2017. június 27. - László
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 27. - László
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Utazás » wellness hétvége (44 hsz.) Új hozzászólás
ritus (Topikindító) 2006-09-03 23:29:06 Válasz erre
Sziasztok! A párommal jövő hétvégén tervezünk egy kis ellazulást. Tudtok valami jó helyet, ahol wellnes hétvégi szolgáltatások vannak? Köszi előre is.
Smilethai 2017-04-06 22:48:55 Válasz erre

Nagyon ritkán szakítunk időt a lazulásra, kikapcsolódásra mai rohanó világunkban.
A lazítás, vagy más néven relaxáció a tevékeny élet egyik fontos alkotóeleme kellene, hogy legyen. Az embernek nem kell megvárnia, amíg összeroskad amiatt, hogy sem a teste, sem a lelke nem bír el több terhelést, elveszti „rugalmasságát”.
A kikapcsolódás nélküli, megfeszített munka az élet minden területén egyre tehetetlenebbé teszi az embert. A fáradtság és a feszültség csökkenti a teljesítőképességet, és ez kihat munkánkra, magánéletünkre és egészségünkre is. Hatással van a szervezet fizikai keringésére, áttevődik az izmokba, fájdalmakat idéz elő, emésztési zavarok, és magas vérnyomás is kialakulhat.
Szánjon időt magára, testére, lelkére, egészségére. Tanuljon meg lazítani, kezdjen el lazítani, próbálja ki a thai masszázst! 
Jöjjön el hozzánk, profi thai masszőzök várják minden nap 10-21 óráig.

http://www.smilethaimassage.hu

#thaimasszazs #masszazs #pihenes #frissítő #egészség#thaimasszazsszeretem

MorganaJosno 2015-05-12 23:48:04 Válasz erre

vada 2015-03-12 17:10:04 Válasz erre

Kedves Moncsó28!

Mi nem olyan régen voltunk a párommal, Egerben a Panoráma Hotelben. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Csendes, nyugott helyen található a hotel. Eger nagyon szép város, sok a látnivaló. Igaz nyáron több a program de nekünk így is jó volt. :) Mi egy oldalonn vásároltunk kupont,(kedvezhetek) így az ára is elég jó volt. Ajánlani tudom nektek is. Nállunk 5*

Előzmény: Moncsó28 - 2015-03-11 15:25:27
Moncsó28 2015-03-11 15:25:27 Válasz erre

Sziasztok!

A párommal szeretnénk eltölteni egy kellemes hétvégét Egerben, azonban nem tudjuk, hogy hol szálljunk meg. Van valakinek valamilyen ötlete vagy tippje??? Szívesen venném a jó tapasztalatok megosztását. Köszönöm.

magdika33 2013-02-09 22:55:41 Válasz erre

Teremts magadnak otthonra is wellness körülményeket, és élvezd!  http://www.paplanplaza.hu/

Evi0215 2012-11-23 09:19:14 Válasz erre

A kedvesemmel már régóta szeretnénk elmenni egy wellness hétvégére. Találtam egy weboldalt ahol kérhetem ajándékba is. Ti hallottatok erről az oldalról? ribizly.com

Orsi898 2012-08-30 14:01:16 Válasz erre

Helló!

Itt van egy csomó wellness lehetőség! Olvasd el a többiek véleményét!

http://www.zoover.hu/search/quicksearch3.aspx?c=WELLNESS

tkcsrn 2012-08-07 15:23:37 Válasz erre

Nem tudom hallottál-e már az élménykártyákról? Nemrég fedeztem fel őket én is, egy ismerősöm diplomaátadójára ilyet kapott tőlem, és egy wellnes napot választott a barátjával. Persze ezen kívül még rengeteg érdekes, kalandos program közül lehet választani! Bárcsak engem is meglepne egyszer valaki egy ilyennel! :) Találtam viszont egy játékot, ahol többek közt pont ilyen élménykártyát is lehet nyerni!
https://www.facebook.com/Ismerkedj/app_331272020276358
Én próbálkozom, hátha! A játék meg pont jól jön, mert nemrég tettem le a jogsit! (autós játék :D)

kerkriszta 2012-08-07 10:43:05 Válasz erre

Sziasztok figyelmetekbe ajánlok egy frissen indult wellness és hotel kereső oldalt a szepszallasok.hu-t. Itt az ország egész területéről találhattok igen kedvező wellness ajánlatokat.

akerzsi 2012-07-25 15:51:57 Válasz erre

Hát én ennyit találtam róla, de szerintem több mint elég:

http://www.burgerking.hu/cikkek/friss-hirek/nyerj-wellness-hetveget-a-ramada-aquaworldben

Előzmény: pandamackóka - 2012-07-25 15:48:32
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Több ezer nő kipróbálta ezt az otthon készített maszkot, és legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek!

Több ezer nő kipróbálta ezt az otthon készített maszkot, és legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek!

Megmutatjuk azt a kiváló házilag elkészíthető krémet, ami segít megfiatalítani a bőrödet, és majdnem tíz évvel fiatalabbnak is tűnhetsz általa. Több ezer nő próbálta már ki, és mindannyian elégedettek voltak vele.

Tovább »
12 jele annak, hogy nem iszol elegendő vizet

12 jele annak, hogy nem iszol elegendő vizet

Nincs jobb a világon, mint egy pohár jéghideg tiszta víz. Ennek ellenére sokan nem isznak elegendő vizet naponta, ezáltal megfosztják magukat a világ egyik legnagyobb természeti erőforrásától. Pedig, ha nem fogyasztasz elég vizet, az a testedet is károsítja. Ha az alábbi jeleket tapasztalod magadon, akkor azonnal igyál meg egy nagy pohár tiszta vizet!

Tovább »
Mi emészti tudat alatt a lelkedet? - A Szent Szkarabeusz elárulja neked!

Mi emészti tudat alatt a lelkedet? - A Szent Szkarabeusz elárulja neked!

A szkarabeuszt szentként tisztelték az ókori egyiptomiak – különösen a fáraók, kiknek szimbóluma is volt –, mert úgy tartották, hogy a hosszú élet, az örökkévalóság, az egészség és Ré, a Nap isten jelképe. Ez a szent bogár most arra hivatott, hogy felfedje előtted a titkot, mi az, ami titkon rágja a lelkedet, mi emészt téged, ami miatt nem tudsz fejlődni és tovább lépni az életben.

Tovább »

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila