2018. május 21. - Konstantin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. május 21. - Konstantin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Jóslás, kötés,tisztítás,oldás,átok levétel. (5 hsz.) Új hozzászólás
mikleangela (Topikindító) 2013-02-14 17:02:51 Válasz erre

Jó napot mindenkinek!
Mikle Angéla vagyok. 79 éves vagyok. 20 éve foglalkozom a jóslással, szerelmi kötéssel, átok levétellel, tisztítással oldással. Több ezer ügyfelem volt. Senki nem panaszkodott, hogy nem kapta vissza a szerelmét.

Voltatok már úgy, hogy felkeltetek és nem stimmel valami??különös érzésetek támad??hát ez bizony nem véletlen,nincsennek véletlenek.Mindennek megvan a magyarázata hadj, hogy segitsek neked megkeresni és a kérdéseidre választ leljek.Szerelmedet elvesztetted és vissza szeretnéd kapni?megmenteni a kapcsolatodat??vagy új szerelemre vágysz hát ne habozz ,bizz bennem és én segitek neked. Jósolok, szerelmi-kötést csinálok, tisztítást,oldást, az árakat megbeszéljük e-mailba. Legyen nagyon szép napotok:) Bármi gondod van irj keresünk rá megoldást!

Itt is írhatok de inkább e-mailba. Elérhetőségem : szerelem8@citromail.hu

Kelemenbettina 2018-05-10 12:44:28 Válasz erre

Szia mindenki, sokat filoztam azon, hogy kiirjam vagy sem nálam kinél sikerült a kötés, nem fogom akit érdekel írjon nekem és megadom az elerhetoseget, nem kellett semmit csinálnom, az a bohócok mutatósa, hogy neve legyen a gyereknek, hogy hú most készül a mágia, ravilagitott a segítő, hogy a mágia nem így működik, és nem mindenkinek lehet elkészíteni. Aki nekem segített nincs fent neten, nincs csucsszuper weboldala es meg sehol nem ajánlották pedig 30 éve csinálja eredményesen és még árban is azt mondom megfizetheto. Én is megfizettem a tanulopenzt, de nem érdekel már a párom újra itt van. Nem azért írtam ide, hogy lehurrogjanak de ha valaki tényleg vissza akarja a párját kapni öt keresse,

Sokmindent amit mondott tényleg úgy van sok a bohockodas nagy összegekert a látszat néha csal az esetek 80%-aban.

De amit kérni fog azt be kell tartani és akkor tényleg visszakapod a párod.

Irj nekem és leírom az elerhetoseget!

kelemenbettina90@gmail.com

Szkeptikusok kíméljenek csak az írjon aki tényleg változtatni akar és nem 50 ezrekért...

kisbudhista 2018-01-31 19:54:06 Válasz erre

A fekete mágiás szerelmi kötéseknek bizony nagy ára van, nagyon veszélyes! Mindig bajt minden téren, balesetet is és betegségeket hoz, idővel .Lehet pár év múlva is , de akár 5-10 év múlva is.Senkinek nem ajánlom.Én sem tudtam ezt mindig , tudatlanul kiprobáltam ,de a saját bőrömön tapasztaltam a sok rosszat, majdnem belehaltam. Pokollá vált az életünk. Amikről sok cikket olvastam  azok is mind megtörténtek velem is, a sok sötét gonosz energiák, és szellemek miatt ) Akkor nagy betegen  kerestem  fehér oldali spiritanítót - honlapja:    www.spiritualisoktatas.hu    , aki mindezt le tudja venni. helyre tud tenni mindent egészségesen. Meg a szerelmi életem en is tud segíteni , de erőszak, fekete mágia nálkül. Nagy nehezen találtam rá ,rengeteg tísztitással, oldásokkal angyali harmonizálással sikerült rendbe jönnöm .Szerencsére a párommal kiegyensulyozott lett a kapcsolatunk, elmúltak a veszekedések, gyölőlködések, viták. Karmánk , utunk egymással van ! nem erőszakkal vagyunk együtt.Mert akkor nem is lennénk.

nyulfej 2014-01-23 12:51:45 Válasz erre

Kedves Mikleangela!

Férjemmel gimnázium óta ismerjük egymást, 3éve találtunk egymásra sok kaland után.Nekem van már egy 10éves kiskányom, szeretném tudni hogy lesz-e közös gyermekünk és ha igen mikor?Párom: 1973.02.22.-én, én 1973.02.12.-én születtem.

Előzmény: mikleangela - 2013-02-14 17:02:51
mikleangela 2013-02-20 16:18:28 Válasz erre

Kedves Hölgyeim!

Várom a leveliket. :)

Angéla

Előzmény: mikleangela - 2013-02-14 17:02:51
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 dolog, amiért a pasi nemet mond az ágyban - Őszinte vallomás egy pasi tollából

10 dolog, amiért a pasi nemet mond az ágyban - Őszinte vallomás egy pasi tollából

Ne is próbáljátok tagadni Drága Hölgyeim, ha egy pasi húzódozik a szextől, általában szeretőt sejtetek a háttérben. Sokszor azonban tévedtek! Mi is lehetünk fáradtak, idegesek, és ha hiszitek, ha nem, nekünk is fájhat a fejünk. Mielőtt elhamarkodottan ítélkeznétek, és hűtlenséggel gyanúsítanátok minket, jobb, ha áttanulmányozzátok az alábbiakat, a nemnek ugyanis több oka lehet.

Tovább »
Milyen változásokon mész keresztül a nyáron? - A Halálfejes Pillangó megjósolja!

Milyen változásokon mész keresztül a nyáron? - A Halálfejes Pillangó megjósolja!

A Halálfejes Pillangó sok hiedelem középpontja és mondani sem kell, sokak szerint a halált harangozza be, ám valójában ő is, mint minden más pillangó az átalakulás jelképe, ami csupán szimbolikus formája a halálnak. Segítségével megtudhatod, hogy az idei nyáron milyen változásokon mész keresztül, milyen rendkívüli eseményekkel számolhatsz! Megjósolja a nyár legfőbb momentumait!

Tovább »
Napi Tarot - Hétfő

Napi Tarot - Hétfő

Ez a lap azt jelzi, hogy életünkben válaszúthoz érkeztünk. Többféle út kínálkozik, és a Bolond azt sugallja, hogy a megérzésünkre hallgassunk.

Tovább »

Kalkulátor

Meditációs technikák

A meditáció megnyugtatja a testet, a lelket, és ellazít. És ha még nyugodt, csendes környezet is párosul hozzá, akkor igazi kikapcsolódást nyújt. Válaszd ki, melyik típusú meditációs technikára van jelenleg szükséged, és máris kipróbálhatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila