2017. október 19. - Nándor
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. október 19. - Nándor
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » karmák, feladatok... (6 hsz.) Új hozzászólás
szödike (Topikindító) 2006-09-07 22:24:43 Válasz erre
engem is érdekel!!!!
zsuriniki 2010-10-24 13:49:02 Válasz erre

Sziasztok! Én járok rinkarnációs terápiára, és zseniális. Az egész életem átformálódott azóta, megtaláltam a boldogságom. Ha valakit érdekel a téma: http://elozoeletek.blogspot.com/

Szép napokaT Niki

Előzmény: -
ruphor 2008-07-08 11:30:09 Válasz erre
Kedves Egimanó,
A kapcsolatok nem véletlenül alakulnak ki. Mindig egy tanulófolyamat részét képezik. Ha egymástól tudtok tanulni, vagy egymást tudjátok tanítani akkor létrejön. Van amikor már születés előtt létrejön egy kapcsolat, ez főleg azokra a kapcsolatokra jellemző amelyeket nem tudsz megoldani egy korábbi életben. Ezeket tehát hozod magaddal . Ilyenek a szülő-gyermek, házastárs kapcsolatok.
De sajnos a vágyainkkal az egónkkal is bevonzunk tanulófolyamatokat, ez azt jelenti hogy pl nem hallgatsz az angyalokra, az intuícióidra és a vágyaid erősek. Ilyenkor bevonzod a vágyaidnak megfelelő fiút, aki viszont nem a személyiségedhez illik, vagyis semmi igazi dolgod vele
Ekkor a kapcsolat egy nagy hgörcsölés lesz és csak szenvedsz benne. Amikor megszerezted ezt a fiút még ideig-óráig boldognak érzed magad, de az egó mindig csak a jövőben és a múltban életképes, a jelenben soha. Tehát ha boldog akarsz lenni, ne látóhoz járkálj aki jó pénzért kitalál neked nagy dolgokat, hanem nyisd meg a szívcsakrádat és akkor az intuíciód megnő és pontosan érezni fogod mit kell tenned , ki a te személyiségedhez illő fiú és nem a vágyaiddal választasz.
Hallgasd meg a meditációt, az oldalamon.
http://gyogyitas.gportal.hu
meditáció menü
Neked szól.
Szeretettel : András
Előzmény: Egimanó - 2008-07-08 10:36:47
Egimanó 2008-07-08 10:36:47 Válasz erre
Sziasztok!

Nem tudom, tud-e nekem valaki segíteni.
Volt egy kapcsolatom, ahol nagyon sok mindent feláldoztam a fiúnak, ő viszont semmit sem adott, csak bántott. Ő egyébként még egyetlen kapcsolatát sem vállalta 100 %-osan, mindig kibújt a felelősség alól. Velem is így tett.
Voltam egy látónál, aki nagyon sok mindent elmondott. Többek között azt is, hogy ennek a fiúnak az anyja voltam egy korábbi életemben (most sem az érdekel, miért hagyott el, egyszerűen segíteni szeretnék neki, hogy ne legyen többé olyan kapcsolata, mint az eddigiek - mert bár szeretne komoly barátnőt, mégis mindegyikkel csúnyán elbánt, és meg sem érti, mit tett). Emiatt az anya-fia viszony miatt volt az, hogy erőmön felül ondoskodtam róla (tényleg úgy éreztem, mintha az édesanyja lennék), most is aggódom érte. A látó azt mondta, hogy sorsfeladatom a srác tanítása, és még nem zárult le a karmánk, muszáj lenne tartanom vele a kapcsolatot. Nos a kérdéseim: nem tudja valaki, hogy azért kaptam-e tőle a sok bántást, mert abban vagy egy másik előző életünkben ártottam neki, vagy azért, mert ebben az életemben tettem valamit (az előző barátomnak pont azt adtam, csak nem annyira durván, amit ettől a fiútól kaptam)? Kivel szemben kellene törlesztenem? Amiket ő tett velem, azok a megérdemelt büntetéseim, vagy ezzel ő is felépített egy karmát, ami, ha nem oldja meg, visszaüt? Az biztos, hogy sosem fogadott el maga mellett senkit, és az biztos, hogy ezért is végződik minden kapcsolata ugyanúgy... Az a kérdésem, hogy velem szemben kell-e törlesztenie, vagy ha a következő barátnőjét már elfogadja érett felnőtt módjára, akkor az ő karmája megoldódik?
Tehát a fő kérdésem: akivel szemben bűnöztünk, annak kell-e törlesztenünk, vagy ez mindegy, és ha másoknál jóvátesszük, akkor is megoldódik a karma?
csipike 2006-09-14 09:39:19 Válasz erre
itt is vannak ilyen szakértők. miért nem írsz nekik?
tina11 2006-09-13 11:29:56 Válasz erre
Szia Anikó!

Én azt tudnám neked ajánlani,hogy mindenképpen
egy hívatásos,Természetgyógyászt Parapszihológust "látót"
keres fel.Én megtettem,csodálatos dolgokat tudtam meg...
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Állati fejtörő - Elbújt egy burgonya a hörcsögök között

Állati fejtörő - Elbújt egy burgonya a hörcsögök között

Ne aggódjatok, mára is hoztunk egy szuper szórakoztató fejtörőt, amivel megmozgathatjátok az agytekervényeiteket! Meg persze a szemeteket, mert nehogy azt higgyétek, könnyű dolgotok lesz! Egy komplett hörcsög család között bújt el egy burgonya, ami igen jól álcázza magát. Sikerül őt kiszúrnod?

Tovább »
Minden hónaphoz tartozik egy madárszimbólum - Melyik a tiéd, és mit árul el rólad a Világegyetem?

Minden hónaphoz tartozik egy madárszimbólum - Melyik a tiéd, és mit árul el rólad a Világegyetem?

A születési év, hónap és nap jelentős szerepet játszanak abban, hogyan is alakul a sorsod és milyen a jellemed. Talán arról már hallhattál, hogy az egyes születési hónapokhoz tartozik egy-egy drágakő, de gondoltad volna, hogy minden egyes hónaphoz egy-egy madár is társul? Nézd meg, hogy a születési hónapodhoz milyen madár kapcsolódik, és fedezd fel, mit árul el a Világegyetem a személyiségedről!

Tovább »
Spirituális üzeneted érkezett - Válassz egy szent geometriai alakzatot, és kiderül, milyen üzenetet rejt!

Spirituális üzeneted érkezett - Válassz egy szent geometriai alakzatot, és kiderül, milyen üzenetet rejt!

Az Univerzum magasabb intelligenciája üzen most számodra. Vajon milyen kérdés foglalkoztat jelenleg a leginkább. Koncentrálj erre a kérdésre, és válassz egyet a szent alakzatok közül, hogy minél hamarabb megkaphasd az Univerzum üzenetét a kérdésedre vonatkozóan!

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila