2018. február 19. - Zsuzsanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. február 19. - Zsuzsanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (13442 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
erika1955 2018-02-18 18:53:36 Válasz erre

Sziasztok!

Aranyka, csak ismételni tudom magam, azzal kapcsolatban,hogy milyen szerencsés vagy, hogy van barátnőd, szomszédasszonyod, akikkel össze tudsz jönni, egy kis dumcsizásra.

Takarítás rám is vár, talán holnap megejtem. A mai nap csak úgy elment, olvasgattam, elég sokat voltam a gépnél. Kora délután óta egyedül vagyok itthon, Lindám dolgozik, már hajnalban elment, Erám délután moziba ment a kis barátnőjével.

Cipruskát nem látom a fészen sem!

Puszi!

arany52 2018-02-17 20:36:32 Válasz erre

Rita, mi bevállalósak vagyunk az ilyen munkákkal. Az egész lakást felújítottuk, úgy hogy a munkák java részét mi csináltuk. Olcsóbb, a mi tempóban készült és persze az erszényūnk tartalma szerint tudtuk így megoldani. Igaz a teljes felújítás évekig húzódott, mert csak mikor volt elég bevétel, akkor tudtunk kiadni belőle.

A cicaháló jó dolog, nekünk az erkélyen van kutya háló, nehogy Ronykánk kibújjon a rácson. Vettünk bambusznád redőnyt és abból alakítottuk ki a rácsra a védőhálót. Mutatós, keresztül is lát rajta a kutyus és nem tud kiesni. Szúnyog hálót is felreősíthetsz. Mikor Mirci cicánk volt, nem raktunk az ablakra semmit és szegénykém a második emeletről leesett. Baja nem lett, de megijedt és elszaladt. Két hónap múlva találtuk meg lesoványodva. Utána mindenhová szúnyoghálót tettünk.

Holnap már a pihenésről szól, csak szobákban takarítók és megyek barátnőjüzni. Timi egész napos bulira megy.

További kellemes hétvégét kívánok: Arany

erika1955 2018-02-17 19:09:51 Válasz erre

Sziasztok!

Aranyka, ez igen, hogy ti milyen ügyesek, és bátrak vagytok Timivel! Mi csak tervezgettük, főleg Erámmal,hogy neki kellene házilag állni, a festésnek, de végül nem volt bátorságunk, és így maradt. Nálunk is a konyha és a fürdőszoba kiállt segítségért, mert már kopott, és az új arculat is jól jönne, egy szép csempe, vagy festék formájában.

Ami most foglalkoztat még, hogy jó volna egy cicaháló az erkélyünkre, de vissza tart egyelőre,hogy vajon bírná-e a szelet itt fönt a negyediken, és nem menne-e hamar tönkre? Mert, csak olyan lágyabb dróthálóban gondolnánk, mert a huzal ami erősebb, gondolom jóval drágább is lenne. Nos, maradok a tervezgetés szintjén.

Cipruska, merre vagy?

Puszi!

arany52 2018-02-16 20:18:55 Válasz erre

Szerbusztok!

A mai nap is a konyha felújítással telt el.  Végre kész a csempézés mintkét oldalon. A kis minikonyha felett nem volt csempe eredetileg , csak olaj festék és csúnyán elpiszkolódott. Ezért gondoltuk, hogy csempe praktikusabb lesz. Azt hittük könnyű munka, hipp-hopp feltesszük azt a kilenc csempét, de kitolt velünk. Le kellett a falat tégláig verni, alapozni, glettelni. Viszont szép lett. Még a kis komódott is lecsempéztünk, amin a tűzhely áll.
Másik projekt az volt, hogy a konyhapult felett tettünk fel két sor csempét, mert ott nem volt, mivel régebben ez volt az étkező helye. Ez kisebb munka volt. Ide rendeltünk fali szekrényeket is, pont olyant , mint a másik oldalon van, csak még nem érkezett meg. Azok felrakása se lesz egyszerű. Teszek fel képeket, hogy milyen lett az eredmény.

Rita, szalad bizony az idő, mint felhők az égen.  Egy-egy hét úgy elfut, hogy észre se vesszük. Lányka kis szabadsága is letelt olyan hamar. Még holnap fest és vasárnap bulizni megy.

Most már biztosan az utolsó hidegfront jön jövő héten, hiszen lassan kimegyünk a februárból is, március már barátságosabb.

Kellemes estét kívánok!

Ölel Benneteket : Arany

erika1955 2018-02-16 18:54:51 Válasz erre

Sziasztok!

Köszönöm Lindám nevében, hogy gondoltatok rá. Ma nem tudom mi volt a nettel, de szinte semmit nem tudtam megnyitni, pl. ezt az oldalt sem, most végre sikerrel jártam.

Most kérdezem Erámtól, hogy "milyen nap van ma"? És már megint péntek, nekem nagyon gyorsan rohannak a hetek. Hallgatom az időjárás előrejelzést, és jövő hétre ismét hideget említenek, pedig én már nagyon várom, hogy kellemesebb legyen, és legalább az legyen meg, hogy élvezhessem a sétáimat, főleg esténként.

Az új "levelezőtárs" ugyan nem jelentkezett be, a neve most nem is jut eszembe, de én is támogatom, hogy jöjjön közénk, és bővüljön a kis csapat.

Puszi....

hamisciprus 2018-02-15 16:03:00 Válasz erre

Csak most néztem, hogy Linda lányodnak névnapja volt, sok örömet kívánok neki!

hamisciprus 2018-02-15 15:57:24 Válasz erre

Szervusztok!

Aranyka, hol csempéztek? Jó nagy munkába fogtatok! Régen, mert nem akartam hízni én az almaecetből a fő étkezése után ittam egy teáskanálnyit egy bögre vízben elkeverve.

Rita engem még november elején küldött beutalóval az orvos nyaki ultrahangra, csak mostanra kaptam meg az időpontot. A hallásvizsgálaton javasolták.

Szerencsére nincs az eremen elzáródás, de a pajzsmirigyem "göbösödik"ezért ma elküldtek vérvételre, de ennek az eredményéért csak hétfőn mehetek. E miatt valószínű szednem kell valamilyen gyógyszert, de a vérvétel eredményétől függ. A doktornő - szimpatikus volt - szerint ennek az az oka, hogy kevés jód van a szervezetünkben.

Orvoshoz én sem szívesen megyek, ha van is valami bajom, megvárom, amíg magától elmúlik.

Lindának boldog születésnapot kívánok! Hány éves?

Arima, szívesen látunk Téged is itt közöttünk, hiszen mint írod nagyjából hasonló korúak vagyunk, az igaz, hogy én vagyok itt a legidősebb, de ez engem nem zavar, jókat "beszélgetünk"

ölellek Titeket: ciprus

arany52 2018-02-14 21:49:53 Válasz erre

Szervusztok!

Cipruska, Timi is fogyassza az almaecetet, nem minden nap mikor az eszébe jut csak akkor. állítólag fogyókúrára nagyon jó, lehet hogy cukorbetegségre is majd most meg tudjuk mert megint megy vérvételre.

A gyerekeink valóban egykorúak, Timi február 24 én született.

Rita, kabátot a neten rendeltem, én nagyon ritkán járok vásárolni majd mindent Online veszek.

Nem szeretek én se orvoshoz járni, de néha muszáj megtudni hogy áll az egészségünk.

Linda lányod  Isten éltesse.

Arima, ha kedved van nyugodtan gyere közénk beszélgetni, mindenkit szívesen látunk. Úgy tudom bárhol hozzászólhatsz lényeg hogy meglegyen a 30 hozzászólás hogy új topicot nyithass.

iItt is kellemetlen idő volt ma, egész napunk elment a csempézéssel, nehezebb volt mint képzeltük. Le kellett verni a falat tégláig.Félig már be is van pucolva, holnap jön a csempézés de csak az egyik oldalon. Remélem szombatig megleszünk mert vasárnapra már a lánynak más programja van.

Ölel Benneteket Arany

Arima 2018-02-14 20:26:06 Válasz erre

Sziasztok:-))

Bocsánatot kérek, hogy hívatlanul betolakodok:-)) Ma regisztráltam és segítségeteket szeretném kérni. Hogyan működik a 30 hozzászólás, ami után majd új topikot tudok nyitni? Össze-vissza kell írkálnom mindenfelé? Amúgy kor szempontjából beleillek ide a csapatba, de nem akarok ismeretlenül egy összeszokott társaságba csak úgy becsöppenni. Előre is köszönöm a segítségeteket.

erika1955 2018-02-14 19:08:12 Válasz erre

Sziasztok! Nyűgös vagyok, alig tudom magam rávenni,hogy géphez üljek, és írjak. Cipruska, mosolygok az írásodon, "elszállt az írásod, de újra írtad, és Te győztél"! Hallottam a minap, hogy a városotokban, igen rossz a levegő minősége. Itt is pocsék idő van, ma még ki sem mozdultam, igaz tegnap viszont elmentünk Erikámmal, mert kinéztem egyik újságban egy virágtartót, gondoltam, megnézem élőben. Végül vettünk egyet, de ez egy másik tipus. Amikor hallottam a cukor és az ecet jótékony hatását, nem került szó a mennyiségről, gondolom általánosságban említette az ecetet. S jut eszembe, nézek egy családi sorozatot, ahol jelen esetben a szülőknek van 19 gyermekük, és már jópár unokájuk, és ott minden gyermek vékony. A múltkor említette az egyik lány, hogy ők nagyon sok ecetes savanyúságot fogyasztanak, olykor csak úgy nasiként. Lehet, hogy ez a titka az egészségüknek, és a vékonyságuknak? Az almaecetet én úgy fogysztottam, hogy naponta megittam egy evőkanállal, ásványvízbe téve.

Rendben volt a nyaki ultrahangos eredményed? Orvosi javaslatra csináltattad, vagy volt netán tüneted, és azért?

Nekem is számtalan szakorvost kellene fölkeresnem, de én olyan gyáva vagyok, és tudom, hogy rossz hozzá állás, mégsem tudom leküzdeni a félelmemet. És azt is tudom ,hogy ez a gyávaságom, és bennem lévő félelmek, gyakran elrontják a napjaimat hangulatilag is!

Aranyka, hogyan fogod Timidet kabáttal megajándékozni, azt is neten rendeled, vagy ő veszi meg magának?

Lindámnak tegnap volt a névnapja.

Puszi......

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mivel áld meg a Belső Istened erre a hétre? - A Namaste Jóskártya segítségével megtudhatod

Mivel áld meg a Belső Istened erre a hétre? - A Namaste Jóskártya segítségével megtudhatod

A „namaste” egy ősi szanszkrit áldás, üdvözlés. Nagyjából azt jelenti: "Megtisztelem a szellemet benned, ami bennem is van." Ugyanis tulajdonképpen mind egyek vagyunk, egy nagy szellemtől, forrástól származunk. A Namaste Jóskártya segítségével pedig megtudhatod, hogy a héten mivel áld meg a benned lakó isten.

Tovább »
Napi Tarot - Hétfő

Napi Tarot - Hétfő

Lehet, hogy hosszú elmélyülést igénylő időszakra van szükséged. Ne ijedj meg attól a csendes növekedéstől, ami belül zajlik.

Tovább »
A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

Lelked arra áhítozik csupán, hogy örömmel szolgálj, és az üdvösség szüntelenül hömpölygő áramában úszkálj. Ez az áramlat folyamatosan azzal táplál, amire szükséged van. Figyelmedet teljes mértékben összpontosítsd arra, hogy bármi is legyen az, amit teszel, minden helyzetben az adás és elfogadás sodrában ússz tovább.

Tovább »

Kalkulátor

Harmónia horoszkóp

Minden csillagjegynek másra van szüksége ahhoz, hogy harmóniában éljen önmagával és környezetével egyaránt. Ahhoz, hogy megtudd, neked mire van szükséged, válaszd ki a csillagjegyedet!

Még több kalkulátor »

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila 

Még több társkereső »

Női Portál oldaltérkép