2017. január 16. - Gusztáv
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 16. - Gusztáv
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (/harmonizáció/ mágia) (8 hsz.) Új hozzászólás
pandaa (Topikindító) 2016-08-06 13:19:39 Válasz erre

Szerelmi kötés témában várom a tapasztalataitokat (pozitív/ negatív). 
A másik topikot ebben a témában napok óta bújom, de ott csak a mások mocskolódása megy, segítséget nem kaptam.

Illetve a szerelmi kötésen belül konkrétan azok tapasztalai érdekelnek nagyon, akik esetleg voltak kint Romániában emiatt.

Köszönöm :*

evacica19890202 2017-01-10 20:24:45 Válasz erre

Szia pandaa!

Elkéhetem a boszid elérhetőségét? E-mail címem:evacica19890202@freemail.hu

Előzmény: pandaa - 2017-01-05 12:39:30
Sikeresmagia 2017-01-09 16:30:53 Válasz erre

Sziasztok, ha segithetek akkor keressetek bizalommal!!

sikeresmagia.simplesite.com

sikeresmagia@gmail.com

A vendegkonyvem magaert beszel! 10 eve magiazok!

Macseke 2017-01-09 13:36:20 Válasz erre

Szia Panda! Gratulállok a babához .  Csodálatos dolog az anyaság .  Én most várom már a második gyermekem . Mi már túl vagyunk az első bébyn és a házasság kötésen is. ( Persze, a szerelmi mágiákon is) . Nagyon boldog vagyok . Elkezdtünk nagyobb , új lakást nézni , cserével és CSOK -kal meg is tudjuk venni. A párom mindenben támogat , kenyérre lehetne kenni . Aranyember lett.  Ha valakit érdekel a történetem és hogyan értem el ezt ,írjon nekem.:   Macseke@citromail.hu.   Mindenkinek sok sikert kívánok.  és mindenki találja meg a saját segítőjét .

holdvirágtimi 2017-01-05 15:57:34 Válasz erre

Szia Pandaa!

Fel tudnám veled venni a kpacsolatot e-mailen??

e-mail címem : holdvirag.timi77@gmail.com

Köszönöm előre is.

pandaa 2017-01-05 12:39:30 Válasz erre

Megígértem, hogy amint nekem összejönnek a dolgok, megírom Az itt hirdetett mágusoknak összesen 800.000 FT-ot fizettem ki feleslegesen, mert az égvilágon semmi nem történt, sőt rosszabb lett a helyzet. Ígérgettek, elhittem, nem kellett volna.

Aztán!!! találtam egy lányt, aki nem jósol, nem varázsol, mégis ő hozta vissza a párom, akivel most várjuk a babánkat. Telefonon beszéltünk, emailben is és a többiekhez képest nevetséges összegért dolgozik.
Email címet tudok adni, az email váltás után telefonon vette fel velem a kapcsolatot. 21 napot ígért, nem tűnt el, támogatott és személyesen is találkozhattam vele.
Maxim1980 2017-01-02 15:37:16 Válasz erre

Én  már több éve csináltattam  sikeres többfajta szerelmi mágiákat , harmonizációkat és egyéb mágiákat Ametiszttel , aki erdélyben is tanult ,Táltosoktól  és kapott beavatásokat , meg Egyiptomban . Is. A világ legősibb , legrégebbi fehér. Főpapi Rítuáléit csinálja.     Nekem  Külföldről, Amerikából visszahozta a párom   1 jó Év után , pedig ott már ő letelepesésit is megkapta, jó munkája is volt és . Jó új kapcsolta.   )   De Hazatérése óta velem van sikeres párkapcsolatban, Egészségben és Egész életét velem akarja letölteni .         Persze , Nem volt könnyű időszak akkor nélküle  az az 1 Ev . Sokan, tuti nem csinálták volna végig .    Rossz  várakozni , hosszú volt,  folyamatosan mágiazni, dolgozni rajta , együttműködni Ametiszttel , visszajárni,  hinni benne , reménykedni , sokszor majdnem feladtam ,de megérte . A türelem rózsát terem.

Előzmény: Varizsnya - 2016-12-15 15:04:41
Varizsnya 2016-12-15 15:04:41 Válasz erre

Szia!

Én november 3-4 én csináltattam, most várom az eredményeket. neked sikerült?

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 olyan hihetetlenül erős varázslat, amely visszahozhatja az exedet - Jól gondold meg, mert beválik!

5 olyan hihetetlenül erős varázslat, amely visszahozhatja az exedet - Jól gondold meg, mert beválik!

Igen, jól gondold meg, hogy valóban visszaszeretnéd-e kapni az expartneredet, exférjedet, ugyanis a varázslat működik. Hozzá kell tenni, csak az abban az esetben, ha ennek így is kell lennie. Ha van még dolgotok együtt, akkor a varázslat kétségtelenül újra összehozhat benneteket. Előbb mérlegelj, és ha tényleg ezt akarod, akkor végezd el az 5 varázslat valamelyikét!

Tovább »
Milyen a személyes életutad, amely elvezet a beteljesüléshez? - Az Életúthoroszkópból most megtudod!

Milyen a személyes életutad, amely elvezet a beteljesüléshez? - Az Életúthoroszkópból most megtudod!

Vajon milyen a személyes életutad, amit be kell járnod, és ami elvezet a teljes élethez, a boldogsághoz, a céljaidhoz, az önmegvalósításhoz? Egyszóval a beteljesüléshez, hogy azt lehessen mondani, megérkeztél! Persze az út folyamatos és örökké tart még azután is, de most amíg aktívan haladsz, nem árt tudni milyen a minősége és mire számíthatsz az utad során!

Tovább »
5 női szokás, amit a férfiak nem támogatnak a nőkben - Elmondták, mi az, ami kiveri náluk a biztosítékot

5 női szokás, amit a férfiak nem támogatnak a nőkben - Elmondták, mi az, ami kiveri náluk a biztosítékot

Először is szögezzük le, hogy mi, férfiak jóval egyszerűbbek vagyunk nálatok, Drága Hölgyeim, és ti igazán értetek ahhoz, hogyan nehezítsétek meg az életünket. És valljuk be, ti nők képesek vagytok a legkisebb dolgon is felrobbanni, majd kiakadni a mi észjárásunkon. Íme, egy lista azokról a női szokásokról, melyeket nem igazán kedvelünk.

Tovább »

Kalkulátor

Milyen vagy a kínai horoszkóp szerint?

Megtudhatod, hogyan gondolkodnak a kínaiak személyiségedről, ha kiválasztod, melyik jegyben születtél.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila