2018. február 25. - Géza
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. február 25. - Géza
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » Kedvenc teázónk (6 hsz.) Új hozzászólás
peach (Topikindító) 2006-09-04 15:41:05 Válasz erre
Sziasztok! Van kedvenc Teázótok? Imádom a meghitt, csendes teázókat, ahol egy forró, finom tea mellett órákig elücsöröghet az ember. Én nagyon sokat járok a Vörös Oroszlán TEaházba, ismeritek? A Jókai téren van.
katijay 2007-10-26 13:26:02 Válasz erre
Nekem nagyon kedves helyem a Darjeeling Teaház. Viszonylag újonnan átalakított, van fonott székes rész és párnán ücsörgős is. Nagyon sokféle teájuk is van, békés nyugodt, senki nem zavar. Szerintem érdemes kipróbálni
szintuska 2006-09-15 10:22:16 Válasz erre
A teázók tényleg nagyon hangulatosak. A baj csak az, hogy nem szeretem a teát. Ezért nem jutok soha el egy kellemes teázóba:))
Előzmény: Noki - 2006-09-15 10:01:31
Noki 2006-09-15 10:01:31 Válasz erre
Sziasztok!
Szerintem is a Vörös Oroszlán az egyik legjobb teaház:)!!!
Imádok ott teázni, csak az a baj, hogy nincs túl sok levegő ott!:(
A teázás egy hangulatos gyertyafény mellett, a világ legmenyugtatóbb élménye közé tartozik!
Előzmény: peach - 2006-09-04 15:41:05
zsüti 2006-09-04 15:54:12 Válasz erre
Sziasztok! Én szinte törzsvendég vagyok a Vörös Oroszlánban! Imádom azt a "zoknis-mezítlábas" beülős részt, bár nyáron a nagy melegben meg lehetett ott sülni. De a legjobban azt szeretem, amikor betévedek egy tea kellékes boltba és felvásárolok mindent:))) rengeteg fajta teám
szilvus 2006-09-04 15:45:35 Válasz erre
Szia! Láttad a www.tea.lap.hu oldalt? azon fent van az összes ajánlott teázó, meg minden féle érdekesség. Nekem a kedvencem a Két macska, de én is szeretem a Vörös Oroszlánt!
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Milyen történet rejlik a születési dátumod hátterében? - Megmondja a születésnapod!

Milyen történet rejlik a születési dátumod hátterében? - Megmondja a születésnapod!

Minden ember nagyon egyedi, és mindenkinek külön története van, amelyről bizony árulkodik az is, hogy mikor születtél! Keresd ki a születésnapodat az alábbi táblázatban, és fedezz fel magaddal kapcsolatban valami egészen újat!

Tovább »
Napi Tarot - Vasárnap

Napi Tarot - Vasárnap

Talán hamarosan egy fontos kívánság, vágy vagy remény teljesülhet be. Nyisd meg az elmédet és szívedet a "Csillagénednek", magasabb önmagadnak, amely felfelé vezet a sorsod útján.

Tovább »
A vasárnapi nap angyalüzenete

A vasárnapi nap angyalüzenete

Biztonságban vagy, ez a helyzet pedig az isteni gondviselés és az univerzális rend tökéletes irányítása alatt áll. .Ezt a helyzetet kizárólag szeretettel teli gondolatokkal és érzésekkel itasd át, hogy csakis a legmagasabb szintű végeredmény áramoljon be hozzád és rajtad keresztül - minden erőfeszítés nélkül.

Tovább »

Kalkulátor

A színek ereje

Milyen színek vesznek körül? Milyen színű ételeket fogyasztasz? Ha egy szín túlságosan jelen van életedben, az nagy jelentőséggel bír. Mint ahogy az is, ha az egyik hiányzik belőle. Válaszd ki, melyik az, és tudd meg, mire van szükséged és mit üzen neked.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila