2017. július 28. - Szabolcs
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 28. - Szabolcs
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés csalók nélkül? (10 hsz.) Új hozzászólás
Kitticske (Topikindító) 2017-07-11 16:37:13 Válasz erre

Sziasztok!

Akik unják a másik fórumon a csalókat, itt folytathatjuk!

Bakegér48 2017-07-14 08:41:58 Válasz erre

Szia!Beszélhetnénk privátba?Az e-mail címem:bakeger48@citromail.hu.Tanácsot szeretnék kérni tőled.

Előzmény: Kitticske - 2017-07-14 08:15:56
Kitticske 2017-07-14 08:15:56 Válasz erre

Leona 888, Bakeger 48

Ki az?

Pampuska 2017-07-13 19:07:20 Válasz erre

Bakegér! Szerintem az nem gond ha keveset ír, csak a dolgát értse! Az a lényeg!

Előzmény: Bakegér48 - 2017-07-13 13:48:51
Bakegér48 2017-07-13 13:48:51 Válasz erre

Szia.

Szerencsés vagy.Én akivel most dolgozom nem nagyon erőlteti meg magát a kommunikáció terén.Pedig a kezdéskor nagyon lelkesen igérte a sablon szöveget "Majd napi kapcsolatban leszünk akár minden nap írok majd".Ehez képest úgy kell harapófogóval kihúzni belőle egy e-mailt.

Előzmény: Leona888 - 2017-07-13 12:01:04
Leona888 2017-07-13 12:01:04 Válasz erre

Sziasztok!

Orulok, hogy letrejott ez az uj topic.

En egy ideje egyutt dolgozom vakakivel, rengeteg idot tolt velem, postai uton is kaptam tole mar kellekeket.

Rengeteget tanacsot, gyakorlast kuld amely mind engem szolgal!

Ugy erzem jo emberrel hozott ossze a sors!

Kitticske 2017-07-11 18:58:35 Válasz erre

Nézegettem, hogy lehetne jelenteni azokat a felhasználókat, de nem találtam semmit...Eszembe jutott az új topik, de hiába, nincs moderálási funkció sajnos....

Előzmény: Bakegér48 - 2017-07-11 18:15:51
Kitticske 2017-07-11 18:17:07 Válasz erre

És halál komolyan azt gondolja, hogy valaki még ezt beveszi, hogy másolgatja egymás alá ugyanazt félóránként

Előzmény: evacica19890202 - 2017-07-11 17:36:49
Bakegér48 2017-07-11 18:15:51 Válasz erre

Már javasolni akartam hogy valamit ki kellene találni.Lehetne clubkártyát csinálni.Lenne egy moderátor akinek el kellene küldeni a személyes adatokat név,lakcím,stb.és egy fényképet.Ezeket az adatokat csak ő látná senki más és ő hagyná jóvá ha hiteles a személy a fórumhoz való hozzászólást.De mivel szerintem megvan mindenkinek a maga baja nem lesz olyan aki ezt felválalná meg ez olyan téma amit sokan szégyelnek nyilvánosan vállalni és ezt meg is értem.

Előzmény: Kitticske - 2017-07-11 16:37:13
evacica19890202 2017-07-11 17:36:49 Válasz erre

Oké. Én itt leszek!

Előzmény: Kitticske - 2017-07-11 16:37:13
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

6 hatékony tipp, ami kordában tartja a gyomorproblémákat

6 hatékony tipp, ami kordában tartja a gyomorproblémákat

A gyomorproblémák kellemetlenek, befolyásolják a lelki állapotot, az éhségérzetet, és a munkádra is kihatnak. Érdemes ezért odafigyelni rá, hiszen ennek nem kell így lennie. Ha folyamatosan gyomorégést és emésztési zavarokat tapasztalsz, akkor vizsgáld meg az alábbi 6 tippet, ami hatékonyan csökkenti mindezt, segítségével pedig egy sokkal előnyösebb életformát alakíthatsz ki.

Tovább »
Emlékeztető - Tízmilliószoros nap van ma! Még nem maradtál le semmiről!

Emlékeztető - Tízmilliószoros nap van ma! Még nem maradtál le semmiről!

Ma van a harmadik Tízmilliószoros nap az évben! Szerencsére még bőven van időd arra, hogy kihasználd a nap varázslatos erejét és bebiztosítsd a jövődet és vágyaid megvalósulását! Adunk néhány tippet, hogyan érheted el!

Tovább »
A kedvenc fagylalt ízed árulkodik a személyiséged rejtett oldaláról - Teszteld magad!

A kedvenc fagylalt ízed árulkodik a személyiséged rejtett oldaláról - Teszteld magad!

A tudósok és a pszichológusok megfigyelték a mindennapi szokásokat - milyen tollat használsz, milyen a kedvenc fülbevalód, nyakláncod - és rájöttek, hogy ez mind-mind árulkodik a személyiségedről. Most itt az ideje annak, hogy a kedvenc fagylalt ízed meséljen rólad. Dr. Alan Hirsch az Ízek és Illatok Kutatási Intézményének doktora tanulmányozta az ízek és a személyiség közötti összefüggéseket.

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila