2017. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Plasztikáztatni érdemes?... (27 hsz.) Új hozzászólás
Kriszti (Topikindító) 2006-09-11 14:02:54 Válasz erre
Szia Fter!Bocs,de eddig a nevedből pasinak hittelek;)Szerintem maga miatt tegye az ember lánya és ne másért!!!!Én nem tenném senki kedvéért,magam miatt meg nem teszem,mert nem érzem szükségét.pedig én sem vagyok kifogástalan,de véleményem szerint nem egy xxl-es melltől szép egy nő,egy kisebb is lehet gyönyörű!Rengeteg nő fekszik teljesen feleslegesen kés alá,elveszítve a természetes szépségét.Én hiszem hogy egy igazi férfi nem a műnőkért repes.Sőt....
ang go 2016-06-29 09:39:12 Válasz erre

Majd szereték 1 max 2 év múlva, de ahhoz még fogynom kell. :)

Bugsbunny 2016-04-11 10:34:01 Válasz erre

Szerintem a bőrfiatalításra nem szükségesek a költséges és veszélyes műtétek, ha jó hidratáló és ránctalanító krémmel kezdjük ápolni a bőrünket már az elején, amikor az első ráncokat észrevesszük. Én a Lux-Factor 4D Hyaluron krémet használom és nagyon elégedett vagyok vele.

Előzmény: moonccsi - 2015-10-01 20:31:15
moonccsi 2015-10-01 20:31:15 Válasz erre

Szia bebokitty! Dr Tóth András hol rendel?köszi

Előzmény: bebokitty - 2015-09-14 18:37:00
bebokitty 2015-09-14 18:37:00 Válasz erre

Sziasztok!

Én a plasztikázást csak ajánlani tudom, persze csak ha ismertek kiváló plasztikai sebészt. Az én ráncfelvarrásomat Dr. Tóth András plasztikai sebész végezte, és remek munkát végzett.
Mindenkinek csakis ajánlani tudom.

kiscica20 2013-03-22 09:00:45 Válasz erre

Ajakfeltöltésem volt kb. fél év ezelőtt. Elég furcsa volt még az elején, hogy be van duzzadva és egyenlőre felemás, és elég vörös és lilla egy része, bár a doki szerint ez normális.

Előzmény: rekababa20 - 2013-03-20 19:01:05
rekababa20 2013-03-20 19:01:05 Válasz erre

Rajtad milyen beavatkozást végeztek ? Ajakfeltöltést vagy raáncfeltöltést ?

Előzmény: kiscica20 - 2013-03-20 18:33:13
kiscica20 2013-03-20 18:33:13 Válasz erre

A botox kezelés kb. 20 perces beavatkozás. A kezelés alakalmazásakor ritkán fordul elő mellékhatás, de előfordulhat enyhe bőrpír, duzzanat, kis bevérzés.

Előzmény: rekababa20 - 2013-03-19 12:07:33
rekababa20 2013-03-19 12:07:33 Válasz erre

Sziasztok !
Gondolkodom egy botox kezelésen csak félek, hogyha egyszer elkezdem akkor folyamatosan járnom kell majd. Ti milyen sűrün szoktatok járni ?

protea 2011-04-04 19:37:49 Válasz erre

Sziasztok!

Találtam egy érdekes oldalt, ahol sok választ leltem kérdéseimre a plasztikázással kapcsolatban. Szerintem, ha gondolkodsz rajta esetleg tanácstalan vagy olvasd el!

http://mellnoveles.com/

További szép estét nektek!

Pussycat1354 2010-05-07 13:10:32 Válasz erre

Sziasztok!

Eldöntöttem, hogy végre megcsináltatom a melleimet, de eléggé tanácstalan vagyok ezügyben, tudna valaki olyan helyet ajánlani ami nem valami giga drága és a doki is normális?

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Szelfit lőtt magáról a tinilány és totálisan kiakadt attól, amit a képen látott

Szelfit lőtt magáról a tinilány és totálisan kiakadt attól, amit a képen látott

Mégis ki gondolná, hogy egy szefli lehet ijesztő is? A 13 éves Haley Ogletree a nagyszüleivel és a bátyjával készültek horgászni a Georgia állambeli Tiftonban a bátyja, Kolton születésnapja alkalmából. Haley gondolta, még indulás előtt készít magáról egy képet a kocsiban, hogy tudjon mit küldeni az egyik barátjának. De mikor a képet visszanézte… halálra rémült.

Tovább »
Hány lovat látsz a képen? Csak az emberek 2% -a tudja megtalálni mindent!

Hány lovat látsz a képen? Csak az emberek 2% -a tudja megtalálni mindent!

Talán ezek  fejtörők emlékeztetnek kicsit a gyerekkorodra, mikor szórakoztató füzetekben, gyerekújságokban kellett a képeken meglelni az elrejtett tárgyakat. Vagy mikor gyermekként a füvön feküdtél és az égen a felhők helyett állatfigurákat láttál. Hoztunk mára egy ilyen múltidéző rejtvényt, amit csak nagyon kevés embernek sikerül megoldania!

Tovább »
Melyik ajtón lépnél be a jövőbe? - Elárulja, miben vagy a legerősebb!

Melyik ajtón lépnél be a jövőbe? - Elárulja, miben vagy a legerősebb!

Függetlenül attól, hogy hiszel-e a pszichológusok által összeállított teszteknek, horoszkópoknak vagy akár Nostradamus jövőbeli előrejelzéseinek, ez a teszt mindenképpen szórakoztató lesz a számodra. Nagyszerű módja annak, hogy többet megtudhass a személyiségedről.

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi süteményözön

A legjobb, és legfinomabb sütemények receptjei egy helyen. Induljon a karácsonyi sütés!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila