2017. március 26. - Emánuel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 26. - Emánuel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (/harmonizáció/ mágia) (21 hsz.) Új hozzászólás
pandaa (Topikindító) 2016-08-06 13:19:39 Válasz erre

Szerelmi kötés témában várom a tapasztalataitokat (pozitív/ negatív). 
A másik topikot ebben a témában napok óta bújom, de ott csak a mások mocskolódása megy, segítséget nem kaptam.

Illetve a szerelmi kötésen belül konkrétan azok tapasztalai érdekelnek nagyon, akik esetleg voltak kint Romániában emiatt.

Köszönöm :*

Varizsnya 2016-12-15 15:04:41 Válasz erre

Szia!

Én november 3-4 én csináltattam, most várom az eredményeket. neked sikerült?

Maxim1980 2017-01-02 15:37:16 Válasz erre

Én  már több éve csináltattam  sikeres többfajta szerelmi mágiákat , harmonizációkat és egyéb mágiákat Ametiszttel , aki erdélyben is tanult ,Táltosoktól  és kapott beavatásokat , meg Egyiptomban . Is. A világ legősibb , legrégebbi fehér. Főpapi Rítuáléit csinálja.     Nekem  Külföldről, Amerikából visszahozta a párom   1 jó Év után , pedig ott már ő letelepesésit is megkapta, jó munkája is volt és . Jó új kapcsolta.   )   De Hazatérése óta velem van sikeres párkapcsolatban, Egészségben és Egész életét velem akarja letölteni .         Persze , Nem volt könnyű időszak akkor nélküle  az az 1 Ev . Sokan, tuti nem csinálták volna végig .    Rossz  várakozni , hosszú volt,  folyamatosan mágiazni, dolgozni rajta , együttműködni Ametiszttel , visszajárni,  hinni benne , reménykedni , sokszor majdnem feladtam ,de megérte . A türelem rózsát terem.

Előzmény: Varizsnya - 2016-12-15 15:04:41
pandaa 2017-01-05 12:39:30 Válasz erre

Megígértem, hogy amint nekem összejönnek a dolgok, megírom Az itt hirdetett mágusoknak összesen 800.000 FT-ot fizettem ki feleslegesen, mert az égvilágon semmi nem történt, sőt rosszabb lett a helyzet. Ígérgettek, elhittem, nem kellett volna.

Aztán!!! találtam egy lányt, aki nem jósol, nem varázsol, mégis ő hozta vissza a párom, akivel most várjuk a babánkat. Telefonon beszéltünk, emailben is és a többiekhez képest nevetséges összegért dolgozik.
Email címet tudok adni, az email váltás után telefonon vette fel velem a kapcsolatot. 21 napot ígért, nem tűnt el, támogatott és személyesen is találkozhattam vele.
holdvirágtimi 2017-01-05 15:57:34 Válasz erre

Szia Pandaa!

Fel tudnám veled venni a kpacsolatot e-mailen??

e-mail címem : holdvirag.timi77@gmail.com

Köszönöm előre is.

Előzmény: pandaa - 2017-01-05 12:39:30
Macseke 2017-01-09 13:36:20 Válasz erre

Szia Panda! Gratulállok a babához .  Csodálatos dolog az anyaság .  Én most várom már a második gyermekem . Mi már túl vagyunk az első bébyn és a házasság kötésen is. ( Persze, a szerelmi mágiákon is) . Nagyon boldog vagyok . Elkezdtünk nagyobb , új lakást nézni , cserével és CSOK -kal meg is tudjuk venni. A párom mindenben támogat , kenyérre lehetne kenni . Aranyember lett.  Ha valakit érdekel a történetem és hogyan értem el ezt ,írjon nekem.:   Macseke@citromail.hu.   Mindenkinek sok sikert kívánok.  és mindenki találja meg a saját segítőjét .

Sikeresmagia 2017-01-09 16:30:53 Válasz erre

Sziasztok, ha segithetek akkor keressetek bizalommal!!

sikeresmagia.simplesite.com

sikeresmagia@gmail.com

A vendegkonyvem magaert beszel! 10 eve magiazok!

evacica19890202 2017-01-10 20:24:45 Válasz erre

Szia pandaa!

Elkéhetem a boszid elérhetőségét? E-mail címem:evacica19890202@freemail.hu

kisseta20 2017-01-22 11:14:48 Válasz erre

Szia Pandaa!

Meg adnád a segítőd email címét?

Barbika800 2017-01-22 18:35:09 Válasz erre

Kedves Pandaa!

Légy szíves nekem is küldd el a mágusod elérhetőségét: n1272@gmail.hu

Köszönöm szépen előre is!

Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:19:39
rózsa10 2017-01-25 15:42:35 Válasz erre

Kedves Pandaa!

Elküldenéd nekem is a segítőd elérhetőségét?

barotiz@citromail.hu

Köszönöm.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Kinek akarsz valójában megfelelni? - Elárulja a nap, amikor a világra jöttél!

Kinek akarsz valójában megfelelni? - Elárulja a nap, amikor a világra jöttél!

Minden emberben van igény arra, hogy elismerjék, befogadják, vagy számítson a véleménye. Vajon jól választod meg azt, hogy kik ítélhetnek meg téged? Valóban ők a fontosak? Befolyásolják az életedet? Ki az, aki tényleg számít? Az elemzés alapja jelen helyzetben a születésed dátumából a nap, amikor a világra jöttél.

Tovább »
Napi Tarot - Vasárnap

Napi Tarot - Vasárnap

A Tarot mai üzenete: "Felsőbb elméd ismeri a választ. Hallgass az intuíciódra. Ápold a hited."

Tovább »
A vasárnapi nap angyalüzenete

A vasárnapi nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Életed célja abban rejlik, hogy oly módon szolgálj, hogy általa nagy örömöt okozz önmagadnak és a többieknek. Ne aggódj azon, hogy megtalálod-e a célodat. Ehelyett összpontosíts inkább egy cél szolgálatára, és ezután az fog majd szolgálni téged."

Tovább »

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila