2018. május 26. - Fülöp, Evelin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. május 26. - Fülöp, Evelin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13652 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
hapci 2007-04-18 08:10:30 Válasz erre
Kedves mézesmaci.Nagyon örülök, hogy hiszel,mert hitünk által történik minden velünk.Ez a maci, akire már alig ismersz rá,csodálatos változáson megy át.Éltesd a változást,és ne add fel.Az univerzumban minden változik, és ha nem akarod a változást,visszatartod magad a sok csodától, amit a változás hoz...na.Szeretettel gondolok rád hapci.
Előzmény: mézesmaci - 2007-04-17 09:40:17
hapci 2007-04-18 07:59:35 Válasz erre
Cleó kedves,hát akkor indulj ezen az úton.Menj ehez a kedves természetgyógyászhoz,hiszen ő már segített.Az élet elküldte neked a megoldást.Kérlek használd ki.Ha nagyon akarod,el fogsz jutni hozzá,mert ez a megoldás.Veled vagyok.
Előzmény: Cleo - 2007-04-18 07:26:42
Cleo 2007-04-18 07:36:27 Válasz erre
/http://www.tetalet.hu/

itt lehet nézelődni, az Uza.G.metódus címszó alatt van a lényeg:)
Előzmény: Cleo - 2007-04-18 07:30:05
Cleo 2007-04-18 07:30:05 Válasz erre
De nagyon készülök, és csak eljutok hozzá, a Keleti környékén van, Maci ha érdekel, Te is megnézhetnéd.
A saját szervezet öngyógyitó erejét hozza mozgásba az energia-átadásával. Azonkívül pedig szenzációs egyéniség.
Cleo 2007-04-18 07:26:42 Válasz erre
Hapci, én tudom mire képesek a természetgyógyászok, engem tettek már rendbe, amikor nagyon nagyon szükségem volt rá.
Akkor "véletlenül" rátaláltam egy karitatív termgyógy társaságra, ahol majd 1 évig hetente ingyen kezeltek, többen is.
Helyre is jöttem, 20 kilót le is fogytam.
Sajnos azóta nincs karítatív alapon, a kinezológusom is már alkalmanként 5ezer ft-ot kér/ne, na ezt nem engedhetem meg magamnak.
De van más igazi rendkívüli természetgyógyász ismerősöm, csak el kéne jutni hozzá.
Nála minimális, és csak azért mert a helyet fenn kell tartani összeget kelll fizetni.
Előzmény: hapci - 2007-04-17 09:23:01
Cleo 2007-04-18 07:20:20 Válasz erre
Macikám, mindannyian hullámzunk, majd visszajön a bizalmad, feladni sosem szabad:)
Előzmény: mézesmaci - 2007-04-17 09:40:17
Cleo 2007-04-18 07:17:42 Válasz erre
hú, de alulra kerültünk!
szép napot:)
mézesmaci 2007-04-17 09:40:17 Válasz erre
Édesem öt éve mást sem teszek mint hiszek és bízom.
De lehet hogy most elpattant egy húr?Mert már nemtudok olyan pozitívan hozzáálni adolgokhoz.Ez asok antibiotikum már kikészít betegségem az összes tartalékolt pénzünket felemésztette az elmúlt 5 év alatt,és egyre jobban nem az a maci vaygok aki voltam.Millió puszika és vigyázz magadra.
Előzmény: hapci - 2007-04-17 09:06:06
mézesmaci 2007-04-17 09:26:31 Válasz erre
Harmadikon lakom de a szándék a fontos hogy mozogni akarok.*vigyor*
Előzmény: rimaka - 2007-04-16 21:48:01
hapci 2007-04-17 09:23:01 Válasz erre
Kedves Cleo.Nagyon örülök,hogy a természet gyógyászon gondolkodsz,mert ez a lehető legjobb választás.Míg a gyógyszer egy helyen használ,és számos helyen árt,a természet gyógyász pl.energiával,minden káros dolog bevitele nélkül meggyógyít.És mindent,testet,lelket.Üdvözöllek hát választásodban,és ha Miskolci vagy,tudok segíteni.
Előzmény: Cleo - 2007-04-11 20:59:38
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

9 hely a világon, ahová csak a legbátrabb turisták látogatnak el

9 hely a világon, ahová csak a legbátrabb turisták látogatnak el

Az alábbiakban olyan helyeket ismerhetsz meg, amelyek egészen különlegesek. Hogy miért? Azért, mert ha ellátogatsz oda, könnyen úgy érezheted magad, akár egy horror film főszereplője. Ha imádod az adrenalint és a kalandokat, akkor érdemes az alábbi különös helyeket behatóbban is megismerned.

Tovább »
Napi Tarot - Szombat

Napi Tarot - Szombat

A Diadalszekér a győzelem kártyája, mely hihetetlen szellemi erők összpontosulását jelzi. Bár a győzelem általában elég egyértelmű fogalom, ez a kártya tele van ellentmondásokkal.

Tovább »
A szombati nap angyalüzenete

A szombati nap angyalüzenete

Az új lelki és szellemi tapasztalataid hatására máshogy tekintesz magadra és másokra. Tedd lehetővé szellemi adottságaid kibontakozását a tanulás, ima és meditáció segítségével.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógynövények gyermekbetegségekre

Nem kell feltétlenül a patikába rohannod gyógyszerért, ha rosszul van gyermeked. A természet patikája nagyon sok tünetre ad gyors és kíméletes gyógyírt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila