2017. március 30. - Zalán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 30. - Zalán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (/harmonizáció/ mágia) (22 hsz.) Új hozzászólás
pandaa (Topikindító) 2016-08-06 13:19:39 Válasz erre

Szerelmi kötés témában várom a tapasztalataitokat (pozitív/ negatív). 
A másik topikot ebben a témában napok óta bújom, de ott csak a mások mocskolódása megy, segítséget nem kaptam.

Illetve a szerelmi kötésen belül konkrétan azok tapasztalai érdekelnek nagyon, akik esetleg voltak kint Romániában emiatt.

Köszönöm :*

Egytörtenet 2017-03-26 19:25:58 Válasz erre

Sziasztok.Szerelmi mágiárol,harmonizáciôròl szeretnèk érdeklődni,hangsulyozom nem szerelmi kötésről.Volt már akinek ez sikeres lett?Mennyi idő múlva tapasztalt pozitîv jeleket.Köszike.Szèp estét.

Francesca77 2017-03-16 02:54:33 Válasz erre

Ha érdekel, hogyan élhetnél boldog kapcsolatban, azzal akire a szíved vágyik, keress meg! :)

tiedlesz77@gmail.com

Szerelmi kötés elérhető áron, számlázva! Fizetés két részletben, második részletet csak akkor ha már valóban mindent elértél amit kitűztél magadnak!

Nincs hangzatos nevem sem weboldalam... úgy gondolom a legjobb reklám a szájreklám... Eddig leginkább külföldön dolgoztam... munkám miatt nincs időm nagyobb lelki beszélgetésekre...

Ez üzlet! TE akarsz valamit, én megadom azt a valamit, amiért Te cserébe fizetsz!

Emailen bonyolítok mindent, írásban és chaten! Ha megfelel  számodra, szeretettel várlak! 

Szerelmi Boldogság Kötés fényképe.

Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:19:39
Han Qin 2017-03-12 02:08:01 Válasz erre

http://indavideo.hu/video/Van_10_perced

Előzmény: Han Qin - 2017-03-10 04:13:13
Han Qin 2017-03-10 04:13:13 Válasz erre

https://www.facebook.com/han.zhongtiqin.5

http://hanqin.atw.hu/

Előzmény: Han Qin - 2017-03-10 03:58:47
Han Qin 2017-03-10 03:58:47 Válasz erre

Ha érdekel, hogyan élj kölcsönösen biztonságos érzelmi alapú kapcsolatban, és ezt etikusan aránylag testreszabott áron szeretnéd elérni... keress meg: 06-70/218-6943

hanqin1818@gmail.com

Feketemagia666 2017-02-07 10:53:23 Válasz erre

Sziasztok, regota figyelem a forumot es nagyon sok a csalodott ember. 20 eve foglalkozok igaz fekete magiaval, de aki nem fel es tenyleg vissza akarja kapni a szerelmet az keressen bizalommal! Email cimem: feketemagia666@gmail.com

Itt megbeszeljuk a reszleteket, de csak akkor keress ha tenyleg elszant vagy! Es kibirod a hato idot, melyet soha nem lehet elore megmondani, csak akkor csinalom meg a kotest ha van jovoje a kapcsolatnak! Hulyeseg, hogy 3 honap meg ilyenek, ez nincs, a magia akkor hat amikor kell, bele sem fogok ha nem fog mukodni! Keress ha boldog akarsz lenni!!

Feketemagia666 2017-02-07 10:53:21 Válasz erre

Sziasztok, regota figyelem a forumot es nagyon sok a csalodott ember. 20 eve foglalkozok igaz fekete magiaval, de aki nem fel es tenyleg vissza akarja kapni a szerelmet az keressen bizalommal! Email cimem: feketemagia666@gmail.com

Itt megbeszeljuk a reszleteket, de csak akkor keress ha tenyleg elszant vagy! Es kibirod a hato idot, melyet soha nem lehet elore megmondani, csak akkor csinalom meg a kotest ha van jovoje a kapcsolatnak! Hulyeseg, hogy 3 honap meg ilyenek, ez nincs, a magia akkor hat amikor kell, bele sem fogok ha nem fog mukodni! Keress ha boldog akarsz lenni!!

deltaman 2017-01-30 16:49:05 Válasz erre

Sziasztok, ugyan férfi vagyok azonban nagyon elkeseredett mert a szerelem elhagyott, bár minden oka meg volt rá mert egy igazi rossz ember voltam, nem becsültem meg. En Budapesten kezdtem el egy mágussal a kötést, mikor oda mentem össze voltam törve, lefogytam, és mióra elkezdtük a kötést mintha kicseréltek volnta teljesen, poiztiv a gondolkodásom, azonban a hiánya kezd erőssebbé válni, és tudom, hogy türelem kell meg fegyelmezettség de nagyon nehéz. Akinek voltmár ebben része az hogyan bírta a hiányt le győzni?

Öcsipók 2017-01-27 20:51:21 Válasz erre

Sziasztok!

Most találtam rá erre a topic-ra. Pár napja regisztráltam, mikor megtaláltam a másik szerelmi mágiás-varázslósat de ott igazatok van csak  amocskolódás megy! Elképesztő!!!!!!!!!!!  Pedig nagyo szenvedek és keresem a megoldást, mióta láttam hogy van ilyen lehetőség egyfolytaában itt lógok az oldalon :-)

Tudnátok nekem seíteni kihez forduljak? Romániáról én is hallottam mr nagyon érdekelne!!!!

Irjatok ide vagy ide léccives    otsipok@citromail.hu

NAGYON HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Sziasztok!

Eni_ 2017-01-25 19:53:56 Válasz erre

Szia!

Megadod a segítőd elérhetőségét? eni76_@freemail.hu   Köszi!

Előzmény: pandaa - 2017-01-05 12:39:30
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Szerencsés lesz a jövőd? - Húzz egy lapot és a virágjóslás elárulja!

Szerencsés lesz a jövőd? - Húzz egy lapot és a virágjóslás elárulja!

A virágjóslás titka abban rejlik, hogy gondolkodás nélkül választanod kell egy virágot, amely a legjobban illik hozzád. Ha rákattintasz, rögtön elárulja, milyen jövő vár rád. A virágjóslás nem hónaphoz, vagy évhez kötött, ezért akármikor előveheted, és megnézheted, hogy mit üzennek a virágok számodra.

Tovább »
Csokoládécsodák - A legjobb csokis receptek

Csokoládécsodák - A legjobb csokis receptek

A csokoládé minden méretben, alakban és ízben olyan finom, hogy már a gondolatától is a mennyekben érezheted magad. Ráadásul egy elmélet szerint a csokira tulajdonképpen nagy szüksége van a szervezetnek, persze mértékkel. Jöjjön hát maga a Csokimennyország, jobbnál jobb receptekkel!

Tovább »
6 jel, hogy idős lélek lakozik a gyermekedben

6 jel, hogy idős lélek lakozik a gyermekedben

Aki egy kicsit is hisz a reinkarnációban, az tudja, hogy minden életben egyre több tapasztalatot szerzünk, egyre bölcsebbé válunk, megszabadulunk a negatív gondolatoktól, szokásoktól, tehát, elérjük a teljes boldogságot. Ha ez az állapot bekövetkezik, akkor többé nem születünk újjá, hisz minden rosszat el tud engedni a lelkünk. Vajon gyermeked lelke bölcsebb, mint a tiéd?

Tovább »

Kalkulátor

Wellness otthon

Ha egy kis felfrissülésre vágysz, próbáld ki az Ázsiából érkezett wellness-módszereket. A Távol-Kelet lazító gyakorlataival és fürdőtippjeivel garantáltan elűzheted a stresszt. Válassz, melyikre vágysz éppen?!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila