2017. április 27. - Zita, Mariann
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 27. - Zita, Mariann
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (12950 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
Cleo 2006-11-17 07:12:34 Válasz erre
szia Ági, bocs hogy belekotyogok, de olvastam és volt az ismeretségi körömben mániás deprsszióval küzdő beteg. Azt egy anyag hiánya okozza a szervezetben, amit feltétlenül pótolni kell, igy nem szabad a gyógyszert kihagyni, viszont ha nem jó, akkor az orvosod adjon más gyógyszert. A természetgyógyászokat én is nagyra becsülöm, de mindig helyes mértéket kell tartani és az orvosi véleményt is figyelembe venni ilyen komoly dolognál.
Ilyenkor a természetgyógyász a másodlagos!!! ő is sokat segít, de muszáj a gyógyszert szedni, mert annak hiánya akaratodon kívül nagyon súlyos cslekedeteket okozhat nálad.
Előzmény: Ágika - 2006-11-15 16:14:45
Cleo 2006-11-17 07:08:35 Válasz erre
nem kell bejelentkezni, csak oda kell menni, nemigen tudják felvenni a telefont, mert folyamataos üzemmód van:) 40 perc egy kezelés, trununok vannak reggel 8-tól, hát volt már hogy egy turnust végig kellett várni, de megéri:) pamut váltóruha, 1 nagy lepedő v 2 kicsi, és ásványvíz kell hogy legyen nálad:)
Nekem az nagyon tetszik, hogy egyáltalán nem propagálják a vásárlást, csak a bemutató filmben ami közben megy, esik szó róla. Ha időm engedi megyek én is, csak hát van amikor nem engedi:( ilyenkor meg már hiányzik is:(
Előzmény: rimaka - 2006-11-14 18:04:27
Ágika 2006-11-15 16:14:45 Válasz erre
Kedves Marimar !

Nem válszoltál arra megejegyzésemre, amit a táltosokkal kapcsolatban írtam. Nevezteten hogy honnan jött az ötlet. és esetleg ismersz-e olyan táltost, aki tapasztalatok szerint megbízható ás nem cska apénz érdekli . Szeretettel: Ágika
Ágika 2006-11-15 10:12:23 Válasz erre
Kesdves Rimaka !

Igazán nagyon kedves vagy hogy azt írtad amit, de a legnagyobb gondom, most az, hogy szedjek-e a gyógyszert vagy nem. Van, aki azt mondja, hogy semmi szükség rá, mert ha van is valami hasonló ebből a betgeésgből bennem az nagyon enyhe formájú lehet csak. Viszont a beszédem szörnyű, sokszor alig lehet érteni mit mondok. Na mindegy ez van sajnos. Szeretettel üdbözlök minden ötven év felettit.Ágika
Előzmény: rimaka - 2006-11-14 18:24:01
rimaka 2006-11-14 18:24:01 Válasz erre
Kedves Ágika
Nagyon rossz lehet neked ebben az állapotban. Én nem ismerem ezt a betegséget, ezért megnéztem a keresőben. Ez egy komoly dolog, tanácsot nem tudok adni. Biztos te is keresgéltél a neten, nem tudom megtaláltad-e az Index fórumát ebben a témában, ahol több mint 16 ezer hozzászólás van. Nézegesd hátha találsz elfogadható tanácsot.
Üdv.
Előzmény: Ágika - 2006-11-14 12:52:10
rimaka 2006-11-14 18:04:27 Válasz erre
Sziasztok
Cleo remélem sikeres üzleti napod volt. Ezen a weblapon, amit írtál már jártam korábban, mikor a méregtelenítő szerkentyűket kerestem. Azt hittem ott csak az ágy eladásával foglalkoznak. Köszönöm, hogy megosztottad velem ezt a lehetőséget. Szinte hihetetlen, hogy a mai világban valami ingyen van, el tudom képzelni milyen sokan vannak, telefonon kell bejelentkezni? Biztos jót tesz a csontoknak és a kilóknak a kezelés.
Tegnap voltam a házidokimnál, elkérte az állapotfelmérésemről a papírokat, azt mondta majd átnézi.
Szép estét kívánok, jó pihenést.
Előzmény: Cleo - 2006-11-14 09:01:26
Ágika 2006-11-14 13:02:06 Válasz erre
Kedves Mindenki !

Most láttam csak, hogy mennyi h. hibát követtem el az íráskor. Remélem azért érthető a szöveg. Szeretettel : Ágika
Előzmény: -
Ágika 2006-11-14 12:52:10 Válasz erre
KEDVES MARIMAR

Ne haragudj, hoyg iyle sokűig válaszollok, de cska most néztem meg az üzenetket illtev a válaszolat a legutóbbi írásomra. Sajnos azóta két pszchiáter is megállapította, hogy mániás depresszióm van, ami nagyon ilyesztően hangzik, tudom jól. Ami viszont komoly dilemmát okoz nelk az az, hoyh szedjek-e gyószertt vagyne. Szdetme én mér kb. 20 nappal ezlőtt gyógyikat, keiltők jobban is lettem meg, jobban is beszéltem, viszont nagyon hülye banga voltam s zerektől- Pl. állandóanelestem és nagyon megütöttem magam. legutóbb a fürdőszobában otthon, illetve a metró lpcsőjén, amikor is csak az mentett meg, hoyg egy férfi megfogott, aki történetes mögöttem állt. De ha rágondolok a hideg ráz ki, hogy milyen magasról zuhantam volan le. A fürdőszobai elesésemkor pedig halálfélelmem volt, hogg a fjem beütöm és akkor vége az egésznek. Amiután abba hagytam a gyógyik szedését megvizsgált a kineziologusom, akinek a kérdésre azt a választ adta a testem, hogy nem kell szednem a gyószereket. Az orvos viszont mindenfélékkel ijesztget, hogy mi minden következik be ha nem szedem a gyógszerket. Szívesen beszélnék a dologról egy táltossal de hol van manapság olyan aki igazán segíteni akar és nem a pénzt kéri mindenek előtt. Szerettettel üdvözlök midenkit. Ágika
Előzmény: marimár - 2006-10-29 20:26:54
Cleo 2006-11-14 09:01:26 Válasz erre
szia,
hát sajnos pedig vannak, régóta, kortól függetlenül. A térdem is műtve volt, meszeim meg mindenfelé vannak. Voltam én is jóval több ennél kilóban, akkor jöttek ezek elő, amikor fogytam sokat, javult. De most nekem is felkúszott sajna több mint 10 kiló rövid idő alatt, bár nem érzem a kórságot, de tulajdonképpen benne vagyok, csak nincsenek tüneteim, mármint a banyakórnak. A hízáson kívül:( De találtam egy szuper karitatív kezelést, eddig 3x szor voltam, és istenbizony úgy érzem hogy használ. Bár így is nagyon sokan vannak, de azért megosztom, mert így helyes.
a www.ceragem.hu oldalon olvashtasz róla.
Most megyek, mert hosszú avonzós napom lesz a mammutban, és kell a fittség:) szép napot
Előzmény: rimaka - 2006-11-12 12:05:12
rimaka 2006-11-12 12:05:12 Válasz erre
Akkor pont én voltam aki félreértett téged.
Az én egészségi problémáim 52 éves koromban kezdődtek, még influenzás is csak 3-4 évente voltam. Jött a változó kór és előjöttek a problémák.(Ha valakinek most kezdődik, mindig figyelmeztetem, nagyon ügyeljen a súlyára.) Soha nem volt problémám a súlyommal, de ekkor két év alatt 20 kg-ot híztam, pedig nem ettem többet, mint előtte, még hozzájárult az is, hogy leszoktam a dohányzásról. Egy ideje határozottan kevesebbet eszem, nem nassolok, még sem fogyok egy dekát sem.
"elvégre egy 50-es az még ne sántikáljon" írtad, ezt nagyon megértem, mert én a súlyom miatt szenvedek azzal, hogy a mozgásom úgymond nehézkessé vált, ezt nagyon nehezen viselem.
Te még nagyon fiatal vagy az izületi problémákhoz, a súlyod csökkenésével lehet, hogy az is megszűnik.

Most befejezem, meglátom hétfőn az én dokinőm hogy viszonyúl a dolgokhoz.
Szia
Előzmény: Cleo - 2006-11-12 07:33:58
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A magnéziumhiány 5 jele - Jó, ha tudatosítod magadban, mert nem is gondolnál rá!

A magnéziumhiány 5 jele - Jó, ha tudatosítod magadban, mert nem is gondolnál rá!

Több mint 300 különböző enzim található a testedben, amik kulcsfontosságú szerepet töltenek be a méregtelenítési folyamatokban. A magnézium a negyedik legnagyobb mennyiségű előforduló ásványi anyag a szervezetben, ennek ellenére szerepét a közelmúltig igen alábecsülték. Jó, ha tudod, hogy mi az, ami egyértelműen arra utal, hogy hiányállapot lépett fel a testedben.

Tovább »
A férjem védelmében: A 7 legátlátszóbb ok, miért ne váljunk el, avagy szakítsunk

A férjem védelmében: A 7 legátlátszóbb ok, miért ne váljunk el, avagy szakítsunk

Az Ördögnek sincs jobb ügyvédje, mint amilyen egy olyan nő lehet, aki a férjét, avagy párját vette védelmébe és szenvedélyesen próbálja megmagyarázni, miért ne váljon el tőle, avagy szakítson vele.  Pedig hosszú évek óta nem kap szerelmet, romantikát, még csak egy jó szót se, nemhogy egy nyaralást. Lassan már nőnek sem érzi magát mellette. Az még rosszabb, ha csak bántást és fájdalmat kap tőle. De ez a 7 átlátszó ok mindig megmenti a nyavalyásokat!

Tovább »
Mennyire élvezed az életedet? - Képes lélekelemző teszt

Mennyire élvezed az életedet? - Képes lélekelemző teszt

Ezt a tesztet egy londoni pszichoanalitikus csoport állította össze, és nem meglepő módon az élet édességére való tekintettel, ínycsiklandó palacsintákkal illusztrálták az egyes személyiségtípusokat. Vajon te melyik típusba tartozol? Teszteld magad, és tudd meg, mennyire élvezed az életet!

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila