2017. július 21. - Dániel, Daniella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 21. - Dániel, Daniella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (/harmonizáció/ mágia) (26 hsz.) Új hozzászólás
pandaa (Topikindító) 2016-08-06 13:19:39 Válasz erre

Szerelmi kötés témában várom a tapasztalataitokat (pozitív/ negatív). 
A másik topikot ebben a témában napok óta bújom, de ott csak a mások mocskolódása megy, segítséget nem kaptam.

Illetve a szerelmi kötésen belül konkrétan azok tapasztalai érdekelnek nagyon, akik esetleg voltak kint Romániában emiatt.

Köszönöm :*

Henna29 2017-07-18 20:21:22 Válasz erre

Sziasztok! Én 3 évig voltam a szerelmemmel együtt,aztán sok veszekedés kiábrándult belőlem máshol kereste a boldogságot,egy ismerősöm ajánlotta Athenius mestert,nem hittem senkibe mert már előtte csak a pénz lehúzás volt hatás meg sehol,de most felkerestem 3 hónapja és azóta újból együtt vagyunk,pedig mondom mindenkit kipróbáltam és csak a pénztárcám bánta,annyi hogy mindenkit más összegért vállal,és mindenkinek más időpontot ad de nagyon megbízható,nincs az hogy ez kellene még meg fizess fizess fizess,csak egyszer kellett,végeztem amit kért,és egyre jobban alakult minden azóta jobb a kapcsolatunk mint volt valaha is. Az email cime: atheniusmester2@gmail.com Hajrá drukkolok mindenkinek,bátran forduljatok hozzá!

Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:19:39
123hovirag456 2017-07-14 18:41:47 Válasz erre

Szia

Nekem is megadnád az elérhetőségét légyszi?

Előzmény: pandaa - 2017-01-05 12:39:30
Bellatrix9 2017-05-19 16:48:36 Válasz erre

Sziasztok! Aman nevű mágussal volt valakinek dolga?

Kitticske 2017-05-14 23:28:51 Válasz erre

Engem is érdekelne!

Előzmény: pandaa - 2017-01-05 12:39:30
Egytörtenet 2017-03-26 19:25:58 Válasz erre

Sziasztok.Szerelmi mágiárol,harmonizáciôròl szeretnèk érdeklődni,hangsulyozom nem szerelmi kötésről.Volt már akinek ez sikeres lett?Mennyi idő múlva tapasztalt pozitîv jeleket.Köszike.Szèp estét.

Francesca77 2017-03-16 02:54:33 Válasz erre

Ha érdekel, hogyan élhetnél boldog kapcsolatban, azzal akire a szíved vágyik, keress meg! :)

tiedlesz77@gmail.com

Szerelmi kötés elérhető áron, számlázva! Fizetés két részletben, második részletet csak akkor ha már valóban mindent elértél amit kitűztél magadnak!

Nincs hangzatos nevem sem weboldalam... úgy gondolom a legjobb reklám a szájreklám... Eddig leginkább külföldön dolgoztam... munkám miatt nincs időm nagyobb lelki beszélgetésekre...

Ez üzlet! TE akarsz valamit, én megadom azt a valamit, amiért Te cserébe fizetsz!

Emailen bonyolítok mindent, írásban és chaten! Ha megfelel  számodra, szeretettel várlak! 

Szerelmi Boldogság Kötés fényképe.

Han Qin 2017-03-12 02:08:01 Válasz erre

http://indavideo.hu/video/Van_10_perced

Előzmény: Han Qin - 2017-03-10 04:13:13
Han Qin 2017-03-10 04:13:13 Válasz erre

https://www.facebook.com/han.zhongtiqin.5

http://hanqin.atw.hu/

Előzmény: Han Qin - 2017-03-10 03:58:47
Han Qin 2017-03-10 03:58:47 Válasz erre

Ha érdekel, hogyan élj kölcsönösen biztonságos érzelmi alapú kapcsolatban, és ezt etikusan aránylag testreszabott áron szeretnéd elérni... keress meg: 06-70/218-6943

hanqin1818@gmail.com

Feketemagia666 2017-02-07 10:53:23 Válasz erre

Sziasztok, regota figyelem a forumot es nagyon sok a csalodott ember. 20 eve foglalkozok igaz fekete magiaval, de aki nem fel es tenyleg vissza akarja kapni a szerelmet az keressen bizalommal! Email cimem: feketemagia666@gmail.com

Itt megbeszeljuk a reszleteket, de csak akkor keress ha tenyleg elszant vagy! Es kibirod a hato idot, melyet soha nem lehet elore megmondani, csak akkor csinalom meg a kotest ha van jovoje a kapcsolatnak! Hulyeseg, hogy 3 honap meg ilyenek, ez nincs, a magia akkor hat amikor kell, bele sem fogok ha nem fog mukodni! Keress ha boldog akarsz lenni!!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A pénteki nap angyalüzenete

A pénteki nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Dániel - Én a házasság angyala vagyok, és most segítelek téged."

Tovább »
A napi jóslat Számodra - Péntek

A napi jóslat Számodra - Péntek

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned

Tovább »
Pénteki csillagjóslat

Pénteki csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetes az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét.

Tovább »

Kalkulátor

Kabala és amulett-kalkulátor

Az amulettek és a kabalák üzenetet közvetítenek és védelmeznek. Neked van már? Ha még nincs, válassz egyet. Vajon melyik az, amely a legjobban illik hozzád?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila