2017. március 29. - Auguszta
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 29. - Auguszta
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (12906 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
rimaka 2006-12-09 09:56:52 Válasz erre
Mindenhez kell tehetség, de gondolom termékek ilyen módon való értékesítéséhez külön adottság kell. Sok fajta készség kell, hogy megtaláld, megnyerd a vevőt, hogy hosszú távon tőled vásároljon. Nekem nincsenek ilyen adottságaim, én túl zárkózott vagyok üzleti téren.
Kívánom neked, hogy még sokáig, jól meg tudj élni belőle.
Előzmény: Cleo - 2006-12-08 10:02:28
Cleo 2006-12-08 10:02:28 Válasz erre
tulajdonképpen én már munka mellett is csináltam az avont évek óta, úgyhogy annyira nem volt ismeretlen, és ott adódott lehetőség, hogy nagyobb mértékben és csak azzal foglalkozzam:) igaz hogy nem fix fizetés, de eddig még megvagyok:)))) hogy hogy azt magam sem tudom, de valahogy mindig ellavírozok, és az adóimat is tisztességesen fizetem. Bár ez sem streszzmentes dolog, de azért nagyjából a magam ura vagyok:)
Előzmény: rimaka - 2006-12-08 09:54:00
Cleo 2006-12-08 09:57:46 Válasz erre
a főnökkel jártam így én is:( a lányomnál fiatalabb pasi lett az új főnök, hozzám még csak tüntelőleg nem is szólt:( pedig amikor odakerültem, szuper jó csapatban dolgoztam. De annyira megmérgezték a légkört, hogy a végén hányingerrel jártam be dolgozni, és tulképp jót tettek velem, mert lehet hogy komolyabb bajom is lett volna.
Ja, és azóta az ifjú titánt is kirúgták, persze ő felfelé bukott, bizonyos körökben ez már csak igy van
Előzmény: rimaka - 2006-12-08 09:54:00
rimaka 2006-12-08 09:54:00 Válasz erre
Azt hiszem csoda, vagy nagy szerencse kell, hogy valaki 50-en felül váltani tudjon. Tovább képezni magát az embernek mindig lehet, főleg ha van pénze rá, csak az a kérdés hasznosítani tudod-e a tanultakat, találsz-e megfelelő állást?
Biztos nagyon rossz lehet ilyen légkörben dolgoznod. Tapasztalatból tudom, mert én 2 évig dolgoztam úgy, hogy utáltam bemenni. Két főnököm nyugdíjba ment, egy 23 éves fiatal főiskoláról akkor kikerült fiú lett a főnök. A munkáról fogalma nem volt, nem is lehetett neki, azonban ezt a hiányosságát utálatossággal pótolta, rém undok tudott lenni.
Otthon próbáld meg azért kikapcsolni a munkahelyi próblémákat, mert a rossz hamar rá tud telepedni mindenre.
Előzmény: sinezsu - 2006-12-06 08:13:27
rimaka 2006-12-08 09:17:52 Válasz erre
Sziasztok. Az eredmény egész jó lett, csak az a baj még mindig nem tudni a problémámat mi okozza.
Szerdán elkapott valami fránya vírus, két napig csak aludtam, ma már egy kicsit jobban vagyok:)
Előzmény: Cleo - 2006-12-07 06:23:50
Cleo 2006-12-07 06:23:50 Válasz erre
remélem jó eredményt kaptál a dokiktól, és nincs gond:)
szép napot Mindenkinek, nekem ma jókat igér a horoszpókom:)
Előzmény: rimaka - 2006-12-05 21:04:20
Cleo 2006-12-06 18:55:10 Válasz erre
szia, tanulni, váltani mindig lehet:) esély? nekem a nullával egyenlő. 48 évesen "kifiatalítottak" az utolsó munkahelyemről, hiába van hegyni bizonyítványom, oklevelem, igaz nem diploma, de végzettség, még a mn hivatal sem tudott soha egyetlen állást sem ajánlani. Igaz van mellé még fizikai, illetve eü hátrányom is, bár azt a tb csak 50%-ra minősiti, ami semmire nem elég. Ráadásul egyedül is vagyok. Soroljam? De valahogy evickélek az árral, egész hátrébb írtam mivel foglalkozom.
Szóval ha van elég energiád, főleg szerető család körülötted, addig nincs semmi vész:)
Előzmény: sinezsu - 2006-12-06 08:13:27
sinezsu 2006-12-06 08:13:27 Válasz erre
Várom a karácsonyt, de kicsit lehangol is, mert munkahelyi problémáim vannak.Nem vagyok beszélőviszonyba a fönökömmel . Jó mi ? Ennek egy betegállomány az oka, meg nem tudok ny...ni.Más állásra sajnos nem sok esélyem van, mert az egészségügyben dolgozom, mint asszisztens.Ha valakinek lenne egy jó ötlete ezzel kapcsolatban ? Tele vagyok energiával, szép családom van, de ez egy kicsit rányomja a béllyegét az ünnepekre.Képezzem tovább magam, de milyen esélye van egy 53 éves nőnek ?
Előzmény: -
rimaka 2006-12-05 21:04:20 Válasz erre
Sziasztok
Ma rossz napom volt, gyomortükrözésen voltam. Nagyon féltem, borzasztó mikor azt a szondát ledugják az ember torkán.:-(
Messengerem nekem is van, csak még nem beszélgettem rajta senkivel.Kamerám meg mikrofonom nincs. Úgy találkoztam már ezekkel a jelekkel, hogy begépelted és akkor megjelent pl. :)vigyorgó fejecske.
Cleo akkor ránk illik "a jó pap is holtig tanul". Én nagyon élvezem ezt a rengeteg információt, amit a neten találhat az emberlánya.
Ágika rég jártál erre, gyere gyakrabban.
Jó éjt:-)
Előzmény: Cleo - 2006-12-04 21:15:46
Ágika 2006-12-05 10:37:16 Válasz erre
Kedves Tátrai !

ne haragudj, hogy csak most válaszolok a leveledre, de sajnos jó egy hete nem néztem meg a fórumot. Sajnálom. Nagyon köszönöm, , amit írtál különösen a József Attila haotott meg, mert az egyik kedvenc versem. Igazán nagyon kedves sorokat írtál. A másik , maire válaszolnom kell, Marimar kedvessége, hogy elküldte nekem, annak a bizonyonos táltosnak a telefonszámát és címét. Fel fogom hívni és bezsámolok nektek az erdeményről. Mindekinek csók-puszi Ágika
Előzmény: tátrai - 2006-11-25 11:42:11
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

7 sztárpasi, aki totál kigyúrta magát a szerepe kedvéért - Falnivaló izompasi képsorozat

7 sztárpasi, aki totál kigyúrta magát a szerepe kedvéért - Falnivaló izompasi képsorozat

Itt van nekünk 7 szörnyen dögös, atomszexi, harapni való izmos pasi, akik igen, képesek voltak a szerepükért brutálisan átalakulni és totál kigyúrni magukat. Köszönjük pasikák, hogy elvállaltátok ezt a kihívást, hogy nők ezrei csorgathassák a moziban rátok a nyálukat, míg a férfinem képviselőit megeszi a sárga irigység! Lássuk azokat a dombokat, amiket nem a hangyák hordtak össze!

Tovább »
Te melyik idegesítő kollégatípus vagy és mivel kergeted sírba a többieket? - Mesél róla a csillagjegyed

Te melyik idegesítő kollégatípus vagy és mivel kergeted sírba a többieket? - Mesél róla a csillagjegyed

Ne értsd félre, nem biztos, hogy halálra idegesíted a környezetedet. Hiszen imádhatnak és lehetsz te mintakolléga. Inkább fogalmazzunk úgy, hogy a csillagjegyed közli veled, melyik idegesítő kollégaszerepre vagy a leghajlamosabb, amivel sztepptáncot járhatsz a többiek idegein. Így már legalább tutira nem esel majd abba a csapdába!

Tovább »
10 jele annak, hogy érzelmi függőségben élsz, nem valódi szerelemben

10 jele annak, hogy érzelmi függőségben élsz, nem valódi szerelemben

Nincs olyan ember a Földön, aki ne vágyna az igaz szerelemre, hiszen nincs annál jobb érzés, mint olyan valakit találni, aki igazán szeret. Néhányan azonban annyira vágynak erre az érzésre, hogy a kezdeti szakaszban a romantika bizony elvakítja a valódi érzéseket, a vágy ural csupán. 

Tovább »

Kalkulátor

Gyógynövények gyermekbetegségekre

Nem kell feltétlenül a patikába rohannod gyógyszerért, ha rosszul van gyermeked. A természet patikája nagyon sok tünetre ad gyors és kíméletes gyógyírt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Wilda Jósnő

Cigány, tarot kártya jós, átok-rontás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Wilda Jósnő

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila