2017. augusztus 19. - Huba
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 19. - Huba
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Utazás » wellness hétvége (44 hsz.) Új hozzászólás
ritus (Topikindító) 2006-09-03 23:29:06 Válasz erre
Sziasztok! A párommal jövő hétvégén tervezünk egy kis ellazulást. Tudtok valami jó helyet, ahol wellnes hétvégi szolgáltatások vannak? Köszi előre is.
Smilethai 2017-04-06 22:48:55 Válasz erre

Nagyon ritkán szakítunk időt a lazulásra, kikapcsolódásra mai rohanó világunkban.
A lazítás, vagy más néven relaxáció a tevékeny élet egyik fontos alkotóeleme kellene, hogy legyen. Az embernek nem kell megvárnia, amíg összeroskad amiatt, hogy sem a teste, sem a lelke nem bír el több terhelést, elveszti „rugalmasságát”.
A kikapcsolódás nélküli, megfeszített munka az élet minden területén egyre tehetetlenebbé teszi az embert. A fáradtság és a feszültség csökkenti a teljesítőképességet, és ez kihat munkánkra, magánéletünkre és egészségünkre is. Hatással van a szervezet fizikai keringésére, áttevődik az izmokba, fájdalmakat idéz elő, emésztési zavarok, és magas vérnyomás is kialakulhat.
Szánjon időt magára, testére, lelkére, egészségére. Tanuljon meg lazítani, kezdjen el lazítani, próbálja ki a thai masszázst! 
Jöjjön el hozzánk, profi thai masszőzök várják minden nap 10-21 óráig.

http://www.smilethaimassage.hu

#thaimasszazs #masszazs #pihenes #frissítő #egészség#thaimasszazsszeretem

MorganaJosno 2015-05-12 23:48:04 Válasz erre

vada 2015-03-12 17:10:04 Válasz erre

Kedves Moncsó28!

Mi nem olyan régen voltunk a párommal, Egerben a Panoráma Hotelben. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Csendes, nyugott helyen található a hotel. Eger nagyon szép város, sok a látnivaló. Igaz nyáron több a program de nekünk így is jó volt. :) Mi egy oldalonn vásároltunk kupont,(kedvezhetek) így az ára is elég jó volt. Ajánlani tudom nektek is. Nállunk 5*

Előzmény: Moncsó28 - 2015-03-11 15:25:27
Moncsó28 2015-03-11 15:25:27 Válasz erre

Sziasztok!

A párommal szeretnénk eltölteni egy kellemes hétvégét Egerben, azonban nem tudjuk, hogy hol szálljunk meg. Van valakinek valamilyen ötlete vagy tippje??? Szívesen venném a jó tapasztalatok megosztását. Köszönöm.

magdika33 2013-02-09 22:55:41 Válasz erre

Teremts magadnak otthonra is wellness körülményeket, és élvezd!  http://www.paplanplaza.hu/

Evi0215 2012-11-23 09:19:14 Válasz erre

A kedvesemmel már régóta szeretnénk elmenni egy wellness hétvégére. Találtam egy weboldalt ahol kérhetem ajándékba is. Ti hallottatok erről az oldalról? ribizly.com

Orsi898 2012-08-30 14:01:16 Válasz erre

Helló!

Itt van egy csomó wellness lehetőség! Olvasd el a többiek véleményét!

http://www.zoover.hu/search/quicksearch3.aspx?c=WELLNESS

tkcsrn 2012-08-07 15:23:37 Válasz erre

Nem tudom hallottál-e már az élménykártyákról? Nemrég fedeztem fel őket én is, egy ismerősöm diplomaátadójára ilyet kapott tőlem, és egy wellnes napot választott a barátjával. Persze ezen kívül még rengeteg érdekes, kalandos program közül lehet választani! Bárcsak engem is meglepne egyszer valaki egy ilyennel! :) Találtam viszont egy játékot, ahol többek közt pont ilyen élménykártyát is lehet nyerni!
https://www.facebook.com/Ismerkedj/app_331272020276358
Én próbálkozom, hátha! A játék meg pont jól jön, mert nemrég tettem le a jogsit! (autós játék :D)

kerkriszta 2012-08-07 10:43:05 Válasz erre

Sziasztok figyelmetekbe ajánlok egy frissen indult wellness és hotel kereső oldalt a szepszallasok.hu-t. Itt az ország egész területéről találhattok igen kedvező wellness ajánlatokat.

akerzsi 2012-07-25 15:51:57 Válasz erre

Hát én ennyit találtam róla, de szerintem több mint elég:

http://www.burgerking.hu/cikkek/friss-hirek/nyerj-wellness-hetveget-a-ramada-aquaworldben

Előzmény: pandamackóka - 2012-07-25 15:48:32
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Szombat

Napi Tarot - Szombat

A Tart mai üzenete: "Tárt karokkal öleld meg félelmeidet, kételyeidet és pszichéd még be nem épített részeit."

Tovább »
A szombati nap angyalüzenete

A szombati nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Kérd az angyalokat, hogy tisztítsák meg elmédet és testedet a múltbéli fájdalomtól, a nyugalomért cserében."

Tovább »
A napi jóslat Számodra - Szombat

A napi jóslat Számodra - Szombat

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned

Tovább »

Kalkulátor

Milyen vagy a kínai horoszkóp szerint?

Megtudhatod, hogyan gondolkodnak a kínaiak személyiségedről, ha kiválasztod, melyik jegyben születtél.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Mészáros Barbara

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Mészáros Barbara

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila