2017. szeptember 24. - Gellért, Mercédesz
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 24. - Gellért, Mercédesz
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés vagy harmonizálás? (83 hsz.) Új hozzászólás
Dömötör01 (Topikindító) 2015-08-23 16:31:45 Válasz erre

Szervusztok!

Szeretném ha megírnátok a tapasztalatotkat a kötésről meg a harmonizálásről!

Én csupán harmonizálást végeztettem, és jelentem kiválóan működik a dolog. Azt mondják a kötés erősebb. Boszikám szerint, felesleges, együtt vagyunk, nem kell a kötés. Biztos igaza van, hiszek neki. Mégis hajt a kíváncsiság.  Írjátok le a tapasztalatotokat. Kulturált viselkedést kérek, tiszteljük meg egymást. Köszönöm.

Kitticske 2017-09-14 18:15:32 Válasz erre

köszi Henna, felkerssük okvetlen azon nyomban mindannyian!

Előzmény: Henna29 - 2017-09-12 13:58:42
Henna29 2017-09-12 13:58:42 Válasz erre

Sziasztok! Én 3 évig voltam a szerelmemmel együtt,aztán sok veszekedés kiábrándult belőlem máshol kereste a boldogságot,egy ismerősöm ajánlotta Athenius mestert,nem hittem senkibe mert már előtte csak a pénz lehúzás volt hatás meg sehol,de most felkerestem 3 hónapja és azóta újból együtt vagyunk,pedig mondom mindenkit kipróbáltam és csak a pénztárcám bánta,annyi hogy mindenkit más összegért vállal,és mindenkinek más időpontot ad de nagyon megbízható,nincs az hogy ez kellene még meg fizess fizess fizess,csak egyszer kellett,végeztem amit kért,és egyre jobban alakult minden azóta jobb a kapcsolatunk mint volt valaha is. Az email cime: atheniusmester2@gmail.com Hajrá drukkolok mindenkinek,bátran forduljatok hozzá!

Előzmény: Dömötör01 - 2015-08-23 16:31:45
Henna29 2017-09-12 13:58:42 Válasz erre

Sziasztok! Én 3 évig voltam a szerelmemmel együtt,aztán sok veszekedés kiábrándult belőlem máshol kereste a boldogságot,egy ismerősöm ajánlotta Athenius mestert,nem hittem senkibe mert már előtte csak a pénz lehúzás volt hatás meg sehol,de most felkerestem 3 hónapja és azóta újból együtt vagyunk,pedig mondom mindenkit kipróbáltam és csak a pénztárcám bánta,annyi hogy mindenkit más összegért vállal,és mindenkinek más időpontot ad de nagyon megbízható,nincs az hogy ez kellene még meg fizess fizess fizess,csak egyszer kellett,végeztem amit kért,és egyre jobban alakult minden azóta jobb a kapcsolatunk mint volt valaha is. Az email cime: atheniusmester2@gmail.com Hajrá drukkolok mindenkinek,bátran forduljatok hozzá!

Előzmény: Dömötör01 - 2015-08-23 16:31:45
Kremeske 2017-09-09 15:36:43 Válasz erre

Még kérek mindenkit hogy nagyon vigyázzon a következő nevekkel!

Anne Sutherline

Sikeres mágia néven hirdette magát!

Weboldalt megszüntette!

Helena

Tutiható mágia néven hirdeti magát!

http://tutihatomagia.simplesite.com/

Aki teheti nézze meg a vendégkönyvét ott írják áll dicsérők hogy Anne!

Megkérek mindenkit ne keresse mert csaló!

Kérnék olyan jelentkezőket aki vele készítetett szerelmi kötést vagy egyéb más mágiát.

Elérhetőségem

dianaangyal8@gmail.com

Várom a válaszokat

Kitticske 2017-08-19 11:18:50 Válasz erre

mezeitimi minden héten két hete kereste fel

Kitticske 2017-08-19 11:08:31 Válasz erre

aki kíváncsi, honnan lehet tudni, hogy a hozzászóló valós személy-e és nem önreklám, az a gyorskeresőbe írja be a "keresés a felhasználók között" sorba a hozzászóló nevét

minden kiderül

Mezeitimi11 2017-08-19 10:57:53 Válasz erre

Sziasztok kedves fórumozók!!

Henna én pont a te kiirásodra 2 hete kerestem fel atheniust.Köszönöm neked is hogy ilyen megbízható jó mágust ajánlották.Atheniussal ahogy elkezdtük a mágiát már az első hét után keresett a párom.Múlthéten túl voltunk egy randin is.Tegnap pedig bejelentette hogy vissza szeretne jönni.

Úgyhogy nálam is kikérem jelenteni müködik athenius kötésse.

Én is bátran tudom athenius ajánlani.az ö kötése müködik!!Én vissza kaptam vele a párom!!!!!!!!!;

Ha valakit érdekel a történetem ide írhat

Mezeitimi11@gmail.com

Előzmény: Kitticske - 2017-08-19 10:34:09
Mezeitimi11 2017-08-19 10:57:51 Válasz erre

Henna én pont a te kiirásodra 2 hete kerestem fel atheniust.Köszönöm neked is hogy ilyen megbízható jó mágust ajánlották.Atheniussal ahogy elkezdtük a mágiát már az első hét után keresett a párom.Múlthéten túl voltunk egy randin is.Tegnap pedig bejelentette hogy vissza szeretne jönni.

Én is bátran tudom athenius ajánlani.az ö kötése müködik!!Én vissza kaptam vele a párom!!!!!!!!!;

Mezeitimi11@gmail.com

Mezeitimi11 2017-08-19 10:57:50 Válasz erre

Mezeitimi11@gmail.com

Mezeitimi11 2017-08-19 10:57:49 Válasz erre

Mezeitimi11@gmail.com

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Húzz egy kártyalapot, és fedezd fel, mi vár rád a jövő héten!

Húzz egy kártyalapot, és fedezd fel, mi vár rád a jövő héten!

Üdvözlünk a Kártyák Asztalánál! Foglalj helyet és lazulj el, ez most a te időd. 3 kártyát látsz az asztalon, melyek egytől egyik arra várnak, hogy megérintsd őket. Te azonban arra koncentrálj, amelyik a leginkább vonz! Az általad választott kártya megtestesít majd olyan energiákat, amelyek az elkövetkezendő napokban fognak körül venni.

Tovább »
Régi családi fotót nézegetett, amikor valami hátborzongatót sikerült kiszúrnia

Régi családi fotót nézegetett, amikor valami hátborzongatót sikerült kiszúrnia

A férfi, aki a Reddit közösségi oldalon megmutatta ezt a régi családi fotót, mindig is szkeptikus volt, sosem hitt a paranormális dolgokban, nemhogy a szellemekben. Csakhogy ez a döbbenetes erejű fénykép elég volt ahhoz, hogy megváltozzon a véleménye!

Tovább »
Milyen partnerre van szükséged? - Megmondja az Életút Számod

Milyen partnerre van szükséged? - Megmondja az Életút Számod

Néha a kapcsolatok zátonyra futnak. Van, hogy ez csak átmeneti nehézség, és idővel megoldódik, de van, hogy ezek a kihívások elgondolkodtatnak arról, vajon megéri-e még ez a kapcsolat. Talán az is megfordul a fejedben, hogy egyáltalán összeillők vagytok-e a pároddal! Ha ismerősen hangzik ez a probléma, akkor olvass tovább!

Tovább »

Kalkulátor

Gyógynövények gyermekbetegségekre

Nem kell feltétlenül a patikába rohannod gyógyszerért, ha rosszul van gyermeked. A természet patikája nagyon sok tünetre ad gyors és kíméletes gyógyírt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Mészáros Barbara

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Mészáros Barbara

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila