2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13710 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
arany52 2018-06-18 16:52:41 Válasz erre

Szerbusztok!
Cipruska, remek, hogy felkértek unokavigyázásra. Ennél kellemesebb program nincs is egy nagymamának.
Kozmetikus-fodrász  , igazán csini leszel.

Rita, finom pogácsát készíthetett lánykád. Bizony szaladnak a hetek, és mindha egyre gyorsabban telne az idő, főleg nekem így hatvan felett.

Ma megvolt barátnőm temetése, szórásos volt és ha lehet ezt temetésre mondani, igazán hangulatos, nagyon szépen megszervezett és persze megható volt.
Szerencsére az idő is kedvezett nekem, nem volt kánikula, így utána átmentünk a mi halottainkhou is és vittünk virágot, mécsest.
Szomorkásan telt a mai nap, mert mindannyian hiányoznak, kik odaát vannak, de sajnos az élet már csak ilyen, veszteségek sorozata.

Kellemes estét kívánok Nektek: Arany

hamisciprus 2018-06-18 10:49:05 Válasz erre

Szervusztok!

Ez a pogácsa igazán különleges lehetett tökmaggal. Ügyes lányod van, hogy a tanácsodra újított.

Tegnap éppen szomorkodtam a magányom miatt délután amikor kérdezte a gyerekem, hogy vigyáznék-e a gyerekekre időnként, mert itt a szünet. Persze én örömmel igent mondtam.

A kertben szépen termett a málna, kis dobozokban fagyasztottunk, a héten szörpöt készítünk belőle. Elolvastam a neten a készítésének a módját, mert málnából én még sosem csináltam. Meggyből, ribizliből igen, no így ki fogom próbálni málnából is.

Reggel elmentem a kozmetikushoz, délután fodrászhoz készülök.

Nálunk jelenleg borongós idő, de meleg van.

Tartalmas, kellemes új hetet kívánok!

ölellek Titeket: ciprus

erika1955 2018-06-16 22:13:36 Válasz erre

Sziasztok!

Indulok le a cicákhoz, majd kis séta, így megy ez nap, mint nap, és én is csak arra eszmélek, hogy már megint itt a hétvége!

Lánykáim itthon voltak, délutánig, ma Erám főzött zöldbablevest, és az én kérésemre sütött pogácsát, kicsit újított változatban, azaz tett bele pirított tökmagot. Nagyon finom lett. Holnapra ven még  saláta, sütök mellé kis húst, és meg is lesz az ebédünk.

El kellene mennem vásárolni pár apróságot, de vasárnap nincs Metró, így elég nehezen veszem rá magam az indulásra!

Nálam mostanában nem megy az olvasás, van, hogy egy újságot is napok alatt lapozok át. Most egyébként egy régi könyvet vettem le a polcról, Szilvási Lajos És mégis őrizetlenül. Nem emlékszem, hogy mikor olvastam, de nagyon sok éve már, szerintem még lánykoromban. Szerettem a könyveit!

Puszillak benneteket!

hamisciprus 2018-06-16 20:02:53 Válasz erre

Szervusztok!

Szoktam én is így lenni Aranyka, hogy valami miatt nem megy át amit írok.

Ma húsgombóc levest főztem. Zöldségek apróra vágva, a darált húst megfűszerezem, hagyma, fokhagyma, és egy kevés rizs, majd beleteszem a levesbe gombócok formájában. Puhára főzve könnyű elfogyasztani protézissel is.

Délelőtt járkáltam egy órát, boltban voltam, utána főztem.

Érdekes témájú könyvet olvasok az amerikai polgárháborúról, Lincoln idejéből. Jennifer Chiaverini az írója A kémnő az egyik, és ugyanettől az írótól Mrs. Lincoln varrónője. Elég sok benne a háborús rész, de érdekes mindkettő, mert a főszereplők nők. Ha kedvetek van hozzá olvassátok el Ti is.

Kellemes idő volt itt, de azt hallottam, jön vissza a meleg.

Szép estét kívánok!

arany52 2018-06-16 10:44:31 Válasz erre

Hüha, most látom, hogy nem ment át amit írtam. Mármnem is tudom mi volt. Azt hiszem arról írtam, hogy Ronyka is mennyire nem szereti a kozmetikust. Meg makacsolja azuton magát és kézben kell vinni. Ezért inkább Timi maga nyírja. Ilyenkor egy fél órát haragszik rá, majd mebékél.

Rdmdek idő van, edkem nem is kell ennél melegebb.

Puszi:Arany

arany52 2018-06-15 19:10:58 Válasz erre
hamisciprus 2018-06-15 10:26:07 Válasz erre

Szervusztok!

Nem láttam Rita ezt a riportot amiről írtál Paudits Bélával. Úgy gondolom, hogy mint a legtöbb művész érzékeny ember lehetett. Nem ismerem az életét.

Ez az életünkkel kapcsolatos vizualizáció engem is érdekel, azért is olvastam végig ezt a könyvet, de most ez a pozitív életszemlélet nagy divat lett, hát biztosan van akinek bejön. Állítólag a gyakorlást kis dolgokkal kell kezdeni, és úgy haladni a nagyobbak felé. A szerzők szerint reggelente ébredés után kell rászánni az időt. Még nem próbáltam.

Ronyka biztosan örül, hogy megszabadult egy időre a macerától. A miénk sem szerette a nyírást. Ha én nyírtam otthon akkmor hagyta magát, mert ugye közben mindig simogattam, de fürödni nem szeretett. Mindig két lábra állva szeretett volna közben kijönni a kádból. Ha kutyakozmetikushoz vittem mindig szomorú volt, pedig a szakember amikor megnyírta, és a karmait is rendbe tette, gyönyörű volt! Amikor tudta, hogy oda megyünk, már az úton vissza akart fordulni. Megérezte mi következik.

Itt is borongós-hűvöskés idő van, de nem baj, ezt jobban bírjuk, mint a hőséget.

Már megint itt a hétvége.

arany52 2018-06-14 21:39:19 Válasz erre

Szerbusztok!
Az biztos, hogy érdemes jó dolgokra gondolni és hátha sikerül bevonzani, ...vagy nem...., de akkor is , legalább amíg rágondoltunk, addig kellemes volt.

Cipruska, sajnálom, hogy az utazásszervezőrenk eltörött a lába, de nem a legkellemesebb időben mentetek volna. Állítólag jövő hét közepétől már nagy meleg lesz. Én drukkolok, hogy hétfőn még enyhe idő legyen, mert délben lesz barátnőm temetése és a napsütésben kint állni, hát félek, hogy rosszul leszek. Még az esőt is jobban bírom.

Szomorú, hogy fiatalok nem hívtak el magukkal kirándulni. Úgy látszik, magukban szeretnek lenni, csak a gyerekekkel.

Rita, Paudits-ról, régen sokat láttam őt szerepelni. Különleges volt a hangja, a mozgása, egyedi, nem utánozható. Sajnos aztán nagyon rossz irányt vett élete, jöttek a betegségek és az anyagi problémák. Azt az ominozus riportot nem hallottam, talán ott már nem önmaga volt. Sokat szenvedett, valóban neki már odaát talán könnyebb.

Ronyka végül nem lett megnyírva, mert ebben a borús időben végigaludta a napot, lányom pedig nem akarta felkelteni.
Majd a héten megnyírjuk és akkor teszek be róla ide képet. Kis cuki, nekünk legalábbis az, ragaszkodó, hűséges, nem lehet nem szeretni.

Szép estét kívánok Nektek: Arany

erika1955 2018-06-14 20:55:56 Válasz erre

Sziasztok!

Cipruska, feltétlen számolj be, miket vizualizáltál, és hozott-e eredményt. A könyvben leirják a gyakorlatot, és azt, hogy meddig kell?

Érdekes dolgok ezek, mert nem egy főleg ismert embertől halottam, hogy "kicsi koromtól arra vágytam, hogy, már x éves koromban mondtam a szüleimenk, hogy ez és ez leszek, stb" és valóban bejött nekik. Bár nem hiszem, hogy kicsi kortól vizinálták volna, bár lehet! Kislányként mindenki mond valamit, hogy mi szeretne lenni, én ugyan nem emlékszem ilyenre, vagy ha tettem is kiejelntést, az nagyon hétköznapi lehetett, ha nem maradt meg bennem!

Paudits Béla!

Mondhatni kedveltem, már amennyit láttam az ő munkásságából, néha olvastam róla ezt+azt! Pár éve egy reggeli műsorban volt meghívott vendég, és ott olyan alpári módon viselkedett, hogy csak néztem nagyokat, és elsőre nem is tudtam eldönteni, hogy most ez egy színészi alakítás tőle valamire egy reakció, vagy ez valóban ő?

Régen volt egy ismerősöm, aki egyszer azt mondta nekem, miután egy ismert valaki távozott az élők sorából " jó neki, túl van rajta"! Ez a beszólása olyan mélyen rögzült bennem, miközben le sem tudtam reagálni, hogy azóta nekem is az általa idézett mondat jön elő! Kíváncsi volnék, vajon egy szakember, hogyan definiálná az ilyen kijelentéseket? Bár nem nehéz kitalálni!

Ma olvastam, hogy esett Medárd napján, azaz 8.-án, és a népi megfigyelés szerint, 40 napig esni fog! Furcsa volt ma, hogy ennyire lehűlt a hőmérséklet, este még 21 fok volt nálunk, polóban mentem le, ma már pulcsit kell fölvennem. Te mész  a pároddal nyaralni? És nálatok Aranyka, Timi megy?

Puszillak benneteket!

hamisciprus 2018-06-14 07:42:03 Válasz erre

Ezt a vizualizálást a laptopom beírta az első sorba is, bocsánat, ha megzavartalak Titeket is vele. Csinál időn ként ilyesmit a gépem, és ha nem olvasom el mielőtt elküldöm így járok.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Válassz egy fát, és tudd meg, mi jellemzi leginkább a személyiségedet! - Képes önismereti teszt

Válassz egy fát, és tudd meg, mi jellemzi leginkább a személyiségedet! - Képes önismereti teszt

Ezt a tesztet egy izlandi pszichológuscsoport állította össze, melyben színes fákkal illusztrálják az egyes személyiségtípusokt. Állításuk szerint mindenkinek van legalább egy olyan dolog, ami a leginkább hat a személyiségére, ezáltal az adott dolog erőteljesebben megmutatkozik viselkedése során. Teszteld magad, és máris kiderül, mi hat leginkább a személyiségedre!

Tovább »
10 mágikus krém egy boszorkány receptes könyvéből

10 mágikus krém egy boszorkány receptes könyvéből

Szereted a krémeket, de talán annál is jobban a varázslatot? Képzeld csak el, ahogy egyetlen krém képes teljesíteni a vágyaidat! Kend magadra a szerelmet, szerencsét, jósálmokat vagy pénzt vonzó mágiát vagy hogy ébressz ellenállhatatlan vágyat a kedvesedben irántad! Mélyülj el a boszorkány receptes könyvéből kiemelt 10 mágikus krémben és készítsd el azt, amelyikre a legjobban vágysz!

Tovább »
Mitől fél a legjobban a párod? - Ismerd meg félelmeit a csillagjegye alapján!

Mitől fél a legjobban a párod? - Ismerd meg félelmeit a csillagjegye alapján!

Ismerd meg, hogy jobban megérthesd! Közelebb vihet hozzá a tudás, ha megérted mi mozgatja, mitől tart, mit szeretne elkerülni. Ugyanis a félelmeink sokszor akaratlanul is befolyásolnak bennünket. Válaszd ki a kedvesed csillagjegyét és tudd meg, mitől fél a legjobban! Így akár tudatosan segíthetsz neki félelmei oldásában, hiszen még az is lehet, hogy veled kapcsolatos aggályai is vannak!

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila