2018. február 26. - Edina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. február 26. - Edina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Jóslás, kötés,tisztítás,oldás,átok levétel. (4 hsz.) Új hozzászólás
mikleangela (Topikindító) 2013-02-14 17:02:51 Válasz erre

Jó napot mindenkinek!
Mikle Angéla vagyok. 79 éves vagyok. 20 éve foglalkozom a jóslással, szerelmi kötéssel, átok levétellel, tisztítással oldással. Több ezer ügyfelem volt. Senki nem panaszkodott, hogy nem kapta vissza a szerelmét.

Voltatok már úgy, hogy felkeltetek és nem stimmel valami??különös érzésetek támad??hát ez bizony nem véletlen,nincsennek véletlenek.Mindennek megvan a magyarázata hadj, hogy segitsek neked megkeresni és a kérdéseidre választ leljek.Szerelmedet elvesztetted és vissza szeretnéd kapni?megmenteni a kapcsolatodat??vagy új szerelemre vágysz hát ne habozz ,bizz bennem és én segitek neked. Jósolok, szerelmi-kötést csinálok, tisztítást,oldást, az árakat megbeszéljük e-mailba. Legyen nagyon szép napotok:) Bármi gondod van irj keresünk rá megoldást!

Itt is írhatok de inkább e-mailba. Elérhetőségem : szerelem8@citromail.hu

kisbudhista 2018-01-31 19:54:06 Válasz erre

A fekete mágiás szerelmi kötéseknek bizony nagy ára van, nagyon veszélyes! Mindig bajt minden téren, balesetet is és betegségeket hoz, idővel .Lehet pár év múlva is , de akár 5-10 év múlva is.Senkinek nem ajánlom.Én sem tudtam ezt mindig , tudatlanul kiprobáltam ,de a saját bőrömön tapasztaltam a sok rosszat, majdnem belehaltam. Pokollá vált az életünk. Amikről sok cikket olvastam  azok is mind megtörténtek velem is, a sok sötét gonosz energiák, és szellemek miatt ) Akkor nagy betegen  kerestem  fehér oldali spiritanítót - honlapja:    www.spiritualisoktatas.hu    , aki mindezt le tudja venni. helyre tud tenni mindent egészségesen. Meg a szerelmi életem en is tud segíteni , de erőszak, fekete mágia nálkül. Nagy nehezen találtam rá ,rengeteg tísztitással, oldásokkal angyali harmonizálással sikerült rendbe jönnöm .Szerencsére a párommal kiegyensulyozott lett a kapcsolatunk, elmúltak a veszekedések, gyölőlködések, viták. Karmánk , utunk egymással van ! nem erőszakkal vagyunk együtt.Mert akkor nem is lennénk.

nyulfej 2014-01-23 12:51:45 Válasz erre

Kedves Mikleangela!

Férjemmel gimnázium óta ismerjük egymást, 3éve találtunk egymásra sok kaland után.Nekem van már egy 10éves kiskányom, szeretném tudni hogy lesz-e közös gyermekünk és ha igen mikor?Párom: 1973.02.22.-én, én 1973.02.12.-én születtem.

Előzmény: mikleangela - 2013-02-14 17:02:51
mikleangela 2013-02-20 16:18:28 Válasz erre

Kedves Hölgyeim!

Várom a leveliket. :)

Angéla

Előzmény: mikleangela - 2013-02-14 17:02:51
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Így töltsd fel szervezeted dopamin szintjét - Soha nem érezd magad depressziósnak, idegesnek

Így töltsd fel szervezeted dopamin szintjét - Soha nem érezd magad depressziósnak, idegesnek

A dopamin az agy „öröm” vegyülete. Neurotranszmitter, mely számos mentális és fizikális folyamatban fontos szerepet tölt be. Természetes módon stimulálva a dopamintermelődést, legyőzheted a depressziót, a szorongást, az apátiát és a félelmet, miközben növelheted az öröm érzetét.

Tovább »
Valami nem stimmel! - Vajon az összes hibát megtalálod a képen?

Valami nem stimmel! - Vajon az összes hibát megtalálod a képen?

Valami nincs rendben ezzel a képpel! Biztos azért, mert számos hiba lett rajta elrejtve. Vajon képes vagy megtalálni az összeset? Igen jó látással kell rendelkezni, mellette kiváló megfigyelőképességgel, mert nem véletlenül mondják, hogy az „ördög a részletekben rejlik”. Ezzel a feladattal nem csak jól fogsz szórakozni, de a türelmedet is megedzheted!

Tovább »
Vajon ki lehet a gyermekrabló? - Rendkívül izgalmas személyiségteszt

Vajon ki lehet a gyermekrabló? - Rendkívül izgalmas személyiségteszt

Ezt a tesztet egy londoni pszichológuscsoport állította össze, melyben egy érdekes kérdést kell megválaszolnod annak érdekében, hogy kiderüljön, melyik személyiségtípusba tartozol. Melyik férfi rabolhatta el szerinted a gyermeket? Jól gondold meg a választ, mert nagyon sok mindent felfed rólad.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Dr. Jánky György

Plasztikai sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Dr. Jánky György

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila