2017. március 22. - Beáta, Izolda
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 22. - Beáta, Izolda
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Boszorkányos segítség boszorkányos áron! :) (23 hsz.) Új hozzászólás
Esperantina82 (Topikindító) 2012-11-25 15:32:32 Válasz erre

Sziasztok!

Visszatértem újra! A vizsgám tavasszal lesz szóval márciusig biztosan tudok segíteni bárkinek aki kéri... :)

Új stílus!

Új szolgáltatások!

Új eszközök!

Új árak! :)

Új weblap is lesz, de még a régi él:

www.yourdestiny.atw.hu

Várom a leveleket és a kéréseket:

esperantina.de.amoro@gmail.com

szeretettel: Tina

Han Qin 2017-03-12 02:13:51 Válasz erre

http://indavideo.hu/video/Van_10_perced

Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:02:57
pandaa 2016-08-06 13:02:57 Válasz erre

van még itt valaki?

Esperantina82 2013-01-21 17:32:44 Válasz erre

Írogatni azok írogatnak akik segítséget kérnek vagy beszélgetni akarnak, de akik hírdetni akarnak azok csináljanak maguknak saját felületet... ez a véleményem...

Előzmény: Esperantina82 - 2013-01-21 17:31:31
Esperantina82 2013-01-21 17:31:31 Válasz erre

Szia!

Úgy működnek, hogy 30 hozzászólást kell írnod más topicokhoz, és akkor megkapod a fórumkészítés jogát... 

Nem pedig illetlenül beleírogatni a máséba... neked hogy esne ha én beleírnék a tiedbe? 

És ez nem csak rád vonatkozik! 

üdv: Tina

Előzmény: RbowCrow - 2013-01-20 16:44:13
RbowCrow 2013-01-20 16:44:13 Válasz erre

Sziasztok!
Én még új vagyok itt,nem tudom hogy működnek a dolgok,mindenesetre bemásolok egy linket:

http://happiness50.webnode.hu/

Szép napot!

mikleangela 2013-01-19 15:32:42 Válasz erre

Üdv mindenkinek!

Szeretnék sok mindenkinek segíteni. Maga tehetetlen vagy. Nem tudod hogyan szerezd vissza életed szerelmét? Írjatok e-mailt jóslás,szerelmi kötés,oldás, tisztítást is végzek.

Elérhetőség: szerelem8@citromail.hu

Előzmény: Esperantina82 - 2012-11-25 15:32:32
Esperantina82 2012-11-27 19:00:45 Válasz erre

Szia!

Természtesen! Írj mailt, és kibogozzuk... :)

szeretettel: Tina

Előzmény: gyorgyi1963 - 2012-11-27 12:18:08
gyorgyi1963 2012-11-27 12:18:08 Válasz erre

Szia Esperantina!

Látom elemzéseket írsz. Tudsz segíteni valakinek, akinek nagyon bonyolult az élete? Válaszod várom, üdv, Györgyi

Esperantina82 2012-11-26 22:38:03 Válasz erre

Annyit még hozzátennék, hogy olyan mint a drog... szintetikus boldogságot ad, nem igazit... a hatása az extasy-hoz hasonlít talán... elmélyíti az érzéseket, a jót a rosszat... felnagyítja... függőséget alakít ki... a másiktól való függőséget... Azok is rabok akik a kötést kérik vagy maguknak csinálják, a kötés rabjai... Egy idő után a börtönőr és a rab ugyanolyan rab lesz... mert hozzábilincseli magát a fogolyhoz...

Nem a szerelem a rabság, hanem az önzés, mások önzése... akik elhitetik magukkal hogy szeretnek valakit, de nem őt szeretik hanem a róla alkotott képet magukban... a múltat... a lejárt szavatosságú tejet... A szerelem a legszebb dolog a világon, és bár szerelmi jósnő vagyok, folyton erről beszélek, az élet úgy hozta hogy az igazi boldogságot még nem ismerem... nem ismerem milyen az, amikor úgy csókolok hogy nem akarok megfelelni, hogy nem arra figyelek hogy mit csinál a szájával hanem... semmire... csak olvadok... összeolvadok vele... egy érzésben... amikor úgy ölelek valakit hogy nem félek... mikor lök el... mert úgy vágyik rám ahogy én rá... De tudom, hogy megismerem... és nem alkuszom... sem kötéssel, sem hamis házassággal... 28 éves nő vagyok... és ketyeg az óra ahogy mondani szokták... de nyugodt vagyok, mert szabad vagyok, és szabadon szerethetek...

Egyetlen kérdésem volna végére?

Minden álmotok a romlott tejet inni egy életen át???? Nem egészségesebb esetleg a firss tej?  

Előzmény: Esperantina82 - 2012-11-26 22:35:08
Esperantina82 2012-11-26 22:35:08 Válasz erre

"Pista egyedül megy el a mágushoz és így kéri a segítségét. Elmondja, hogy Katival megromlott a kapcsolatuk. Elmondja, hogy Kati azt mondta már nem szereti őt és el akarja hagyni. Pista azonban ragaszkodik Katihoz és kéri a mágust, szerelmi kötés segítségével változtassa meg Kati érzelmeit, hogy ne akarja elhagyni őt. A mágus elvégzi a kötést, Katit hozzáköti Pistához. Ennek eredményeképpen Kati érzelmei, érzései, cselekedetei SAJÁT AKARATA ELLENÉRE megváltoznak, ragaszkodóbbá válik Pistához, úgy érzi szüksége van Pistára és ha mégis elhagyja, a kötés eredményeképpen csökennek energiái, életképtelenebb, kedvetlenebb lesz. A mágikus kötés ilyen, egyéni akarattal történő kérése gyakori, sokan csak ezt a fajta kötést ismerik "szerelmi kötés" néven.Felelős mágikus szakmai körökben egyértelműen elitélendő, fekete mágikus cselekedet ennek a kötésnek az etikai megítélése. Mivel csak az egyik résztvevő kéri tudatosan a kötést, a másik fél szabad akarata ellenére. Olyan ez mintha valaki a társa nyakára nyakörvet tenne és a pórázt a saját kezében tartaná.

Mivel a kötést végző mágus tudja, hogy mit csinál, az ő felelősége egyértelmű. A kötést végző mágusok a mágikus társadalom "szégyenfoltjai", bűnözők ők, akik semmi jóra nem számíthatnak az Ítélőszék előtt.Az egyéni akaratú kötést kérő, lehet "jószándékú" tudatlan is és etikai megítélése is többféle." 

Innen idéztem... mielőtt valaki rám haragudna, haragudjon az oldal készítőjére, aki csak az igazat írta le...

http://www.asztralfeny.hu/magus/fogalom.php?keresett_fogalom=Szerelmi%20k%F6t%E9s

Előzmény: Esperantina82 - 2012-11-26 22:33:26
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

9 nagyszerű étkezési trükk, ami növeli a rezgési frekvenciáidat - Fogyassz "tiszta ételeket"!

9 nagyszerű étkezési trükk, ami növeli a rezgési frekvenciáidat - Fogyassz "tiszta ételeket"!

Pontosan mit is jelent az, hogy „tisztán enni”? Gyakran hallhatod ezt a kifejezést, és talán fogalmad sincs, mit jelent az, hogy „piszkos étel”, és hogyan kerüld el. A rövid válasz erre az, hogy az a „tiszta élelmiszer”, ami kevésbé feldolgozott, és nem tartalmaz vegyi anyagokat, tartósítószereket, aromákat és egyéb adalékanyagokat. 

Tovább »
6 jel, hogy mániákus halogató vagy - Nézz szembe a ténnyel, ha tényleg mindent csak elodázol

6 jel, hogy mániákus halogató vagy - Nézz szembe a ténnyel, ha tényleg mindent csak elodázol

Bemernéd vallani önként és dalolva, hogy mániákus halogató vagy? Úgy kerülöd a fontos feladatok elvégzését mintha azok égetnének? Lássuk mi az a 6 jel, ami lerí a halogatás mestereiről és derüljön ki belőle számodra, hogy te is közéjük tartozol-e! Vagy sem…

Tovább »
Melyik a legdominánsabb személyiségpontod életed jelen szakaszában? - Képes pszichológiai teszt

Melyik a legdominánsabb személyiségpontod életed jelen szakaszában? - Képes pszichológiai teszt

Ezt a tesztet egy olasz pszichológuscsoport állította össze, melyből tisztán és világosan kiderül, hogy mi az, ami a leginkább dominál személyiségedben. Jó, ha tudod, hogy semmi sem az, aminek látszik, azonban a pszichoanalízis magyarázatot ad arra is, ami elsőre úgy tűnik, hogy megmagyarázhatatlan. Nem hiszed? Akkor teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Hajszín kalkulátor

A kalkulátor segítségével megtudod, milyen hajszín illik az arcodhoz. Válaszd ki, melyik típusba tartozol, mi pedig segítünk kiválasztani a megfelelő hajszínt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila