2018. január 23. - Zelma, Rajmund
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. január 23. - Zelma, Rajmund
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » JÓSNŐ INGYEN JÓSOL (607 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
MorganaJosno (Topikindító) 2015-05-12 23:59:14 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Mostantól itt ezen a fórumon is elérhető leszek bárki számára!

A kérdéseiteket a morganajosno@gmail.com címre küldjétek el, és amikor megválaszolom, akkor itt fogjátok megtalálni a fórumon, a kérdéseiteket és a válaszaimat.

A válaszaimat minden HÉTFŐN fogjátok olvasni! Ha az időm engedi, igyekszem előbb is kiírni.

A válaszaidra Tarot, Cigány és Lenormand kártyát veszem segítségül.

KÉRLEK, a kérdésedet feltétlenül az Email címemre küld el!

Szeretettel várom kérdéseiteket!

mozsaribolya 2018-01-04 19:06:09 Válasz erre
Adrika994 2016-06-20 10:28:38 Válasz erre

Kedves Morganá!

Azt szeretnem meg tudni hogy párommal mikor lesz gyerkunk nagyon szeretnénk szuletesi adatom 1994.01.31 Budapest 12:00  kor  párom 1987 02.17  azt nem tudom hol született aszem Kecskeméten Biró Andrásnak hívják .

valaszat előre is köszönöm :Adrienn

muterka15 2016-02-15 11:27:14 Válasz erre
ikkka 2015-10-23 20:14:41 Válasz erre

Kedves forumozok,teljesen ingyen valaszolok kerdeseitekre tarot kartyabol de csak a facebook oldalomon es ahogy az idom engedi de 1-2 nap alatt megteszem,fordulhatok bizalommal es csak azok akik hisznek benne,megtalaltok facebook oldalamon GYERTYA MAGIA,neven es meg kerlek csak privatban irjatok,KOSZONOM

Előzmény: Pindúrot - 2015-10-19 09:23:00
Pindúrot 2015-10-19 09:23:00 Válasz erre

Kedves Morgána Jósnő!

Szerintem többekben felmerült a kérdés, hogy miért nem kapnak választ a kérdéseikre, és az is, hogy egyáltalán él e még a fórum vagy sem. Nagyon hálásak vagyunk azért hogy sokat segített nekünk, és azért is, hogy útmutatást mutatott a problémáinkhoz. Én arra szeretném kérni, hogy legyen kedves legalább azt kiírni, hogy aktuális e még a jósoltatás lehetősége, és ha igen, akkor milyen időközönként várhatunk választ? Sajnos így, hogy nem tudjuk mikor jön, vagy jön e válasz a kérdésekre, bizonytalanok vagyunk, és ha felteszünk hetente új kérdést, saját tapasztalatomból kiindulva, nem minden esetben kapunk rá reakciót, választ. Bizonyára azért, mert sok kérdés, kérés, összejön.Akármi is az oka a ritkuló válaszadásnak, tudnia kell, hogy sokan várjuk vissza a kedves tanácsaival együtt. Minden jót kívánok, és további eredményes munkát! :)

SexyRamos 2015-10-14 09:47:51 Válasz erre

Kedves Morgana!
Ha időd engedi, megnéznéd kérlek, hogy mit mutat a kártya a szerelmi életem területén?És mit jelez előre?
Köszönettel, legyen csodaszép napod!
Csilla

Derika29 2015-10-08 09:13:01 Válasz erre

Kedves Morgana!

Kérlek nézd meg nekem, hogy mire számíthatok a munka területén? Képes leszek elsajátítani a tudást, mely ahhoz szükséges, hogy megfelelően el tudjam végezni a feladatokat a munkavégzésem kapcsán? Van egy kis önbizalom hiányom, ugyanis nagyon nagy koncentrációra van szükségem a feladatok során, de néha elkerülhetetlen a hibázás is, mely az én hivatásomban, nem igazán megengedett. Tudom a hibákból tanulunk, mégis engem kissé aggaszt, ha hibázok.

Köszönöm válaszod.

Üdv.Erika

MorganaJosno 2015-10-05 13:30:50 Válasz erre
Kedves Morgána!
Azt szeretném kérdezni, hogy látsz-e költözést idén, vagy a jövő év elején nekem? Illetve, mikor jön az életembe el az igazi, komoly szerelem, kapcsolat?
Válaszodat előre is köszönöm!
Üdv: Daisy
Kedves Daisy!
Sajnos az idei költözés nekem nem mutatkozik. Egy lehetőség ugyan ott lesz, ha nagyon menni akarsz, akkor lépd meg, ne odázd el. Szerelem az életedben, jövöév tavasz, vagy nyár időszakában várható.
Szeretettel,
Morgána
MorganaJosno 2015-10-05 13:15:01 Válasz erre

Kedves Morgana!
Beleszerettem egy tőlem jóval idősebb férfiba.Soha nem hittem volna,de így alakult.Tudom,hogy ő is vágyik rám,hisz látom rajta,de még nem tette.Lesz közöttünk valami? :)
Köszönöm.Márta

Kedves Márta!

Nem kaptam komoly kapcsolat lapját, a tisztelet az meg van.

Szeretettel,

Morgána

MorganaJosno 2015-10-05 13:05:36 Válasz erre
Drága Mogana!
Kérlek szépen nézd meg a kártyák mit mutatnak Nekem. Hollandiában (Ultrecht) bejelentett masszázs munka, bankszámlára kifizetett havi fizetéssel - milyen lehetőség ez nekem? Köszönöm a válaszodat! Edith
Kedves Edith!
Sajnos nem jó lapokat kaptam. Ne bízz meg senkiben, ha el is vállalod, biztsítsd be magad.
Szeretettel,
Morgána
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Megszabadulhatsz a súlyfeleslegtől, ha behatárolod, hol halmozódott fel és milyen okból

Megszabadulhatsz a súlyfeleslegtől, ha behatárolod, hol halmozódott fel és milyen okból

Az elhízás manapság népbetegséggé vált. Ennek az oka a helytelen táplálkozás, az ülőmunka, számos endokrin betegség és egyéb tényezők. A súlyfelesleg a test több területén is kialakulhat. Egy tanulmány az elhízott embereket 6 csoportba kategorizálja, és most megtudhatod, te melyik csoportba tartozol.

Tovább »
7 jel, hogy az idők során egyre bölcsebbé válsz - Tudd meg, mennyire vagy bölcs!

7 jel, hogy az idők során egyre bölcsebbé válsz - Tudd meg, mennyire vagy bölcs!

A bölcsesség azt jelenti, hogy képes vagy helyes és morálisan helytelen dolgok között különbséget tenni. Bár a bölcsesség az élettapasztalattal nő, a tapasztalatok száma nem mindenkinél azonos. Néhány embernek elég néhány kudarc az életben, míg másoknak egészen sok tapasztalásra van szükségük és hosszú utat járnak be, míg megtanulják a leckét.

Tovább »
Napi Tarot - Kedd

Napi Tarot - Kedd

A Tarot mai üzenete: "A Szerencsekerék annak a mozgásnak a jelképe, amely az egyik oldalon felemel, a másikon a mélybe taszít."

Tovább »

Kalkulátor

Meditációs technikák

A meditáció megnyugtatja a testet, a lelket, és ellazít. És ha még nyugodt, csendes környezet is párosul hozzá, akkor igazi kikapcsolódást nyújt. Válaszd ki, melyik típusú meditációs technikára van jelenleg szükséged, és máris kipróbálhatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Maya jósnő

Angyalkártya jós

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Maya jósnő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila