2017. február 25. - Géza
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 25. - Géza
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (/harmonizáció/ mágia) (17 hsz.) Új hozzászólás
pandaa (Topikindító) 2016-08-06 13:19:39 Válasz erre

Szerelmi kötés témában várom a tapasztalataitokat (pozitív/ negatív). 
A másik topikot ebben a témában napok óta bújom, de ott csak a mások mocskolódása megy, segítséget nem kaptam.

Illetve a szerelmi kötésen belül konkrétan azok tapasztalai érdekelnek nagyon, akik esetleg voltak kint Romániában emiatt.

Köszönöm :*

Feketemagia666 2017-02-07 10:53:23 Válasz erre

Sziasztok, regota figyelem a forumot es nagyon sok a csalodott ember. 20 eve foglalkozok igaz fekete magiaval, de aki nem fel es tenyleg vissza akarja kapni a szerelmet az keressen bizalommal! Email cimem: feketemagia666@gmail.com

Itt megbeszeljuk a reszleteket, de csak akkor keress ha tenyleg elszant vagy! Es kibirod a hato idot, melyet soha nem lehet elore megmondani, csak akkor csinalom meg a kotest ha van jovoje a kapcsolatnak! Hulyeseg, hogy 3 honap meg ilyenek, ez nincs, a magia akkor hat amikor kell, bele sem fogok ha nem fog mukodni! Keress ha boldog akarsz lenni!!

Feketemagia666 2017-02-07 10:53:21 Válasz erre

Sziasztok, regota figyelem a forumot es nagyon sok a csalodott ember. 20 eve foglalkozok igaz fekete magiaval, de aki nem fel es tenyleg vissza akarja kapni a szerelmet az keressen bizalommal! Email cimem: feketemagia666@gmail.com

Itt megbeszeljuk a reszleteket, de csak akkor keress ha tenyleg elszant vagy! Es kibirod a hato idot, melyet soha nem lehet elore megmondani, csak akkor csinalom meg a kotest ha van jovoje a kapcsolatnak! Hulyeseg, hogy 3 honap meg ilyenek, ez nincs, a magia akkor hat amikor kell, bele sem fogok ha nem fog mukodni! Keress ha boldog akarsz lenni!!

deltaman 2017-01-30 16:49:05 Válasz erre

Sziasztok, ugyan férfi vagyok azonban nagyon elkeseredett mert a szerelem elhagyott, bár minden oka meg volt rá mert egy igazi rossz ember voltam, nem becsültem meg. En Budapesten kezdtem el egy mágussal a kötést, mikor oda mentem össze voltam törve, lefogytam, és mióra elkezdtük a kötést mintha kicseréltek volnta teljesen, poiztiv a gondolkodásom, azonban a hiánya kezd erőssebbé válni, és tudom, hogy türelem kell meg fegyelmezettség de nagyon nehéz. Akinek voltmár ebben része az hogyan bírta a hiányt le győzni?

Öcsipók 2017-01-27 20:51:21 Válasz erre

Sziasztok!

Most találtam rá erre a topic-ra. Pár napja regisztráltam, mikor megtaláltam a másik szerelmi mágiás-varázslósat de ott igazatok van csak  amocskolódás megy! Elképesztő!!!!!!!!!!!  Pedig nagyo szenvedek és keresem a megoldást, mióta láttam hogy van ilyen lehetőség egyfolytaában itt lógok az oldalon :-)

Tudnátok nekem seíteni kihez forduljak? Romániáról én is hallottam mr nagyon érdekelne!!!!

Irjatok ide vagy ide léccives    otsipok@citromail.hu

NAGYON HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Sziasztok!

Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:19:39
Eni_ 2017-01-25 19:53:56 Válasz erre

Szia!

Megadod a segítőd elérhetőségét? eni76_@freemail.hu   Köszi!

Előzmény: pandaa - 2017-01-05 12:39:30
Eni_ 2017-01-25 18:49:52 Válasz erre

Sziasztok!

Én is segítséget szeretnék kérni!Kihez érdemes fordulni? Ha itt nem akarjátok leírni,akkor e-mailenben is szívesen veszem a segítséget! eni76_@freemail.hu    Köszi!

rózsa10 2017-01-25 15:42:35 Válasz erre

Kedves Pandaa!

Elküldenéd nekem is a segítőd elérhetőségét?

barotiz@citromail.hu

Köszönöm.

Barbika800 2017-01-22 18:35:09 Válasz erre

Kedves Pandaa!

Légy szíves nekem is küldd el a mágusod elérhetőségét: n1272@gmail.hu

Köszönöm szépen előre is!

Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:19:39
kisseta20 2017-01-22 11:14:48 Válasz erre

Szia Pandaa!

Meg adnád a segítőd email címét?

evacica19890202 2017-01-10 20:24:45 Válasz erre

Szia pandaa!

Elkéhetem a boszid elérhetőségét? E-mail címem:evacica19890202@freemail.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Végtelen ábra-teszt - Milyen irányba tart az életed?

Végtelen ábra-teszt - Milyen irányba tart az életed?

Ezt a pszichológiai tesztet egy angol pszichológuscsoport állította össze. A benne szereplő ábráknak sem kezdetük, sem pedig végük nincs – pont ez teszi őket lehetetlenné. Arra azonban tökéletesen alkalmasak, hogy általuk megtudd, milyen irányba haladsz életed útján. Teszteld magad, és válassz egy ábrát.

Tovább »
10 népszerű szépség trükk, melyben nem csalódtunk

10 népszerű szépség trükk, melyben nem csalódtunk

Új tippek és ötletek szinte mindennap jelennek meg, na de vajon rögtön bízhatsz is mindegyikben? Mi leellenőriztünk néhány népszerű szépség trükköt, és a legtöbbjükben nem kellett csalódnunk!

Tovább »
Mire van szüksége a lelkednek? - A Kényeztető Kártyák megsúgják

Mire van szüksége a lelkednek? - A Kényeztető Kártyák megsúgják

Törődsz magaddal eleget? Boldoggá tudod tenni magad? Tudod egyáltalán, mire van szüksége a lelkednek? Nem csak ezekre kaphatsz választ és konkrét útmutatást a Kényeztető Kártyáktól, hanem megmondják, milyen változtatásokra lenne szükséged, min kellene javítanod, hogy jobb és szebb életet élhess. Húzz egy lapot és megtudod, mit kell megadnod magadnak!

Tovább »

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila