2017. április 27. - Zita, Mariann
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 27. - Zita, Mariann
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (26438 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

violalila 2010-10-28 13:00:24 Válasz erre

Kedves Cascada!

Azt szeretném megkérdzni, milyennek látod kapcsolatomat lányommal, akik 8 éves kisunokámmal külföldre utaztak dolgozni, tanulni. Illetve mikor válhat fontossá lányomnak Editnek a nagymamai segítség, mivel ez régebben a kislány megszületésétől jól működött. Sajnos Ő nem válaszol keresésemre és nem ad segitséget unokámmal való találkozáshoz.

Köszönömszépen a választ, szeretettel Eszter

lora47 2010-10-28 12:23:12 Válasz erre

Kedves  CASCADA,

Köszöntelek,Ilona vagyok,(1947 04 18.,- de Édesanyám elmesélése szerint, azért 18, s valójában 17., 11ó.59,5 perc, mert a bábaasszony át írta a dátumot 18.-ra, hogy egy kislány ne legyen páratlan születésnappal,- kérlek szépen nézd meg nekem, van-e még bármi esélyem bármire?  63 évesen mindenütt mintha leprás lenne az ember, (bank, munkahely keresés, társkeresés, ect. ) Tehát, : megkapom-e a banki kölcsönöm,  munkahely lesz-e , muszáj dolgoznom, kevés a nyugdíj, nagyon szeretnék méltó társra találni, gondolkodom egy vállalkozáson esetleg gyerekeimmel, s a legfőbb kérdésem, külföldön szeretnék még ennyi évesen is munkát találni, vagy élni valamilyen formában.

Tudom, feladtam a leckét, s lassan már mindent. Szeretettel üdvözöl, lora47.

Ditke99 2010-10-28 11:52:23 Válasz erre

Kedves Cascada!

Egy általános jóslást szeretnék kérni Tőled.

1977.06.25.-én születtem.

Előre is köszönöm

Edit

Előzmény: cascada - 2010-10-04 00:03:29
nemethica 2010-10-28 11:21:08 Válasz erre

Kedves Cascada!

Nagyon szeretném ha megnéznéd a kollegámmal kialakul-e kapcsolat.

Hálásan köszöm segítséged. Ica.

MrsPotter 2010-10-28 10:41:25 Válasz erre

Kedves Cascada!

Szeretném megtudni, hogy várható-e pozitív változás az életemben. Sajnos már hosszú ideje kilátástalannak látom a helyzetem. A munkámat nem szeretem, a munkatársaim, főnökeim rosszindulatát, gúnyolódásait már évek óta vagyok kénytelen elviselni, és a magánéletem is sikertelen. Már elmúltam 40 éves, de még mindig nincs családom, nincs egzisztenciám. Van egy barátom, de nem lakunk együtt és őszintén szólva én nem vagyok belé úgy "istenigazából" szerelmes, de félek otthagyni, mert ő legalább van nekem. Félek, hogy nem találnék helyette mást, olyan embert, aki el tud fogadni engem mindennel együtt olyannak, amilyen vagyok. Szeretnék végre olyan munkát végezni, amit szívesen csinálok, szeretnék végre családot és olyan körülményeket, amiben nem probléma a gyerekvállalás. Szeretném megtudni, hogy mire számíthatok és nagyjából mikor.

Köszönettel: Ildóka

marikamama 2010-10-27 22:55:40 Válasz erre

Kedves Cascada!

Általános jóslást szeretnék kérni. 1955, 07. 23-án születtem.

vomittus 2010-10-27 20:24:17 Válasz erre

Kedves Cascada!

A szerelmet keresem már évek óta.Tudom,hogy kicsit magasak az elvárásaim,de sajnos nem tudok változtatni rajta.az érdekelne,hogy várható-e olyan férfi a szerelmi életemben,akivel kölcsönösen szeretni fogjuk egymást?És ez mikor várható?

Köszönöm

Bella

sherry87 2010-10-27 20:06:40 Válasz erre

Kedves Cascada!

Általános jóslást szeretnék kérni a  jövőmről. Én 1987. szeptember 4-én születtem.

Mit lát jövőmről?Felköltöztem Budapestre pár hónapja és nem találoma  helyemet.Sem a munkahelyemen,sem a magán életben.Pedig barátok vesznek körül.Meg fog ez változni?Meg fogom szokni az új helyet?

Az is érdekelne,hogy a közel jövőben rám talál-e a szerelem?Esetleg az a férfi lesz-e az,aki iránt vonzódom vagy más?

Válaszát előre is köszönöm

Bea

talinka70 2010-10-27 19:07:36 Válasz erre

Kedves!

Szeretnék egy általános joslást kérni.Nem könnyü az életünk.

Miben fog változzni? Én 1970. 01.30-án születtem. Van két gyermekem 1990.09.01-én született a lányom. Neki hogy alakul mostanában az élete?

Ádi 1999.07.17-én született. Anyukám 1942.03.01-én. Vele kapcsolatban is szeretnék érdeklödni.

Köszönettel talinka

cascada 2010-10-27 14:12:48 Válasz erre

Kedves Hozzászólók!

Már néhány napja sajnos egyáltalán nem volt lehetőségem ellátogatni a fórumra, és senkinek sem tudtam válaszolni, úgyhogy senki ne érezze azt, hogy esetleg csak neki nem válaszoltam. Közbejött egy összetett családi dolog, és nem volt időm jósolni. Ugyanúgy, mint bárki másnak, nekem is vannak néha problémáim, de mindig sikerül megoldani valahogy.. Szóval majd jövök!

Addig is szép napot nektek!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A magnéziumhiány 5 jele - Jó, ha tudatosítod magadban, mert nem is gondolnál rá!

A magnéziumhiány 5 jele - Jó, ha tudatosítod magadban, mert nem is gondolnál rá!

Több mint 300 különböző enzim található a testedben, amik kulcsfontosságú szerepet töltenek be a méregtelenítési folyamatokban. A magnézium a negyedik legnagyobb mennyiségű előforduló ásványi anyag a szervezetben, ennek ellenére szerepét a közelmúltig igen alábecsülték. Jó, ha tudod, hogy mi az, ami egyértelműen arra utal, hogy hiányállapot lépett fel a testedben.

Tovább »
A férjem védelmében: A 7 legátlátszóbb ok, miért ne váljunk el, avagy szakítsunk

A férjem védelmében: A 7 legátlátszóbb ok, miért ne váljunk el, avagy szakítsunk

Az Ördögnek sincs jobb ügyvédje, mint amilyen egy olyan nő lehet, aki a férjét, avagy párját vette védelmébe és szenvedélyesen próbálja megmagyarázni, miért ne váljon el tőle, avagy szakítson vele.  Pedig hosszú évek óta nem kap szerelmet, romantikát, még csak egy jó szót se, nemhogy egy nyaralást. Lassan már nőnek sem érzi magát mellette. Az még rosszabb, ha csak bántást és fájdalmat kap tőle. De ez a 7 átlátszó ok mindig megmenti a nyavalyásokat!

Tovább »
Mennyire élvezed az életedet? - Képes lélekelemző teszt

Mennyire élvezed az életedet? - Képes lélekelemző teszt

Ezt a tesztet egy londoni pszichoanalitikus csoport állította össze, és nem meglepő módon az élet édességére való tekintettel, ínycsiklandó palacsintákkal illusztrálták az egyes személyiségtípusokat. Vajon te melyik típusba tartozol? Teszteld magad, és tudd meg, mennyire élvezed az életet!

Tovább »

Kalkulátor

Meditációs technikák

A meditáció megnyugtatja a testet, a lelket, és ellazít. És ha még nyugodt, csendes környezet is párosul hozzá, akkor igazi kikapcsolódást nyújt. Válaszd ki, melyik típusú meditációs technikára van jelenleg szükséged, és máris kipróbálhatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Wilda Jósnő

Cigány, tarot kártya jós, átok-rontás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Wilda Jósnő

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila