2017. március 29. - Auguszta
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 29. - Auguszta
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés vagy harmonizálás? (55 hsz.) Új hozzászólás
Dömötör01 (Topikindító) 2015-08-23 16:31:45 Válasz erre

Szervusztok!

Szeretném ha megírnátok a tapasztalatotkat a kötésről meg a harmonizálásről!

Én csupán harmonizálást végeztettem, és jelentem kiválóan működik a dolog. Azt mondják a kötés erősebb. Boszikám szerint, felesleges, együtt vagyunk, nem kell a kötés. Biztos igaza van, hiszek neki. Mégis hajt a kíváncsiság.  Írjátok le a tapasztalatotokat. Kulturált viselkedést kérek, tiszteljük meg egymást. Köszönöm.

Egytörtenet 2017-03-26 19:19:58 Válasz erre

Sziasztok! Segîtsèget szeretnèk kérni tőletek,illetve a véleményetekre volnék kîváncsi szerelmi mágiával,harmonizáciòval kapcsolatosan.Kinek sikerült már??Mennyi idő után voltak pozitîv jelek hangsûlyozom nem szerelmi kötèsről érdeklődöm.Szèp estèt.

Francesca77 2017-03-16 02:57:41 Válasz erre

Ha érdekel, hogyan élhetnél boldog kapcsolatban, azzal akire a szíved vágyik, keress meg! :)

tiedlesz77@gmail.com

Szerelmi kötés elérhető áron, számlázva! Fizetés két részletben, második részletet csak akkor ha már valóban mindent elértél amit kitűztél magadnak!

Nincs hangzatos nevem sem weboldalam... úgy gondolom a legjobb reklám a szájreklám... Eddig leginkább külföldön dolgoztam... munkám miatt nincs időm nagyobb lelki beszélgetésekre...

Ez üzlet! TE akarsz valamit, én megadom azt a valamit, amiért Te cserébe fizetsz!

Emailen bonyolítok mindent, írásban és chaten! Ha megfelel  számodra, szeretettel várlak! 

Szerelmi Boldogság Kötés fényképe.

Előzmény: Dömötör01 - 2015-08-23 16:31:45
Han Qin 2017-03-12 02:14:31 Válasz erre

http://indavideo.hu/video/Van_10_perced

Előzmény: Bettike88 - 2016-12-16 08:33:24
Bettike88 2016-12-16 08:33:24 Válasz erre

Sziasztok

Nekem aki segitett

sikeresmagia.simplesite.com

Csak jot tudok rola mondani, mindenben!

Varizsnya 2016-12-15 15:07:12 Válasz erre

Szia!

Én Manuellel csináltattam novemberben, most az eredményre várok, de ő nagyon nagyon jó ember, nem hagy magara, ha írok, max 2-3 nap és válaszol, nagyon diszkrét és számlát is ad.

Előzmény: Kitticske - 2016-11-16 16:48:23
Kitticske 2016-11-16 16:48:23 Válasz erre

Sziasztok!

Van valakinek valamilyen tapasztalata Ankara, Manuel illetve Zafír boszi néven futó mágusokkal?

Kelemér 2016-11-08 17:14:10 Válasz erre

Mint ahogy azt egy másik topikban is írtam, itt is megismétlem, még akkor is, ha lehet, hogy néhány embernek rosszul esik amit írok. Azonban az igazság attól még nem változik meg:

"KATÓKA KÓKLER. Nem tud semmit. Írjon itt vagy máshol bárki, bármit róla, Katóka kókler. Én tudom!"

Krisy73 2016-11-08 16:55:48 Válasz erre

Sziasztok!szeretnék reagálni egy bejegyzésre amiben Katót bíráljátok.Szeretnék mindenkit megkérni hogy a negatív lejárató kritikáját tartsa meg magának.Nekem nagyon sértő hogy akivel együtt dolgozom és segítőm koklernak nevezik.Nagyon sokat köszönhetek neki és az hogy másoknak nem jött be arra csak azt tudom mondani mindig kétember kell!!!voltam én is másnál de nem történt semmi pozitív még sem kiáltom ki csalónak!!!

Krisy73 2016-11-08 16:55:47 Válasz erre

Sziasztok!szeretnék reagálni egy bejegyzésre amiben Katót bíráljátok.Szeretnék mindenkit megkérni hogy a negatív lejárató kritikáját tartsa meg magának.Nekem nagyon sértő hogy akivel együtt dolgozom és segítőm koklernak nevezik.Nagyon sokat köszönhetek neki és az hogy másoknak nem jött be arra csak azt tudom mondani mindig kétember kell!!!voltam én is másnál de nem történt semmi pozitív még sem kiáltom ki csalónak!!!

pandaa 2016-08-06 12:50:47 Válasz erre

kivel csináltattátok akinél sikerült?

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

7 sztárpasi, aki totál kigyúrta magát a szerepe kedvéért - Falnivaló izompasi képsorozat

7 sztárpasi, aki totál kigyúrta magát a szerepe kedvéért - Falnivaló izompasi képsorozat

Itt van nekünk 7 szörnyen dögös, atomszexi, harapni való izmos pasi, akik igen, képesek voltak a szerepükért brutálisan átalakulni és totál kigyúrni magukat. Köszönjük pasikák, hogy elvállaltátok ezt a kihívást, hogy nők ezrei csorgathassák a moziban rátok a nyálukat, míg a férfinem képviselőit megeszi a sárga irigység! Lássuk azokat a dombokat, amiket nem a hangyák hordtak össze!

Tovább »
Te melyik idegesítő kollégatípus vagy és mivel kergeted sírba a többieket? - Mesél róla a csillagjegyed

Te melyik idegesítő kollégatípus vagy és mivel kergeted sírba a többieket? - Mesél róla a csillagjegyed

Ne értsd félre, nem biztos, hogy halálra idegesíted a környezetedet. Hiszen imádhatnak és lehetsz te mintakolléga. Inkább fogalmazzunk úgy, hogy a csillagjegyed közli veled, melyik idegesítő kollégaszerepre vagy a leghajlamosabb, amivel sztepptáncot járhatsz a többiek idegein. Így már legalább tutira nem esel majd abba a csapdába!

Tovább »
10 jele annak, hogy érzelmi függőségben élsz, nem valódi szerelemben

10 jele annak, hogy érzelmi függőségben élsz, nem valódi szerelemben

Nincs olyan ember a Földön, aki ne vágyna az igaz szerelemre, hiszen nincs annál jobb érzés, mint olyan valakit találni, aki igazán szeret. Néhányan azonban annyira vágynak erre az érzésre, hogy a kezdeti szakaszban a romantika bizony elvakítja a valódi érzéseket, a vágy ural csupán. 

Tovább »

Kalkulátor

Parfüm horoszkóp

Olykor nem is olyan könnyű kiválasztani a személyiségedhez illő parfümöt. Ebben lesz segítségedre ez a kalkulátor. Válaszd ki a csillagjegyet, amelyben születtél, és megtudod, mely parfüm illik hozzád.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila