2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Cigánykártya jóslás (73 hsz.) Új hozzászólás
nócijósnő (Topikindító) 2016-09-21 14:28:55 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Miután elolvastam és megcsináltam a kivetést itt fogjátok olvasni a kérdésetekkel együtt a választ. Ne feledjétek a Cigánykártya 3-6 hónapra tehát a közeljövőbe ad betekintést így e szerint kérdezzetek! 

Mivel gyakorlásként csak hobbiból űzöm-e tevékenységet így természetesen INGYEN válaszolok mindenkinek!

Visszajelzéseket szívesen fogadok mindenkitől a jóslatot illetőleg!

Áldjon meg a sors Minden hozzám fordulót!

Szeretettel 

Nóci Jósnő

babike 2017-01-06 09:59:19 Válasz erre

Csak azt nem értem ha nem él a fórum miért nem reagál a hölgy aki vezette,tisztességtelennek érzem,hogy megkérdezem hogy él-e még a fórum és válaszra se méltat az illető.Ez a Női Portálnak is nívó romlás..nem csak másokat de a Portált is cserben hagyja! egy csalódott ember

Krizan72 2016-12-09 15:45:35 Válasz erre

Kedves Nòci!

Megnèznèd nekem, hogy milyen kapcsolat van Istvàn ès Mònika (nagyon règen volt baràtnője) között?

Köszi Kriszti

babike 2016-12-06 16:05:20 Válasz erre

Kedves Nóci!

Él még a forum?

pongraczilona 2016-11-22 16:07:42 Válasz erre
Előzmény: nócijósnő - 2016-09-21 14:28:55
nina.christina 2016-11-15 19:33:23 Válasz erre
Kedves Noci!
Ket kerdessel szeretnek Hozzad fordulni:
Jelenleg Nemetorszagban elek, ugy erzem, hogy az eletem megrekedt, a munkammal, munkatarsaimmal nem, a fizetesemmel elegedett vagyok. (Ami itt tart a hatarozatlan ideju munkaszerzodesem, sajat magamat tartom el, nem szamithatok masra..ezert is van az, hogy meg mindig itt vagyok, mem merek a bizonytalanba kilepni..) Nem erzem, nem latom, merre lepjek? Maradjak itt, keressek masik allast, vagy menjek vissza Mo-ra?
Van egy egy nos magyar ferfi, akihez vonzodok, olyan erzes, mintha mar nagyon regota ismernenk egymast. Nem tortent koztunk testiseg, szamomra a nos ferfi kategora tabu, de olyan mintha neha belelatnek az eletebe, mit csinal, mit erez... probaltam mar tobbszor is magamban es spiritualisan is lezarni, de a jelenlete (almomban, fizikailag mintha mellettem lenne, holott tobb mint 1000km valaszt el minket egymastol) mindig visszatalalt hozzam.
Szeretnem megkerdezni, hogy O (61.07.08) mit erez irantam, van e ennek a "kapcsolatnak" jovoje vagy csak a szeretot latja bennem?
Ha el kell engednem, milyen technika letezik erre, amit javasolni tudnal nekem?
Koszonettel,
Christina
nócijósnő 2016-11-01 11:42:30 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Miután elolvastam és megcsináltam a kivetést itt fogjátok olvasni a kérdésetekkel együtt a választ. Ne feledjétek a Cigánykártya 3-6 hónapra tehát a közeljövőbe ad betekintést így e szerint kérdezzetek!

Mivel gyakorlásként csak hobbiból űzöm-e tevékenységet így természetesen INGYEN válaszolok mindenkinek!

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-11-01 11:42:29 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Szeretettel

Nóci Jósnő

nócijósnő 2016-11-01 11:41:12 Válasz erre
Kedves Nóci!

Szeretném megkérdezni Tamás,hogyan érez irántam.

köszönöm! Hajnalka
Kedves Hajnalka!
Nem éppen pozitív lapokat kaptam, elzárkózik előled elengedett téged és lezárta ezt a kapcsolatot! Valaki mással látom ezt a férfit érzelmeit már mással ossza meg te már csak vesztesként kerülhetsz ki ebből! Sajnálom...
nócijósnő 2016-11-01 11:41:11 Válasz erre
Kedves Nóci!

Szeretném megkérdezni Tamás,hogyan érez irántam.

köszönöm! Hajnalka
Kedves Hajnalka!
Nem éppen pozitív lapokat kaptam, elzárkózik előled elengedett téged és lezárta ezt a kapcsolatot! Valaki mással látom ezt a férfit érzelmeit már mással ossza meg te már csak vesztesként kerülhetsz ki ebből! Sajnálom...
nócijósnő 2016-11-01 11:32:18 Válasz erre

Egy kérdésem azért lenne:9.éve dolgozok két műszakban,mint fizikai munkás egy multi cégnél.Egyfolytában szeretnék váltani,mert testileg tönkre mentem(izületi bántalmak a nehéz fizikai munka miatt-kezelésekre is járok miatta-asztma,allergia-a portól,stressztől,meg egyéb kisebb dolog is)sok helyre elküldtem a jelentkezésemet,de nem hívtak be interjúra.A 3műszot nem vállaltam,mert jobban tönkre mennék,minimál bérért dolgozhatnék,az viszont anyagilag tenne padlóra.Egy-két dolog szól a munkahelyem mellett:a rendes kollégák és a biztos nem rossz fizetés...
Lehetséges,hogy valaha el tudok innen menni egy megfelelő munkahelyre?

Köszönöm e lehetőséget és a segítő választ!

A közeljövőben anyagilag rendezettebb lehet az életed és ez a munkahely lezárásra kerülhet! Kicsit a hiúságod is besegít ebbe a döntésbe! A sorsodat az égiek figyelemmel kísérik, mert jöhet egy férfi aki sok pénzt ígér ezzel teljesen levesz a lábadról és olyan dologba kezdesz amit nagyon fogsz szeretni amiben megtalálod a boldogságot!

Szeretettel

Nóci

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Mit gondolsz, az ellentétek valóban vonzzák egymást? Vagy inkább olyan embertípusokat vonzunk magunkhoz, amilyenek mi is vagyunk? Elgondolkodtató, igaz? Ebből a tesztből világosan kiderül, hogy milyen típust vonzol, kikkel hoz legtöbbször össze a sors, és ez milyen hatással van az életedre. Kíváncsi lettél? Akkor teszteld magad!

Tovább »
 Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Cukor, só, olívaolaj, méz, kávézacc? Mindössze ennyi lenne? Igen! Mielőtt a drága kozmetikai szerek után nyúlnál a drogériák polcain, előtte nézz körül otthon, ugyanis biztosan kezed ügyébe akad néhány házi csodaszer, melyekkel azonnal szépülhetsz. Ha kíváncsi vagy, hogyan szabadulhatsz meg az elhalt, felesleges hámrétegtől a bőrödön, akkor most megtudhatod, hogyan készíts otthon bőrradírt!

Tovább »
7 dolog, amit a rossz szájszagról tudnod kell - Árulkodik az egészségi állapotodról!

7 dolog, amit a rossz szájszagról tudnod kell - Árulkodik az egészségi állapotodról!

Tudtad, hogy rossz lehelet bizonyos egészségügyi problémák feltárója lehet? Íme, 7 ok, ami okozhatja a kellemetlen szájszagot – jó, ha időben észleled.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila