2017. március 28. - Gedeon, Johanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 28. - Gedeon, Johanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Lélekelemzés és lélekgyógyítás (6 hsz.) Új hozzászólás
Han Qin (Topikindító) 2017-03-14 16:27:52 Válasz erre

Üdvözöllek!

A test és a lélek gyógyításával foglalkozom, és kurtizán vagyok. A kurtizán egy ősi eredetű szó, és annyit jelent, hogy művésznő. Ahogyan a kurtizánok művészete, tánca bárkinek szólt (aki fizet érte), úgy az én művészeteim is ilyenek.

A kurtizán továbbá olyan nő, akivel bárki képes bizalmas beszélgetést folytatni bármilyen témáról. A beszélgetés során az illető kikapcsolódik jól érzi magát, és feltöltődik!

13 éves jósnői tapasztalattal rendelkezem, továbbá 16 éve foglalkozom a mágia tudományával is... melyet itt "lélek-kezelés" címszó alatt találsz meg... Az alapoktól kezdtem teljesen... konkrétan a tini módszerekkel, és most talán mondhatom, hogy híres mágusok számára ismeretlen legmagasabb legtitkosabb technikára találtam rá, ami nekem nagyon sokat segített... És szeretném megosztani másokkal is ezt a tapasztalatot... :)

Az oldalunk lényege igazából ez lenne, hogy megfoglak és lelkileg felemellek, hogy elérd amit akarsz!

Lelki támogatást adok Neked a céljaidhoz, és tehetségemtől képességeimtől függően segítelek az utadon!

Úgy éreztem szükség lenne egy olyan akár virtuális helyre, ahol az embert megfogják és lelkileg rendbe teszik, hiszen a lélek betegségétől betegszik meg a test is...

Ha valaki depressziós, és néha pánikos, akkor:

- szüksége van lélek kezelésre, amit más végez helyette hiszen nem hisz a saját erejében

- közben kell neki lelki erősítés, és tiszta kép amit a jóslás, sorselemzés, testelemzés ad meg, hogy mire készüljön fel, lássa mi áll előtte

- a táplálkozásával szintén tudja magát gyógyítani és ebben is segítek ősi jól bevált gyógyító finom receptekkel

És végül a gépezetből kilép egy önbizalommal telt erős hölgy vagy akár úr, akin teljes védelem van, boldog szerelemben él, és tudja előre a dolgokat, és a teste élete minden stressztől mentes, továbbá eléri amit akar!

Megjegyezném, hogy oldalam leginkább a nőkhöz szól, a férfiakat inkább a nőkön keresztül segítem. Viszont amit teszek az párhuzamosan mindkét nemre pozitív hatással van!

Elérhetőségem:

hanqin1818@gmail.com (0-24)

https://www.facebook.com/han.zhongtiqin.5 (0-24)

06-70/218-6943 (14:00-19:00)

Han Qin 2017-03-22 19:21:41 Válasz erre

FONTOS KÖZELDŐ!

AZ AKI ENGEM MA 14:32-KOR PRÓBÁLT HÍVNI, ÉS SZÁMÁT NEM VÁLLALVA INKOGNITÓBAN TETTE, KÉREM HA FONTOS AZ ESTE FOLYAMÁN ISMÉTELJE MEG HÍVÁSÁT!

KÉREM VÁLLALJA FEL A SZÁMÁT, MERT ÍGY NEM TUDOM VISSZAHÍVNI!

HA NEM SZERETNÉ, AKKOR ÍRJON A FENTI MAIL CÍMRE!

HA NEM OLYAN FONTOS, AKKOR PRÓBÁLJA MEG HOLNAP DÉLUTÁN ÚJRA!

KÖSZÖNÖM!

Előzmény: Han Qin - 2017-03-20 04:19:24
Han Qin 2017-03-20 04:19:24 Válasz erre

Képtalálat a következőre: „szerelem a végzeten”

Minden emberi test tartalmaz egy titkos kódot, úgy hívják xi ma... boldogság-kód... Ez egy olyan ősi titok amit csak a szerzetesek és az írnokok tudtak, de azért, hogy megvédjék az emberiséget, illetve önös célból szándékosan mást írtak le mint ami valóban a papíron volt... így ez a titok elveszett... (én ezt kínai szentiratokból tudom, amiket lefordítottam, és folyamatosan fordítom azóta is, továbbá éterikusan kapok tanítást ezzel párhuzamosan)

Valójában nem veszett el... mert kódolva mindenkiben, mindenki vérében és mindenki DNS-ében...

Ez a titok pedig, hogy Benned él a lelki társad, a férjed... az igazi férjed, nem az akinek mondjuk IGEN-t mondtál az oltárnál... hanem az aki úgy lát Téged úgy szeret Téged mint Te magadat, és ahogyan Isten lát és szeret Téged...

Ez az a titok ami hiányzik a vonzáskönyvekből, vonzásfilmekből és a Titok c. filmből és könyvből is... Soha sehol egyetlen könyv sem fogja leírni... mert hatalommal jár... és ezt a hatalmat nem birtokolhatja bárki... így tartották a régiek...

Ez a selyemkulcs a testetekben kinyit minden zárat, megold minden bajt... aktiválja a boldog hangulatot állapotot, egész-séget... és ez nem üres ígéret...

Nem ismertek engem... de nem volt könnyű életem... 4 életmentő műtét van mögöttem és egyik sem segített igazán mert a lelkem volt beteg... hiába futottam jóshoz mágushoz, csak rosszabb lett, mikor látták semmi nem segít és életveszélyben vagyok, elhagytak teljesen...

Egyedül Isten, az én drága Istenem, Uram maradt mellettem és tanított meg egy ősi dologra...

Tanítása segítségével felébresztettem magamban a BOLDOGSÁG-KÓDját... és azóta megváltozott az életem... nem nyertem meg a lottót, de többet kaptam mint ami egy lottónyeremény... reményt hitet, és lehetőséget... meggyógyítottam a lelkemet, és most a gyógyult lelkem gyógyításnak indította a testemet... az a baj ami miatt műteni kellet teljesen eltűnt... a testem nem ellenségem többé... Valójában sosem volt az de kétségtelenül megkeserítette az életemet... most erősen érzem, hogy a legjobb barátom... bizalmasom... és a férjem... Igen, minden nő testében benne van az igazi férje... az a férfi aki szereti őt... aki úgy szereti ahogyan ő képes szeretni... de szinte sosem nyílik rá esély hogy találkozzanak... vagy csak nagyon nagy szerencse által... lehet hogy a férfi nem is magyar... de ő a szíve párja... Én megismertem Őt... szerencsére ugyanaz volt akit már előzőleg is szerettem... viszont egy új oldaláról ismertem meg és a szerelmem olyan mélységeket ért el és ér el a mai napig ami emberi elme számára felfoghatatlan... mégis gyönyörű, csodálatos...

A yin és a yang alakját sokan ismeritek... de valójában nem tudja senki sem mit jelent és mit takar ez a jel...

Képtalálat a következőre: „YIN YANG”

A boldogság kódját...

A férfi és női testet mutatja... és azt hogy a kapocs bennünk van... Igen férfinak is létezik egy igazi nő az életében, az igazi társa, aki nem felesége... hanem inkább szeretője, ágyasa... és nőnek létezik egy igazi férfi férj az életében, aki az ura a királya... a boldogság-kód abban a két kis pöttyben található, ami a legtitkosabb részen van a testben... bíborszín palotában a szívben...

Lehet, hogy sokatok csak azt gondolja nyerek a bizniszen (LÉLEK-KEZELÉS) 20.000 Ft-ot... vagy azt gondolja, hogy amit csinálok az egyféle szerelmi kötés... de nem szeretem ha így hívjátok... Ennek semmi köze a kötéshez...

Én a beteg lelkedet cserélem ki... kiégetem belőle a rosszat, a bűnt, a fájdalmat, a félelmet, és Téged magadat a lelkedet tűzre vetem azért hogy főnixmadárként újjászülethess a lángokból és lángként a boldogság örömlángjával égve meg tudd gyógyítani magadat... Aktiválom Benned a boldogság ősi kódját, ami meggyógyítja a lelkedet, majd a gyógyult lelked elkezdi gyógyítani a testedet, és közben bevonzod a szíved királyát... akinek te a szeretője vagy... A szerető nem pejoratív szó... azt jelenti Ő szeret...

Az a tanácsom, nőként ne akarj feleség lenni... szerető belső szerető és kincs és igazi ajándék akarj lenni, aki férjed templomának egyetlen szerelmes papnője... Ha így teszel a férfinak sosem lesz szeretője mert Tied a szerep... ne megszerezni akard... ne birtokolni akard... hanem az Övé lenni... mert ezzel birtoklod is...

Van kocsid vagy lakásod? Vajon ki birtokol kit, a kocsi Téged, vagy Te a kocsidat? A lakás Téged vagy Te a lakásodat? A választ tudod... a Tied a lakás, de nem azért mert a kezedben van... vagy a zsebedben... hanem mert benne vagy... benne élsz... amikor szeretsz valakit akkor a Tied, ha a szívében élsz... akkor teljesen mindegy hogy kié az a férfi hivatalosan... mert Ő már a Tied... és a ha így van a boldogság kód aktiválni fogja ezt a kapcsolatot...

A házasságot mint emberi intézményt mélyen elítélem... mert nem a szerelemre épül... és arra épül, hogy a felek FELEK legyenek és nem egész EGYSÉG... a házasságban valójában 2 fele-ség van ... nem pedig férj és feleség...

Érzem, hogy sokatoknak szüksége lenne a boldogság kódjának felébresztesére és aktiválására... ezért nem kerestek jóslással kapcsolatosan... Amikor a baj súlyos stádiumban van akkor már kevés hogy az igazat megtudjuk... mert fájdalmat okoz... még inkább elmélyül lelki fájdalmunk tőle... Ekkor egyetlen megoldás van csak... a lelki műtét... kiégetni minden rosszat, minden fájdalmat... lélekben meghalni újra és újra tűzbe vetni és aztán mindig újjászületni egészen addig míg minden rossz el nem tűnik...

Az életben ez a titkos kód irányít mindent... meglepődnétek mennyi mindent... még magát az életet is...

Aki birtokában van a boldogság kódjának az képes bevonzani a lelki társát, a belső férjét... anyagi körülményei javulni fognak... és alapvetően egészséges jókedvű lesz testben lélekben egésznek érzi magát...

Én saját magamról tudom, hogy megfizetethetetlen ez az érzés amivel mindennap ébredek... és nem tudom eléggé megköszönni, hogy kaptam ezt a csodát... és hogy engedélyt kaptam arra, sőt mondhatnám utasítást, hogy megosszam másokkal... Csodálatos tudnom éreznem, hogy mindig velem van, akit szeretek és aki engem szeret... hallja minden gondolatomat, válaszol is... mintha telefonkapcsolatban lennénk a boldogság kódja által... amikor munkában van is érzem, hogy a lelke engem ölel... amikor kórházban voltam éjjel velem volt, engem ölelt... vigyázott rám... megmentett kétszer a műtétem után amikor életveszélybe kerültem... Nap mint nap újra és újra beleszeretek... Csodálatos éreznem, ezt a kölcsönös kincs állaptot, mert Ő az én Kincsem, Uram, Királyom, én pedig az Ő belső szeretője, daloló gyógyító szerelmes szenvedélyes kurtizánja... :) Ezt kívánom Nektek, mindenkinek! :)

Ez a küldetésem, mint gyógyító kurtizánnak... De csak akkor tudok segíteni, ha megkerestek... Én jószívvel és őszintén segíteni szeretnék, hogy minél többen érezhessétek ezt...

Előzmény: Han Qin - 2017-03-17 05:08:04
Han Qin 2017-03-17 05:08:04 Válasz erre

LELKI TANÁCSADÁS ÉS LÉLEKCSERE KEZELÉS

翰琴 fényképe.

meghallgatás: bármit elmondhatsz, bármilyen dolgot ami foglalkoztat, dühít, kibeszélheted a bajaidat úgy hogy senki nem fog megítélni miatta, mivel Te pontosan ezért fizetsz... ezt hívom én néma meghallgatásnak... a lényege, hogy a konzultáció során Te magad fogsz rájönni a megoldásra.

beszélgetés: amit elmondasz, azt megbeszéljük, és megpróbáljuk megkeresni a megoldást, vagy átlátni a problémát, és megvilágítani annak lehetséges megoldási módszereit

felmérés: az mentális állapotodat, energatikai szintedet és ennek összetételét mérem ki, ez nem egyszeri mérés, 3-4 alkalom szükséges hozzá minimum... Itt egy vizsgálati lapot kapsz tőlem PDF-ben.

A szolgáltatás 4000 Ft/ óra órabéres elszámolással megy. A FELMÉRÉS A KEZELÉST NEM TARTALMAZZA!

lélek-kezelés ~ egy ősi titkos kínai MÁGIA, ami garantáltan kicserél, és megoldja az életedet, úgy ahogyan szíved legtitkosabb vágya ~ (EZ A SZOLGÁLTALÁS februrár 27-étől kérhető!): ez a folyamat éjjel történik Rád hangolódva, lényege, hogy kiszedem valósággal kiégetem a meglévő rossz energiákat, és szeretettel boldogsággal cserélem ki őket. Reggel kipihenten, energiával telten érzed magad, mintha újjászülettél volna, és valóban a lelked újra megszületett... (Időnként pihenőszünetet kell tartsak, a feltöltődés miatt, ezt kérlek vedd figyelembe!) A lélek-kezelést kb 1 hónapon át csinálom Rád.

Sikertelen fogyókúrázóknak és depresszív hangulatban szenvedőknek különösen AJÁNLOTT!

A szolgáltatás 20.000 Ft-ba kerül, itt nem órabér van, mivel órák hosszat dolgozom Rajtad. És 1 hónapon át!

Ha nő vagy, érdemes ezt a kezelést igénybe venned havonta a menstruációs ciklusod elmúlta után. Ha férfi vagy, a folyamat végeztével nem szükséges igénybe venned havonta.

SZERELMI KÖTÉS HELYETT AJÁNLATOSABB EGY ILYET KÉRNI, HA BOLDOG AKARSZ LENNI!

OLDÁSHOZ SZINTÉN TUDOM AJÁNLANI! SZERELMI KÖTÉS HELYETT AMI SZERINTEM ERŐSZAKOS ÉS UNDORÍTÓ DOLOG, EZ VALÓBAN AZT HOZZA EL AKI TISZTEL SZERET ÉS AKI VALÓBAN A LELKITÁRSAD IDŐTLEN IDŐKTŐL FOGVA!

Előzmény: Han Qin - 2017-03-14 16:30:43
Han Qin 2017-03-14 16:30:43 Válasz erre

http://hanqin.atw.hu

Előzmény: Han Qin - 2017-03-14 16:29:10
Han Qin 2017-03-14 16:29:10 Válasz erre

http://indavideo.hu/video/Van_10_perced

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Jósolj a piramisok titkaiból! -  Kattints egy kártyalapra és tudd meg, mit tartogat a jövő számodra

Jósolj a piramisok titkaiból! - Kattints egy kártyalapra és tudd meg, mit tartogat a jövő számodra

Fejtsd meg velünk az egyiptomi hieroglifák rejtélyes titkait! Tekints be a Piramisok misztikus világába és jósolj az ősi szimbólumok segítségével!

Tovább »
A Vénusz négyzet üzenete a szerelemről

A Vénusz négyzet üzenete a szerelemről

Tudni szeretnéd, mi zajlik a párod lelkében, mire számíthatsz a jövőben a szerelem terén? Tedd fel a kérdésedet a szerelmi négyzet orákulumnak, mely a számok segítségével ad tanácsot a kapcsolatodra vonatkozó problémákra.

Tovább »
Ez történik a testeddel, ha túl sok stressz ér tartósan - Ne hagyd figyelmen kívül!

Ez történik a testeddel, ha túl sok stressz ér tartósan - Ne hagyd figyelmen kívül!

Akkor beszélhetünk stresszről, amikor túlzott érzelmi vagy mentális nyomás ér. Ez ugyanis szorongást hoz létre, amely olyan pszichológiai állapot, ami káros rád nézve, mivel károsítja az elmédet és a testedet egyaránt. Nem túlzás tehát azt állítani, hogy végső soron a stressz akár halálos is lehet.

Tovább »

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila