2017. szeptember 20. - Friderika
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 20. - Friderika
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (/harmonizáció/ mágia) (39 hsz.) Új hozzászólás
pandaa (Topikindító) 2016-08-06 13:19:39 Válasz erre

Szerelmi kötés témában várom a tapasztalataitokat (pozitív/ negatív). 
A másik topikot ebben a témában napok óta bújom, de ott csak a mások mocskolódása megy, segítséget nem kaptam.

Illetve a szerelmi kötésen belül konkrétan azok tapasztalai érdekelnek nagyon, akik esetleg voltak kint Romániában emiatt.

Köszönöm :*

feherhollo_1 2017-09-14 18:36:49 Válasz erre

Mindenki megbolondult?

Kitticske 2017-09-14 18:16:37 Válasz erre

Nekem telefonról sem URÁL 

Előzmény: Timcsee - 2017-09-14 13:34:48
Pampuska 2017-09-14 13:44:15 Válasz erre

A zsé melyik mágusnak hiányzik? Ki felhajtó embere jelent meg?

Timcsee 2017-09-14 13:34:48 Válasz erre

Tessék fogta! Javítva! Azt kívánom neked, mikor telefonról írsz neked is uráljon az egész. Kíváncsi lennék te hogy írnál! Tudtad hogy mindenhogy szégyen a bepisiles! Azt jelzi nem vagy szobatiszta! Használj jó minőségű pelenkát!

Előzmény: Kitticske - 2017-09-14 12:52:41
Kitticske 2017-09-14 12:52:41 Válasz erre

Fokta???????????????????? 

bepisiltem

Előzmény: Timcsee - 2017-09-14 12:30:41
Timcsee 2017-09-14 12:30:41 Válasz erre

Ajánlás alapján jutottam el a segítömhöz, nagyon rendes, elemzést végzett és közölte mi a baj. Hozzá fűzte a kötés még nem minden, ahhoz hogy sikerüljön nekem is tennem kell érte hogy újra az enyém legyen!

Kötés elejétől a végéig fokta a kezem és írta mit tegyek hogyan viselkedjek a párommal szemben! Két hónap alatt sínre került a kapcsolatom! Együtt vagyok újra a párommal, segítőmre továbbra is számíthatok, bármilyen kérdésem van szívesen segít! Ha egy kapcsolat nem menthető akkor azt őszintén megirja!

Akit érdekel a segitőm elérhetősége az írjon bátran!

Elérhetőségem

timcsikeet@gmail.com

Lehet bátran írni!

Kremeske 2017-09-09 15:31:02 Válasz erre

Még kérek mindenkit hogy nagyon vigyázzon a következő nevekkel!

Anne Sutherline

Sikeres mágia néven hirdette magát!

Weboldalt megszüntette!

Helena

Tutiható mágia néven hirdeti magát!

http://tutihatomagia.simplesite.com/

Aki teheti nézze meg a vendégkönyvét ott írják áll dicsérők hogy Anne!

Megkérek mindenkit ne keresse mert csaló!

Kérnék olyan jelentkezőket aki vele készítetett szerelmi kötést vagy egyéb más mágiát.

Elérhetőségem

dianaangyal8@gmail.com

Várom a válaszokat

Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:19:39
Edycica 2017-08-14 18:22:03 Válasz erre

Sziasztok

Én másfél hete kerestem fel atheniust a kötés miatt,mert elhagyott a párom azóta újra együtt vagyunk.Nem hiszem még most sem el,de bejött a kötés.

Én is csak Atheniust tudom ajánlani!!!!!!!

Mondom csak másfél hét és beteljesedett!!

Aki akar îrhat ha van kérdése

Ide írhatok: hectoris22122@gmail.com

Vagy itt van athenius email címe aki biztosra akar menni és egy jó kötést csináltatni hogy visszakapja a szerelmét.

Athenius email címe:atheniusmester2@gmail.com

Szurkolok mindenkinek!!Én is elvoltam keseredve de mostmár boldog vagyok

Előzmény: Pampuska - 2017-08-03 13:17:08
Edycica 2017-08-14 18:22:03 Válasz erre

Sziasztok

Én másfél hete kerestem fel atheniust a kötés miatt,mert elhagyott a párom azóta újra együtt vagyunk.Nem hiszem még most sem el,de bejött a kötés.

Vagy itt van athenius email címe aki biztosra akar menni és egy jó kötést csináltatni hogy visszakapja a szerelmét.

Edycica 2017-08-14 18:22:02 Válasz erre

Sziasztok

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

7 kérdés, amire mindig őszintén válaszolj, ha az orvos felteszi neked! - A gyógyulásod függ tőle!

7 kérdés, amire mindig őszintén válaszolj, ha az orvos felteszi neked! - A gyógyulásod függ tőle!

Megesett már, hogy az orvos kérdezett tőled valamit, és te nem a legőszintébben feleltél? Gyakran vonakodva válaszolunk az orvos kérdéseire, melynek különböző okai lehetnek – a bizonytalanság, a félénkség, vagy éppen a diagnózistól való félelem. Pedig ő segíteni akar, de úgy elég nehéz segíteni, ha nem tárjuk elé a teljes valóságot. Íme, egy lista azokról a kérdésekről, melyekre mindig őszintén kell válaszolni.

Tovább »
Hány tigrist látsz a képen? - Kevesen találják meg mindet!

Hány tigrist látsz a képen? - Kevesen találják meg mindet!

Nincs jobb módja annak, hogy használd az agytekervényeidet, mint hogy néhány rejtvénnyel és optikai illúzióval tréningezed. A fejtörők lehetnek különféle hosszúak és fajtájúak. Előfordulhat, hogy valamit meg kell oldanod, számolnod kell, vagy meg kell vizsgálnod egy képet. Más rejtvényeken meg  kell látnod, mi van elrejtve a sok mintázat és anyag között, és garantálni fogja, hogy az elméd és a látásod jobban működjön, mint valaha. Készen állsz?

Tovább »
Melyik archetípus lakozik benned? - Képes pszichológiai teszt Carl Gustav Jung elvei alapján

Melyik archetípus lakozik benned? - Képes pszichológiai teszt Carl Gustav Jung elvei alapján

Sok viselkedésforma létezik, mely akaratlanul és tudat alatt megmutat egy kis részletet a személyiségünkből. Ez visszatükrözi ízlésünket, tetteinket és magatartásunkat. Jung szerint, minden nő magában hordoz egy istennőt, pontosabban egy archetípusát, sok-sok tulajdonságot, mely visszavezethető és megtalálható a különleges görög istennőkben.  

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila