2017. április 27. - Zita, Mariann
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 27. - Zita, Mariann
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Cigánykártya jóslás (77 hsz.) Új hozzászólás
nócijósnő (Topikindító) 2016-09-21 14:28:55 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Miután elolvastam és megcsináltam a kivetést itt fogjátok olvasni a kérdésetekkel együtt a választ. Ne feledjétek a Cigánykártya 3-6 hónapra tehát a közeljövőbe ad betekintést így e szerint kérdezzetek! 

Mivel gyakorlásként csak hobbiból űzöm-e tevékenységet így természetesen INGYEN válaszolok mindenkinek!

Visszajelzéseket szívesen fogadok mindenkitől a jóslatot illetőleg!

Áldjon meg a sors Minden hozzám fordulót!

Szeretettel 

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-11-01 11:42:29 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Miután elolvastam és megcsináltam a kivetést itt fogjátok olvasni a kérdésetekkel együtt a választ. Ne feledjétek a Cigánykártya 3-6 hónapra tehát a közeljövőbe ad betekintést így e szerint kérdezzetek!

Mivel gyakorlásként csak hobbiból űzöm-e tevékenységet így természetesen INGYEN válaszolok mindenkinek!

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-11-01 11:41:12 Válasz erre
Kedves Nóci!

Szeretném megkérdezni Tamás,hogyan érez irántam.

köszönöm! Hajnalka
Kedves Hajnalka!
Nem éppen pozitív lapokat kaptam, elzárkózik előled elengedett téged és lezárta ezt a kapcsolatot! Valaki mással látom ezt a férfit érzelmeit már mással ossza meg te már csak vesztesként kerülhetsz ki ebből! Sajnálom...
nócijósnő 2016-11-01 11:41:11 Válasz erre
Kedves Nóci!

Szeretném megkérdezni Tamás,hogyan érez irántam.

köszönöm! Hajnalka
Kedves Hajnalka!
Nem éppen pozitív lapokat kaptam, elzárkózik előled elengedett téged és lezárta ezt a kapcsolatot! Valaki mással látom ezt a férfit érzelmeit már mással ossza meg te már csak vesztesként kerülhetsz ki ebből! Sajnálom...
nócijósnő 2016-11-01 11:32:18 Válasz erre

Egy kérdésem azért lenne:9.éve dolgozok két műszakban,mint fizikai munkás egy multi cégnél.Egyfolytában szeretnék váltani,mert testileg tönkre mentem(izületi bántalmak a nehéz fizikai munka miatt-kezelésekre is járok miatta-asztma,allergia-a portól,stressztől,meg egyéb kisebb dolog is)sok helyre elküldtem a jelentkezésemet,de nem hívtak be interjúra.A 3műszot nem vállaltam,mert jobban tönkre mennék,minimál bérért dolgozhatnék,az viszont anyagilag tenne padlóra.Egy-két dolog szól a munkahelyem mellett:a rendes kollégák és a biztos nem rossz fizetés...
Lehetséges,hogy valaha el tudok innen menni egy megfelelő munkahelyre?

Köszönöm e lehetőséget és a segítő választ!

A közeljövőben anyagilag rendezettebb lehet az életed és ez a munkahely lezárásra kerülhet! Kicsit a hiúságod is besegít ebbe a döntésbe! A sorsodat az égiek figyelemmel kísérik, mert jöhet egy férfi aki sok pénzt ígér ezzel teljesen levesz a lábadról és olyan dologba kezdesz amit nagyon fogsz szeretni amiben megtalálod a boldogságot!

Szeretettel

Nóci

nócijósnő 2016-11-01 11:20:05 Válasz erre

Kedves Nóci!
Megnèznèd nekem mi vàrhatò a munkahelyemen ha visszamegyek dolgozni? Esetleg làtsz e munkahelyvàltàst a közeljövőben?
Köszönöm. Kriszti

Kedves Kriszti!

Egy férfit látok aki szerepet játszik most nagyon az életedben ez az ember egy felelősségteljes személy,  lelkileg valamibe nagyon beleélhetted magad és mindez a munkahelyeden folyik! Váltás nem látszik nálad inkább valami olyan nehézség előtt állsz amit nehezen tudsz kiheverni! Marad a várakozás , hogy végre változtatni tudj és ez hosszú ideig így is marad!

Szeretettel

Nóci

nócijósnő 2016-11-01 11:11:29 Válasz erre
Kedves Nóci!
Van egy férfi akit régebbóta ismerek.Eleinte nagyon nem volt szimpatikus,de ez valami miatt megváltozott és bár csak ismerősök vagyunk és nagyon vonzódom hozzá. Szeretném ha megnéznéd,hogy Ő mit gondol rólam és milyen kapcsolat lehetséges köztünk.
Kedves Liza!
Az elképzelése egész szépek rólad! Egyfajta újdonság él benne kiváncsiság milyen lehetsz mennyire vagy befogadó tipus? Nem ezzel vannak gondok hanem, hogy elég határozatlan keveset nyújtana és nem tudom mi az oka, de elzárkózni látszik előled és téged látlak vesztesként ebben a kapcsolatban! Egy könnyű kis kaland kialakulhat ebből, több nem!
Szeretettel
Nóci
nócijósnő 2016-11-01 11:02:01 Válasz erre
Kedves Nóci Jósnő!
Jelenleg egyedülálló vagyok. Fog ez az állapot év végéig változni? Hogyan alakul a szerelmi életem?
Ha lehet, kérdeznék meg egyet. Felmondtam a munkahelyemen, hamarosan kezdeni fogok egy másik helyen. A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy az új helyen "megtalálom végre a számításom"?
Köszönöm: Ildi
Kedves Ildi!
Fog bizony változni! Lesz valaki aki először barátként viszonyul hozzád a   családod álltal fogod megismerni úgy látom gyógyír lesz a lelkedre!
És ebből lesz egy szép felválalt kapcsolat! Sok sikert igazán drukkolok!
A munkahelyeden  először nehezen érteted meg a a többiekkel magadat,  úgy érzed majd, mintha mindenki ellened lenne, de egy nő siet a segítségedre és simítja el a nézeteket! Megnyugvást hoz a mindennapokba ez a munkakör és maradandó értéket jelent majd számodra! Megtalálod a számításodat!
Szeretettel
Nóci
nócijósnő 2016-11-01 10:45:56 Válasz erre

Kedves Nóci!

A volt férjem elhagyott engem és a két gyerekemet tavaly egy fiatal nőért. Nem érdeklődik a gyerekei iránt. Érez-e még irántunk valamit és visszatér-e még hozzánk.

Üdv:T
Kedves T!
Ő már lezárta  veletek való kapcsolatát sajnos! Új életet kezdett felületesek az érzései irántatok, Már nem a nőt látja benned, kilépett ebből a kapcsolatból az újdonság kell neki és téged érintetlenül hagy ezután is! Sajnálom ne várd vissza kezdj új életet hisz neked is jár a boldogság!
Szeretettel
Nóci
nócijósnő 2016-10-27 09:21:46 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-10-27 09:20:35 Válasz erre

Kedves Jósnő!

Arra lennék még kíváncsi, hogy a volt szerelmemnek milyen a kapcsolata
a párjával jelenleg. Mi tartja őket össze az érdek?

Köszönöm: Viki

Kedves Viki!

A szeretet és a jószándék van ebben a kapcsolatban és egymás segítése! Te viszont reménykedsz és nem éppen a jó szándék vezérel én azt látom, hagyj fel ezzel és kezd el más férfiak után nézni kérlek!

Szeretettel

Nóci

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 ok, amiért mindig fáradtnak érzed magad

5 ok, amiért mindig fáradtnak érzed magad

Az, hogy időnként ólomsúllyal nehezedik rád a fáradtság, az teljesen normális, hiszen óhatatlanul elfáradsz a napi teendők elvégzése közben. Azonban a tartós fáradtság mást jelent, mint az álmosság, vagy az elfáradás. Ha folyton fáradtnak érzed magad, de nem tudod, mi lehet az oka, az alábbi 5 dolog segít abban, hogy ez az érzés csökkenjen. 

Tovább »
 Ha van benned egy kis jó érzés, ezt a 10+1 dolgot sose mond a frissen szakított barátnődnek

Ha van benned egy kis jó érzés, ezt a 10+1 dolgot sose mond a frissen szakított barátnődnek

Mi nők, mindig csak a legjobbat akarjuk a barinőinknek, bármikor készen állunk arra, hogy zsebkendőt adjunk vagy lerohanjuk egy öleléssel és természetesen megvigasztaljuk. Utóbbit sokszor ész nélkül tesszük és nem gondolunk bele abba, hogy inkább csak olaj a tűzre, amit mondunk. Éppen ezért soha ne mond ezt a 10+1 dolgot a frissen szakított barátnődnek…

Tovább »
Derítsd ki, mit mesél rólad a póz, ahogy ülsz - Képes önismereti teszt

Derítsd ki, mit mesél rólad a póz, ahogy ülsz - Képes önismereti teszt

A testünk képes különböző tulajdonságokat feltárni a személyiségünkről, karakterünkről, és érzelmeinkről, amelyeket meghatározott helyzetekben élünk meg - nem hiába, sok pszichológus tanulmányozza az testbeszédet. Most megmutatjuk, mit mond rólad az a póz, ahogy általában ülsz. Ez az egyszerű testhelyzet képes megmutatni egy személy szándékait, hisz egy önkéntelen mozdulat, sok mindent elárulhat.

Tovább »

Kalkulátor

Hajszépítő trükkök

Van, amikor semmit nem tudsz kezdeni a hajaddal: fénytelen, rálapul a fejedre, vagy egyszerűen össze-vissza áll. A lényeg, hogy ilyenkor se veszítsd el a fejedet, az alábbi trükkökkel villámgyorsan megzabolázhatod tincseidet.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Dr. Jánky György

Plasztikai sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Dr. Jánky György

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila