2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (/harmonizáció/ mágia) (8 hsz.) Új hozzászólás
pandaa (Topikindító) 2016-08-06 13:19:39 Válasz erre

Szerelmi kötés témában várom a tapasztalataitokat (pozitív/ negatív). 
A másik topikot ebben a témában napok óta bújom, de ott csak a mások mocskolódása megy, segítséget nem kaptam.

Illetve a szerelmi kötésen belül konkrétan azok tapasztalai érdekelnek nagyon, akik esetleg voltak kint Romániában emiatt.

Köszönöm :*

Varizsnya 2016-12-15 15:04:41 Válasz erre

Szia!

Én november 3-4 én csináltattam, most várom az eredményeket. neked sikerült?

Maxim1980 2017-01-02 15:37:16 Válasz erre

Én  már több éve csináltattam  sikeres többfajta szerelmi mágiákat , harmonizációkat és egyéb mágiákat Ametiszttel , aki erdélyben is tanult ,Táltosoktól  és kapott beavatásokat , meg Egyiptomban . Is. A világ legősibb , legrégebbi fehér. Főpapi Rítuáléit csinálja.     Nekem  Külföldről, Amerikából visszahozta a párom   1 jó Év után , pedig ott már ő letelepesésit is megkapta, jó munkája is volt és . Jó új kapcsolta.   )   De Hazatérése óta velem van sikeres párkapcsolatban, Egészségben és Egész életét velem akarja letölteni .         Persze , Nem volt könnyű időszak akkor nélküle  az az 1 Ev . Sokan, tuti nem csinálták volna végig .    Rossz  várakozni , hosszú volt,  folyamatosan mágiazni, dolgozni rajta , együttműködni Ametiszttel , visszajárni,  hinni benne , reménykedni , sokszor majdnem feladtam ,de megérte . A türelem rózsát terem.

Előzmény: Varizsnya - 2016-12-15 15:04:41
pandaa 2017-01-05 12:39:30 Válasz erre

Megígértem, hogy amint nekem összejönnek a dolgok, megírom Az itt hirdetett mágusoknak összesen 800.000 FT-ot fizettem ki feleslegesen, mert az égvilágon semmi nem történt, sőt rosszabb lett a helyzet. Ígérgettek, elhittem, nem kellett volna.

Aztán!!! találtam egy lányt, aki nem jósol, nem varázsol, mégis ő hozta vissza a párom, akivel most várjuk a babánkat. Telefonon beszéltünk, emailben is és a többiekhez képest nevetséges összegért dolgozik.
Email címet tudok adni, az email váltás után telefonon vette fel velem a kapcsolatot. 21 napot ígért, nem tűnt el, támogatott és személyesen is találkozhattam vele.
holdvirágtimi 2017-01-05 15:57:34 Válasz erre

Szia Pandaa!

Fel tudnám veled venni a kpacsolatot e-mailen??

e-mail címem : holdvirag.timi77@gmail.com

Köszönöm előre is.

Előzmény: pandaa - 2017-01-05 12:39:30
Macseke 2017-01-09 13:36:20 Válasz erre

Szia Panda! Gratulállok a babához .  Csodálatos dolog az anyaság .  Én most várom már a második gyermekem . Mi már túl vagyunk az első bébyn és a házasság kötésen is. ( Persze, a szerelmi mágiákon is) . Nagyon boldog vagyok . Elkezdtünk nagyobb , új lakást nézni , cserével és CSOK -kal meg is tudjuk venni. A párom mindenben támogat , kenyérre lehetne kenni . Aranyember lett.  Ha valakit érdekel a történetem és hogyan értem el ezt ,írjon nekem.:   Macseke@citromail.hu.   Mindenkinek sok sikert kívánok.  és mindenki találja meg a saját segítőjét .

Sikeresmagia 2017-01-09 16:30:53 Válasz erre

Sziasztok, ha segithetek akkor keressetek bizalommal!!

sikeresmagia.simplesite.com

sikeresmagia@gmail.com

A vendegkonyvem magaert beszel! 10 eve magiazok!

evacica19890202 2017-01-10 20:24:45 Válasz erre

Szia pandaa!

Elkéhetem a boszid elérhetőségét? E-mail címem:evacica19890202@freemail.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A Fény kártyák üzenete 2017-re - Húzz egy lapot, és fedezd fel, mi rejlik alatta

A Fény kártyák üzenete 2017-re - Húzz egy lapot, és fedezd fel, mi rejlik alatta

Az élet tele van múló pillanatokkal, melyek jönnek és mennek. Ám ami igazán fontos, az, hogy hálát adj az Univerzumnak minden egyes pillanatért, áldásért, és el tudd fogadni azt az erőt, amit ad, hogy szembe tudj nézni minden egyes új kihívással. A Fény kártyák üzenetéből útmutatást kaphatsz az életedhez, így nincs más dolgod, mint húzni egyet!

Tovább »
4 dolog, amit nem biztosan nem tudtál a félelemről - Fordítsd a javadra!

4 dolog, amit nem biztosan nem tudtál a félelemről - Fordítsd a javadra!

Gondoltál már úgy a félelemre, hogy tulajdonképpen a túlélésben segít, illetve abban, hogy fejlődhess és képes legyél jobban szeretni? Ha még nem, akkor olvass tovább, mert olyan titkokat tudhatsz most meg erről a mindenki által gyűlölt érzésről, melyekre álmodban sem gondolnál.

Tovább »
5 jel, hogy lélekben kőkemény feminista vagy! - Légy rá büszke!

5 jel, hogy lélekben kőkemény feminista vagy! - Légy rá büszke!

Olyan modern, teljes értékű nőnek vallod magad, akinek van karrierje, nem az a legfőbb vágya, hogy urára és parancsolójára főzzön, mosson, takarítson naphosszat, lesve minden kívánságát? Olyan nő vagy, aki felháborodik azon, ha kevesebb fizetést kap ugyanazért a munkáért, amit egy pasi is végez és ő mégis többet kap? Talán már ez is egy jel! De még van itt 5 másik is, ami tudatja veled, hogy lélekben egy vérbeli feminista vagy!

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tóth Vince

Vallás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tóth Vince

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila