2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Csodakrém (215 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mariska4514 (Topikindító) 2015-02-25 15:57:15 Válasz erre

Használja valaki a Lefery Krémet?

Sunnyy 2018-06-12 17:05:38 Válasz erre

Köszönöm a tanácsot. Rendelem a krémet, és próbálom meg. Remélem tetszik nekem :)

Bugsbunny 2018-05-16 16:16:31 Válasz erre

Igen, tapasztalatom szerint a krém alkalmas minden bőrtípusra. Kezdetben azt javasolnám, hogy naponta, reggel és este használd. Néhány hét múlva meglátja, hogyan reagál a krém a bőrére, és esetleg nem kell használni este. A bőr típusától és a bőr állapotától függ.

Sunnyy 2018-05-10 12:05:32 Válasz erre

Köszönjük a válaszát. Alkalmas minden bőrtípusra? Jobb ha reggel vagy este használják, mielőtt aludni fognak?

Előzmény: Bugsbunny - 2018-05-04 13:43:09
Bugsbunny 2018-05-04 13:43:09 Válasz erre

Ez így van, amikor az arc krémekről van szó, először tesztelnie kell őket, ha megfelelnek a bőrének. Nagyon izgatott vagyok a Lux-Factor krémetől, és régóta használom. És bárki, aki megpróbálta, lenyűgözött. Remélem, az megfelel neked, ha megveszed.

Előzmény: Sunnyy - 2018-04-12 13:29:38
Sunnyy 2018-04-12 13:29:38 Válasz erre

Nagyon köszönöm a választ! Igen, ez tényleg kihívás, de eltökéltem, hogy megtalálom a megfelelő krémet :) A Lux-Factorhoz már hallottam, azt hiszem, a barátaim használják, és nagyon elégedettek. Talán magam is meg tudom rendelni, és próbálom meg magam. Köszönöm.

Előzmény: Bugsbunny - 2018-03-01 14:11:18
Zaccasphynx 2018-04-12 10:13:08 Válasz erre

Szia!

Ugyan nem krém, de!!! Én körülbelül 1 hónapja használok, kollagén, Q10 és Hyaluronsav tablettákat és gyönyörűen változik tőle a bőröm. A szarkalábak, kezdenek kisimulni, a bőröm élettel teli, nem vízhiányos, feszes, üde. tudom, hogy manapság a krémek nagyobb reklámot kapnak, de nem feltétlenül ezek a legjobbak.

Illetve ugye nemcsak az arcom szépül, hanem az egész testemen látványosan változik a bőröm.

Ha gondolod próbáld ki ezeket! Rengeteg helyről be lehet őket szerezni, én ezt a cosmagot használom, mert mindhárom termék benne van és jó árban van :)

http://lifetiltstore.hu/dietapro-szepseg-csomag

Üdvözlettel: Z

Bugsbunny 2018-03-01 14:11:18 Válasz erre

A megfelelő arckrém megtalálása valóban kihívás. Minden bõrfajta különbözõ, így az egyik krém nem felel meg mindenkinek. Azt tanácsolom, hogy kipróbáld a különböző krémeket, és nézd meg, hogyan reagál a bőred (nagyon gyorsan tudod, melyik jó és melyik nem). Számomra a Lux-Factor 4D a legjobb (nagyon jó a ráncok eltávolítására), de előfordulhat, hogy nem működik az Ön számára. De mindig próbálkozhatsz :)

Sunnyy 2018-02-14 15:57:33 Válasz erre

Szia. Olyan arc krémet keresek, amely illeszkedik a bőrömhöz és megakadályozza az öregedés jeleit ... Látom, hogy sok különböző krém van, szóval kíváncsi vagyok, mit válasszon? Nagyon köszönöm.

Elisabethy 2018-02-01 16:16:43 Válasz erre

Természetesen :)

Előzmény: Bugsbunny - 2018-01-17 14:04:32
Bugsbunny 2018-01-17 14:04:32 Válasz erre

Örülök! Jelentés eredményei :)

Előzmény: Elisabethy - 2017-12-20 12:34:25
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 kelta gyógyító elem, amit a mai napig alkalmazhatunk

10 kelta gyógyító elem, amit a mai napig alkalmazhatunk

A kelták figyelemreméltók voltak, nagyszerű feltalálók, akik járatosak voltak a természeti rituálékban, szoros összeköttetésben voltak a földdel és a tengerrel. Hírnevüket mágia és mítosz lengte körül. Most megismerhetünk néhány elemet a gyógyító gyakorlataikból.

Tovább »
Keresd meg a cuki kutyás képeken a különbségeket!

Keresd meg a cuki kutyás képeken a különbségeket!

Érthető, hogy sokszor a legkevésbé sincs hangulatod a memória játékokhoz meg a különböző feladványok elvégzéséhez, hiába tudod, hogy csak pár perc az egész, meg hogy milyen jó szolgálatot teszel vele az agyadnak! Talán egy kis motiváció kellene ahhoz, hogy megjöjjön hozzá a kedved! Egy cuki kutya vajon a segítségedre lesz abban, hogy nagyobb lelkesedéssel keresd meg a képeken a hibákat?

Tovább »
Válassz egy rózsát, és tudd meg, melyik személyiségtípusba tartozol - Képes önismereti teszt

Válassz egy rózsát, és tudd meg, melyik személyiségtípusba tartozol - Képes önismereti teszt

Ha szeretnél valami igazán érdekeset megtudni önmagadról, akkor most nem kell mást tenned, mint kiválasztani azt a rózsát, mely a leginkább elbűvöl, és máris olvashatod a hozzátartozó személyiségjellemzést! Rögtön kiderül, melyik személyiségtípusba tartozol, ha teszteled magad!

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila