2017. június 26. - János, Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 26. - János, Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13031 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
rimaka 2006-12-13 15:59:41 Válasz erre
Szia Ágika
Drukkolok neked, hogy azon a helyen segíteni tudjanak rajtad.Gyakrabban benézhetnél beszélgetni. Nem én ajánlottam neked azt a helyet, hanem a Tátrai néven író Marimár /ezt csak azért írom, mert nem akarok idegen tolakkal ékeskedni/.
Üdv.
Előzmény: Ágika - 2006-12-13 11:37:46
Ágika 2006-12-13 11:37:46 Válasz erre
BOCSÁNAT, AZ ELŐBB SAJNOS ELÉG SOK GÉPELÉSI HIBÁT KÖVETTEM EL, DE AZÉRT REMÉLEM ÉRTHETŐ, AMIT ÍRNI AKARTAM. SZIASZTOK: ÁGIKA
Ágika 2006-12-13 11:34:05 Válasz erre
Kedves Tátrai Rimaka !

Már nem tudom, hogy hívjalak ezért használtam mind a két neved. Rég nem voltam ezen az oladalon de úgy látom hála Istennek elég sokan bekacsolódtak és írnak. Arról szerettelek vola tájékozatni, hogy bejelnetkezetm az áltad ajánlott "helyre", ahová a jövő héten kell majd mennem. Remélem segítenek majd nekem. Beszámolk az eredményről. Szia: Ágika
rimaka 2006-12-13 08:16:18 Válasz erre
Tegnap az iratokat, papirokat rámoláasztam délután. Jó érzés volt a gyerekek rajzait, eü papirjaikat /oltáskönyv, születéskor kapott papírlap stb./, l éves kori hajtincsüket meg miegymást újra látni:D. Az édesanyám papírjai között van egy emlékkönyv, amibe a beírások dátuma 1915-17. Irma nevű hölgyé volt, nem tudom ki lehetett. Jól kibőgtem magam, mikor a valaha volt házasság eseményeit nézegettem... De időnként jót tesz egy nagyot sírni.
Én is szép napot kívánok:-)
Előzmény: Cleo - 2006-12-13 07:01:19
Cleo 2006-12-13 07:01:19 Válasz erre
pont 1-el múltam én is, nemrég:) de egyáltalán nem foglalkoztat:)sajnos a sporttal hadilábon állok, érzem is a hiányát, mert sokminden fáj aminek nem kéne. Mondanám hogy nincs időm, de erre neg az a válasz hogy csak arra nincs idő amire nem akarjuk:( de tényleg annyit megyek, hogy sokszor örülök ha lerogyhatok. Akkor meg jól teleeszem magam:( na nesze neked egészséges életmód.
de nem rívunk korán reggel:)
legyen szép napunk:)
Előzmény: kablarka - 2006-12-12 14:58:19
kablarka 2006-12-12 14:58:19 Válasz erre
Sajnos nem és elléggé kilátástalan minden.Tényleg megviselt az ötven.
Előzmény: rimaka - 2006-12-11 19:59:28
rimaka 2006-12-11 19:59:28 Válasz erre
Eléggé félreérthető volt amit írtál. Azt lehetett belőle kiolvasni, nagyon megviselt, hogy 50 éves lettél.
Nagyon sajnálom, hogy ilyen csapás ért. Találtál azóta másik állást?
Előzmény: kablarka - 2006-12-11 18:56:52
kablarka 2006-12-11 18:56:52 Válasz erre
Köszi.igazad van,csak nekem minden összejött és semmi sem olyan,ahogy szeretném.(elvesztettem az állásom),nehezen találok régi önmagamra.
Előzmény: tátrai - 2006-12-10 20:51:48
rimaka 2006-12-11 14:45:50 Válasz erre
Igaz az a mondás mindenki annyi idős, ahány évesnek érzi magát. Én 57 vagyok, de sokkal jobban érzem magam a bőrömben, mint 50 éves koromban. Sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok.
A férfiaknak szokott ez a bűvös 50-es pánikot okozni, igaz ez az én férjemnél már 49 éves korában megtörtént. Kablarka reméljük vár még ránt sok kerek évforduló.
Előzmény: tátrai - 2006-12-10 20:51:48
tátrai 2006-12-10 20:51:48 Válasz erre
Elnézést dupláztam, és nem tudom hogyan.
Kablarka!
Ne viccelj a kort meg kell élni és érni.Úgy hallottam az öregektől, hogy a kort tisztelni kell.Egy ötven éves ember a mai világban jó középkorúnak mondható.Semmit nem jelent.Van 30-40 éves életúnt ember is.Rólam pl. nem hiszik el hogy nyugdíjas vagyok. Sportoltam sokáig.Az uszodában rendes jegyet vettem és a barátnőm jót nevetett,még nem szoktam meg igaz még dolgozom.A lényeg , nekem ez semmit nem jelent , más hogy lát.Magamnak szeretnék megfelelni, ami sokkal nehezebb a számomra.A 20 éves is megöregszik egyszer , ha sikerül neki.Egy a lényeg a fiatal is csak akkor boldog és az ötvenes is ha fogja valaki a kezét, mert így van kitalála az élet, vagy jobb nincs. Marimár
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Fortuna Amor varázs - Légy szerencsés a szerelemben!

Fortuna Amor varázs - Légy szerencsés a szerelemben!

Mindegy, hogy egyedülálló vagy, párban élsz vagy már több éve tartós házasságban. A Fortuna Amor varázs minden nőnek megadja, amit kíván! Végezd el ezt az egyszerű szertartást és légy szerencsés a szerelemben! Hogy a szerencse pedig miként mutatkozik meg, azt csak az istennő tudhatja, aki által a sors megajándékozhat a lelki társaddal, egy tartós vagy még szebb kapcsolattal, de akár egy hűséges és romantikus kedvessel is.

Tovább »
Melyik angyal vigyáz rád idén, amíg nyaralsz és mivel teszi gazdagabbá?- Elárulták a csillagok!

Melyik angyal vigyáz rád idén, amíg nyaralsz és mivel teszi gazdagabbá?- Elárulták a csillagok!

Lehet, hogy te nyaralni készülsz, de az angyalok sosem pihenhetnek igazán! Akár hosszabb vagy rövidebb útra menj, tudd, hogy nem vagy egyedül és az őrangyalodon kívül ott lesz veled más is, aki vigyázni fog rád! Vajon melyik angyal vigyáz rád idén, amíg nyaralsz és mivel teszi gazdagabbá? Kiolvastuk a választ a csillagjegyedből!

Tovább »
10 pasitipp az ellenállhatatlan kisugárzásért

10 pasitipp az ellenállhatatlan kisugárzásért

A következő tanácsok abban segítenek, hogy ellenállhatatlan legyen a kisugárzásod, ha odajutsz, hogy randizhatsz álmaid hercegével. Biztos lehetsz benne, hogy ha az alábbi tippeket betartod, akkor szexinek és magabiztosnak fog látni az a férfi, akivel randizol, s csak úgy sugározni fog belőled az erotika.

Tovább »

Kalkulátor

A főzés technikája

Minden nő életében eljön az a pillanat – sőt talán a férfiakéban is –, amikor fakanalat vesz a kezében és alkotni kezd a konyhában. Vagy legalábbis próbál. Mert a kezdőknek minden fogalom, még a legalapvetőbb is új, ám a receptek többnyire nem

Még több kalkulátor »

Szakértők

Dr. Jánky György

Plasztikai sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Dr. Jánky György

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila