2017. március 30. - Zalán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 30. - Zalán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Cigánykártya jóslás (77 hsz.) Új hozzászólás
nócijósnő (Topikindító) 2016-09-21 14:28:55 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Miután elolvastam és megcsináltam a kivetést itt fogjátok olvasni a kérdésetekkel együtt a választ. Ne feledjétek a Cigánykártya 3-6 hónapra tehát a közeljövőbe ad betekintést így e szerint kérdezzetek! 

Mivel gyakorlásként csak hobbiból űzöm-e tevékenységet így természetesen INGYEN válaszolok mindenkinek!

Visszajelzéseket szívesen fogadok mindenkitől a jóslatot illetőleg!

Áldjon meg a sors Minden hozzám fordulót!

Szeretettel 

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-09-21 17:34:22 Válasz erre
Nekem egy örök téma jóslásban a házunk eladása és a költözésünk:21éve lakunk a kis családommal a jelenlegi házunkban,melynek nincs kertje és nagyon hiányzik(kutya tartás miatt,mivel a párom kutyaidomítással foglalkozik)

Régóta áruljuk és sok helyen kérdeztem meg már,hogy mit látni ezzel kapcsolatosan.Ezért Neked is ezt a kérdést tenném fel:Idén sikerül-e az eladás és megtaláljuk-e a következő otthonunkat?Tehát látni-e költözést az elkövetkezendő(3hónap)időben?

Kedves Helga!

Örülök, hogy megkerestél ez ügyben!

Azt látom, hogy sok bosszúság ért már ez ügyben benneteket hiába hirdetéttek nem jött rá a megfelelő vevő nagyon ragaszkodtok az elképzelésetekhez miszerint kicsit magasabb áron akarjátok adni mint amit ér valójában. Nagyon rá stresszeltek a egészre. A várakozás elhozza a tehetetlenség állapotát és csak veszteséget látok a kártyán. Tehát nem tudjátok még eladni ezt mutatja a kártya! Sajnálom, hogy nem pozítív a kártya válasza.

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-09-21 20:47:18 Válasz erre

Szakított velem a szerelmem, az érdekelne, hogy kibékülünk-e még és hogy milyen érzéseket táplál irántam?

Kedves Réka!

Igen, fog közeledni hozzád, komunikációt kezdeményez hír vagy üzenet formájában hiányzol neki és szeretne újra a régit visszahozni ami volt köztetek! Érzéseit tekintve az együtt megélt boldogság látszik nála. Lesz ebből egy szép felválalható kapcsolat.

Remélem tudtam neked segíteni!

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-09-22 20:19:40 Válasz erre

Szia Nóci. Hosszú ideje párkapcsolatban élek . Vannak hullámok az életünkben. Hogy alakul a kapcsolatunk a közeljövőben?

Kedves Zsani!

Valami pletyka üti fel a fejét egy rosszakaró jóvoltából a környezetetekben! De úgy nézem süket fülekre talál és nem adtok helyt efajta szóbeszédnek! Nagyon jól alakul a kapcsolatotok felhőtlen kettőtök boldogsága.

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-09-22 20:26:56 Válasz erre
Van egy fiú az életemben, aki elvileg szeret engem és én is őt.
De nem vagyunk még együtt. 

Együtt leszünk a közel jövőben?

Kedves Csilla!

Ez a fiú elég zárkózott az érzelmeit tekintve én úgy látom, mintha valami akadályozná, hogy veled legyen és ebből az állapotból nem találná a kiútat! De jöhet egy fordulat ami teljes megújjulást hozhat és igen látlak együtt benneteket! A kezdeti zavart úgy érzem átvészelitek aztán jöhet egy szép kapcsolat!

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-09-22 20:44:16 Válasz erre

Kedves Nóci!
A párom elköltözött tőlünk pár hónapja.Azt szeretném kérdezni,hogy van e még dolgunk egymással? Vissza fog e tęrni hozzànk?

Kedves Kriszti!

A párodat  sok bosszúság és önvád érhette ebben a kapcsolatban. A jövőben elég keveset nyújt neked. Látszik még nála a ragaszkodás, de nagyfokú a bizonytalanság  is. A kártya tanácsa, hogy bármennyire is szeretnéd jobb lenne tartózkodnod tőle! Hamisság látszik a háttérben.

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-09-22 21:12:32 Válasz erre
Köszönöm, hogy írhatok Neked!

Sohasem volt könnyű az életünk, de évek óta csak vegetálunk. Csak néha jönnek lehetőségek - melyek jónak tűnnek - azután, ha sikerül őket meglépni, mégis rövid idő alatt rosszá válnak. Természetesen anyagi nehézségeket, veszteségeket okozva. Lelkileg padlóra küldenek, amelyből egészségi problémák lesznek. Folyamatosan falakba ütközünk. Várható valami pozitív változás.

Kedves Julcsi!

Úgy látom a jöhet új lehetőség az életetekben ami először hitetlenséggel tölt el benneteket, mintha túl szép hogy igaz legyen! De a múltbéli tapasztalatok bölcsessége átlendít benneteket ezen a helyzeten. Elhatározás és elköteleződés látszik ami győzelemmé érik! Tehát ne féljetek meglépni mert lesz pozitív változás!

nócijósnő 2016-09-22 21:12:33 Válasz erre
Köszönöm, hogy írhatok Neked!

Sohasem volt könnyű az életünk, de évek óta csak vegetálunk. Csak néha jönnek lehetőségek - melyek jónak tűnnek - azután, ha sikerül őket meglépni, mégis rövid idő alatt rosszá válnak. Természetesen anyagi nehézségeket, veszteségeket okozva. Lelkileg padlóra küldenek, amelyből egészségi problémák lesznek. Folyamatosan falakba ütközünk. Várható valami pozitív változás.

Kedves Julcsi!

Úgy látom a jöhet új lehetőség az életetekben ami először hitetlenséggel tölt el benneteket, mintha túl szép hogy igaz legyen! De a múltbéli tapasztalatok bölcsessége átlendít benneteket ezen a helyzeten. Elhatározás és elköteleződés látszik ami győzelemmé érik! Tehát ne féljetek meglépni mert lesz pozitív változás!

nócijósnő 2016-09-24 07:36:26 Válasz erre
Köszönöm az őszinte válaszodat a ház eladás ügyében,megértettem.A remény hal meg utoljára és,hogy megyünk a rossz idő felé,nem is bánom,ha csak tavaszra megy el az otthonunk(pláne,hogy azt sem tudjuk,hova mennénk tovább)

Egy másik témában is szeretném a meglátásodat kérni,ami a páromnak(Tibi 52)nagyon fontos.Amióta ismerem a kutyák oktatása a hobbyja a mindene...Éveken keresztül egy kutyaiskola jobb keze volt,de anyagilag átvágták,így minden 5év alatt felépített dolgot maga mögött hagyott.Most van egy "szponzora"aki segített neki egy helyi iskolát beindítani,ami nagyon nehezen kezdődik el,mert már 1éve hajtják(engedélyek,terep,közmű)Mostanság nyitnának...Mit látsz a kutya iskolával kapcsolatosan?Sikere lesz anyagiakban?Párom nagyon bízik benne..

Kedves Helga!

Csupa pozitív kártya jött ki a kérdésedre! :-)

Sikerül véghezvinnie az elhatározását és megnyitják a kutyaiskolát ebben segítőre is lel! Ünneplésre bizony lesz ok! Bizakodással néz a jövő felé innen már csak felfelé lehet, Arra figyeljen oda, hogy nehogy túlzásokba essen hiúsági kérdést csináljon bármiből is! Ez a külsőségekben nyilvánulhat meg! Egy társaságot látok akiket irigyek lehetnek majd rá!

nócijósnő 2016-09-24 07:36:27 Válasz erre
Köszönöm az őszinte válaszodat a ház eladás ügyében,megértettem.A remény hal meg utoljára és,hogy megyünk a rossz idő felé,nem is bánom,ha csak tavaszra megy el az otthonunk(pláne,hogy azt sem tudjuk,hova mennénk tovább)

Egy másik témában is szeretném a meglátásodat kérni,ami a páromnak(Tibi 52)nagyon fontos.Amióta ismerem a kutyák oktatása a hobbyja a mindene...Éveken keresztül egy kutyaiskola jobb keze volt,de anyagilag átvágták,így minden 5év alatt felépített dolgot maga mögött hagyott.Most van egy "szponzora"aki segített neki egy helyi iskolát beindítani,ami nagyon nehezen kezdődik el,mert már 1éve hajtják(engedélyek,terep,közmű)Mostanság nyitnának...Mit látsz a kutya iskolával kapcsolatosan?Sikere lesz anyagiakban?Párom nagyon bízik benne..

Kedves Helga!

Csupa pozitív kártya jött ki a kérdésedre! :-)

Sikerül véghezvinnie az elhatározását és megnyitják a kutyaiskolát ebben segítőre is lel! Ünneplésre bizony lesz ok! Bizakodással néz a jövő felé innen már csak felfelé lehet, Arra figyeljen oda, hogy nehogy túlzásokba essen hiúsági kérdést csináljon bármiből is! Ez a külsőségekben nyilvánulhat meg! Egy társaságot látok akiket irigyek lehetnek majd rá!

nócijósnő 2016-09-24 07:52:50 Válasz erre
Volt egy fiú az életemben, akivel szerettük egymást, de csak titkos kapcsolatunk volt, mert mindkettőnknek volt párja. Viszont együtt terveztük a jövőt, azt mondta szeret és engem választ. Viszont mikor sajnos úgy hozta a sors, hogy tényleg választás elé került a párjával maradt. Azóta folyamatosan csak azt látni, hogy bizonygatja, mennyire szereti a párját, akit elvileg már nem szeretett és lehordott mindennek. Szeretném tudni, hogy mit érez ő most irántam, hiányzom e neki, fog e a közeljövőben esetleg keresni engem, vagy tényleg a párját szereti és nem csak megjátszott dolog ez részéről.
Kedves Viki!
Bizonytalan ez a fiú nagyon! Érintetlenül hagy téged, mert lelkiismeretfurdalása van és még sajnálja is önmagát, hogy ilyen helyzetbe került! Ne várj tőle túl sok mindent mert a helyzet nem fog változni! Továbbra is elzárkózik és falakba ütközöl nála! Igen tényleg rajong a párjáért! Kíméld meg magad a további csalódástól, és zárd le ezt a kalandot, mert ha nem teszed te fogsz ott állni veszteségek közepette! Tudom, hogy bosszant, mert nem ezt mondta és veled mást hitetett el, de bizony a férfiak sokszor azt mondják amit szeretnek a nők hallani csakhogy a céljukat elérjék!
Szeretettel
Nóci Jósnő
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Szerencsés lesz a jövőd? - Húzz egy lapot és a virágjóslás elárulja!

Szerencsés lesz a jövőd? - Húzz egy lapot és a virágjóslás elárulja!

A virágjóslás titka abban rejlik, hogy gondolkodás nélkül választanod kell egy virágot, amely a legjobban illik hozzád. Ha rákattintasz, rögtön elárulja, milyen jövő vár rád. A virágjóslás nem hónaphoz, vagy évhez kötött, ezért akármikor előveheted, és megnézheted, hogy mit üzennek a virágok számodra.

Tovább »
Csokoládécsodák - A legjobb csokis receptek

Csokoládécsodák - A legjobb csokis receptek

A csokoládé minden méretben, alakban és ízben olyan finom, hogy már a gondolatától is a mennyekben érezheted magad. Ráadásul egy elmélet szerint a csokira tulajdonképpen nagy szüksége van a szervezetnek, persze mértékkel. Jöjjön hát maga a Csokimennyország, jobbnál jobb receptekkel!

Tovább »
6 jel, hogy idős lélek lakozik a gyermekedben

6 jel, hogy idős lélek lakozik a gyermekedben

Aki egy kicsit is hisz a reinkarnációban, az tudja, hogy minden életben egyre több tapasztalatot szerzünk, egyre bölcsebbé válunk, megszabadulunk a negatív gondolatoktól, szokásoktól, tehát, elérjük a teljes boldogságot. Ha ez az állapot bekövetkezik, akkor többé nem születünk újjá, hisz minden rosszat el tud engedni a lelkünk. Vajon gyermeked lelke bölcsebb, mint a tiéd?

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila