2017. november 20. - Jolán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 20. - Jolán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Csodakrém (200 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mariska4514 (Topikindító) 2015-02-25 15:57:15 Válasz erre

Használja valaki a Lefery Krémet?

Elisabethy 2017-11-16 11:58:41 Válasz erre

Amint látok itt, a Lux-Factor krémet használja. Valóban ez jó és hatékony? Köszönjük a válaszát.

Előzmény: Bugsbunny - 2017-11-02 13:57:40
Bugsbunny 2017-11-02 13:57:40 Válasz erre

Minden bőrtípus más, így mindenkinek más felel meg. Tanácsolom, hogy kipróbálsz minél többet és meglátod hogy reagál rá a bőröd - nagyon gyorsan lehet tudni melyik jó és melyik nem.

Előzmény: Elisabethy - 2017-10-19 14:38:11
golenp 2017-11-02 06:13:20 Válasz erre

Csodakrém - http://hu.colmask.com

Elisabethy 2017-10-19 14:38:11 Válasz erre

Szia! Én is keresek egy jó bőrápoló, és találtam ezt a témát. Van tanácsod nekem? Igazán szükségem van a minőségi krémre az arcomra, most, hogy harminc éves vagyok ... Köszönöm.

matere 2017-10-15 06:05:16 Válasz erre

Krémek finom vonalak és ráncok ellen - http://topleadbit.com/JsPV

Bugsbunny 2017-09-26 12:02:30 Válasz erre

Örülök! Ha azt szeretnéd, hogy az eredmények oprimálisak legyenek, használd rendszeresen. Én ma adtam le új rendelést, nem váltom le, mivel tényleg csodákat művel az arcbőrrel és a ráncokkal!

AnnaLiza 2017-09-13 16:05:08 Válasz erre

Sikerült elkapni az akciót, köszönöm a tanácsot! A krémet már kb. két hete használom és azt kell mondjam, hogy a bőröm szereti. Nem húzza a bőrt, egész nap kitart, smink alapnak is nagyon jó. Remélem, a ráncok elleni küzdelemben is jó lesz J

Előzmény: Bugsbunny - 2017-08-09 11:49:13
adrienn0327 2017-08-17 14:58:56 Válasz erre

Sziasztok!

Én a natúrkozmetikumok híve vagyok, és csak rég találtam igazán jó krémet, pontosabban testvajat. Tudom ajánlani a Kálliston testvajait. Itthon, ha jól tudom a Görög Olíva webshopból lehet csak rendelni. 

Bugsbunny 2017-08-09 11:49:13 Válasz erre

Látom, alapos vizsgálatot végeztél J Egy tipp – a Lux-Factornak a honlapon néha akciójuk is van, így közben kukkants a weboldalukra, lehet, hogy épp kedvezményük lesz, ha zavar a termék ára J Sok szerencsét!

AnnaLiza 2017-08-02 11:08:06 Válasz erre

Te kis kiváncsi J Nem nem, csak viccelek, szia ismét! Igen, most júniusba több krémet is kipróbáltam, a Lux-Factort is. Nem volt sok belőle, mert a barátnőm adott egy kicsit kölcsön, de meg kell hogy mondjam, pozitív meglepetés volt számomra.Reggel, sminkelés előtt, használtam és egész nap hidratálta a bőrömet. Más krémeket is kipróbáltam, amelyek jók voltak, így most el kell döntenem, melyiket fogom tovább használni. Természetesen a döntésem a krém árától is függ.

Előzmény: Bugsbunny - 2017-07-19 15:15:23
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Fontos, a kommunikációval és a művészetekkel kapcsolatos küldetésed van. Kérlek, ne engedd, hogy a bizonytalan érzéseid visszatartsanak. Segíteni fogok neked."

Tovább »
 Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - November 20 - November 26.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - November 20 - November 26.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre!

Tovább »
A napi jóslat Számodra - Hétfő

A napi jóslat Számodra - Hétfő

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned.

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila