2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Csodakrém (186 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mariska4514 (Topikindító) 2015-02-25 15:57:15 Válasz erre

Használja valaki a Lefery Krémet?

Bugsbunny 2017-04-20 11:31:44 Válasz erre

Az olívaolaj nagyon szuper…én maszkok és peelingek elkészítésénél vagy testápolóként használom. Amikor megszokod, hogy olyan az illatod mint a saláta, akkor nagyon jó hehe :) Nem volt még gondom a pattanásokkal, de valószínűleg jó egy kicsit vigyázni. Ami a Lux-Factort illeti, a krémet csak interneten keresztül rendelheted meg, boltokban nem kapható. Böngéssz kicsit a weboldalukon és többet is megtudhatsz róla...

AnnaLiza 2017-04-04 12:15:41 Válasz erre

Köszi a választ. Erről a Lux-Factor krémről még nem hallottam, tesztert lehet kapni? Teszterekkel néhány jó krémet találtam, nagy meglepetés volt számomra az olívaolaj – nagyon jó hatással van a bőrömre. Használja még valaki? Lehetnek tőle pattanásaim? Köszönöm a válaszokat.

Bugsbunny 2017-03-15 11:28:22 Válasz erre

Hmm, tényleg nagyon nehéz megtalálni a megfelelő krémet… Minden bőrtípus más, így mindenkinek más felel meg. Tanácsolom, hogy kipróbálsz minél többet és meglátod hogy reagál rá a bőröd (nagyon gyorsan lehet tudni melyik jó és melyik nem).  Nekem most a Lux-Factor 4D a legjobb (a ráncok eltüntetésére is nagyon jó), de nem biztos, hogy neked is meg fog felelni. Sok sikert! :)

AnnaLiza 2017-03-08 12:56:06 Válasz erre

Sziasztok! Keresek egy arckrémet… Már egy ideje keresem a megfelelőt, itthon nagyon sok teszterem van, egyik sem felel meg az arcbőrömnek…Remélem, most megtalálom végre a megfelelőt. A bőröm kombinált, 36 éves vagyok. Tudna nekem valaki valamilyen krémet ajánlani? Köszi.

Bugsbunny 2017-03-02 13:08:22 Válasz erre

Így van :) Majd írd meg, anyukádnak bevált-e.... Én már kihasználtam az akciót és megrendeltem a krémet, köszi még egyszer az emlékeztetőt... Már kíváncsi vagyok, nekem is jó lesz-e... Még jelentkezem :)

Jessa81 2017-02-16 13:10:20 Válasz erre

Ha nem próbálod, úgysem hiszed el. Igaz, a bőrtípustól is függ, de nekem tényleg megfelel és nem váltom le más krémre semmi pénzért. Mivel anyukám látta, mennyire elégedett vagyok és épp krémet keres, neki is rendeltem most egyet. Nagyon érdekel neki jó lesz-e, majd jelentkezem :)

Bugsbunny 2017-02-09 13:05:44 Válasz erre

Jessa81, örülök, hogy elégedett vagy a krémmel. Tudom, hogy nagyon nehéz megfelelő krémet találni, amely nemcsak a ráncokat simítja ki, hanem hidratál is. J Az anyukám továbbra is használja és azt mondta, hogy semmi pénzért sem váltja le másikra! Köszi az infót az akcióról, majd továbbítom neki. Üdv.

Jessa81 2017-01-24 10:54:27 Válasz erre

Ismét jelentkezem. Továbbra is használom a ránctalanító krémet és csak azt mondhatom, fantasztikus. A bőr sokkal szebb, fiatalosabb, ragyogóbb és a ráncok is kevésbé látszanak. Én nagyon szeretem, már új dobozt is rendeltem J jelenleg nagyon jó akció van a weboldalukon, juhúú…

Előzmény: Bugsbunny - 2016-11-17 11:18:58
Bugsbunny 2016-11-17 11:18:58 Válasz erre

Csak bátran :) Anyukámnak interneten rendelem. Most nagyon jó akciójuk is van, megéri kihasználni. Szép napot! :)

Jessa81 2016-11-07 11:19:06 Válasz erre

bugsbunny, köszönöm az infót. Nagyon jól hangzik és valószínűleg ki is fogom próbálni, aztán majd meglátjuk. Lehet kapni boltban vagy csak interneten rendelhető meg? Köszi.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

Persze, nincs olyan nő, aki ne szeretné megőrizni melleinek feszességét és alakját, de van ettől egy még fontosabb szempont is: maga az egészség. Mi most eláruljuk neked a titkot, hogyan lehet megőrizni a mellek formáját és természetességét hosszú időn át.

Tovább »
A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

Elmentél egy barátok által összehozott vagy a netes társkeresőn ledumált pasival egy randira, netán spontán megismerkedtetek egyik este egy kávézóban. Jót dumáltatok, látszólag minden oké volt. De akkor miért nem hívott másnap? Vagy azután? Vagy a héten? Vagy a múlt héten? No para, hiszen tuti ott van a te zsebedben ez a 6 jó indok, amivel ilyenkor hitegetni szoktad magad…

Tovább »
Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Ezt a tesztet egy skót pszichológuscsoport állította össze, melyben színes rombuszmintákkal illusztrálták az egyes személyiségtípusokat. A minták alapján történő választásod a napnál is világosabban rámutat arra, hogy mi a személyiséged legfontosabb, leglényegesebb vonása. Kíváncsi vagy rá? Akko nincs más hátra, teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Harmónia horoszkóp

Minden csillagjegynek másra van szüksége ahhoz, hogy harmóniában éljen önmagával és környezetével egyaránt. Ahhoz, hogy megtudd, neked mire van szükséged, válaszd ki a csillagjegyedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila