2017. március 22. - Beáta, Izolda
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 22. - Beáta, Izolda
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » 3D szempilla (18 hsz.) Új hozzászólás
abanyik (Topikindító) 2011-07-05 14:48:23 Válasz erre

Sziasztok!

3D szempillahosszabbítás, dúsítás.

Előnyei:

-4-6 hétig tartós

-vízálló

-nem kenődik el a szempillafesték

-nem károsodik a saját szempilla

-nem kell sok időt a tükör előtt töltened ha mész valhova :)

Az általad választott hosszúság.

Július és augusztus hónapban csak 4000.- töltés 2500.-tól

Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok

érdeklődni lehet:

-itt a topikban

-e-mailben ( időpontot is általában itt tudok adni)

anyta.maha@gmail.com

banyita3@citromail.hu

Szeretettel várlak

Bugsbunny 2016-11-25 11:14:50 Válasz erre

Tényleg nagyon szuper ez a lux factor! A szérumot a barátnőm is megrendelte, mivel most nagyon jó akciójuk van. Látta, hogy milyen változás történt nálam, ezért ő is elkezdte használni. Remélem, hogy a szérumnak nála is ilyen hatása lesz.

MarilynMon 2016-10-11 11:11:46 Válasz erre

BugsBunny, szuper, hogy te is elégedett vagy és segített a szérum.  Majd jelentkezem, ha szükségem lesz tanácsra :)

Előzmény: Bugsbunny - 2016-09-30 11:46:42
Bugsbunny 2016-09-30 11:46:42 Válasz erre

Sziasztok! Először is köszönöm szépen az ajánlást :) Maximálisan elégedett vagyok a termékkel! Azért is szeretem, mert a szempillanövesztő szérum mellett még mindig használhatom a szempillaspirált is (nélküle úgy nézek ki mint egy zombi…) :)

Előzmény: Bugsbunny - 2016-09-13 12:54:58
Bugsbunny 2016-09-13 12:54:58 Válasz erre

Köszönöm a segítséget! Úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Majd referálok az eredményekről :)

Előzmény: MarilynMon - 2016-09-12 10:02:22
MarilynMon 2016-09-12 10:02:22 Válasz erre

Bugsbunny, a szérummal nekem is nagyon jó tapasztalatom vann. Először én is szkeptikus voltam, mivel nagyon ritka és világos szempilláim vannak, illetve voltak J Bárhová mentem, mindig szempillaspirált kellett használnom. De, a szérum nagyon segített, hiszen sokkal sűrűbbek lettek  és már nem is kell annyi szempillaspirált használni. Nagyon élegedett vagyok. :)

Előzmény: Bugsbunny - 2016-09-08 16:46:23
Bugsbunny 2016-09-08 16:46:23 Válasz erre

Sziasztok! Láttam valaki megkezdte a témát a szempillákról, ezért szeretnék érdeklődni, hogy kozületek már valaki használta-e a Lux-Factor szempillanövesztő szerumot? A ránctalanító krémjüket már ismerem, de ezt még nem próbáltam. Tud-e valaki erről véleményt mondani? Előre köszi a válaszokat :)

Előzmény: henyba - 2012-05-09 07:15:33
Bugsbunny 2016-09-08 16:45:51 Válasz erre
Előzmény: henyba - 2012-05-09 07:15:33
henyba 2012-05-09 07:15:33 Válasz erre

Szia

nekem azt mondtak,hogy igenis karositja a sajat szempillat ami nalam gaz lenne mert eleg gyengecske es rovid is.

Hogyan rakjak ezt fol szalankent vagy egyben?

Koszi

Előzmény: T-KMaria - 2012-01-02 23:30:00
T-KMaria 2012-01-02 23:30:00 Válasz erre

Jól hangzik... nekem 8000-be került és 4000 volt a töltés.

Amúgy nagyon szép és praktikus, de az ára...

Előzmény: abanyik - 2011-07-05 14:48:23
Cilukaimiluka 2011-12-21 20:02:50 Válasz erre

Aha.

Nem is tudtam hogy itt lehet reklámozni is.

Előzmény: abanyik - 2011-07-05 14:48:23
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

9 nagyszerű étkezési trükk, ami növeli a rezgési frekvenciáidat - Fogyassz "tiszta ételeket"!

9 nagyszerű étkezési trükk, ami növeli a rezgési frekvenciáidat - Fogyassz "tiszta ételeket"!

Pontosan mit is jelent az, hogy „tisztán enni”? Gyakran hallhatod ezt a kifejezést, és talán fogalmad sincs, mit jelent az, hogy „piszkos étel”, és hogyan kerüld el. A rövid válasz erre az, hogy az a „tiszta élelmiszer”, ami kevésbé feldolgozott, és nem tartalmaz vegyi anyagokat, tartósítószereket, aromákat és egyéb adalékanyagokat. 

Tovább »
6 jel, hogy mániákus halogató vagy - Nézz szembe a ténnyel, ha tényleg mindent csak elodázol

6 jel, hogy mániákus halogató vagy - Nézz szembe a ténnyel, ha tényleg mindent csak elodázol

Bemernéd vallani önként és dalolva, hogy mániákus halogató vagy? Úgy kerülöd a fontos feladatok elvégzését mintha azok égetnének? Lássuk mi az a 6 jel, ami lerí a halogatás mestereiről és derüljön ki belőle számodra, hogy te is közéjük tartozol-e! Vagy sem…

Tovább »
Melyik a legdominánsabb személyiségpontod életed jelen szakaszában? - Képes pszichológiai teszt

Melyik a legdominánsabb személyiségpontod életed jelen szakaszában? - Képes pszichológiai teszt

Ezt a tesztet egy olasz pszichológuscsoport állította össze, melyből tisztán és világosan kiderül, hogy mi az, ami a leginkább dominál személyiségedben. Jó, ha tudod, hogy semmi sem az, aminek látszik, azonban a pszichoanalízis magyarázatot ad arra is, ami elsőre úgy tűnik, hogy megmagyarázhatatlan. Nem hiszed? Akkor teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Hajfestési kisokos

A rengeteg hajfestéknek, színezőnek köszönhetően szabad utat engedhetsz a fantáziádnak. Ám a drasztikus módon történő beavatkozás nem mindig marad következmények nélkül. Tudj meg hát mindent a hajfestési módszerekről, mielőtt belevágsz!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Pető Judit

Testtartás- és mozgás-szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Pető Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila