2017. november 20. - Jolán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 20. - Jolán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13228 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
Cleo 2007-01-31 16:53:24 Válasz erre
szia, igazad van:( illett volna benéznem, bár a hétfői napom ráment a vizsgálatra, mint kiderült ismét csak orvosi vizsgálat volt, aztán jön majd valamikor a bírósági határozat. Jól felidegetem magam, mert egyfolytában tőlem kérdezték mi bajom, amikor fehéren feketén ott van minden a papirjaimban:( még a gyógyszer neve sem jutott eszembe, amit nemrég írtak fel:( bár lehet hogy ez +pont:) a belgyógyász szimpatikus volt, de volt viccdoki is, az kimondottan krekk volt velem:( egy sajtpapirra irta fel amiket válaszoltam, nyoma sem volt a leleteimnek:( na mindegy, megvolt, innentől én befejeztem a szélmalomharcot, vagy adnak több %-ot vagy nem. Tovább úgysem tudok menni, ez a legfelsőbb fórum már.
Előzmény: rimaka - 2007-01-31 11:19:01
rimaka 2007-01-31 11:19:01 Válasz erre
Cleo, régen jártál erre!!!
A te pókod üzleti életedhez ad tanácsot: Egy régóta húzódó üzleti ügy rendezéséhez kitűnő alkalom kínálkozik. Ha azonnal nem is tudod nyélbe ütni a dolgot, ma előnyös pozícióból tárgyalhatsz.
Előzmény: Cleo - 2007-01-29 07:43:32
rimaka 2007-01-31 11:14:53 Válasz erre
A pókod, a Bika azt mondja megfáztál, javasolja: "Zúgó fejjel csak hibát hibára halmoznál, úgyhogy a legokosabb, ha nem mész sehová, nem vállalsz erődön felül, hanem szépen otthon maradsz, és kialszod magad."

Lustálkodás mára megengedve neked!!!!!!!!
Előzmény: mézesmaci - 2007-01-30 20:39:51
rimaka 2007-01-31 11:10:13 Válasz erre
Szép nagy családod van, unokát már én is nagyon szeretnék, de még nincs kilátás rá. Elolvastam amit a másik topicban írtál, nehéz lehetett neked szerencse, hogy szerető család vett körül. Betegséged a mozgásodban is gátol, vagy ki tudsz mozdulni otthonról? Bíztatóak az orvosi eredményeid, lehet mondani, hogy meggyógyultál???
Én is panelban lakom, ezért igyekszem minnél többet kimozdulni. A netet nagyon szeretem, imádok szörfölni az odalak között.
mézesmaci 2007-01-30 20:41:16 Válasz erre
NÉGY gyermekem van ez kimaradt bocsika.
mézesmaci 2007-01-30 20:39:51 Válasz erre
Szia örülök ,hogy írtál,én még csak áprilisban leszek 50,de sajnos 5 éve nagyon beteg lettem és lenyugdíjaztak gyermekem van és 6 unokám.A legkisebb fiam tavaly érettségizett,ő még itthol lakik velünk.Tőle kaptam agépet,hogy tudjak netezni,ha unatkozom,mert hogy panelban lakunk sajnos.Több fórumon is vagyok,betegségemből kifolyólag is,és barátkozós meg fogyis fórumon,sőt van egy portálom is ahol,nagyon jó kis baráti társaság alakult ki köztem és alányok,és egy szem fiukánk közt mert hogy ő is csatlakozott hozzánk.A párom még dolgozik,és most már fiam is,én pedig itthol aházimunka után,itt kapcsolódom ki..
Előzmény: rimaka - 2007-01-30 20:21:09
rimaka 2007-01-30 20:21:09 Válasz erre
Szia mézesmaci! Én 57 éves vagyok, nyáron mentem nyugdíjba. A fiammal élek, ő egész nap dolgozik, így egyedül vagyok. Egyhangúan telnek a napjaim, de jól megvagyok élvezem, hogy nem kell már más rigolyáit, hüjjjjeségeit egy rossz munkahelyen elviselnem. Jó lenne valamilyen munka, mondjuk napi 4, vagy heti pár órás. Eddig még nem kerestem, de ezt nem könnyű megvalósítani manapság.
Előzmény: mézesmaci - 2007-01-30 19:43:17
mézesmaci 2007-01-30 19:43:17 Válasz erre
Sziasztok nos a pókom én is megnéztem,de nem azt írta megint amit kellett volna.Ugyanis azt írta eleget aludtam mégis fáradt vagyok,elmondanám ez nem így van.És hogy semmi sem sikerül ma ez sem igaz.A Bikák pókja ma rám vonatkozólag nem jött be.Remélem jól vagytok és szívesen fogadtok körötökben.Jó éjt.
Előzmény: rimaka - 2007-01-30 09:38:01
rimaka 2007-01-30 09:43:03 Válasz erre
A pókodat ma kimásoltam egész terjedelmében: Kedves Nyilas! Nyilas nőknek és férfiaknak egyaránt rendkívüli lehetőségeket tartogat szerelmi téren. Elég egy váratlan telefon vagy találkozás, és régen várt álmaid valóra válhatnak. Ne könnyű kalandra gondolj, lehet, hogy ezúttal az „igazit” találtad meg. A pozitív energiák nagyon jó hatással lesznek rád.
Hajrááááá szerelem!!!!!
rimaka 2007-01-30 09:41:19 Válasz erre
Szia Cleo! Most rosszra gondolok, mert nem újságoltad örömmel az eredményt, bár lehet, hogy csak késöbb levélben értesítenek róla?
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Fontos, a kommunikációval és a művészetekkel kapcsolatos küldetésed van. Kérlek, ne engedd, hogy a bizonytalan érzéseid visszatartsanak. Segíteni fogok neked."

Tovább »
 Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - November 20 - November 26.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - November 20 - November 26.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre!

Tovább »
A napi jóslat Számodra - Hétfő

A napi jóslat Számodra - Hétfő

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila