2017. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » egészséges életmód (249 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Hanga49 (Topikindító) 2006-10-27 19:32:54 Válasz erre
Hát ugy látom nincs nagy sikere a topiknak! Senki nem akaregészségesen élni? Vagy nem tud?
Nmi 2017-06-23 10:04:37 Válasz erre

Az egészséges életmódhoz gyakran nincs elég információnk arról, mit és hogyan kellene csinálni. Nem csak a  mozgás, de az étkezés is fontos szerepet kap ebben a folyamatban. Amit sokan nyűgösnek találnak, pedig nem is olyan bonyolult és különlegesek az ételek sem, amit mi magunk is el tudunk készíteni. Ezen az oldalon http://proteintanacsado.hu/cikkek/recept nem csak recepteket, de hasznos tanácsokat is lehet olvasni, akit érdekel testünk energia szükségletének kielégítése és az egészség megőrzése, ajánlani tudom.

Előzmény: Hanga49 - 2006-10-27 19:32:54
rami0013 2016-12-08 12:30:09 Válasz erre

Sziasztok!

Én sokat mozgok és egészségesen étkezem! Finom, nem hízlaló ételeket főzök,  de a legtöbbször,  mivel nincs sok szabadidőm rendelni szoktam! Hidegtálakat főként! Egészséges és nem hízlal! Sok a zöldség és a gyümi a hús mellett!!!!

nuccuc 2016-03-01 11:09:57 Válasz erre

Ha eseteleg jól jön ha itt is le van írva nem csak a lent említett linken:

Előzmény: andi.feher - 2015-01-11 14:04:38
Bugsbunny 2016-02-19 12:14:03 Válasz erre

Számomra az egészséges életmód egyenlő a mozgással és az otthon termelt egészséges kajával.

fagyitorta 2015-10-19 08:47:38 Válasz erre

Igen, én is ezt tapasztaltam...sajnos. Mert a fórumok nem ezért vannak!

Előzmény: Kissiren65 - 2015-01-13 14:15:45
Bellamy 2015-10-04 07:31:05 Válasz erre

SAJNOS!!!

Előzmény: Kissiren65 - 2015-01-13 14:15:45
Bellamy 2015-10-04 07:29:51 Válasz erre

Ezt én is így gondolom...az egészséges életmód egy komplex rendszer. Rendszeres és kitartó sport, valamint észszerű táplálkozás.

Előzmény: Liz88 - 2015-01-05 08:42:43
Kissiren65 2015-01-13 14:15:45 Válasz erre

Sokan csak reklámozni járnak a forumra...

andi.feher 2015-01-11 14:04:38 Válasz erre

Én ezeket az alapelveket követem: http://protexin.hu/emesztesi-zavarok/10-tipp-az-emesztorendszer-negyhetes-nagytakaritasahoz

Liz88 2015-01-05 08:42:43 Válasz erre

Számomra az egészséges életmód egyenlő a sporttal-mozgással és a szénhidrát csökkentett életmóddal.
Ki ért velem még egyet?! :)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Szelfit lőtt magáról a tinilány és totálisan kiakadt attól, amit a képen látott

Szelfit lőtt magáról a tinilány és totálisan kiakadt attól, amit a képen látott

Mégis ki gondolná, hogy egy szefli lehet ijesztő is? A 13 éves Haley Ogletree a nagyszüleivel és a bátyjával készültek horgászni a Georgia állambeli Tiftonban a bátyja, Kolton születésnapja alkalmából. Haley gondolta, még indulás előtt készít magáról egy képet a kocsiban, hogy tudjon mit küldeni az egyik barátjának. De mikor a képet visszanézte… halálra rémült.

Tovább »
Hány lovat látsz a képen? Csak az emberek 2% -a tudja megtalálni mindent!

Hány lovat látsz a képen? Csak az emberek 2% -a tudja megtalálni mindent!

Talán ezek  fejtörők emlékeztetnek kicsit a gyerekkorodra, mikor szórakoztató füzetekben, gyerekújságokban kellett a képeken meglelni az elrejtett tárgyakat. Vagy mikor gyermekként a füvön feküdtél és az égen a felhők helyett állatfigurákat láttál. Hoztunk mára egy ilyen múltidéző rejtvényt, amit csak nagyon kevés embernek sikerül megoldania!

Tovább »
Melyik ajtón lépnél be a jövőbe? - Elárulja, miben vagy a legerősebb!

Melyik ajtón lépnél be a jövőbe? - Elárulja, miben vagy a legerősebb!

Függetlenül attól, hogy hiszel-e a pszichológusok által összeállított teszteknek, horoszkópoknak vagy akár Nostradamus jövőbeli előrejelzéseinek, ez a teszt mindenképpen szórakoztató lesz a számodra. Nagyszerű módja annak, hogy többet megtudhass a személyiségedről.

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila