2017. július 25. - Kristóf, Jakab
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 25. - Kristóf, Jakab
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13070 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
Cleo 2007-01-05 08:20:37 Válasz erre
szép jó napot:) gyorsan írok, mert alulra került a fórumunk.
dusika 2007-01-04 17:18:21 Válasz erre
Úgy halottam,hogy heted iziglen van az öröklődés.De jó,hogy mfelhoztad ezt a nagyapámnak kék szeme volt.Az unokámnak is.Mi is filóztunk,hogy kitől örökölte a gyönyörű kék szemeit a seprű szempilláit
Előzmény: eszter47 - 2007-01-04 12:53:31
dusika 2007-01-04 17:07:06 Válasz erre
Eszterkém és a többiek! Sziasztok!
Ha valaki itt van sikítson@@@
O.K????????????
Előzmény: eszter47 - 2007-01-04 12:59:29
eszter47 2007-01-04 12:59:29 Válasz erre
No, és mivel ugy néz ki, hogy most csak én érek rá ilyen nagyon, hát hagyom, hogy elolvassátok a firkálmányaimat, aztán reagáljatok, ha van kedvetek. Közben elmegyek ebédelni, és remélem, később is beengednek...:-)))
Nektek is jó étvágyat...:-)
Előzmény: dusika - 2007-01-04 09:20:25
eszter47 2007-01-04 12:58:18 Válasz erre
Rimaka! Ime, nekem mit mondanak mára a csillagok:
Kedves Ikrek! Kedveled az ilyen kötetlen, laza napokat, amikor minden úgy megy, mint a karikacsapás, nyoma sincs a korábbi görcsös erőfeszítéseknek, mindenkivel szót értesz az első pillanatban. Csak ne motoszkálna az az utálatos hátsó gondolat a fejedben, hogy mindez nem tart örökké... eddig érvényes, mert én nem dolgozom, ill. csak htb-kén - nekem már az is elég...
És tényleg igy van, élvezem, hogy kötetlen, laza napom van...:-))) Véletlenül ma telitalálat...mert az is igaz, hogy mindig van bennem egy kis görcs, hogy ennek még megiszom a levét..
Előzmény: rimaka - 2007-01-04 08:13:19
eszter47 2007-01-04 12:56:27 Válasz erre
Dusika! Nem csak az a gond, hogy nem lehet folyamatosan beszélni, mert nem látni, hogy valaki itt van-e, nekem nagyobb gondot okoz, hogy a szerver kénye-kedve szerint léphetek csak be. De gondolom, ezek kezdeti gondok, majd szépen megoldódnak. Irj, mikor tudsz, aztán majdcsak reagálunk valamikor.
Most megyek, megnézem a mai horoszpókomat, és ha érdemes, bemásolom nektek, hogy mire is kell ma figyelnem...:-))))
eszter47 2007-01-04 12:55:43 Válasz erre
Dusika! Nem csak az a gond, hogy nem lehet folyamatosan beszélni, mert nem látni, hogy valaki itt van-e, nekem nagyobb gondot okoz, hogy a szerver kénye-kedve szerint léphetek csak be. De gondolom, ezek kezdeti gondok, majd szépen megoldódnak. Irj, mikor tudsz, aztán majdcsak reagálunk valamikor.
Most megyek, megnézem a mai horoszpókomat, és ha érdemes, bemásolom nektek, hogy mire is kell ma figyelnem...:-))))
eszter47 2007-01-04 12:53:31 Válasz erre
Az, hogy még nincs unoka, nem nagy baj, majd lesz... Nem rajtunk mulik. Az már pl. nagyobb gond, ha van akár két unoka is, de az egyik nagyon, marhára nagyon messze lakik, mint nálam. Mindkét lányomnak van fiacskája, aki itthon él, annak már négy és fél éves a kisfia, időnként komoly uriember, máskor égetnivaló rosszcsont - de igy is, ugy is imádnivaló. A másik meg - aki sajnos nagyon messze él - még csak fél éves, és a két kis kölöknek egyformán fantasztikusan szép, kékeszöld szeme van, ami a mi családunkban csak a páromnak van, a lányaim minde sötétbarna szemüek (én is), hogy ez hogy jött össze, a jó ég tudja... mi a domináns gén.
Előzmény: rimaka - 2007-01-04 08:24:09
eszter47 2007-01-04 12:49:57 Válasz erre
Próbálok válaszolgatni, ha már egyszer beengedett a szerver. Cleokám, az a helyzet, hogy az orosz tudásom leragadt ott, hogy Chevrolet orosz betükkel, vagy Volga... Azaz a kocsiknál... A többi mind elszállt, de tudom, hogy "Eta karandas!" az mit jelent, időnként el is üvöltjük magunkat, ha véletlenül megtaláljuk a szemüvegünket, mert mi ezt erre használjuk, nem a ceruzára...:-)))
Aztán vigyázz, mert lehet, hogy csak a postás csenget!!!...:-)
Előzmény: Cleo - 2007-01-04 08:21:38
dusika 2007-01-04 09:20:25 Válasz erre
Szia Eszter
Az nem baj ha nem emlékszel az orosz szavakra@@@ Akkor sem volt fontos.Most meg?????????
Lányok itt az a rossz,hogy nem tudunk folyamatosan beszélgetni.Semmilyen jelzés nincs amiből tudná az ember,hogy van-e levele?
Előzmény: Cleo - 2007-01-03 21:40:07
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Te mit csinálsz esténként? - A válasz meglepő dolgokat árulhat el az egészségedről!

Te mit csinálsz esténként? - A válasz meglepő dolgokat árulhat el az egészségedről!

Oké, itt az ideje, hogy egy olyan témáról beszéljünk, amit a legtöbbünk szíve szerint sosem hozna szóba. Nem ragozzuk túl: a meztelenségről van szó. Már megszoktuk, hogy egy bizonyos szintű meztelenség mindig jelen van a művészetekben, a filmekben, a médiáról már nem is beszélve. De amikor a saját életünkről van szó… Jaj ne! Ezt inkább szóba se hozzuk! 

Tovább »
Hogyan hódíts meg egy Ikreket? - Mi tudjuk!

Hogyan hódíts meg egy Ikreket? - Mi tudjuk!

Ikrek jegyű a kiszemelted? Már minden szépen alakul köztetek, csak kellene még egy kis löket? Annyira akarod őt, hogy hajlandó vagy az asztrológia erejét is latba vetni? Akkor hadd segítsünk! Megmutatjuk, hogyan hódíthatsz meg egy Ikreket!

Tovább »
Lóhere-teszt - Mennyire tartod magad szerencsésnek az életben?

Lóhere-teszt - Mennyire tartod magad szerencsésnek az életben?

A hagyomány szerint a lóhere minden egyes levele szimbolikus jelentéssel bír. Az egyik a hitet, a másik a szeretetet, a harmadik pedig a reményt jelképezi - ha pedig negyedik levél is van, az a szerencse jelképe. Meglepő, hogy az általad választott lóhereszimbólum mennyire tiszta képet ad a személyiségedről és arról, hogy mennyire tartod magad szerencsésnek. Nem hiszed? Teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila