2018. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13377 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
hamisciprus 2018-01-11 08:32:13 Válasz erre

Szervusztok!

Aranyka, örülök, hogy sikerült összehozni mára az irodalmi estet, annak ellenére, hogy a szervezőtök kórházba került. Érezd nagyon jól magad! Elkísér Timike is ugye?

Rita csodállak, hogy Te esténként jársz le sétálni, mert én már akkor többnyire begubózom. Biztosan így jobban alszol, és a levegő is tisztább, mint napközben. Egyedül szoktál menni, vagy valamelyik lányod elkísér?

Már éve óta felírok mindent a naptárba én is, még dolgoztam amikor ez szokásommá vált. A nővérem tanácsára kezdtem el, és jó, hogy ezt megteszük így mindig naprakészek vagyunk.

Tegnap itt volt a nagylány unokám, jól elbeszélgettünk. Telefonon gyakran hívjuk egy mást, de azért a személyes találkozásnak nincs párja.

Ma zöldséges fehérbableves lesz, mert már régen volt, és megkívántuk.

A jógát még a héten kihagyom, de következő héttől elmegyek, ha köhögök is még egy kicsit.

Szép napot kívánok!

puszi: ciprus

arany52 2018-01-10 20:46:18 Válasz erre

Szerbusztok!

Cipruska, nagyon sajnálom, ha megszűnik az ùjságotok. Nem tudnád Te egy barátnőddel közösen elvállalni a szerkesztését? Biztosan hamar belejönnél, ūgyes vagy. Szomorú, hogy az irodalmi lapok megszūnnek, a képes magazinokban , napi lapokban irodalmi rovat már nincs. Lassan tényleg csak a neten jelenhetūnk meg.

Rita, felirok én is mindent a naptárba, minek terheljem vele kicsi fejem, kell fontosabb dolgokra.

Meglesz a holnapi est, titkár már lerendezett mindent, előadóknak ki vannak adva a versek. Reméljük jól sikerül.

Hétvégére jœn a téli idő, talán a bacik pusztulnak és jobban leszünk.

Szép estét: Arany

erika1955 2018-01-10 16:03:58 Válasz erre

Az általad említett filmet a Dunán, nem láttam. Nagyon ritkán nézem ezt az adót, pedig régen kedveltem, most sincs vele bajom. Esténként továbbra is nézem a Piramis c. műsort, és álatlában utána megyek le cicát etetni, és ha az időjárás nem küld hamar haza, akkor  még nagyot sétálok. Tíztől már kapcsolgatok a csatornák között, s ha olyan, akkor ott maradok. Szeretem nézni a TLC-n menő sorozatokat, pl, ötös ikrek, vagy a kicsi óriások, ezek amerikai családok életútjait mutatják be. De, vágynék egyébként jó filmekre, olyanra, ami már az első pár percben meg tud ragadni, és ott is tudok maradni, végig nézni. Sokszor van,hogy próbálom kivárni, hátha érdekessé válik. Egyébként meg ugye a filmek esetében, a sok csatorna közül már találkozhattunk egyikkel-másikkal. Ha olyan ami nagyon tetszett, akkor viszont képes vagyok akár többször is megnézni.

Aranyka, remélem megoldódik a kialakult helyzet, és meg tudjátok tartani amit beterveztetek az irodalmi estre. Gondolom nagy csalódás lenne, ha nem, mivel örömmel készülsz rá.

Puszi!

erika1955 2018-01-10 15:43:40 Válasz erre

Sziasztok! Tegnap nem volt lelkierőm írni, igaz, nem is történik um. semmi különös, a napok váltják egymást ugyanúgy. Hiányzik a napfény, s bár az ilyen borongós időre iktatom be az olvasást, és jó is, hogy  kikapcsol, hacsak nem  olvasok olyan cikket amitől elmegy az amúgy is nem túl jó hangulatom. A lányoktól karácsonyra kapott egyik könyvet, egy nap alatt kiolvastam, holnapra tervezem a másikat elkezdeni. Cipruska, nekem is vannak ilyen periódikusan visszatérő megfázásaim, én egyébként az ilyen és hasonló eseményeket föl szoktam jegyezni a naptáramba, így pontosan tudom én is, mikor történnek velem a dolgok. Egyébként sok mindent följegyzek, mert így a biztos, pl. fölírom, hogy mikor locsolom meg a virágaimat, nincs sok, de azt a párat igyekszem karbantartani. Lehetne, hogy beállítom magam, mondjuk egy meghatározott napra, de volt már rá példa, hogy aznap végén nem emlékeztem, hogy megtettem-e?

hamisciprus 2018-01-10 07:05:38 Válasz erre

Szervusztok!

Aranyka nagyon sajnálom, hogy a csütörtöki előadásotok szervezője kórházba került. Jobb lett volna, ha az aki átvette ért a számítógéphez, de még jó, hogy ott vagy nekik Te, és segítesz a versek kinyomtatásábaban is.

A mi újságunk is veszélyben van, mert az aki eddig szerkesztette nem vállalja tovább, mi többiek meg ugyan írunk, de szerkeszteni úgy,mint ő nem tudunk. hacsak nem találnak valakit aki átveszi ezt megszűnik az irodalmi újságunk.

Lehet, hogy türelmetlen vagyok, de már szeretnék ebből a megfázásból - vagy baci? - kilábalni teljesen. Jobban érzem ugyan már magam, de még köhögök, és gyakran törölgetem az orrom. érdekes, hogy az elmúlt évben ilyenkor is ugyanígy voltam.

Szép napot kívánok!

ciprus

arany52 2018-01-09 15:45:44 Válasz erre

Szerbusztok!

Rita, praktikus az olajsütő, bár nekūnk nincs, sokan dicsérik.

Majd bepótoljátok a Wekerle telepi sétát is jobb időben.

Cipruska, remek lehetett a vendégség pároknál.

Elhiszem hogy türelmetlen fiad, lassù a gyógyulás. Ilyenek a szūlők, a gyerekekre figyelnek , nem magukra.

Nekem most jött egy kis kellemetlenség. Aki vezette volna a csūtörtöki előadásom, tegnap kórházba került. Most kapkodhatunk, helyettesének se forgatókönyv, se gépelt anyag. Izgulok mi fog ebből kisūlni. Sajnos számįtógépezni sem tud. nyomtatóm a sok verset, de kérdés hogy jut el az előadók hoz. Csoda lenne ha nálam valami simán menne.

További szép napot Nektek: Arany

hamisciprus 2018-01-09 12:40:47 Válasz erre

Köszönöm szépen, hogy gondoltatok ránk a gyerekem balesetévek kapcsolatban. Van mankó amivel közlekedik, és egy olyan speciális cipő ami úgy tarja a lábát, mintha gipszben lenne. Elég türelmetlen a hosszú gyógyulási idő miatt. az volt a baj, hogy amíg ő futott az egyik gyerek biciglizett, a másik rollerrel volt, és őket fbenneteketigyelte, nem saját magára ügyelt.

Nagyon jó az olajsütő, hasznos holmi. Én is mindig vágytam rá, így megvettem - egészen pontosan a pénzt adtam oda rá, de ő vették meg magukank - a gyerekeméknek. nekem nem érdemes, de ők négyen vannak, nekik jól jött. Biztosan jó hasznát fogjátok venni.

Tegnap a páromnál volt vendégség, néhány barátja jőtt hozzá. Sütöttem nekik sajtosat, töltött csirkét sült krumplival, dinsztelt káposztát. Elbeszélgettünk, a fiúk ultiztak.

Nem tudom, hogy láttátok-e a Dunán szombat és vasárnap a Mári Teréziát? Megnéztük, nekem nagyon tetszett.

Ma elmentem a temetőbe, és a kis karácsonyi díszt megszüntettem, mert ugye már elmúlt vízkereszt.

Már sokkal jobban vagyok, alig köhögök, de azért még a mai jógát kihagyom.

puszillak benneteket: ciprus

erika1955 2018-01-08 17:29:54 Válasz erre

Nemsokára leindulok sétálni, ma már voltam közértben, de azt érzem, jót fog tenni a hangulatomnak, ugyanis eléggé nyomott. Hallom hamarosan visszatérnek a hidegebb napok, kihasználom a jelenlegi kellemesebb időt.

Puszi.

erika1955 2018-01-08 17:24:08 Válasz erre

Sziasztok! Ó, miket olvasok Cipruska fiadról!? A várható hat hetes gyógyulási idő azt jelenti számára, hogy otthon kell lennie betegállományban? Tegnap úgy elment a napom, a tervbe vett Wekerlei kiruccanás halasztódott, ugyanis én azt reméltem,hogy szép napsütéses reggelre fogok ébredni, és így lesz majd egész nap, helyette borongós, ködös, és ugyan hideg nem volt, más mellett döntöttünk Erámmal, és, hát hova, naná, hogy egy pláza, ha csak én dönthettem volna, akkor mást választok, de végül is nem bántam meg, hogy ide mentünk. Ugyanis, tudtam venni egy olajsütőt, amivel már régóta szemezgettem, nem pont ilyennel, hanem valamilyen jó árkategóriával rendelkezővel, és ez ilyen, most fogjuk kipróbálni, mert ugye ha valami gond lenne, akkor három nap van arra, hogy cserére vigyük.Remélem, nem kell!

arany52 2018-01-07 19:32:57 Válasz erre

Szervusztok!

Cipruska, fiad nagyon rosszul járt, hogy inszalagszakadást kapott, Még szerencse hogy csak részlegest, és nem kell műteni. Így is jó hosszú lesz a lábadozási idő. Hamar megvan a baj.

Kár is lett volna karácsonyfát állítanod, ünnepeket úgyis a fiataloknál töltötted.

Lányom vasárnap otthon volt, így hamar elszaladt a hétvége. A jövő hét elég eseménydús lesz.

Cipruska fiadnak teljes gyógyulást, mindnyájatoknak kellemes jövő hetet kívánok!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 módja annak, hogy rátalálj arra a társra, akiről mindig is álmodtál

5 módja annak, hogy rátalálj arra a társra, akiről mindig is álmodtál

A filmekben és a szerelmes regényekben mindig az igaziról van szó, és a végén persze egymásra is találnak azok, akiket egymásnak szánt a sors. Azonban jó, ha tudod, hogy a való életben is sok olyan párkapcsolat van, ahol minden kiegyensúlyozott és valóban lelki társai egymásnak a felek. De hogyan találhatod meg azt, akiről mindig is álmodtál?

Tovább »
Így leld meg idén az új szerelmet és a boldog kapcsolatot! - A szerelem angyala segít

Így leld meg idén az új szerelmet és a boldog kapcsolatot! - A szerelem angyala segít

Keresed a párodat, a lelki társadat? Vagy csak szeretnéd, ha boldog és kiegyensúlyozott lenne a párkapcsolatod? Akkor van néhány dolog, amit meg kellene tenned ahhoz, ha azt szeretnéd, hogy idén megvalósuljanak a vágyaid. Kövesd Anael, a szerelem angyalának útmutatásait és rövidesen megleled az új kedvest, illetve eléred azt, hogy kapcsolatod olyan legyen, mint amilyennek szeretnéd!

Tovább »
Napi Tarot - Szerda

Napi Tarot - Szerda

A Tarot mai üzenete: "A Bolond azt a kezdeti káoszt jelképezi, amelyből új dolgok születnek."

Tovább »

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila