2018. szeptember 20. - Friderika
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. szeptember 20. - Friderika
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Csodakrém (218 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mariska4514 (Topikindító) 2015-02-25 15:57:15 Válasz erre

Használja valaki a Lefery Krémet?

Elisabethy 2018-09-19 14:46:11 Válasz erre

A krém nagyon jó! Most anyu szeretné használni, ezért el kell rejteni a tejszínt haha :) Szerintem egy másik krémet rendelek hozzá :)

Előzmény: Bugsbunny - 2018-09-05 16:18:46
Bugsbunny 2018-09-05 16:18:46 Válasz erre

Örülök! Ez az arc-krém valóban a legjobb, és örülök, hogy tetszik - Nos, valójában a bőred tetszik! ;)

Előzmény: Elisabethy - 2018-08-16 12:21:15
Elisabethy 2018-08-16 12:21:15 Válasz erre

Nagyon elégedett vagyok a Lux-Faxtor krémmel, a bugsbunny ismét köszönet minden tippet!

Előzmény: Bugsbunny - 2018-08-06 16:40:13
Bugsbunny 2018-08-06 16:40:13 Válasz erre
Lux-Factor arc-krémet használok sokáig, és nagyon boldog vagyok. Mindazonáltal köszönet a tanácsért.
Előzmény: Kabazzi - 2018-08-05 08:20:06
Kabazzi 2018-08-05 08:21:22 Válasz erre

Szia! Kozmetikus vagyok, https://unlimoffers.com/eco-slim-hungary-ara-velemenyek-magyarul/ krémeket használok, a vendégeimnek is ezt ajánlom otthonra. Aki kipróbálja, nagyon dicséri. Való igaz, kevés csak a krém, sokat számít hozzá az életmód is.

<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->
Előzmény: roseamry - 2017-12-28 14:53:23
Kabazzi 2018-08-05 08:20:06 Válasz erre

Szia! Kozmetikus vagyok, https://unlimoffers.com/eco-slim-hungary-ara-velemenyek-magyarul/ krémeket használok, a vendégeimnek is ezt ajánlom otthonra. Aki kipróbálja, nagyon dicséri. Való igaz, kevés csak a krém, sokat számít hozzá az életmód is.

<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->
Előzmény: Bugsbunny - 2017-12-13 14:29:35
Bugsbunny 2018-05-16 16:16:31 Válasz erre

Igen, tapasztalatom szerint a krém alkalmas minden bőrtípusra. Kezdetben azt javasolnám, hogy naponta, reggel és este használd. Néhány hét múlva meglátja, hogyan reagál a krém a bőrére, és esetleg nem kell használni este. A bőr típusától és a bőr állapotától függ.

Bugsbunny 2018-05-04 13:43:09 Válasz erre

Ez így van, amikor az arc krémekről van szó, először tesztelnie kell őket, ha megfelelnek a bőrének. Nagyon izgatott vagyok a Lux-Factor krémetől, és régóta használom. És bárki, aki megpróbálta, lenyűgözött. Remélem, az megfelel neked, ha megveszed.

Előzmény: Sunnyy - 2018-04-12 13:29:38
Sunnyy 2018-04-12 13:29:38 Válasz erre

Nagyon köszönöm a választ! Igen, ez tényleg kihívás, de eltökéltem, hogy megtalálom a megfelelő krémet :) A Lux-Factorhoz már hallottam, azt hiszem, a barátaim használják, és nagyon elégedettek. Talán magam is meg tudom rendelni, és próbálom meg magam. Köszönöm.

Előzmény: Bugsbunny - 2018-03-01 14:11:18
Bugsbunny 2018-03-01 14:11:18 Válasz erre

A megfelelő arckrém megtalálása valóban kihívás. Minden bõrfajta különbözõ, így az egyik krém nem felel meg mindenkinek. Azt tanácsolom, hogy kipróbáld a különböző krémeket, és nézd meg, hogyan reagál a bőred (nagyon gyorsan tudod, melyik jó és melyik nem). Számomra a Lux-Factor 4D a legjobb (nagyon jó a ráncok eltávolítására), de előfordulhat, hogy nem működik az Ön számára. De mindig próbálkozhatsz :)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A kidobásra szánt kávézacc 5 remek felhasználási módja

A kidobásra szánt kávézacc 5 remek felhasználási módja

Az emberek számottevő hányada kávéval indítja a reggelt, napi rutinunk első lépései között a kávéfőzés szerepel. És ahol kávé van, ott kávézacc is, ami legtöbbször kidobásra kerül. Azonban újrahasznosítható a lakásban, a kertben, sőt még a szépségápolásban is hasznát vehetjük. Íme, mi mindenre alkalmas a kávézacc.

Tovább »
Rájössz 1 perc alatt arra, hogy mi lehet a hiba ezen az 5 képen?

Rájössz 1 perc alatt arra, hogy mi lehet a hiba ezen az 5 képen?

Mindenkinek érdemes egy kis időt szánnia arra mindennap, hogy aktívan tréningezze az agyát. Például itt ez az 5 kép, mindegyiken van némi hiba, csak éppen nem olyan könnyű kiszúrni őket, kivéve persze, ha remek megfigyelőképességgel rendelkezel vagy rendkívül intelligens vagy. Szerinted te megtalálod 1 perc alatt ezeket a bizonyos hibákat?

Tovább »
Hogy fogod az égi jeleket? - Képes lélekelemző teszt

Hogy fogod az égi jeleket? - Képes lélekelemző teszt

Az Égiek életünk minden szakaszában mellettünk állnak, figyelik lépteinket, és bizony olykor üzenetekkel is ellátnak bennünket, ha éppen akadályokba ütközünk. A kérdés csak az, hogy nyitott vagy-e azokra a jelekre, melyeket küldenek feléd. Ha kíváncsi vagy rá, hogy fogod az Égiek jelzéseit, akkor teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Gyógynövények gyermekbetegségekre

Nem kell feltétlenül a patikába rohannod gyógyszerért, ha rosszul van gyermeked. A természet patikája nagyon sok tünetre ad gyors és kíméletes gyógyírt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Ferenc Antal Attila Preky69 Gyula