2017. december 14. - Szilárda
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. december 14. - Szilárda
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13305 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
rimaka 2007-01-25 16:22:35 Válasz erre
Közben megnéztem a horikat, magamnál találtam egy említésre méltó mondatot Rák: Az sem baj, ha ma engedsz inkább a csábításnak: szeress, és hagyd magad szeretni!
Nosza rajta, jöjjenek és csábítgassanak, rajtam nem fog múlni..........
rimaka 2007-01-25 16:12:11 Válasz erre
Megkereslek majd, de egyelőre pénzecském leapadt. Tavaly második félév lekopasztott, 4 db vízóra szerelés, WC tartály csere, csap csere 3x., mosogató csere, term.gyógy. költség + karácsony. Pozitív eredmény az, hogy szerencsére tartozásom nincs
Előzmény: Cleo - 2007-01-25 08:43:44
Cleo 2007-01-25 08:45:04 Válasz erre
most megint ezerfelé futnom kell, sajnos nem tudok itt időzni:( de este benézek:) szép napot
Cleo 2007-01-25 08:43:44 Válasz erre
a Mammutban van bemutatóterem, és néha rám kerül a sor, hogy az érdeklődőkkel, vásárlókkal csak az ügyeletes foglalkozhat.
Ha az iwiw-en megkeresel, megmondom én hova járok a spa-ra, és mennyiért, hátha Neked is közelebb esik. Meg hátha az avon is érdekel:)
Előzmény: rimaka - 2007-01-24 19:45:15
rimaka 2007-01-24 19:45:15 Válasz erre
Mit jelent az, hogy kozmetika ügyeltél? Hát én akkor meséltem az SPA lábáztatásról, de ezt meg kell tapasztalni. Februárban megint elmegyek én is, de most közelebb, a multkori nagyon messze volt. Csak akkor a számítógépes állapotfelmérés miatt kezdtem ott. A lábaim olyan könnyűek lettek utána, olyan jó érzés volt. Egy dolog nincs azóta, annak köszönhetem, vagy csak véletlen nem tudom. Hőhullámaim, lábizzadás összel megint előjöttek, de pár kezelés után egyszercsak azt vettem észre elmultak. Azóta nem jöttek vissza.
Előzmény: Cleo - 2007-01-24 15:27:05
Cleo 2007-01-24 15:27:05 Válasz erre
hmmm, tegnap még a pókot sem volt időm elolvasni, egész nap kozmetika ügyeltem:) sok profitom nem lett belőle, de jól el voltam.
Ma viszont voltam az első spa áztatókúrán, hát mit ne mondjak:) lett annak a víznek minden színe:o:o
nem semmi:)
Előzmény: rimaka - 2007-01-23 17:22:15
rimaka 2007-01-23 17:22:15 Válasz erre
Az én pókom semmi különös, a Nyilasnál említésre méltó: Ragyogó ötleted támad a munkáddal kapcsolatban. Jó, hogy ez a pofon egyszerű megoldás neked jutott eszedbe, anyagilag és erkölcsileg is sokat profitálhatsz belőle.
Előzmény: Cleo - 2007-01-22 07:57:41
rimaka 2007-01-23 17:12:39 Válasz erre
Tegnap és ma sem tudtam belépni. Most értem haza, megáztam és jól átfagytam, nem öltöztem fel rendesen. Kérdeztem egy szakértőktől valamit, többek között ezt a választ kaptam. Mentális technikákat tanulj, és azok segitenek, olyan, mintha magadat huznád ki a gödörből!!!
Meditáció és társai. A meditácó tudom mit jelent, vajon a többi technika mit takar.
Előzmény: Cleo - 2007-01-22 08:00:52
Cleo 2007-01-22 08:00:52 Válasz erre
a jóslással kapcsolatban, egy jó jós nem igazán kérdez, csak mondja amit a kártyában lát, és legfeljebb azt kérdezi meg mire vagy kíváncsi.
De valóban könnyebb egy jó barátnővel, aki tudja is hogy ténylegesen mik történnek velem.
Előzmény: rimaka - 2007-01-21 21:29:13
Cleo 2007-01-22 07:57:41 Válasz erre
én pedig 45 évesen lettem özvegy, betöltött 25 év házasság után:( ebből talán első 10 még elviselhető volt. És hiába volt nagyon nehéz házasság, nagyon sokáig tartott, amíg helyrejöttem, már irtam gondolom, természetgyógyászok is segítettek.
Rá 3 évre lett egy nagyon szép, 1 évig tartó kapcsolatom, annak a végét is nagyon megszenvedtem:(
Azóta inkább csak barátsággá alakult ismeretségeim lettek a másik nemmel, mert én sem adom egy bizonyos szint alá.
Viszont bezárkózni nem szabad, sem lelkileg, sem a valóságban, mert az nem jó.
Előzmény: rimaka - 2007-01-21 21:29:13
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az időjárás változás számos módon befolyásolhatja az egészségedet - Ez bizony nem mindig pozitív

Az időjárás változás számos módon befolyásolhatja az egészségedet - Ez bizony nem mindig pozitív

Biztos tudod, hogy az időjárás változása nagymértékben befolyásolja a hangulatodat és a fizikai állapotodat. Az elmúlt években egyre több tanulmány készült az időjárás és az egészségi állapot kapcsolatáról. Vannak ugyanis olyan emberek, akiknél az időjárási tényezők valóban kiváltanak bizonyos tüneteket. Íme, azok az egészségügyi problémák, melyeket az időjárási változások befolyásolhatnak.

Tovább »
Csak a géniuszok tudják megválaszolni ezt a három kérdést helyesen

Csak a géniuszok tudják megválaszolni ezt a három kérdést helyesen

Néha már az rengeteget elárul egy személyről, hogy mit felel egy bizonyos kérdésre. A cikkben szereplő kérdéseket még a pszichológusok is felszokták tenni, hogy megtudják, valakinek zseniális az elméje vagy szüksége van-e mondjuk segítségre, ugyanis a kérdések által megismerik, miként gondolkodik. Vajon benned a zseni vagy az őrült veszett el?

Tovább »
Válassz egy hópelyhet, és tudd meg, mivel van telve a lelked - Képes pszichológiai teszt

Válassz egy hópelyhet, és tudd meg, mivel van telve a lelked - Képes pszichológiai teszt

Ezt a tesztet egy spanyol pszichológuscsoport állította össze, melyben különböző formájúra megrajzolt hópelyhekkel illusztrálják az egyes személyiségtípusokat. Az emberi szem ugyanis nem véletlenül téved egy-egy konkrét ábrára, tehát oka van annak, hogy egy adott hópehelyre esik a választásod. Neked melyik tetszik a legjobban? Választásod sok mindenről lerántja a leplet önmagaddal kapcsolatban.

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi díszek S.K

Adunk néhány ötletet, ha szeretnéd a karácsonyfádat igazán különlegessé és egyedivé varázsolni.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila