2018. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13656 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
erika1955 2018-05-26 21:50:22 Válasz erre

Aranyka, nagyon cuki az erkélyed, azok a székek biztos kényelmesek, hát ilyenekben biztosan én is szívesebben töltenék időt. De az én erkélyemre, mivel ha esik az eső, szinte a falig beesik, csak a műanyag székek alkalmasak, ami meg nem olyan kényelmes. Egyébként, nekem az erkélyen olyan székek voltak, ami magas támlás, dönthető, de meguntam, részben azt, hogy nagyok voltak, plusz mivel fehér a színűk, untam, hogy mosogassam, ha azt akartam, hogy ne legyen csúnya. Viszont kitaláltam,hogy eladom, már jelentkeztek is érte vevők.

Timi ágya bizonyára kényelmes, látványra mindenképpen. Vajon a fotó miatt tűnik úgy, vagy jól érzékelem,hogy ez egy nagyobb típús, azaz több mint 200x90 cm-es az ágy?

Puszi!

arany52 2018-05-26 20:45:59 Válasz erre

Szerbusztok!

Lányok, gyereknapra semmi ötletem nincs felnőtt gyerekeknek. Mi már régóta nem tartjuk. Elmondom párszor a lánykámnak, hogy ő az én kis aranybogaram és kész, még puszi sincs, mert nem puszilkodós fajta.  Nehéz már a nagy gyerekeinknek ajándékot venni, mert saját elképzeléseik vannak és ráadásul én egyedül nem is mozdulok ki a lakásból.

A rokonaim én be se jelöltem, gondolom vissza se jelölnének, ahogy ismerem őket. Nálunk teljesen szétesett a család. Régi barátnővel viszont  tartom a kapcsolatot, három éves korunktól ismerjük egymást és együtt nőttünk fel. A múlt összeköt minket.

Rita,  nagyon szeretem az erkélyt használni, pedig a miénk nem olyan nagy.  Másként nem is tudnák levegőzni és így kicsit kint érzem magam , nem elzárva a világtól. Teszek fel képet, ami bizony ide nem könnyű, mert a bejegyzés alatti képfeltöltő már régóta nem működik. A Képkezelőre töltöm fel és onnan másolom ide.

Cipruska, örülj, hogy refluxod nincs, mert rikta kellemetlen és nem is veszélytelen. Nekem sajnos van, jön fel a sav a nyelőcsővembe és nagyon éget. Meg kell gondolnom, hogy mit eszem.

Tegnap este mi hárman lányok nekiálltunk és összeraktuk az ágykeretet. Nem volt könnyű, mert szinte semmi nem volt megcsinálva, még furat se furva bele, csak méretre szabva a lapok. Késő estig dolgoztunk vele, de végül sikerült. Így aztán lányom kollégáját visszamondtuk.  Timi már az új ágyban aludt és nagyon örült neki.

Rita,  a ventilátorral úgy vagyok, hogy félek tőle, mert a szemem se bírja a huzatot és a vállam is bedurran. Azért persze lehet , hogy Nektek bevállik.

Kellemes hétvégét kívánok Nektek: Arany

Az ágy és asztal képe:

erika1955 2018-05-26 15:40:30 Válasz erre

Sziasztok!

Cipruska, lánykáim puszit kapnap gyermeknap alkalmából, nekem sem volt semmi ötletem, mivel is lephetném meg őket! Igaz, mostanában nem voltam távolabb a telepről, itt pedig pár kínai üzlet, esetleg DM található, ami szóba jöhetett volna. Talán kedden sikerült elmennem Erámmal, mivel szabadnapos lesz. Egyébként meg ha bármi vágyuk van, megveszik maguknak, azaz nem egészen, mert Lindám nem képes vásárolni, nem is szokott, azaz max. kozmetikumot, de ruhát, cipőt, azt általában velem. A ruházattal is én szoktam  um. meglepni. Nem nehéz, mivel két színt visel el magán, na jó, hármat, fekete, fehér, barna. Itthon fölvesz színes pólót, vagy nadrágot is, de utcára nem.

Tegnap gondoltam egyet, és rákerestem pár régi ismerősömre, családtagokra, és bejelöltem őket. Azt nem tudom, hogy ha én nem írtam volna, akkor pl. a nővérem fia is írt volna-e? Tartok tőle, hogy nem. Mint ahogyan csak visszajelölt a nővérem lányai is. De sebaj, ők ilyenek!

Most beszélgettem egy kislánykorom óta ismert barátnőmmel, és kiderült, hogy igencsak majdnem húsz év telt el, a legutolsó találkozásunk óta. Ő nagycsaládos, ha jól emlékszem három gyermek, már számtalan unoka, új férj, új  vidéki ház, üzlet, és ha nem mérhetetlen, de gazdagság!

Nem is gondoltam volna, ha így vissza gondolok, hogy belőle milyen sikeres üzletasszony válik, hiszen az iskolában nem jeleskedett tudással, /na én sem/ de volt érzéke, miből, hogyan lehet teremteni, és a mai napig ez az élete egyik részét kitölti. Furcsa ennyi év után beszélgetni vele, egyelőre csak neten, de majd lesz-e esetleg személyes találkozásunk-e nem tudom!

Aranyka, kíváncsi volnék, milyen az erkélyasztalod, küldesz majd képet? Én továbbra sem tudom magam rávenni,hogy használjam az erkélyt, minden nap elhatározom, hogy kimegyek olvasni, de röpködnek a különféle bogarak, gondolom, a tetőről is idetéved pár darab, így nincs kedvem kiülni.  Ha nem a negyediken laknánk, biztos,hogy az egész erkélyt beszúnyoghálóztatnám, jelenleg azért nem kivitelezhető, mert a nagy szelet, vihart, nem bírná ki, letépné.

Én is szeretem, ha a lakásunk bármilyen formában meg tud újulni, volna is mit, de az nagyobb tételű lenne. Most amit gondolkodom, lehet a Mőbelixben akciósan olyan mennyezeti lámpát kapni, ami rajta van egy ventillátor is. Tettem ajánlatot a csajaimnak, hogy vegyünk, de még hezitálnak, jó lenne, ha volna olyan aki már használ ilyet, és segítene a döntésben, érdemes-e ilyet venni?

Cipruska sajnálom,hogy nem tudok ötletet adni gyereknapra. Nekem egyébként a gyereknap kissé szomorúsággal tölt el, mivel e napon derült ki annó, hogy a párom összejött a szembeszomszéd nővel.

Puszillak benneteket!

hamisciprus 2018-05-26 10:04:47 Válasz erre

Szervusztok!

Semmi baj Rita, ez előfordul az emberrel, ez legyen a legnagyobb bajunk. Voltam úgyis, hogy amit írtam elszállt, bosszankodtam, de előlről kezdtem. Reméljük, hogy nem kellett műteni a lányod szemét. Ezt nem igen javasolják az orvosok, de érdemes lenne neki valamilyen immunerősítőt szednie.

A reflux nagyon kellemetlen lehet, én eddig ezt megúsztam. Egy ideje viszont, ha eszem valamit nem merek elindulni itthonról, mert utána mennem kell a wc.-be, és nem akarom, hogy az utcán járjak kellemetlenül. Így - ha tudom, hogy mennem kell - inkább nem eszem semmit, csak ha hazajövök, mert így egyszerűbb.

Aranyka, veletek örülök annak az asztalnak, amin netezni, ebéd, és vacsorázni is tudtok. Az erkélyetek az elmúlt évben is nagyon szép volt, de így még jobban ki tudjátok használni.

Igazán nagyon rendes Timike kollégája, hogy segít az ágykeretet összerakni, így nem kell nektek kinlódni vele.

A holnapi gyermeknapra terveztek valami ajándékot a lányoknak? Csak azért kérdezem, hogy ötleteket kapjak tőletek. Amikor a gyerekeméknél voltam a kisfiú kapott tőlem egy sportcipőt, és mondtam a gyerekemnek, hogy a kislánynak is vegyenek valamit a gyermeknapra, de most jutott eszembe, hogy a fiam is gyerek, és lehet, hogy neki is kapni kellene valamit valahogyan, mert most nem hívott el hozzájuk, de persze szívesen feladnám akár postán is. Az én gyerekkoromban ennek nem volt különösebb jelentősége, inkább ilyen gyereknapi programok voltak, a család ezt nem ünnepelte.

ölellek Titeket: ciprus

arany52 2018-05-25 17:39:34 Válasz erre

Szerbusztok!

Így van Cipruska, mindenki szeme másként látja ugyanazt a dolgot és érdemes más szemével is megnézni.

Finomat főzöl, nem baj, hogy nem nyárias, ha szeretitek . Nekünk máma az ebéd finomfőzelék volt rúdfasírttal. Sok keménytojást teszek bele felaprítva, mert Timi csak így eszi meg, hát legyen a kedvére.

Rita, egypársor valóban átjött a leveled:D

Remélhetőleg lánykád árpáját nem kellett leoperálni, nem lehet egy kellemes dolog.

Ma megjött a lányom által rendelt erkélyasztal. Volt már egy, de az nagyon kicsi volt. Ez terjedelmes, tudunk netezni is kint és akár meg is vacsorázhatunk rajta. Az ágykeret is megérkezett, de még nem tudtuk összerakni. Most lefeküdt leányzó, ha pihenten kell, talán sikerül. Ha nem, az se baj, mert már jelentkezett egy kollégája, hogy segít . Kicsit újult a lakásunk megint.

Kellemes hétvégét kívánok Nektek: Arany

erika1955 2018-05-25 14:02:08 Válasz erre

Amikor írtam, az oldal nem küldte el, a levelem, most, hogy visszanéztem, látom,hogy jó párszor! Bocsi!

erika1955 2018-05-25 13:23:24 Válasz erre

Sziasztok!

Aranyka, a virtuális világ nekünk nagyon hasznos, én inkább a fiatalokra gondolok, hogy esetleg ronthat az emberi kapcsolataikon, elsősorban a személyes találkozásokra utalva, és ezzel részben a párkapcsolati lehetőségek is beszűkülhetnek. De "aki keres, az talál" szól a mondás! Tetszett a megjegyzésed, hogy "kinyitnád az ajtódat, ha valaki megfelelő személy, mármint férfi kopogtatna" jót mosolyogtam rajta!

Cipruska, az itteni időjárással elégedett lennél, reggel óta esik az eső, hol csendesebben, hol erősebben. Hála az égnek a tegnap hozzánk érkező viharból nem lett semmi, kicsi dörgés, pár villámlás és ment is tovább, aminek én nagyon örültem, mert félek a viharban.

Ma kb. nyolc órakor arra ébredtem, hogy valamelyik szomszédom, nem tudtam behatárolni, hogy melyik, valamit bőszen kopácsol.

Lindám ma ment vissza a szemészetre, kíváncsi leszek milyen hírekkel jön haza, javasolják-e neki, hogy műtétileg szedjék ki az árpát, mert bár a nagy gyulladás lement, de ott van még, és eléggé látványos.

Bizony, ismét itt a hétvége, én is csak ráeszmélek, hogy te jó ég, már megint eltelt egy hét. A főzésról nem is szólva, bár most Erám kitalálta,hogy mit, így csak meg kell majd holnap csinálnom. Én mondhatni hetek óta ennék rántott dolgokat, gombát, sajtot, esetleg karfiolt, húst. A gondom ezekkel az, hogy a refluxom nem igazán kedveli!

erika1955 2018-05-25 13:06:46 Válasz erre

Sziasztok!

Aranyka, a virtuális világ nekünk nagyon hasznos, én inkább a fiatalokra gondolok, hogy esetleg ronthat az emberi kapcsolataikon, elsősorban a személyes találkozásokra utalva, és ezzel részben a párkapcsolati lehetőségek is beszűkülhetnek. De "aki keres, az talál" szól a mondás! Tetszett a megjegyzésed, hogy "kinyitnád az ajtódat, ha valaki megfelelő személy, mármint férfi kopogtatna" jót mosolyogtam rajta!

Cipruska, az itteni időjárással elégedett lennél, reggel óta esik az eső, hol csendesebben, hol erősebben. Hála az égnek a tegnap hozzánk érkező viharból nem lett semmi, kicsi dörgés, pár villámlás és ment is tovább, aminek én nagyon örültem, mert félek a viharban.

Ma kb. nyolc órakor arra ébredtem, hogy valamelyik szomszédom, nem tudtam behatárolni, hogy melyik, valamit bőszen kopácsol.

Lindám ma ment vissza a szemészetre, kíváncsi leszek milyen hírekkel jön haza, javasolják-e neki, hogy műtétileg szedjék ki az árpát, mert bár a nagy gyulladás lement, de ott van még, és eléggé látványos.

Bizony, ismét itt a hétvége, én is csak ráeszmélek, hogy te jó ég, már megint eltelt egy hét. A főzésról nem is szólva, bár most Erám kitalálta,hogy mit, így csak meg kell majd holnap csinálnom. Én mondhatni hetek óta ennék rántott dolgokat, gombát, sajtot, esetleg karfiolt, húst. A gondom ezekkel az, hogy a refluxom nem igazán kedveli!

Puszillak benneteket!

erika1955 2018-05-25 13:06:44 Válasz erre

Sziasztok!

Puszillak benneteket!

erika1955 2018-05-25 13:06:41 Válasz erre

Sziasztok!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Vasárnap

Napi Tarot - Vasárnap

A gondosan felépített, magas, szépséges és erős Torony nem más, mint a mi képünk a világról (világszemléletünk). Az idők során alakítgattuk, bővítettük abban a reményben, hogy tartós lesz, és jó szolgálatot tesz majd nekünk.

Tovább »
A vasárnapi nap angyalüzenete

A vasárnapi nap angyalüzenete

Mivel tiszteled és követed a szíved iránymutatását, a jólét eljön hozzád.

Tovább »
A napi jóslat Számodra - Vasárnap

A napi jóslat Számodra - Vasárnap

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyítsd meg a csakráidat!

Megesik, hogy látszólagos ok nélkül vagyunk letörtek, és rossz a közérzetünk. Ilyenkor lehet, hogy csak valamelyik csakránk működésével van gond. A problémán viszont segíthetünk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila