2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés vagy harmonizálás? (52 hsz.) Új hozzászólás
Dömötör01 (Topikindító) 2015-08-23 16:31:45 Válasz erre

Szervusztok!

Szeretném ha megírnátok a tapasztalatotkat a kötésről meg a harmonizálásről!

Én csupán harmonizálást végeztettem, és jelentem kiválóan működik a dolog. Azt mondják a kötés erősebb. Boszikám szerint, felesleges, együtt vagyunk, nem kell a kötés. Biztos igaza van, hiszek neki. Mégis hajt a kíváncsiság.  Írjátok le a tapasztalatotokat. Kulturált viselkedést kérek, tiszteljük meg egymást. Köszönöm.

Bettike88 2016-12-16 08:33:24 Válasz erre

Sziasztok

Nekem aki segitett

sikeresmagia.simplesite.com

Csak jot tudok rola mondani, mindenben!

Varizsnya 2016-12-15 15:07:12 Válasz erre

Szia!

Én Manuellel csináltattam novemberben, most az eredményre várok, de ő nagyon nagyon jó ember, nem hagy magara, ha írok, max 2-3 nap és válaszol, nagyon diszkrét és számlát is ad.

Előzmény: Kitticske - 2016-11-16 16:48:23
Kitticske 2016-11-16 16:48:23 Válasz erre

Sziasztok!

Van valakinek valamilyen tapasztalata Ankara, Manuel illetve Zafír boszi néven futó mágusokkal?

Kelemér 2016-11-08 17:14:10 Válasz erre

Mint ahogy azt egy másik topikban is írtam, itt is megismétlem, még akkor is, ha lehet, hogy néhány embernek rosszul esik amit írok. Azonban az igazság attól még nem változik meg:

"KATÓKA KÓKLER. Nem tud semmit. Írjon itt vagy máshol bárki, bármit róla, Katóka kókler. Én tudom!"

Krisy73 2016-11-08 16:55:48 Válasz erre

Sziasztok!szeretnék reagálni egy bejegyzésre amiben Katót bíráljátok.Szeretnék mindenkit megkérni hogy a negatív lejárató kritikáját tartsa meg magának.Nekem nagyon sértő hogy akivel együtt dolgozom és segítőm koklernak nevezik.Nagyon sokat köszönhetek neki és az hogy másoknak nem jött be arra csak azt tudom mondani mindig kétember kell!!!voltam én is másnál de nem történt semmi pozitív még sem kiáltom ki csalónak!!!

Krisy73 2016-11-08 16:55:47 Válasz erre

Sziasztok!szeretnék reagálni egy bejegyzésre amiben Katót bíráljátok.Szeretnék mindenkit megkérni hogy a negatív lejárató kritikáját tartsa meg magának.Nekem nagyon sértő hogy akivel együtt dolgozom és segítőm koklernak nevezik.Nagyon sokat köszönhetek neki és az hogy másoknak nem jött be arra csak azt tudom mondani mindig kétember kell!!!voltam én is másnál de nem történt semmi pozitív még sem kiáltom ki csalónak!!!

pandaa 2016-08-06 12:50:47 Válasz erre

kivel csináltattátok akinél sikerült?

Raffaella1 2016-03-03 10:05:28 Válasz erre
Válasz erre
2015-11-20 09:04:01 Válasz erre

Vigyázzatok! Sokan megirták már itt. , sokszor! Katóka több felhasználói néven  is  rendszeresen hozzászol , sőt saját topikot hozott létre!    Itt van pár régebbi forumozó véleménye:    pl.   :  2015-11-21-és 2015-11-20 .  án irták   HIDROGÉN :     Újra visszatértél KATÓKA?  Most éppen Dömötör néven teszed hozzászólásaid.

Emberek! Dömötör maga Katóka. Nem tud semmit. Ő egy KÓKLER.

Gyerekek vigyázzatok, Dömötör egyenlő Katókával.

És: FiNN69:  írta:2015.11-20-án

Minden esetre érdekes h Dömötör több topicot hozott létre azért h ugyanazt az embert éltese és rá beszéljenn embereket h foruljanak hozzá segitségért

Egy másik fórumot is ezért szüntettek meg tavaly,                                                                                                                    Ezeket a hozzászolásokat  idéztem másoktól !                                                                                                                                           .                  ps:  Tisztelt Katóka !  Én nem mocskollak téged és nem rágalmazlak és nem is gyülöllek !    Azt csak te teszed. Bocs.   Semmi rossz szándék nem vezérel!   Én  Csak az IGAZAT.  írtam meg , amire én is rájöttem több , mint egy év alatt! De vannak itt még mások is , akik erre RÁJÖTTEK , azért idéztem pl . Hidrogén és Finn 69. hozzászolásait.   Abból is egyértelműen kiderül.  Talán ők is hazudnának ? Miért tennék????? (   Amúgy Sajnos , tényleg semmi sem sikerült a mágiáidbol , csak minden rosszabb lett)   Ezt a kritikát el kell fogadnod.   De levelezek még csalódott sorstársakkal is , akik sajnos annyira félnek tőled , hogy nem mernek irni sem neked , sem a forumon semmit.    Persze, nem hiába. Mert  lám : tényleg : engem is egyből mindennel fenyegetsz az igaz vélemény miatt. az átoktól , kezdve,   az életem végéig tarto sorscsapások és az univerzum büntetésetől kezdeve a jogi büntetėssel!  De az élet vagy a sors vagy törvény egyéb csak azt       fogja megbüntetni , aki huzudik . De az meg nem én vagyok, sem nem Hidrogén vagy Finn 69 !              De érdekes , hogy azonnal reagálsz itt a forumon , rögtön , ebből is látszik, mert az csak úgy lehetséges , hogy itt vagy álneveken.      Persze, ha valaki figyelmesen olvassa a sok különböző dicsérő hozzászolásokat , a stilusból és sok másból egyértelmű kiderül ugyan az  a személy írta. Nem nehéz rájônni. De a régi fórumon is ez volt.   Az admin azért is szüntette meg. Én megkérdeztem anno az admint , azt mondta miattad kellett. Több nick névvel voltál regisztrálva.

Előzmény: Ginababa1 - 2016-02-27 21:15:59
Ginababa1 2016-02-27 21:15:59 Válasz erre

Sziasztok! Milyen tapasztalataitok vannak Katóval?

Lenyeg79 2016-02-21 18:59:33 Válasz erre

El küldtem megint!!!!

Előzmény: Raffaella1 - 2016-02-21 13:13:12
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Mit gondolsz, az ellentétek valóban vonzzák egymást? Vagy inkább olyan embertípusokat vonzunk magunkhoz, amilyenek mi is vagyunk? Elgondolkodtató, igaz? Ebből a tesztből világosan kiderül, hogy milyen típust vonzol, kikkel hoz legtöbbször össze a sors, és ez milyen hatással van az életedre. Kíváncsi lettél? Akkor teszteld magad!

Tovább »
 Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Cukor, só, olívaolaj, méz, kávézacc? Mindössze ennyi lenne? Igen! Mielőtt a drága kozmetikai szerek után nyúlnál a drogériák polcain, előtte nézz körül otthon, ugyanis biztosan kezed ügyébe akad néhány házi csodaszer, melyekkel azonnal szépülhetsz. Ha kíváncsi vagy, hogyan szabadulhatsz meg az elhalt, felesleges hámrétegtől a bőrödön, akkor most megtudhatod, hogyan készíts otthon bőrradírt!

Tovább »
7 dolog, amit a rossz szájszagról tudnod kell - Árulkodik az egészségi állapotodról!

7 dolog, amit a rossz szájszagról tudnod kell - Árulkodik az egészségi állapotodról!

Tudtad, hogy rossz lehelet bizonyos egészségügyi problémák feltárója lehet? Íme, 7 ok, ami okozhatja a kellemetlen szájszagot – jó, ha időben észleled.

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila