2018. június 25. - Vilmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 25. - Vilmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
» (3 hsz.) Új hozzászólás
kisbudhista (Topikindító) 2018-02-13 17:16:06 Válasz erre

Lassan itt a Valentin-Nap, a szerelmesek napja.Sokan szeretnénk parkapcsolatunkkal , szerelmünkkel kapcsolatban tudni a jövőt és akár mágikus segítséget is kérni.Ha megromlott egy kapcsolat vagy szakítás volt nem szabad feladni.! Érdemes szakemberhez fordulni . Ez lehet egy szerelmi -mágia, ,harmonizácio-lélekegyesítés.Nekem is szükségem volt már ilyenekre .Most is igénybe fogom venni a párkapcsolati elemzést, tanácsadást szerelmi erősítést. Valenti napkor. Akit ajánlok:  Angyalokkal fehér mágiával dolgozik szül. tisztanlató spiritualis tanító: tel: 06703695031 honlapja:www.spiritualisoktatas.hu

Kelemenbettina 2018-05-10 12:41:50 Válasz erre

Szia mindenki, sokat filoztam azon, hogy kiirjam vagy sem nálam kinél sikerült a kötés, nem fogom akit érdekel írjon nekem és megadom az elerhetoseget, nem kellett semmit csinálnom, az a bohócok mutatósa, hogy neve legyen a gyereknek, hogy hú most készül a mágia, ravilagitott a segítő, hogy a mágia nem így működik, és nem mindenkinek lehet elkészíteni. Aki nekem segített nincs fent neten, nincs csucsszuper weboldala es meg sehol nem ajánlották pedig 30 éve csinálja eredményesen és még árban is azt mondom megfizetheto. Én is megfizettem a tanulopenzt, de nem érdekel már a párom újra itt van. Nem azért írtam ide, hogy lehurrogjanak de ha valaki tényleg vissza akarja a párját kapni öt keresse,

Sokmindent amit mondott tényleg úgy van sok a bohockodas nagy összegekert a látszat néha csal az esetek 80%-aban.

De amit kérni fog azt be kell tartani és akkor tényleg visszakapod a párod.

Irj nekem és leírom az elerhetoseget!

kelemenbettina90@gmail.com

Szkeptikusok kíméljenek csak az írjon aki tényleg változtatni akar és nem 50 ezrekért...

kisbudhista 2018-02-13 17:16:37 Válasz erre

Lassan itt a Valentin-Nap, a szerelmesek napja.Sokan szeretnénk parkapcsolatunkkal , szerelmünkkel kapcsolatban tudni a jövőt és akár mágikus segítséget is kérni.Ha megromlott egy kapcsolat vagy szakítás volt nem szabad feladni.! Érdemes szakemberhez fordulni . Ez lehet egy szerelmi -mágia, ,harmonizácio-lélekegyesítés.Nekem is szükségem volt már ilyenekre .Most is igénybe fogom venni a párkapcsolati elemzést, tanácsadást szerelmi erősítést. Valenti napkor. Akit ajánlok:  Angyalokkal fehér mágiával dolgozik szül. tisztanlató spiritualis tanító: tel: 06703695031 honlapja:www.spiritualisoktatas.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

9 természetes gyógymód a visszér ellen - Szabadulj meg tőle!

9 természetes gyógymód a visszér ellen - Szabadulj meg tőle!

Visszérbetegség akkor alakul ki, ha a vénák fala meggyengül, és a bennük lévő „szelepek” nem működnek megfelelően. Egészséges vénákban ugyanis ezek kinyílnak és becsukódnak, hogy a vér egyenletesen áramolhasson a szív irányába. Ha ezek a „szelepek” meggyengülnek vagy megsérülnek, akkor a vér visszafolyik, az erek megduzzadnak, kitágulnak.

Tovább »
Ezt a vizuális tesztet kevesen tudják jól teljesíteni! - Te képes vagy rá?

Ezt a vizuális tesztet kevesen tudják jól teljesíteni! - Te képes vagy rá?

Mennyire bízol vizuális képességeidben? Észreveszed a színek és a tárgyak közötti különbségeket egyszerre? Teszteld magad ezzel a játékkal, amit sokan nem képesek teljesíteni, mert fejben nem képesek beilleszteni egy adott pontra illő színt és formát. Nagyon tanulságos, szórakozató, ugyanakkor készségfejlesztő ez az összetett vizuális teszt!

Tovább »
Válassz egy angyalt, és tudd meg, mi a legnagyobb áldás az életedben!

Válassz egy angyalt, és tudd meg, mi a legnagyobb áldás az életedben!

Mennyit tudsz vajon Isten hét nevezetes angyaláról? Gondolnád, hogy a hét minden egyes napját végigkísérik? Isten küldte el őket azért, hogy segítsék és vezessék a szenteket az útjukon, és mindegyikük különböző áldást nyújt. Te vajon melyiküket választanád legszívesebben? Ismerd meg, mi a legnagyobb áldás az életedben!

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila