2018. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13377 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
mézesmaci 2007-03-02 17:35:58 Válasz erre
Hát igen a lányom is állandó éjjelsben dolgozik egy üzemben,és melette Avonozik.A néni egy tünemény és imádom,ő is engem jókat nevettünk ma is.Pedig kicsit felhuztam magam ma a rendelöben de ő megnevettetett.Még elvoltam átjött hozzánk,és társasozott a párommal.
A pókom részben igaz ma.
további szép napot nektek.
Ágikám régen voltál.
Előzmény: Cleo - 2007-03-01 08:23:08
mézesmaci 2007-03-02 17:32:54 Válasz erre
Örülök neki hogy minden simán ment.
Előzmény: Cleo - 2007-03-01 08:15:15
rimaka 2007-03-02 15:07:34 Válasz erre
Cleo a pókocska mindig neked kedvez. Flört, virágcsokor, ellenállhatatlan hatást gyakorolsz másokra.

Én csak azt kapom, hogy amikor kisüt végre az első napsugár, amikor először megszabadulhatsz a télikabáttól, az lesz az igazi ünnep. Ebbe az sántit, hogy mostanában sokat süt a napocska, a télikabátot alig használtam ezen a télen.
Előzmény: Cleo - 2007-03-01 08:15:15
rimaka 2007-03-02 14:59:03 Válasz erre
Sziaszok! Maci azért magadra is vigyázz, a pénz mindig nagyon jól jön, de a család és a gondozás mellett magadra is figyelj. Könnyen boldogultok egymással?
Előzmény: mézesmaci - 2007-03-01 07:44:36
Cleo 2007-03-01 08:23:08 Válasz erre
Maci, köszi a felajánlott segítséget, rutinban nálam sincs hiány. De nekem van kb 100 tnőm, akikkel foglalkozom, figyelemmel kísérem az ügyes bajos dolgokat, keresek új embereket stb stb:) nekem ez a munkám, a gond az, hogy ezt csak vállalkozóként csinálhatom, és ugye rendes adófizető emberkeként, mindezek után nem sok marad:(
Amikor volt munkám és mellette avonoztan simán, sokkal jobban boldogultam:)
De hát ez van
Előzmény: mézesmaci - 2007-02-28 09:42:44
Cleo 2007-03-01 08:15:15 Válasz erre
sziasztok, a tegnapi napom valóban relatíve elfogadható volt:) túl vagyunk a hagyatéki tárgyaláson, hálstennek békésen zajlott, nem lett semmi gubanc.
mézesmaci 2007-03-01 07:44:36 Válasz erre
Sziasztok a mai pókom hát hogy is mondjam hm...
Mátol vigyázok egy nénire nem szó szerint szomszédban laik napi több alkalommal átnézek rá,és ha meghozzák az ebédjét adok neki enni,meg beszélgeteg vele stb,sőt még át ia hozom hozzám.Mind zet heti 5 nap reggel 9 töl kb 14-15 óráig.
Havi 50.000 ft,és egyéb juttatásért/a pénz nagy úr/a nénit 10 éve ismerem és enm leépült emberröl van szó.Legyen szép a napotok!
rimaka 2007-02-28 17:40:55 Válasz erre
Az én pókom ma semmitmondó, Maci remélem veled csak jó dolgok történtek ma. Megyek megnézem az oldaladat, mindig nagyon szép képeket raktok fel.
rimaka 2007-02-28 17:36:42 Válasz erre
Sziasztok lányok! Cleo egész jó dolgok történnek veled, váratlan lehetőségek sokasodjanak feléd. Drukk neked. A mai pókod is biztat, de csak a realitások között. Ne bízd el magad javasolja.
Előzmény: Cleo - 2007-02-27 07:37:54
mézesmaci 2007-02-28 09:42:44 Válasz erre
Szia mint azt korábban is írtam a lányom is Avon tanácsadó már évek óta,és elég jó a vevő köre.
Nagyon rutinosan csinálja dolgokat.Ő most töltötte a 30.at és 3 szép gyermeke van nem akarnál vele,beszélgetni esetleg mert akkor megadom az e-mailjét ha kéred.Puszi mindenkinek ,nálunk szakad az eső és hideg is van.
Előzmény: Cleo - 2007-02-27 07:37:54
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 módja annak, hogy rátalálj arra a társra, akiről mindig is álmodtál

5 módja annak, hogy rátalálj arra a társra, akiről mindig is álmodtál

A filmekben és a szerelmes regényekben mindig az igaziról van szó, és a végén persze egymásra is találnak azok, akiket egymásnak szánt a sors. Azonban jó, ha tudod, hogy a való életben is sok olyan párkapcsolat van, ahol minden kiegyensúlyozott és valóban lelki társai egymásnak a felek. De hogyan találhatod meg azt, akiről mindig is álmodtál?

Tovább »
Így leld meg idén az új szerelmet és a boldog kapcsolatot! - A szerelem angyala segít

Így leld meg idén az új szerelmet és a boldog kapcsolatot! - A szerelem angyala segít

Keresed a párodat, a lelki társadat? Vagy csak szeretnéd, ha boldog és kiegyensúlyozott lenne a párkapcsolatod? Akkor van néhány dolog, amit meg kellene tenned ahhoz, ha azt szeretnéd, hogy idén megvalósuljanak a vágyaid. Kövesd Anael, a szerelem angyalának útmutatásait és rövidesen megleled az új kedvest, illetve eléred azt, hogy kapcsolatod olyan legyen, mint amilyennek szeretnéd!

Tovább »
Napi Tarot - Szerda

Napi Tarot - Szerda

A Tarot mai üzenete: "A Bolond azt a kezdeti káoszt jelképezi, amelyből új dolgok születnek."

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila