2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Cigánykártya jóslás (77 hsz.) Új hozzászólás
nócijósnő (Topikindító) 2016-09-21 14:28:55 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Miután elolvastam és megcsináltam a kivetést itt fogjátok olvasni a kérdésetekkel együtt a választ. Ne feledjétek a Cigánykártya 3-6 hónapra tehát a közeljövőbe ad betekintést így e szerint kérdezzetek! 

Mivel gyakorlásként csak hobbiból űzöm-e tevékenységet így természetesen INGYEN válaszolok mindenkinek!

Visszajelzéseket szívesen fogadok mindenkitől a jóslatot illetőleg!

Áldjon meg a sors Minden hozzám fordulót!

Szeretettel 

Nóci Jósnő

Han Qin 2017-03-17 04:43:03 Válasz erre

A jósláshoz felhasznált kártyák, saját alkotásaim* - mert alapvetően designer is vagyok -, egyik pakli 400 db-os és felöleli a vetőkártyák összes fajtáját, továbbá a magyar, tarokk, tarot kártyákat és ezenkívül a mahjong lapokat is tartalmazza. Különlegessége a paklinak, hogy időjelző lapok vannak benne, melyek egészen jól mutatják, hogy mikorra várható az adott esemény...

翰琴 fényképe.

Mint az látható, egy vetőkártyának sok kiolvasási módszere lehetséges... és ebből általában csak az alapot használják a legtöbben, miszerint a "szerencsétlenség" lap csak katasztrófát jelenthet... vannak azonban akiknek ez a kártya, a legjobbat jelenti... szexuális aktus kezdeményezését...

Előzmény: Han Qin - 2017-03-12 02:05:21
Han Qin 2017-03-12 02:05:21 Válasz erre

http://indavideo.hu/video/Van_10_perced

Előzmény: Han Qin - 2017-03-10 13:57:19
Han Qin 2017-03-10 13:57:19 Válasz erre

Az ingyenes jóslás reklámozásának nincs hosszútávú jövője, mivel boldog boldogtalan megkeresi az ilyen illetőt, és nem igazán éri meg... A legtöbben ezt inkább tapasztalatszerzésnek használják csak ezt nem mondják el... aztán mikor a napi megkeresések száma már nagyon sokra rúg, szépen eltűnnek...

Én azt mondom, a jóslás is munka, esetemben pl. teljesen hivatalos... ha valaki dolgozik Neked, azért fizetség járt régen is most is... Te sem a két szép szemedért kapsz kenyeret a péktől, de még csak nem is azért mert viszel saját sütésű kenyeret...

Tiszteljük egymást és magunkat is annyira, hogy ha fontos a kérdés ami érdekel minket akkor ne sajnáljuk rá a pénzt kiadni, hiszen hasonló esetben ti sem dolgoznátok ingyen... főleg nem hónapokig... Az embereknek meg kell élniük, és még egy jósnőt sem láttam hogy felvetné a pénz... aki tisztességesen végzi a munkáját...

Előzmény: babike - 2017-01-06 09:59:19
Han Qin 2017-03-10 13:51:27 Válasz erre

Sziasztok!

Nem ingyenes, de szervezett "üzleti" keretek között testhezálló áron állok bárki rendelkezésére, aki a bizalmába fogad, és a segítségemet kéri!

06-70/218-69-43

hanqin1818@gmail.com

https://www.facebook.com/han.zhongtiqin.5

Az üzleti keretet arra értem, hogy nem lépek le közben, nem mondom, hogy most nem érek rá... hiszen fix időpontok vannak, amiket igyekszünk kölcsönösen betartani... max rendkívüli esetben történik olyan, hogy törldőik és átírjuk másik napra... és ilyen még nem történt...

Az idő pénz, nálam csak a jóslásért fizetsz, mert én hívlak vissza! (Persze csak ha látom a számot! :)

13 éves jóslási tapasztalattal rendelkezem, saját jóskártyából dolgozom...

http://hanqin.atw.hu/

Üdv: Han Qin

Előzmény: babike - 2017-01-06 09:59:19
babike 2017-01-06 09:59:19 Válasz erre

Csak azt nem értem ha nem él a fórum miért nem reagál a hölgy aki vezette,tisztességtelennek érzem,hogy megkérdezem hogy él-e még a fórum és válaszra se méltat az illető.Ez a Női Portálnak is nívó romlás..nem csak másokat de a Portált is cserben hagyja! egy csalódott ember

Krizan72 2016-12-09 15:45:35 Válasz erre

Kedves Nòci!

Megnèznèd nekem, hogy milyen kapcsolat van Istvàn ès Mònika (nagyon règen volt baràtnője) között?

Köszi Kriszti

babike 2016-12-06 16:05:20 Válasz erre

Kedves Nóci!

Él még a forum?

pongraczilona 2016-11-22 16:07:42 Válasz erre
Előzmény: nócijósnő - 2016-09-21 14:28:55
nina.christina 2016-11-15 19:33:23 Válasz erre
Kedves Noci!
Ket kerdessel szeretnek Hozzad fordulni:
Jelenleg Nemetorszagban elek, ugy erzem, hogy az eletem megrekedt, a munkammal, munkatarsaimmal nem, a fizetesemmel elegedett vagyok. (Ami itt tart a hatarozatlan ideju munkaszerzodesem, sajat magamat tartom el, nem szamithatok masra..ezert is van az, hogy meg mindig itt vagyok, mem merek a bizonytalanba kilepni..) Nem erzem, nem latom, merre lepjek? Maradjak itt, keressek masik allast, vagy menjek vissza Mo-ra?
Van egy egy nos magyar ferfi, akihez vonzodok, olyan erzes, mintha mar nagyon regota ismernenk egymast. Nem tortent koztunk testiseg, szamomra a nos ferfi kategora tabu, de olyan mintha neha belelatnek az eletebe, mit csinal, mit erez... probaltam mar tobbszor is magamban es spiritualisan is lezarni, de a jelenlete (almomban, fizikailag mintha mellettem lenne, holott tobb mint 1000km valaszt el minket egymastol) mindig visszatalalt hozzam.
Szeretnem megkerdezni, hogy O (61.07.08) mit erez irantam, van e ennek a "kapcsolatnak" jovoje vagy csak a szeretot latja bennem?
Ha el kell engednem, milyen technika letezik erre, amit javasolni tudnal nekem?
Koszonettel,
Christina
nócijósnő 2016-11-01 11:42:30 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Cigánykártya jóslással foglalkozom! Szeretném gyakorolni és lehetőséget találni, hogy segíthessek megválaszolni az életetekben felmerülő problémákat!Mindenki aki hozzám fordul választ kap a kérdésére legjobb tudásom szerint. Írhattok nekem a nocijosno@vipmail.hu email. címre

Miután elolvastam és megcsináltam a kivetést itt fogjátok olvasni a kérdésetekkel együtt a választ. Ne feledjétek a Cigánykártya 3-6 hónapra tehát a közeljövőbe ad betekintést így e szerint kérdezzetek!

Mivel gyakorlásként csak hobbiból űzöm-e tevékenységet így természetesen INGYEN válaszolok mindenkinek!

Visszajelzéseket szívesen fogadok mindenkitől a jóslatot illetőleg!

Áldjon meg a sors Minden hozzám fordulót!

Szeretettel

Nóci Jósnő

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyakran szédülsz? - A szédülés 5 tünete, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni!

Gyakran szédülsz? - A szédülés 5 tünete, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni!

A szédülés mindenkivel megeshet, néha ok nélkül is. Túl gyors felállás, dehidratáltság, kimerülés… gyakoriak, melyek nem adnak okot túlzott aggodalomra. Azonban néha krónikusabb, mint ahogyan észleljük. Ha gyakran elszédülsz felállás után, vagy mozgás közben, lehet, hogy többről van szó. 

Tovább »
6 zseniális logikai fejtörő, amit nem is olyan könnyű megoldani!

6 zseniális logikai fejtörő, amit nem is olyan könnyű megoldani!

Ma nem is egy, hanem rögtön 6 elképesztően szórakoztató és zseniális logikai fejtörőt hoztunk azért, hogy a kedvedben járjunk! De jobb, ha tudod, hogy ezek nem lesznek ám olyan könnyűek, komolyan meg kell dolgoztatnod ahhoz az agyadat, ha meg akarod kapni a helyes válaszokat! Na jó, azért nem is kell majd őket túlbonyolítani, mert hajlamosak vagyunk ilyenkor túl logikázni a dolgokat, mikor egyszerűen csak észre kellene venni a teljesen nyilvánvaló jeleket…

Tovább »
Válassz egy tündért és fedezd fel, mivel vonzod magadhoz az embereket - Képes pszichológiai teszt

Válassz egy tündért és fedezd fel, mivel vonzod magadhoz az embereket - Képes pszichológiai teszt

A tündérek ragyogó spirituális teremtmények, amelyekre „lefokozott” angyalokként, vagy varázslók szolgálójaként tekintenek. A mesékben gyakran vonzó és elbűvölő erdei szellemek, akik rejtve maradnak az emberek elől. A tündérek különböző és sokszínű osztályokba sorolhatók, így választásod elárulja, hogy mivel vonzol magadhoz másokat. 

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila