2018. május 24. - Eszter, Eliza
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. május 24. - Eszter, Eliza
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » ÁTOK-RONTÁS-SZELLEMEK (71 hsz.) Új hozzászólás
Clair (Topikindító) 2011-01-24 04:09:44 Válasz erre

Szeretettel üdvözlök inden kedves érdeklődőt.

Wilda vagyok,és azrt indítom el ezt  topikot,mert segíteni szeretnék az átok,rontás,vagy démon,esetleg árny úgyében.

Nagyon sokat tapsztaltam már ebben a témakörben,és mivel manapság néhány ember úgy akarja megoldani pl.a hargosával a problémáit,hogy átkot,rontást,esetleg démont küld,vagy küldet a másikra,kíváncsi vagyok,hogy mik a tapasztalaitok.

Szeretnék erről könyvet írni,hozzá adva a saját tapasztalataimat,melyek vannak szép számmal.

Nagyon örülnék,ha leírnátok,de azt is,ha gyanakszotok arra,hogy valami gond van,blokkolva vannak bizonyos életterületek,stb.

elképesztő,hogy egy negatív energia,amit más küld ránk mikre képes-

A másik téma: szellemek

Nektek bannak már szellemekkel kapcsolatos élményeitek?

kisbudhista 2018-02-04 20:47:30 Válasz erre

Nagyon csúnya rontás -átok volt rajtam , amelybe majdnem belehaltam.Minden téren szerencsétlen voltam folyton( Ami valamikor nem volt rám jellemző azért)  .Az egyik kolléganőm meg boszorkányhoz járt és tőle meg szellemeket,démonokat  is kaptam.De ez nem volt elég és még ráadásul a párom régi barátnője fekete mágiát küldött ránk és szerelmi kötéssel vissza akarta csábítani magához.A párom,aki nem hisz az ezotériába  még az íntenzívre is került olyan rosszul lett a kötéstől.Sok híres jóst, mágust,boszorkányt  felkerestem de nem igazan tudtak segíteni.Aztán ajánlás utján egy szül. látó-spiritualis tanító segített,honlapja:www.spiritualisoktatas.hu

pandaa 2016-08-06 12:58:35 Válasz erre

senki nincs már itt?

Florist 2015-04-09 12:56:33 Válasz erre

Kár, hogy "elhalt" a topik((

Előzmény: Clair - 2011-01-24 04:09:44
Camilla86 2013-03-31 19:01:12 Válasz erre

Szerelmi kötés-oldás,rontáslevétel,jóslás,pénzmágia!!!

http://szerelmikotes2005.5mp.eu/web.php?a=szerelmikotes2005&o=UypYBf2J_r

5.kerület,Budapest

Tel:30/729-6582

E-mail:szerelmikotes2005@gmail.com

juhaszgabor1979 2012-10-16 12:31:24 Válasz erre

Sziasztok! A barátnőm ajánlott egy jósnőt, mert ahány állásra jelentkeztem mindig a próbaidő után elbocsátottak és ha mégsem utánna csődbe ment a cég. Átok? Nem is tudtam mi az, de a Kedvesem elmondta és márcsak az Ő megnyugtatása végett elmentem ÁGNES VIRÁG-hoz átoklevételre. Feloldotta az átkot és nem akartam elhinni, de utánnna TÉNYLEG JOBBRA FORDULTA A DOLGOK!!! Van állásom és előléptetésre is számíthatok:)Azóta is tartjuk Vele a kapcsolatot.                                                          Ágnes Virág  Tel.: 06/70-513-9586 és agnesvirag.5mp.eu                                                 Ő TÉNYLEG JÓ! Gábor

Üde 2011-04-13 11:00:08 Válasz erre

A rontás és kötés nem ezozéria, hanem szélhámosság véleményem szerint.

Előzmény: Clair - 2011-01-24 04:09:44
Topika 2011-04-01 09:58:52 Válasz erre

Sziasztok!

Légyszi aki tud segítsen!

Kb.2-3 éve úgy érzem,hogy el vagyok átkozva.Folyamatosan érnek az igen komoly gondok.Egy ismerősöm,szokott rám küldeni átok elleni védelmet.De amint kimarad pár nap,azonnal ér valami rossz dolog.Egy másik ismerősömet,aki jóslással foglalkozik,megkértem,hogy segítsen.Nézze ki a lapokból,hogy valóban elvagyok átkozva,vagy csupán bebeszélem magamnak.A válasz:igen,kb 3 éve 2 nő átkot rakatott rám egy hozzá értő férfi emberrel.Nem kevés pénzért.Csak az a bibi,hogy olyan erős,hogy akárki nem tudja levenni rólam.Az lenne a megoldás,ha a két nő vetetné le rólam azzal,aki rám rakta.Ez engem kissé kiborít.Az,hogy hogy süllyedhet le valaki eddíg a szintig.Ahhoz,hogy valaki ilyet tegyen,nagyon megkellett bántanom,de akárhogy gondolkodom,ilyen súlyos eset nem jut eszembe.A jósnőm szerint le is foglyák vetetni rólam,de nem miattam,hanem mert folyamatos csapások érik majd az illetőket,amit ennek tudnak majd be.

Tényleg igaz lehet amit a jósnő jósolt?Valóban visszaszállhat rájuk? Mit tehetek magamért,és a családomért?( mert állítólag minden számomra fontos dolgon ott az átok)

Légyszi aki tud adjon tanácsot,és magyarázatot.

KÖSZÖNÖM!

Clair 2011-03-31 20:46:18 Válasz erre

Csodás kövek vannal azon a web oldalon.

Mégeyszer köszönöm a linket:))

Üdv.:Wilda

Előzmény: Clair - 2011-03-31 10:53:49
Clair 2011-03-31 10:53:49 Válasz erre

Fel mentem az oldalra,nagyon sok csodás dolgot találtam.

Köszönöm:))

Üdv.:Wilda

Előzmény: eva56 - 2011-03-02 17:13:00
eva56 2011-03-02 17:13:00 Válasz erre

Ezoterikus féldrágakövek. Ékszerek, ajándéktárgyak, medálok, karkötõk, szerencsefélék, ezoterikus üvegcsék...
http://www.ezoterikuskovek.hu/affiliate/xp.php?id=22

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Melyik ajtón lépnél be legszívesebben? - Tudd meg, mit árul el a választásod a személyiségedről!

Melyik ajtón lépnél be legszívesebben? - Tudd meg, mit árul el a választásod a személyiségedről!

Nem kell mást tenned, mint megvizsgálni az alábbi négy ajtót és kiválasztani azt, amelyik számodra a legszimpatikusabb. Attól függően, hogy éppen milyen az aktuális lelkiállapotod és milyen érzelmek dúlnak benned, a választásod is változhat. Ha éppen kiegyensúlyozott vagy és boldog, elképzelhető, hogy teljesen másik ajtót választasz, mint ha éppen nem.

Tovább »
6 jel, hogy a gyermeked már többször is reinkarnálódott

6 jel, hogy a gyermeked már többször is reinkarnálódott

Az a gyanúd, hogy a gyermeked már élt korábban is a Földön? Olyan bölcs, olyan kis felnőtt, olyan tudást hordoz magában, ami korban még túl korai vagy egyszerűen döbbenetes? Netalántán konkrét emlékei vannak, amikről beszámol? Ezek és ehhez hasonló jelek tanúskodhatnak arról, hogy a gyermeked reinkarnálódott, akár többször is. Mondunk 6 biztos jelet, ami erre utal!

Tovább »
3 szuper ízletes pizza az alternatív táplálkozás kedvelőinek - Próbáld ki, nem fogod megbánni

3 szuper ízletes pizza az alternatív táplálkozás kedvelőinek - Próbáld ki, nem fogod megbánni

Szereted a zöldségeket, ugyanakkor úgy érzed, hogy valami másra, minőségibbre vágysz? Emellett szeretnél egészségtudatosan és gluténmentesen táplálkozni? Akkor ezeket a pizzákat neked találták ki! Igen, lehetséges olyan alapanyagokból is pizzát készíteni, ami egészséges összetevőket tartalmaz.

Tovább »

Kalkulátor

Horoszkóp és őrangyalok

Az angyalok a mennybolt csillagai között élnek. Minden csillagjegynek és bolygónak van őrangyala. Ha sikeresen kapcsolatba szeretnél lépni a saját őrangyaloddal, akkor az asztrológia jó kiindulópont lehet.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila