2017. március 30. - Zalán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 30. - Zalán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6870 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Sissy24 2017-03-26 12:15:19 Válasz erre
Sziasztok!

Amit a segítőmtől tanultam és amit utána olvastam:

Kötésnél a másik fél tudatalattijával próbálunk kommunikálni.
Ha sikeres és hallgat ránk, visszatér, ha nem befogadó képességű akkor nehéz és hosszadalmas vagy nem is sikerül.
Az, hogy próbáljuk megkötni a lábát, hogy ne menjen máshoz vagy a farkát. hogy mással ne szexeljen, az csupán egy dolog. Mert ha nem tudtam hatni a tudatára, megteszi, hogy mással lesz.
A betegségnek lelki oka van és nem a mágia miatt lesz beteg, ezt el kellene felejteni és nem riogatni a népet!
Nem tőled függ az élete és fordítva., hanem az égiektől!
Vigyázzatok mit olvastok és kinek hisztek, nem kell minden maszlagot beszedni!
A leglényegesebb a hit, a vonzás törvénye, és a jó hozzáállás.
Francesca77 2017-03-25 20:15:21 Válasz erre

A SZERELMI KÖTÉS ÉS A RÁK KÖZÖTTI KAPCSOLAT - amit senkitől nem hallottál még, de amit már sokan megtapasztaltak... Kapcsolódó kép

A kötés során csomó kerül a csakráitok közé, mint tudjuk a csakra bizonyos szerveknek felel meg... ettől függően az adott energetikai csomó valójába egy energatikai blokk is Benned ill. a párodban...

A fizikai betegségket mindig LELKI BETEGSÉG indítja el... Egy ilyen blokk vagy csomó először csak depressziót okoz mert az adott csakra működésképtelen lesz, és képtelen lesz energiát felvenni az Univerzumból... hosszabb idő során a szervezeted segélykiáltást fog produkálni egy CISZTA VAGY JÓINDULATÓ DAGANAT képében... és ha ezt is figyelmen kívül hagyod, akkor onnan már NINCS VISSZAÚT... (általában a nemi szerveket támadja meg először, petefészek ciszta, méhnyakrák, hererák... és így tovább)

A SZERELMI KÖTÉS SORÁN EGYMÁS CSAKRARENDSZERÉT KÖTIK MEG... EGYMÁSHOZ... OLYAN SZOROSAN, HOGY A MÁSIK SZÜKSÉGESNEK ÉREZZE, HOGY KÖTŐDJÖN HOZZÁD, HISZEN TŐLED FÜGG AZ ÉLETE...

VISZONT NÁLAD UGYANEZ A HELYZET...

A SZERELMI KÖTÉS OLYAN, MINTHA A MÁSIKTÓL AKARNÁL LEVEGŐT KAPNI, HOGY MEG NE FULLADJ... SZÜKSÉGED VAN A MÁSIKRA... AZ ÉLETEDÉRT... EZT ÉRZI ÖSZTÖNÖSEN AKIT MEGKÖTÖTTEK...

TÉNYLEG ENNYIRE SZERETED? ANNYIRA NAGYON SZERETED, HOGY FIZETNÉL AZÉRT, HOGY HALDOKOLJON ÉS A TE ENERGIÁDBÓL TÁPLÁLKOZZON ÉLETE TOVÁBBI SORÁN?

KÉPES FELELŐSSÉGET VÁLLALNI AZÉRT, HOGY A TE ÖNZŐ ÖNKÉNYES "SZERELMED" MIATT A MÁSIK EGY ÉLETRE LEBÉNULHAT?

HOGY EZT SENKI NEM MONDTA MÉG EL NEKED?

MERT AZT AKARJÁK HOGY NE TUDD... AZT AKARJÁK HOGY FIZESS... HOGY ÁLDOZD FEL AMID VAN... MERT EZ A LELKEK ÜZLETE...

NEMCSAK PÉNZZEL FIZETSZ... AZ ÉLETEDDEL IS... ÉS ANNAK AZ EMBERNEK AZ ÉLETÉVEL IS AKIRE KÖTÉST KÉRTÉL...

Honnan tudom? Járt nálam olyan nő aki azért menekült hozzám, hogy vegyem le a más által felpakolt kötést... ugyanis az évek során mellrákja lett a kötéstől, mert az illető nem szerette viszont...

Sajnos a FOLYAMAT VISSZAFORDÍTHATLAN EBBEN A STÁDIUMBAN, A NŐN NEM TUDTAM SEGTENI...

Előzmény: Francesca77 - 2017-03-25 19:31:45
Francesca77 2017-03-25 19:31:45 Válasz erre

ELADOD A LELKED, VAGY A PÁRODÉT? - a szerelmi kötések igazi háttere, amit tudnod kell mielőtt kéred...

A szerelmi kötés során két ember energetikáját és energiarendszerét önkényes módon összeköti az összekötő bizonyos anyagi ellenszolgáltatás fejében... amit a szerelmi kötéstkérő adott esetbe Te kifizetsz... Ezek után két dolog fordulhat elő vagy Te nagyon erősen és sokkal jobban fogsz kötődni egy olyan emberhez akit nem érdekelsz és a kötést után sem fogsz, vagy ő is kötődni fog hozzád... hogy melyik dolog jön be az nagyban függ az illető spirituális immunrendszerétől...

Kötések között is fajták vannak...

Van olyan kötés amit itt leírtam, ez egy szabad akaratot ledózeroló kötés mely során a férfiből zombi lesz, és nem azt kapod aki beléd szeretett... hanem csak annak üres másolatát... egy fénytelen szemű üres "követő" kapcsolatot... miközben a férfi egészsége romolhat is... kötés erőszakosságától függ, hogy mennyire, van amelyik kötés rákot is képes okozni... Én ezzel a fajtával nem foglalkozom... mert levehetetlennek ismerik és felér egy bűnténnyel ugyanis lassan gyilkolja le a férfi energiarendszerét, kezdve a szabad akaratától egészen addig míg teljesen fizikailag lebénulhat az agya is...

Van az a kötés, ahol elmész valakihez és kötést ígér, kifzetsz x összeget és vársz, és a várakozás ideje alatt Te mindenképpen kötődni fogsz, de a fiatalember nem biztos...Te viszont depressziós leszel és rögeszmés és ki fognak használni a mágusok mert látják hogy nagyon akarod...

Van az a kötés amit én csinálok, de ez inkább bevonzás és csak akkor működik ha a szívetek akarja egymást... viszont nem vállalok el minden ügyet... csak ahol valódi szerelem van... és van egy kis gubanc..

És van egy mindennél erősebb kötés, ami felett senkinek sincs hatalma, ez pedig maga a SZERELEM...

Sokan akik fordulnak hozzám általában nincs szükségük kötésre, csak ezt a dolgot érzik a legbiztosabbnak,amiért pl. ha fáj fejed akkor azonnal Algoflex fortét veszel be... bár a szerelmi kötés az már inkább Xanax...

Sajnos sok esetben többet számítana egy jó mély személyiség elemzés... akár Rólad akár a másikról... mint belemenni olyan döntésbe amit nem tudsz visszafordítani... döntésedért melyet talán csak egy elhamarkodott vita heve okozott... szerelmi kötés fajtától függően nagyon drágán megfizethetsz és nem pénzben...

A szerelmi kötés során sajnos a LELKEDET A PÁROD LELKÉT A SZERELMETEKET ADOD EL X ÖSSZEGÉRT...  kiadod a kezedből, mert Te magad nem tudsz már mit kezdeni vele...

Mielőtt döntenél, ezeken gondolkodj el... valóban ez az egyetlen megoldás??? Tényleg nincsen más? Ha nem szeretnek viszont itt sem fogsz vörös csomagolásban ajándék férfit kapni Tőlem sem senki mástól... ha viszont szeretnek és gondjaitok vannak, esetleg a másik fél valakije szintén kötést alkalmazott, NEM BIZTOS HOGY NEKED IS EZ KELL... Ne süllyedj le az ellenséged szintjére... ha egy mód van rá...

Ha a szerelmed elég erős, legyőz minden akadályt... ha tényleg gond van, és bár úgy érzed nem kötés kéne ... mégis ezt érzed megoldásnak... ekkor keress csak fel... mond el mi a baj... és elmondom, hogy szerintem mire van szükséged...

NAGYON RITKA ESETBEN MONDOM AZT, HOGY VÁLLALOM... ehhez olyan energiát kell érezzek ami már képről is érződik vagy a történetből...

És nálam csak akkor nyersz "bebocsátást" ha a szívetek valóban egymást akarja... ekkor viszont minden támogatást megadok...

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Sissy24 2017-03-24 10:33:56 Válasz erre

Kedves Ferenc!Miért akarod de azt tudni,hogy ki az én ismerősöm?Amúgy meg bárkit írhatok akár Jakab Sárit is...A másik a privát üzenet azt jelenti másra nem tartozik!...Te megkérdezted lehet tudni kiről van szó..Hát én most meg téged megkérdezlek ez téged miért érdekel??

Előzmény: ferenc57 - 2017-03-24 09:26:21
ferenc57 2017-03-24 09:28:07 Válasz erre

Kiről van szó, lehetne tudni?

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-22 08:08:38
ferenc57 2017-03-24 09:26:21 Válasz erre

Kiről van szó, lehetne tudni?

Előzmény: Sissy24 - 2017-03-22 18:22:21
Francesca77 2017-03-22 22:23:41 Válasz erre

https://www.youtube.com/watch?v=fhzml0l06D4

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Sissy24 2017-03-22 18:22:21 Válasz erre

Köszi

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-22 17:26:33
arabella2000 2017-03-22 17:26:33 Válasz erre

fiszifuszi2001@gmail.com

Előzmény: Sissy24 - 2017-03-22 14:48:55
Sissy24 2017-03-22 14:48:55 Válasz erre

Szió.Letudnád írni az imél címed?mert van egy ismerősőm akinek nincs itt regisztrációja,de szeretne 1-2 kérdést feltenni neked privátba...Köszönjük szépen!

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-22 08:08:38
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Csokoládécsodák - A legjobb csokis receptek

Csokoládécsodák - A legjobb csokis receptek

A csokoládé minden méretben, alakban és ízben olyan finom, hogy már a gondolatától is a mennyekben érezheted magad. Ráadásul egy elmélet szerint a csokira tulajdonképpen nagy szüksége van a szervezetnek, persze mértékkel. Jöjjön hát maga a Csokimennyország, jobbnál jobb receptekkel!

Tovább »
6 jel, hogy idős lélek lakozik a gyermekedben

6 jel, hogy idős lélek lakozik a gyermekedben

Aki egy kicsit is hisz a reinkarnációban, az tudja, hogy minden életben egyre több tapasztalatot szerzünk, egyre bölcsebbé válunk, megszabadulunk a negatív gondolatoktól, szokásoktól, tehát, elérjük a teljes boldogságot. Ha ez az állapot bekövetkezik, akkor többé nem születünk újjá, hisz minden rosszat el tud engedni a lelkünk. Vajon gyermeked lelke bölcsebb, mint a tiéd?

Tovább »
Áprilisi csillagüzenet - Tudd meg, mire számíthatsz ebben a hónapban!

Áprilisi csillagüzenet - Tudd meg, mire számíthatsz ebben a hónapban!

Mindjárt itt az április, itt a tavasz, most minden kicsit felgyorsul. Ha van valami új terved, valami, amit szeretnél elkezdeni, itt az ideje, hogy belevágj. Az április tökéletes a változásra. Ahhoz azonban, hogy minél helyesebben cselekedj, eláruljuk, mit üzennek a csillagok erre a hónapra.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyítsd meg a csakráidat!

Megesik, hogy látszólagos ok nélkül vagyunk letörtek, és rossz a közérzetünk. Ilyenkor lehet, hogy csak valamelyik csakránk működésével van gond. A problémán viszont segíthetünk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila