2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (12809 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
mütyűr 2006-09-18 22:03:12 Válasz erre
Szia Anikó! Kösz, hogy válaszoltál. A tanácsaidat is nagyon köszönöm. A nlcafe-n már nyitottam osztálytárs kereső topikot, de semmi eredménye nem lett, sajna. Több helyen próbálkoztam már, mindeddig hiába. Úgy látszik, hogy az én korosztályom nem szereti a számítógépet, vagy nem interneteznek. Azért nem adom fel. Nyitok itt egy topikot, és lelkes keresek tovább.
Szia, és még egyszer kösz.Mütyűr.
Előzmény: -
rimaka 2006-10-24 09:29:23 Válasz erre
Sziasztok!

Anikó megörültem a topicnak, igaz én már 57 vagyok. Pár hónapja netezek, nem találtam meg azóta a helyemet a beszélgetésre. Említettétek az NLC-t, ott próbálkoztam de nem sikerült bekapcsolódnom a beszélgetéskbe. Jó lenne ezt a topicot feléleszteni, itt egy új társaság alakulhatna ki.GYERTEK BESZÉLGETNI!!

Üdv. rimaka
Ágika 2006-10-24 14:13:27 Válasz erre
Sziasztok kedves 50túliak !

Nem tudom, miről van most éppen szó közöttetek, mert még nem jöttem rá, hogy hogy lehet megnézni a hozzászólásokat. Én mindenesetre 51 éves vagyok és 25 éve házas, azaz ugyanazt a pasit nézem 25 éve. Na mit szóltok hozzá ? Normális dolog ze szerintetek ?
Halihó:
Ágika
rimaka 2006-10-25 08:29:15 Válasz erre
Ágika
Örülök, hogy benéztél. Szeretném feléleszteni ezt a topicot, mert szeptember 21 óta nem volt hozzászólás.
Nekem nagyon normális dolog /rák vagyok és nagyon ragaszkodó/ és boldogság lenne ha a párommal már 30 éven felüli házassággal, még együtt lehetnék. Nálunk Ő volt az, aki 26 év után kezdett a zavarosban halászni, ezután elváltak utjaink. A csalódást egészen kiheverni a mai napig nem sikerült, ha valakinek sikerült írja meg. Nem könnyű új társat találni ebben a korban.
Szióka Rimaka
Előzmény: Ágika - 2006-10-24 14:13:27
Ágika 2006-10-25 10:19:21 Válasz erre
Kedves 50en túli !
Nem értem, hogy miért nem írnak ebbe a részbe a hölgyek , ez az időszak ugyanis mindnyájunk életében eljön.( Mármint, hogy elmúlumk 50 évesek.)A magam részéről nem találok ebben semmi drámait. Ez van és kész. Ami az erdetei témát illeti, ezt csupűn azért kérdeztem, mert felmerült nálam bizonyos pszchés probléma. és sokan azt mondják, hogy a házasságom az oka. Mármint, hogy olyan sok éven keresztül megamba folytottam dogokat, amik most kijönnek rajtam. Lehet, hogy így van, nem tudom, mindenesetre a férjemet válasz út elé állítottam, vagy megváltozik irányomban, vagy sajnos drámai következméyei lesznek a dolognak. Úgy látom ez hatott most valahogy sokkal kedvesebb velem.Köszönöm , högy válaszoltál.

ÜdvözletteL.

Ágika
Előzmény: rimaka - 2006-10-25 08:29:15
rimaka 2006-10-25 12:33:35 Válasz erre
Kedves Ági!
Szoritok neked, hogy sikerüljön hosszú távon megváltoztatni férjuradat. Ahogy olvastam válaszodat elgondolkodtam, mennyit nyel az ember a házasság alatt, főleg a családi béke érdekében, pedig milyen rosszul teszi. A férfiak hajlamosak a "zsarnokoskodásra" legalább is nálunk szinte minden Ő körülötte forgott, mégsem volt jó. Társ nélkül viszont nagyon rossz.
Üdv. Rimaka
Előzmény: Ágika - 2006-10-25 10:19:21
Ágika 2006-10-25 14:14:13 Válasz erre
Kedves Rimaka !

Nagyon aranyos vagy , hogy drukkolsz nekem, bár én azért nem igen hiszek ebben a dologban mármint abban nem, hogy ez tartós lehet. Végül is egy fenőtt emberről van szó, aki valószínűleg nem igen változtatható már meg. Talán az az egyetlen dolgog, ami esetleg reményt ad, hogy sajnos beteg vagyok, és az orvos és mindenki azt ajánlotta, hogy legyen szíves és ne idegegesítsen a családom, mert elsősorban nekik köszönhetem, hogy ide kerültem.
Szerettel üdvözöl:

Ágika
Előzmény: rimaka - 2006-10-25 12:33:35
rimaka 2006-10-25 15:44:13 Válasz erre
Ágika
Hát igen, azért használtam azt a szót, hogy drukkolok neked, mert szerinten is nagyon nehéz egy felnőtt embert megváltoztatni. Természetesen a problémák ismerete nélkül, azért meggyőződésem ha valakit szeretünk, - lehet hogy ebben a korban már a valakihez erősen ragaszkodás kifejezés is elég - ha akarunk meg tudunk változni. Persze az is lehet, hogy ez csak a nőkre vonatkozik. Remélem nem komoly a betegséged, ki tudsz kapcsolódni.
Üdv. rimaka
Előzmény: Ágika - 2006-10-25 14:14:13
marimár 2006-10-26 21:24:38 Válasz erre
Marimár vagyok. Régen keresem a nekem megfelelő társaságot, ahol beszélgetni lehetne.Óriási a lehetőség mégsem sikerült eddig bekapcsolódni sehová sem.Nekem sincs kit nézni , mert lelépett.Belebetegedni ugyan lehetne, de nem érdemes.Ha valami rossz nekünk ahhoz miért kell mindenáron ragaszkodni?Ha belehalunk akkor is.Valószinű igy vagyunk kódolva.Azért én aki szintén szenvedek,mégis azt mondom ami lehúzza a hajónkat , attól meg kell szabadulni.Ha lefelé megyünk, vagy helyben állunk az már nem szolgálja a fejlődésünket.Az a kapcsolat már nem kapcsolat.Ha van magyarázat talán könnyebb megérteni, mégha fáj is.Az idő segit begyógyítani azt ami fáj.Találtam egy kis vers részlete:Élek. Vagyok.Járok-kelek.Éjjel alszom, reggel kelek.Munkálkodom mint annyian, Boldog vagyok s boldogtalan.Mindenkinek jó éjszakát Marimár.
rimaka 2006-10-27 09:34:51 Válasz erre
Szia Marimár
Én is keresem a helyem a neten, azt tapasztaltam legtöbb helyen összeszokott társaság van, bekapcsolódni nekem sem sikerült. Másik problémám, sok topic stílusa nagyon távol áll tőlem.
Igazad van, ami rossz nekünk ahhoz miért ragaszkodunk. Erre a választ én nem tudom, viszont nem értem, mert mióta vége van, nem igazán találom a helyem, érzelmileg nem tudok helyre rázódni. Magyarázatot az alábbi versben találom esetleg, hogy nem a régi társ hiánya, hanem a szív magánya okozza ezt az állapotot.
"Ha elhagynál engemet, - jobban mi fájna? hiányod, vagy a szív megdobbant magánya? A csalódás kínjától félek..."
Szép napot Rimaka
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

12 dolog, amit csak egy hedonista érthet meg - Vajon te közéjük tartozol?

12 dolog, amit csak egy hedonista érthet meg - Vajon te közéjük tartozol?

A hedonizmus egy ókori görög filozófia, amely szerint a legfontosabb dolog az életben az örömök elérése. Alapelve szerint az élvezet az egyetlen dolog, ami jó egy embernek. Még inkább leegyszerűsítve a hedonista arra törekszik, hogy a lehető legtöbb élvezetet érje el a lehető legkevesebb fájdalom mellett. De ha Te igazi hedonista vagy, akkor ezt mind tudod és ismerős lesz számodra ez a 12 dolog is!

Tovább »
Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Mit gondolsz, az ellentétek valóban vonzzák egymást? Vagy inkább olyan embertípusokat vonzunk magunkhoz, amilyenek mi is vagyunk? Elgondolkodtató, igaz? Ebből a tesztből világosan kiderül, hogy milyen típust vonzol, kikkel hoz legtöbbször össze a sors, és ez milyen hatással van az életedre. Kíváncsi lettél? Akkor teszteld magad!

Tovább »
 Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Cukor, só, olívaolaj, méz, kávézacc? Mindössze ennyi lenne? Igen! Mielőtt a drága kozmetikai szerek után nyúlnál a drogériák polcain, előtte nézz körül otthon, ugyanis biztosan kezed ügyébe akad néhány házi csodaszer, melyekkel azonnal szépülhetsz. Ha kíváncsi vagy, hogyan szabadulhatsz meg az elhalt, felesleges hámrétegtől a bőrödön, akkor most megtudhatod, hogyan készíts otthon bőrradírt!

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila