, es erosen hiszek benne ezert ujra ebbe az iranyba fordultam. Hetekig keresgeltem az interneten, olvastam forumokat. Nem volt olyan ember akivel mindenki elegedett lett volna. Az O nevet is olvastam negativ hozzaszolasban de valahogy a megerzeseim azt sugtak vegyem fel Vele a kapcsolatot. Parhuzamosan akkor meg ugyan, de volt egy masik segitom is akit a "neve es híre" miatt valasztottam. Nem kívanok semmi rosszat leírni errol a szemelyrol de valahogy szemelytelennek ereztem azt a par konzultaciot. Nem tudta kivel beszel, ki is vagyok.... Ugy ereztem, hogy nem O a megfelelo szamomra. Hogy mi miatt döntöttem Kato mellett? ...az csupan csak annyi, hogy szinte napi kapcsolatban allunk egymassal. Mindenben segít es tamogat. Sokkal jobban erzem magam. A lelkivilagom a beka segge alatt volt. Ma mar a minuszbol felhozott szint fele. Bizom benne mint meg senkiben sem eddig. Oszinten leirom az erzeseim, mindent megtudok osztani Vele. Termeszetesen O is elfoglalt mint barki mas az eletben. Ha esetleg plussz kerdeseim vannak akkor ezt leirom. Ha nincs azonnal ideje - mert neha nincs hiszen O is csak ember - akkor azt mondja, hogy ma nem tudok Neked valaszt adni, am holnap potolom. Es ez mindig is igy volt. Nem vonom ketsegbe a szavait. Ha azt mondja hogy holnap az holnap lesz. Ha feher az pedig sosem lesz fekete. Anyagi teren is teljesen korrekt. Egyszer fizettem es azota sem. Az osszeg pedig töredeke annak amit mashol fizettem. Csomagot pedig meg soha sem küldtem Neki.

Nem tudom mi törtenhetett a lanyaval. Am azt gondolom, hogy ezt igy leirni talan meglehetosen eros volt. Marmint hogy Kato miatt tette amit tett. Sejtem, hogy a fajdalma nagy, am az amit ezzel a kommentjevel masnak okoz az is eros. Az internet vilagaban sajnos az emberek nev es arc nelkul barmit buntetlenul irhatnak. Am ne felejtsuk el, hogy valaki becsuletet megserteni meg ebben a vilagban sem lehet. Minden leirt szonak sulya van, amiert barkit kerdore vonhatnak hiszen minden lenyomozhato.

Kivanom Önnek a lelki megnyugvast!

Monika

Előzmény: Vpiroska55 - 2017-02-18 11:01:55
Vpiroska55 2017-02-18 11:01:55 Válasz erre

Kedves Mindenki!

Az èn nevem Véber Piroska,nekem a lányom dolgozott Katóval.A lányom pár napja öngyilkos lett,búcsúlevelèben mindent leírt.Kifizette dolgoztak és egyszercsak hipp hopp Kató eltűnt,pedig nekik is volt siker.Egyértelműen leírta levelében,hogy annyira kétségbeesett,hogy Kató magára hagyta,hogy ezért tette.Mindent részletesen leírt,belèptem az emailjébe,megtaláltam a kellékeket.

Az előttem írót megerősítem Angyal Katóként van facebookon

Megvannak az Otp-s bizonylatok amiket a lányom befizetett. Igen V.Dné !!!

Az email címem veberpiroska@citromail.hu

Ha valaki írni szeretne

A lányom emailjeiből kiderül sok lány van ilyen helyzetben,mint ő volt.

Én sem értem ha valaki elvállal valamit és valóban van tudása és sikere egyes embereket miért hagy cserben??!!!

Üdv Piroska

Előzmény: Rregi - 2017-02-18 10:02:26
Rregi 2017-02-18 10:02:26 Válasz erre

Sziasztok!

Èn tavaly kezdtem el Katóval dolgozni,eleinte minden rendben ment,sőt a lehetetlen nehèz ügyemben viszonylag hamar beindultak a dolgok.Aztán Kató nem válaszolt már minden levelemre,ha válaszolt is kb lerázott nem ér rá ez van az van,vagy nem is kapta meg a levelet (sorozatosan 3-4 levelet nem :)

Azóta sem válaszol szóval így hagyott cserben :(

Facebook: Angyal Kató

Otp bank V.D.-né neki kellett küldeni a pénzt

Csak,hogy letisztàzzuk kiről is van szó

Kedves Kató!

A mai napig várom a leveled és más lányok is.

Jaaa vagy azért tűntél el,mert mi nem küldtünk csomagot??!!!

Érthetetlenül állok a dolgok előtt,miért tetted ezt,van tudásod együttműködtünk ,siker is volt szóval passz!!!

Kérlek a mostani ügyfeleiddel ne tedd ezt!

Minden jót mindenkinek

Előzmény: Door - 2017-02-17 23:40:35
Door 2017-02-17 23:40:35 Válasz erre

Ertem en,hogy mindenki aki negativat mond rola,az hazudik es nem a forumra kell jönni,hanem vele meg beszelni,de aki jot mond rola,az nyugodtan mondja el a forumon. Erdekes hozza allas.Azert tartott 1 evig,mert hittem az egeszben, Es az,hogy sok emberrel beszeltem,aki szinten hasonlo dolgokrol szamolt be, az nekem elege bizonyitek.Es igy van,ez a forum,ezert jott letre,hogy az ember el mondja a velemenyet.O is regisztralt itt korabban,az irasait el lehet olvasni.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Intuitív étkezés - 8 remek módszer, hogy ételekkel gyógyítsd magad

Intuitív étkezés - 8 remek módszer, hogy ételekkel gyógyítsd magad

Ha állandóan fáradtnak, kedvetlennek érzed magad, és úgy érzed, valamiből sokat, valamiből pedig túl keveset eszel, akkor egyértelmű, hogy helytelenül táplálkozol. Csodadiéták nincsenek, és feleslegesek is, hiszen senki nem szeret állandóan szabályokat követni, amitől rabnak érzi magát. Étkezz inkább ösztönösen: az étel, amit fogyasztasz, legyen kívánatos az érzékszerveid számára.

Tovább »
 4 paradigma, amelyről a legtöbben helytelenül gondolkodnak - Te ne kövesd el ezt a hibát!

4 paradigma, amelyről a legtöbben helytelenül gondolkodnak - Te ne kövesd el ezt a hibát!

A pénz, az idő, a sors. Számtalan dolog van, amivel kapcsolatban az ember helytelenül gondolkodik és emiatt pont azt vonzza be, amit nem szeretne. Te ne kövesd el ezt a hibát! Mutatunk 4 általános paradigmát és a velük kapcsolatos megfelelő gondolkodás titkát!

Tovább »
Milyen kapcsolatban állsz a pénzzel? - Képes önismereti teszt

Milyen kapcsolatban állsz a pénzzel? - Képes önismereti teszt

Költekező típus vagy, vagy inkább okosan, megfontoltan bánsz a pénzzel? Ez a teszt pontosan ezt hivatott eldönteni. Ugyanis, ha hiszed, ha nem, a pénzhez való viszonyulás az önismeret terén is sarkalatos kérdés, és sok mindent elárul a személyiségedről. Ha kíváncsi lettél, akkor nincs más hátra, teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila