2017. február 22. - Gerzson
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 22. - Gerzson
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » SZERELMI CSALÓDÁS ÉRT? MEGPRÓBÁLOK SEGÍTENI. (6 hsz.) Új hozzászólás
fagyitorta (Topikindító) 2015-11-10 07:42:08 Válasz erre

Sokan próbálják elveszített szerelmüket visszakapni vagy egy plátói szerelmet valóságossá tenni csodák által. Csodák márpedig nincsenek - szokták mondogatni a hitetlenek. De igenis vannak, csak tudni kell őket előcsalogatni, és ha előjöttek tudni velük és bennük élni. Vannak törvények és szabályok is a csodák világában, ezek használata és betartása a legnagyobb és a legnehezebb feladat ahhoz, hogy a csodákat életre kelthesd. Akkor leszel ezekre képes, ha megtanulod követni és használni a szabályokat és a törvényeket. Sok az elkeseredett ember, aki becsapottnak érzi magát és hitevesztett, pedig ott van a csoda a közelében, csak nem tudja használni. Ha egy szerelmi kötésed van már, vagy csak készülsz annak megköttetésére, vagy bármilyen másfajta csodát vársz az univerzumtól én segítek neked abban, hogy a várt csodáid valóra váljanak. Megtanítom neked, hogy kell kezelned, hogy kell gondolkodnod, mit kell tenned ahhoz, hogy amit szeretnél, belátható időn belül valóra váljon. Ahhoz, hogy egy idegen nyelven beszélj, meg kell tanulnod a nyelvet. Ahhoz, hogy a csodák nyelvén beszélj, meg kell tanulnod a csodák nyelvezetét. A csodához hozzá tartozik az is, hogy én ezt mind szeretetből teszem, tehát nem kérek érte semmit, vagyis INGYEN teszem.

Ez nem hirdetés, pusztán csak segítségnyújtás.

amita.amita04@gmail.com

pandaa 2016-08-06 12:43:59 Válasz erre

tudott valakinek fagyitorta segiteni?

andora.andi 2016-01-20 11:04:15 Válasz erre

Ingyen josolok bamikor keress a fb.on MAGIA EKARINA,szeretettel varlak

Előzmény: koke10 - 2016-01-04 11:03:33
koke10 2016-01-04 11:03:33 Válasz erre

http://koke10.reblog.hu/mit-er-az-ember-ha-no

fagyitorta 2015-12-03 10:35:24 Válasz erre

Sziasztok!

Nagyon sokan megkerestek, hogy segítsek és zömének sikerült is megértenie, hogy miről szól a segítésem, de sokan félreértették. Aki megértette, az sikeresen használja, és lehet, hogy már Karácsonykor egy boldog ember lesz.

Akkor mégegyszer:

NEM VAGYOK MÁGUS. NEM VAGYOK BOSZORKÁNY. NEM VAGYOK JÓS SEM, ÉS KÓKLER SEM. Amiben én tudok segíteni az az, amiről sokaknak fogalma sincs, azaz, hogy hogyan lehet a mágiával élni, azt hogyan kell használni, mit tegyél, hogy sikeres legyen, mit csinálj, hogyan gondolkozz, mire hogyan reagálj. Egyszólván, ha már van egy kötésed, hogy érd el, hogy az happy end-del végződjön , és ne mondhasd azt, hogy egy kókler kezei között voltál, mert az nem biztos, csak lehet, hogy te voltál képtelen használni azt, amit a pénzedért kaptál. Igenis vannak jó mágusok, csak az emberek nincsenek kellőképpen felvilágosodva/felvilágosítva arról, hogy hogyan kell azt használni. Ebben tudok neked segíteni, hogy sikerüljön a célodat neked is elérned. Hidd el, hogy egy szerelmi kötést vagy akármilyen másfajta mágiát nagyon nehéz használni, kezelni. Ezért van az, hogy nagyon sokaknak még az 5., 10. próbálkozás után sem sikerül, és persze érthető, hogy azt hiszi kóklerekhez került. Pedig nem is biztos. NE FELEDD, MINDEZT INGYEN, MERT NEKEM JÓL ESIK SEGÍTENI. FURCSA? PEDIG EZ VAN!! KERESS BÁTRAN!

amita.amita04@gmail.com

eperke24 2015-11-21 17:05:11 Válasz erre

Írtam a megadott email címre!

Előzmény: fagyitorta - 2015-11-10 07:42:08
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

7 híres történelmi személy és az ő abszurd házi kedvenceik - És még azt hitted te vagy állatbolond?!

7 híres történelmi személy és az ő abszurd házi kedvenceik - És még azt hitted te vagy állatbolond?!

Rengetegen vagyunk mi állatbolondok. Imádjuk a cirmikénket, a kutyukánkat, a szőrős kis nyavalyásainkat. Sokan áhítozunk arra, hogy tigrist, Ace Ventura Pöcök makákóját meg hasonló cukiságokat tartsunk. Hát, nekünk átlagembereknek ez sajna ritkán jön össze, de nem úgy ennek a 7 történelmi hírességnek, akik igazán furcsa háziállatokat tartottak!

Tovább »
Mi rejlik lelked Szent Gráljában, amivel másokat gyógyíthatsz? - A Szent Grál horoszkóp felel Neked!

Mi rejlik lelked Szent Gráljában, amivel másokat gyógyíthatsz? - A Szent Grál horoszkóp felel Neked!

A misztikus Szent Grálról évszázadok óta keringenek fantasztikus legendák. A kehely, amiből Jézus az utolsó vacsorán ivott. A kehely, amibe Jézus vérét felfogták a kereszten. A kehely, ami kedvesére, Mária Magdolna méhére utal. A kehely, ami gyógyít. Vajon a te lelked Szent Gráljában mi rejlik, amivel meggyógyíthatsz másokat? Kattints a csillagjegyedre és megtudod!

Tovább »
Az exedhez fűződő kötelék meggátolja, hogy rátalálj a lelki társadra - Vágd el minél hamarabb!

Az exedhez fűződő kötelék meggátolja, hogy rátalálj a lelki társadra - Vágd el minél hamarabb!

„Nem beszélek vele soha többé! A legszörnyűbb ember, akivel valaha találkoztam, annyira utálom!” Előfordult már, hogy ezeket mondogattad az exedről? A válasz biztosan igen, hiszen ez mindenkivel előfordult már. Minden embernek tört már össze a szíve, legalább egyszer az életben, és ez a cikk pontosan nekik szól!

Tovább »

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila