2017. január 18. - Piroska
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 18. - Piroska
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Gyermekáldás (18 hsz.) Új hozzászólás
Szaturnia (Topikindító) 2011-08-16 13:41:10 Válasz erre

Kedves Leendő Édesanyák!

Azért nyitottam e topikot, hogy segítséget nyújtsak azoknak, akik eddig hiába várták a gyermekáldást.

Tanácsadóként, és magánemberként is, a mai világban gyakran találkozom olyan esetekkel, amikor a modern orvostudomány csődöt mond, vagy elhiteti egy nővel, hogy nem lehet gyermeke. Aztán pedig kiderül, hogy nagyon is kíméletes megoldás van erre, érdembeli megoldás - hangsúlyozom: érdembeli! Nincs szükség műtétekre, fizikai beavatkozásokra, nincs szükség tetemes összegek kifizetésére és kellemetlen percek elviselérése. Spirituális emberként vallom, hogy egy emberi léleknek méltó módon kell leszületnie, ez meghatározza az egész életét a későbbiekben. Már csak ezért sem mindegy, hogyan fogan meg egy gyermek...

Ismerek egy lehetőséget, ami nagyon is konkrét, és sok jó tapasztalat van benn, ezt szeretném (nem nyilvánosan) megosztani azzal, akit ez komolyan érdekel.

A lényegi háttér sokszor egyetlen, vagy több, rossz tudati rögzülés, amelyet lehetséges feloldani, és a gyermekáldás máris megvalósulhat. A részleteket kérésre, privátban leírom.

Mindemellett pedig, ha valaki szeretne kihasználni a saját bioritmusa által adódó lehetőségeket, a gyermekáldásban, annak szívesen elmondom, melyek a legtermékenyebb napjai, ehhez pontos születési adatokra van szükségem (születési hely, év, hó, nap, óra és perc is kell).

Baltazár2 2016-08-18 15:12:05 Válasz erre

Egész életre szóló tartós kapcsolat - közös gyerek

Anya szeretnél lenni?

Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki társuk lehet a gyerekvállásban. Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is. Ezekben az esetekben lehet szükség spermadonor igénybevételére.
Én  NEM  spermadonor szeretnék lenni,  hanem a gyerek számára biztonságot, szeretetet és érzelmi hátteret adó, de külön élő apa szeretnék lenni.
Természetesen kölcsönös szimpátia esetén a későbbiekben együttélés lehetséges.

Egészséges, fiatal / 40 év körüli/ , egyetemet végzett, melegszívű, gondoskodó, nőtlen férfi vagyok. Testmagasságom 187 cm, fehérbőrű, barna hajú vagyok.
A családomban semmiféle átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.
Írj egy rövid bemutatkozást és elérhetőséget a

pamancsoska@freemail.hu

emailcímemre.
Szeretettel üdvözöllek
Dani

Ananke 2016-07-23 15:53:53 Válasz erre

Kedves Segítő!

Szeretném, ha segítene nekem abban, hogy mikor lehet a legnagyobb esélyem a gyermekem fogantatására, nagyon szeretnénk már!

Sajnos márciusban elvesztettünk egy 9 hetes babát 😔

Születési időm:1983.04.10.  07:45 Sopron

Válaszát előre is köszönöm!

ivy83 2015-03-15 17:26:42 Válasz erre

Kedves Segítő!

Szeretném, ha segítene nekem abban, hogy mikor lehet a legnagyobb esélyem a gyermekem fogantatására, nagyon szeretnénk egy angyalkát már!

Születési időm:1983.09.30.  13:30 kiskunfélegyháza

Válaszát előre is köszönöm!

Előzmény: Szaturnia - 2011-08-16 13:41:10
Sylwie_23 2015-02-21 13:59:12 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :)

vick27 2012-05-01 16:34:16 Válasz erre

Kedves Segítő!

Köszönöm a válaszát!a múlt hónapban, nem jött meg a menszesze, hónap végén olyan 26-27 felé kell volna.27-én pont együtt voltunk amit tetszett írni!még nem csináltam tesztet, de még ,megjöhet várok egy hetet,igaz nem érzek semmit!:(

ebben a hónapban mikor van a legtermékenyebb időpontom?

Viki 19840730 22:55 Sárváron születtem

válaszát köszönöm

Szaturnia 2012-03-27 17:59:19 Válasz erre

Kedves Viki!

Fizikai síkon való segítség ügyében tudok elérhetőséget adni, keress meg e-mailben: fenyhinto@gmail.com

Illetve, ha csak így távolról szeretnél segítséget, akkor javaslok egy olyan elemzést, ami feltárja a gyermekáldást akadályozó blokkokat és megoldást mutat. erről is e-mailben tudok mesélni.

A születési képlet alapján úgy látom, a lelked és a családi viszonyok rendbetétele segíti a gyermekáldás eljövetelét. Ha kell, őszintén beszéld meg a problémákat azzal, akivel van, anyával, családdal! ..no és szeretettel! Az életedben való kiteljesedés és a szeretet sugárzása szintén fontos lehet. Az idei június mérföldkő ebben és a gyermekáldásban is az lehet, illetve október is :)

Április első napjai, különösen 4 és 27 tűnik termékenynek. 

Szeretettel

Előzmény: vick27 - 2012-03-17 18:01:42
vick27 2012-03-17 18:01:42 Válasz erre

Kedves Segítő!

Szeretném ha segítenne nekem abban, hogy mikor lehet a legnagyobb esélyem a gyermekem fogantatására, nagyon szeretnénk egy angyalkát már!

Viki 19840730 22:55 Sárváron születtem

segítségét nagyon szépen köszööm

Szaturnia 2012-01-12 09:32:48 Válasz erre

Kedves Malinko!

Ahhoz, hogy egészséges kisbaba foganjon és meg is szülessen, érdemes mélyebbre ásni magadban - magatokban, és minden belső blokkot, akadályt feloldani, ebben segíthet például egy kineziológiai, vagy energetikai kezelés is.

A te részedről, úgy látom, az segít az anyasághoz, ha leteszel minden lelki terhet, és szabadon éled az életed, a jövő érdekében. Érdemes azt is végiggondolni, miben változtál pozitívan, mikor a baba legutóbb megfogant, és azt is, hogy ezután mi az, amiben visszatért a régi negatív állapot.

Az idei év nagy lehetőségeket tartogat arra, hogy változtass az életeden, és magasabb szintre emelkedj. Különösen április második fele-május eleje, augusztus és november adhat ilyen lehetőségeket. A helyzetek éleződnek, és arra késztetnek, éld magasabb szinten az életed!

A te számodra február 21. 7 és 11 között, március 19, 13:30 és 17:30 között, április 15. 19 és 23 óra között igen termékeny időszak látható.

A termékeny időszakok a közeljövőben, mindenki számára:

február 1, délután és este,

február 29 hajnalban, 2 és 6 között,

március 27, 8 és 13 óra között,

április 23, 16 és 20 óra között.

Sok sikert kívánok!

Előzmény: Malinko1019 - 2012-01-09 17:58:20
Malinko1019 2012-01-09 17:58:20 Válasz erre

Kedves Segítő!

Immáron 4 éve próbálkozunk, tavaly augusztusban megfogant végre a várva várt csöppség, akit december elején sajnos elveszítettünk. Szeretném tudni, mikor (majd) a legoptimálisabb időpont a kis angyalkánk megfogantatásához.

1982-08-06 Tiszalök, 0:30 perc

Nagyon szépen köszönöm!

atinaidrah 2012-01-09 15:01:17 Válasz erre

Sziasztok!

Először magamról szólnék pár mondatot, hogy ne gondoljátok, én könnyen beszélek. Persze, most már igen, hiszen két gyönyörű kisfiam van, a pici pont ma 2 éves. A "nagyfiam" 36 évesen szültem, 10 évnyi próbálkozás után estem teherbe, majd 2 év múlva jött a tesó. Mindkét fiam lombik baba. Szóval, fel a fejjel, senki ne adja fel, nincs lehetetlen, az orvostudomány fejlődik és a pozitív hozzáállás, az akarat nagyon sokat segít!

És akkor arról, amit ajánlok: nem rég kezdten el foglakozni egy itthonról végezhető online vállakozás felépítésével, ami egészséges termékeket kínál. Én az egyik termék révén ismertem meg, majd beleszerettem a mögötte lévő üzletbe. Folyamatosan megismerve a többi terméket, egyre több információt szereztem, és az egyik a babára vágyóknak nyújthat egy pici természetes segítséget. Olvasd el ezt a pár sort a DXN Maca Vita Cafe-járól itt:

http://www.instantsiker.dxn.hu/blog?year=2011&month=10&day=12

és ha érdekel, szívesen küldök bővebb információt róla, hiszen a blogom nem kimondottan erre a témára épül, csak érintem a kérdést. Nem gyógyszer, nem csodaszer, hanem egy gyógynövény, ami segíthet. Ha ismertem volna 10 éve, biztos ittam volna ezt a kávét :-)

És még valami, amit viszont magamon is tapasztaltam: rendkívül fontos a szervezet működésének helyreállítása, a lúgos környezet, a méregtelenítés. Egy egészséges környezetben minden sokkal jobban működik, a szükséges gyógyszerek hatékonyabban felszívódnak, a baba is hamarabb talál jó helyet magának.... erre is megoldást kínálhatnak a termékeink.

Kitartást mindenkinek, és nagyon közeli babázós éveket!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Szerda

Napi Tarot - Szerda

A Tarot mai üzenete: "Legyél figyelmes és szeretettel teli a téged körülvevő emberekkel és fordíts hátat a mohóságnak."

Tovább »
A szerdai nap angyalüzenete

A szerdai nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Az imáidba foglalt vágyaid megvalósulásához vezetlek téged. Figyelj oda, és kövesd a megérzéseidet, gondolataidat és álmaidat, mert azok az én üzeneteim."

Tovább »
A napi jóslat Számodra - Szerda

A napi jóslat Számodra - Szerda

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned

Tovább »

Kalkulátor

Hajszépítő trükkök

Van, amikor semmit nem tudsz kezdeni a hajaddal: fénytelen, rálapul a fejedre, vagy egyszerűen össze-vissza áll. A lényeg, hogy ilyenkor se veszítsd el a fejedet, az alábbi trükkökkel villámgyorsan megzabolázhatod tincseidet.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila