2018. június 21. - Paulina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 21. - Paulina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » SZERELMI CSALÓDÁS ÉRT? MEGPRÓBÁLOK SEGÍTENI. (136 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
fagyitorta (Topikindító) 2015-11-10 07:42:08 Válasz erre

Sokan próbálják elveszített szerelmüket visszakapni vagy egy plátói szerelmet valóságossá tenni csodák által. Csodák márpedig nincsenek - szokták mondogatni a hitetlenek. De igenis vannak, csak tudni kell őket előcsalogatni, és ha előjöttek tudni velük és bennük élni. Vannak törvények és szabályok is a csodák világában, ezek használata és betartása a legnagyobb és a legnehezebb feladat ahhoz, hogy a csodákat életre kelthesd. Akkor leszel ezekre képes, ha megtanulod követni és használni a szabályokat és a törvényeket. Sok az elkeseredett ember, aki becsapottnak érzi magát és hitevesztett, pedig ott van a csoda a közelében, csak nem tudja használni. Ha egy szerelmi kötésed van már, vagy csak készülsz annak megköttetésére, vagy bármilyen másfajta csodát vársz az univerzumtól én segítek neked abban, hogy a várt csodáid valóra váljanak. Megtanítom neked, hogy kell kezelned, hogy kell gondolkodnod, mit kell tenned ahhoz, hogy amit szeretnél, belátható időn belül valóra váljon. Ahhoz, hogy egy idegen nyelven beszélj, meg kell tanulnod a nyelvet. Ahhoz, hogy a csodák nyelvén beszélj, meg kell tanulnod a csodák nyelvezetét. A csodához hozzá tartozik az is, hogy én ezt mind szeretetből teszem, tehát nem kérek érte semmit, vagyis INGYEN teszem.

Ez nem hirdetés, pusztán csak segítségnyújtás.

amita.amita04@gmail.com

kisbudhista 2018-02-22 14:49:45 Válasz erre

Nagyon csúnya rontás -átok volt rajtam , amelybe majdnem belehaltam.Minden téren szerencsétlen voltam folyton( Ami valamikor nem volt rám jellemző azért) .Az egyik kolléganőm meg boszorkányhoz járt és tőle meg szellemeket,démonokat is kaptam.De ez nem volt elég és még ráadásul a párom régi barátnője fekete mágiát küldött ránk és szerelmi kötéssel vissza akarta csábítani magához.A párom,aki nem hisz az ezotériába még az íntenzívre is került olyan rosszul lett a kötéstől.Sok híres jóst, mágust,boszorkányt felkerestem de nem igazan tudtak segíteni.Aztán ajánlás utján egy látó-spiritanító segített,honlapja:www.spiritualisoktatas.hu

Bakegér48 2017-12-19 12:29:27 Válasz erre

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni még jobban de én is ebben a cipőben járok csak nekem a feleségem mondta azt 26 év után hogy ennyi volt.Rengeteg pénzt és energiát álldoztam fel egy olyan dologért ami nem létezik.Feltettem magamnak a kérdést hogy érdemes tovább várni egy olyan nőre akinek én nem voltam elég?És ha visszajön akkor hogyan lenne tovább?Mert a bizalom ami oly törékeny az már elveszett.Milyen élet lenne már az?Folyton aggódni hogy mikor lép le megint.Mert aki megcsinálja az megcsinálja másodszor meg harmadszor isNem ez volt neki az elő eset de mindig megbocsájtottam így hát van tapasztalatom benne.Ezért úgy döntöttem hogy jobb lesz egyedül aztán majd alakul valami.Kutyából nem lessz szalonna mondták sokan de nem halgattam rájuk de be kell látnom hogy igazuk volt én voltam rettenetesen naív.Ezét azt tanácsolom mindenkinek hogy ne dobjon ki az ablakon feleslegesen pénzt mert hiába írja le itt valaki hogy neki sikerült nem tudod biztosra mert az csak egy felhasználónév amit akárki csinálhat akár naponta többet is.Hidjétek el akkor jártok a legjobban ha elengeditek a hűtlen párotokat akármennyire is fáj.

Előzmény: almera - 2017-12-18 23:32:12
almera 2017-12-18 23:32:12 Válasz erre

Kedves Segitő.Szerelmi kőtést szeretnék kérni férjem és kőzőttem.Úgy érzem hogy el távolodott egy másik nő felé,amit egyáltalán nem értek.Nem tudom,hogy a huszon hét együtt eltőltőtt év volt a szinjáték amit csak most látok vagy ez a valoság és nem tud elszakadni volt barátnőjétől,akitől már rosszul vagyok.Nem szeretném elvesziteni mert szeretem.Kérem segitsen megszabadulni ettől a bugáncstól..Segitségét előre is nagyon kőszőnőm.Almera.

Kitticske 2017-10-12 21:36:55 Válasz erre

Sztem attól függ...

Előzmény: Millix - 2017-10-12 19:36:59
Millix 2017-10-12 19:36:59 Válasz erre

Hali.Aki jártas a témában vagy van tapasztalata kérem ossza meg.Ha szerelmi kötést kérünk jobb ha személyesen jelenünk meg?Köszi.

Millix 2017-10-11 16:58:50 Válasz erre

Szuper,akkor azt megvárjuk! 

Előzmény: Kitticske - 2017-10-11 15:41:34
Kitticske 2017-10-11 15:41:34 Válasz erre

Én megvettem a Mágia című tananyagát, úgyhogy hamarosan én leszek megbízható mágus 

Előzmény: Millix - 2017-10-11 15:36:24
Millix 2017-10-11 15:36:24 Válasz erre

Sziasztok.Érdeklődnék harmoniamagia.com-hoz volt valakinek szerencséje.Vélemények?Vagy esetleg valaki tud megbíztható mágust?

Kitticske 2017-10-07 12:57:14 Válasz erre

Sziasztok!

Végre nekem is sikerült a kötésem!

Mire kigondoltam, hogy melyik mágushoz menjek, már aznap felhívott a 20 évvel ezelőtti pasim, és még aznap elvett feleségül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akit érdekel a sztorim, szívesen megírom!

Ja, nem 

Edycica 2017-10-04 21:00:01 Válasz erre

Sziasztok

Én másfél hete kerestem fel atheniust a kötés miatt,mert elhagyott a párom azóta újra együtt vagyunk.Nem hiszem még most sem el,de bejött a kötés.

Én is csak Atheniust tudom ajánlani!!!!!!!

Mondom csak másfél hét és beteljesedett!!

Aki akar îrhat ha van kérdése

Ide írhatok: hectoris22122@gmail.com

Vagy itt van athenius email címe aki biztosra akar menni és egy jó kötést csináltatni hogy visszakapja a szerelmét.

Athenius email címe:atheniusmester2@gmail.com

Szurkolok mindenkinek!!Én is elvoltam keseredve de mostmár boldog vagyok!!

Előzmény: Edycica - 2017-08-19 12:04:06
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A test 7 jelzése, melyet nem szabad figyelmen kívül hagyni, ha egészséges akarsz maradni

A test 7 jelzése, melyet nem szabad figyelmen kívül hagyni, ha egészséges akarsz maradni

A rendszeres önvizsgálat számos betegség azonosításában segíthet. Például a mellrákos esetek 70%-ában a beteg veszi észre a problémát, otthoni önvizsgálat során. Minden nő tudja, hogyan kell végrehajtani a mellvizsgálatot, de azt nem, hogyan kell ellenőrizni a szem, a nyelv és a bőr állapotát. Ebben a cikkben olyan figyelmeztető jelekről, tünetekről írunk, melyeket érdemes körültekintően kezelni.

Tovább »
Könnyű, de trükkös matematikai feladványok! - Old meg őket, ha tudod!

Könnyű, de trükkös matematikai feladványok! - Old meg őket, ha tudod!

Mindig is szeretted a matekot? Vagy legalábbis szeretsz elagyalni a feladványokon és kilogikázni a helyes megoldást? Akkor előtted a lehetőség, hogy megold ezt a négy könnyű, ugyanakkor trükkös matematikai feladványt! A szórakozás és a képességeid fejlesztése garantált, ami a sikert meg a eredményt illeti, az viszont rajtad múlik! Sok szerencsét!

Tovább »
Ki volt a kedvenced a 80-as évek sztárjai közül? - Megmutatja, mi a legfontosabb számodra az életben

Ki volt a kedvenced a 80-as évek sztárjai közül? - Megmutatja, mi a legfontosabb számodra az életben

Minden ember rajong néhány hírességért, nem is érdemes tagadni! Légy őszinte magadhoz, biztosan neked is volt számos kedvenced a 80-as évekből is! Ha kiválasztod, hogy az alábbiak közül ki volt a kedvenced, máris képet kapsz arról, hogy mi a legfontosabb számodra az életben!

Tovább »

Kalkulátor

Wellness otthon

Ha egy kis felfrissülésre vágysz, próbáld ki az Ázsiából érkezett wellness-módszereket. A Távol-Kelet lazító gyakorlataival és fürdőtippjeivel garantáltan elűzheted a stresszt. Válassz, melyikre vágysz éppen?!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila