2017. május 30. - Janka, Zsanett
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. május 30. - Janka, Zsanett
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6940 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
András69 2017-05-29 11:04:12 Válasz erre

Kedves Sissy24!

Addig talán el kellene jutni hogy valaki újra elrontsa mint te de sokan még idáig sem jutunk el.Ez a baj.Ha valakinek sikerülne hosszú hónapok után nem kétszer hanem legalább háromszor jobban figyelne hogy ne ronttsa el még egyszer.Ami pedig az állítólagos kötőket illeti bizony itt sok az elkeseredett ember akit nem egyszer csúnyán átvertek.Nem is a pénz a lényeg itt hanem a remény amit elvesznek és csak vársz a semmire.

Előzmény: Sissy24 - 2017-05-27 23:36:29
Sissy24 2017-05-27 23:36:29 Válasz erre

Sziasztok!Már rég voltam fenn itt az oldalon mert sok értelmét nem látom...Vagy az egekig dícsértek valakit vagy a sárga földig szidjátok!Sok olyan hozzá szólás van,hogy kicsalta a pénzem,nem csinált semmit egy nagy nulla a kötőm...De arról senki nem szól egy szót se,hogy nem e esetleg ő maga rontotta el...Hát én most megteszem A mi dolgunk szépen kezdett alakulni...Elkezdtük szépen építeni a tornyot,a volt párom újra elkezdett nyitni felém,újra aggódott értem,éjszakákat töltöttünk eggyütt,újra éreztem a közelségét,az illatát,a keze ölelését...Aztán jött egy kattanásom,kiosztottam és újra elveszítettem őt...A nehezen felépített torony összedölt..Megint elszakadtam tőle a nagy szám miatt!Hálás vagyok a "boszimnak" mert ha ő nincs akkor lehet,hogy nem érezhettem volna őt újra...Tehát mindenkinek egy jó tanács mindenki nézzen magába,nézze azt,hogy tényleg úgy csinálta ahogy kell,és ha tényleg nem történik semmi utánna kezdje el szidni a kötőjét...Ha meg közelít felétek az illető ne szúrjátok el úgy ahogyan én tettem.... De bízom benne,hogy érezhetem még az ölelését!És a torony újra felépül...Kitartást lányok,fiúk...sziasztok!

Helena69 2017-05-25 10:14:00 Válasz erre
Sziasztok! Akinek elege van, hogy a semmiert fizet keressen bizalommal, biztos sikerrel jaro szerelmi kotest keszitek, ha betartod amit kerek a siker garantalt! Nem egy vendegem volt akinek mar masnap fordult egyet az elete! Keress bizalommal emailben, csak annak vallalom el a koteset akinek tenyleg sikerulni fog!!! tutihatomagia@gmail.com
Bellatrix9 2017-05-19 16:47:46 Válasz erre

Sziasztok!

Aman nevű mágussal volt valakinek dolga?

nagyfloranagy 2017-05-16 15:10:38 Válasz erre

Sziasztok!

Olyan emberek írását várom akik vannak/voltak Yardim Taránal.E-mail címem: nagyfloranagy@gmail.hu

Tapasztalaitokra lennék kíváncsi. Hozzá személyesen is lehet menni?

Csili86 2017-05-15 16:36:26 Válasz erre

Szia!

csili8686@freemail.hu

Várlak! :)

Köszi!

Csil

Előzmény: Pampuska - 2017-05-15 13:30:06
Kitticske 2017-05-15 15:48:59 Válasz erre

Az az érdekes, hogy mindenhol azt olvasom: vigyázz, működik, veszélyes, stb...

közben meg az összes fórum azzal van tele, hogy senkinek nem sikerült (nekem sem)

Akkor hogy is van ez?

Pampuska 2017-05-15 13:30:06 Válasz erre

Szia Csili!

Dobj egy elérhetőséget!

Kösz

Előzmény: Csili86 - 2017-05-14 18:31:35
Kitticske 2017-05-14 22:55:58 Válasz erre

Na... szóval mindenki csaló?

Kitticske 2017-05-14 22:54:19 Válasz erre

Mindenki csakob

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Így távolítsd el a nem kívánt szőrzetet magadról örökre - Mindössze 5 perc alatt

Így távolítsd el a nem kívánt szőrzetet magadról örökre - Mindössze 5 perc alatt

Egy bizonyos kor felett bizony nemcsak ott nőhet szőrzet, ahol megszokott, hanem éktelenkedhet például az arcon is. Nem egy nő jár rendszeresen kozmetikushoz ezzel a problémával, ahol legyantázzák a bajuszt, vagy éppen az állon virító szőrszálakat. Ez azonban csak ideig-óráig ad eredményt, ezért próbáld ki ezt a módszert, amihez mindössze 2 összetevőre lesz szükség.

Tovább »
5 életmentő ellenőrzés, amit minden nőnek rendszeresen meg kell tennie - Életet menthet!

5 életmentő ellenőrzés, amit minden nőnek rendszeresen meg kell tennie - Életet menthet!

Arról már biztosan hallottál, hogy érdemes rendszeresen ellenőrizni a melleidet, hiszen a mellrák első jelei itt jelennek meg. Ám azt nem biztos, hogy tudod, hogy számos más vizsgálatra is szükség van. Azért hogy a tested állapotát ellenőrizd, végezz rendszeres vizsgálatokat magadon. 

Tovább »
Mi lakozik jelen pillanatban a lelked mélyén? - Az ősi mandalák elárulják

Mi lakozik jelen pillanatban a lelked mélyén? - Az ősi mandalák elárulják

A mandalák spirituális rajzok, melyek a buddhizmusban és a hinduizmusban a mikro- és makrokozmoszt szimbolizálják. Olyan szimbólumok, melyek a transzcendentális elemeket jelképezik, mint a gyógyulás, az összekapcsolódás, az egyesülés, és az erő. Spirituálisan a lényünket mutatják, és mindenki ösztönösen reagál rájuk, kortól, nemtől és kultúrától függetlenül, mivel ez tükrözi az emberi pszichét.

Tovább »

Kalkulátor

Villámszépség

Semmi nem mutat jobban az egészséges bőrnél, de olykor jobb, ha csalsz kicsit. Kalkulátorunkból megtudhatod, hogyan valósíthatod meg a sóvárgott illúziót egyetlen finom mozdulat – egy lágy ecsetvonás - segítségével.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila