2018. július 18. - Frigyes
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. július 18. - Frigyes
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Jóslás, kötés,tisztítás,oldás,átok levétel. (3 hsz.) Új hozzászólás
mikleangela (Topikindító) 2013-02-20 16:18:28 Válasz erre

Kedves Hölgyeim!

Várom a leveliket. :)

Angéla

kisbudhista 2018-01-31 19:54:06 Válasz erre

A fekete mágiás szerelmi kötéseknek bizony nagy ára van, nagyon veszélyes! Mindig bajt minden téren, balesetet is és betegségeket hoz, idővel .Lehet pár év múlva is , de akár 5-10 év múlva is.Senkinek nem ajánlom.Én sem tudtam ezt mindig , tudatlanul kiprobáltam ,de a saját bőrömön tapasztaltam a sok rosszat, majdnem belehaltam. Pokollá vált az életünk. Amikről sok cikket olvastam  azok is mind megtörténtek velem is, a sok sötét gonosz energiák, és szellemek miatt ) Akkor nagy betegen  kerestem  fehér oldali spiritanítót - honlapja:    www.spiritualisoktatas.hu    , aki mindezt le tudja venni. helyre tud tenni mindent egészségesen. Meg a szerelmi életem en is tud segíteni , de erőszak, fekete mágia nálkül. Nagy nehezen találtam rá ,rengeteg tísztitással, oldásokkal angyali harmonizálással sikerült rendbe jönnöm .Szerencsére a párommal kiegyensulyozott lett a kapcsolatunk, elmúltak a veszekedések, gyölőlködések, viták. Karmánk , utunk egymással van ! nem erőszakkal vagyunk együtt.Mert akkor nem is lennénk.

nyulfej 2014-01-23 12:51:45 Válasz erre

Kedves Mikleangela!

Férjemmel gimnázium óta ismerjük egymást, 3éve találtunk egymásra sok kaland után.Nekem van már egy 10éves kiskányom, szeretném tudni hogy lesz-e közös gyermekünk és ha igen mikor?Párom: 1973.02.22.-én, én 1973.02.12.-én születtem.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

8 dolog, amire Vohu Manah angyal szerint figyelned kell a sikeres pozitív gondolkodás érdekében

8 dolog, amire Vohu Manah angyal szerint figyelned kell a sikeres pozitív gondolkodás érdekében

Vohu Manah zoroasztrizmusban a pozitív gondolkodás, az optimizmus angyala. Segít abban, hogy a megfelelő irányba tereld a gondolataidat és nem csak azért, hogy a pozitív gondolatok által bevonzhasd azt, amire vágysz, hanem mert a pozitív gondolatok jót tesznek az önbizalmadnak, erősítik a testet és a szellemet, továbbá jó erkölcsi tartást adnak az embernek. Ezért osztotta meg velünk Vohu Manah azt a 8 bölcsességet, amivel ezt elérhetjük!

Tovább »
Napi Tarot - Szerda

Napi Tarot - Szerda

Egy hirtelen szellemi napfényözön világítja majd meg elmédet és melegíti fel szívedet. Töltsd meg pszichéd sötét üregeit az isteni bölcsesség fehér fényével.

Tovább »
A szerdai nap angyalüzenete

A szerdai nap angyalüzenete

Tekints önmagadra és másokra az angyalok szemével, feltétel nélküli szeretettel és elfogadással. Így képes leszel mindenkit a legnagyszerűbb lehetőségei szerint ösztönözni és a magasba emelni.

Tovább »

Kalkulátor

Vitaminok és ásványi anyagok kalendáriuma

A szervezet egészségének megtartásához rengeteg vitaminra és ásványi anyagra van szükség. Ha valamiből hiányállapot lép fel, azt igencsak megérezzük. Válaszd ki, milyen problémáid vannak, és gondolkozz el, hátha hiánybetegséged van.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila