2018. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (28129 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

hopehelyvirag 2011-08-09 11:56:56 Válasz erre

Kedves Mendi! Párom eladott egy vállalkozást,onnan várunk pénzt.Az apeh rátette a kezét,nemrég szabadult fel a számla.Most arra várunk,hogy a pesti bank ráutalja párom számlájára ezt az összeget,de még mindig nem történt meg.Erre várunk.Nagyon kellene már.Szüleimnél lakunk,de egyre feszültebb a helyzet ,kezdi lányom a középsulit,oda is be kell vásárolni.én pánikbeteg vagyok,csak segélyt kapok.tartozásaink vannak.Nagyon szeretjük egymást Andrással,de anyuék eléggé megkeserítik az életünket,s már szégyelljük is,hogy még mindig itt lakunk.Nem látsz semmi biztatót?vagy esetleg albérletbe megyünk addig,amíg megjön a pénz?Köszönöm szépen a segítségedet!Kati

Előzmény: Mendi39 - 2011-08-09 11:45:03
édesem72 2011-08-09 11:49:31 Válasz erre

Értem Kedves Mendi! És köszönöm. A lényeg, hogy nem lesz mellettem társ a közeljövőben. Ugye?

Köszönöm!

Előzmény: Mendi39 - 2011-08-09 11:47:11
Mendi39 2011-08-09 11:47:11 Válasz erre

Kedves Édesem72!

A párkapcsoalt terén nem csak olyan változás lehet, hogy jön e férfi vagy sem! Változás benned is történhet, akár szemlélet, akár hozzáállás, akár az elvárás.....bármi!

Szeretettel

Mendi

Előzmény: édesem72 - 2011-08-09 11:38:42
Rózsaszin Párduc 2011-08-09 11:45:26 Válasz erre

Szia Mendi!

Kisérem a fórumot mióta beléptem,nagyon korrektnek tarom a hozzáállásodat,nem tudom lehetne-e privátba írni neked,nem szeretném kiadni az e-mail címem,a multkori kérdésemről szeretnék bővebben érdeklődni és tájokaztatni téged a részletekről,talán akkor jobban megérted az aggodalmaimat,meg a sérelmeimet.

Eléggé magam alatt vagyok jól jönne a segítség!

Előre is köszönöm,szeretettel Rózsaszin Párduc!(Edit).

Mendi39 2011-08-09 11:45:03 Válasz erre

Kedves Kati!

Sajnos nem jelzi a kártya pénz érkezését! Mintha mennetek kellene utána, többször is! Nem tudom, honnan, milyen forrásból várjátok az összeget, de többször ismétlődő tevékenységet jelez a kártya, többször kerülhet elő ugyanaz a téma, vagy többször kell mennetek ugyanoda. Nem tudom ezt másként értelmezni neked!

Szeretettel

Mendi

Előzmény: hopehelyvirag - 2011-08-09 11:36:53
hopehelyvirag 2011-08-09 11:42:10 Válasz erre

Kedves Mendi!Ne haragudj,a tévedésemért,nem akartalak megbántani!Kérlek,segíts nekem abban,hogy szerinted párom,András megkapja-e hamarosan a nagy összeget,amit várunk,s amiből házat szeretnénk venni,s rendezni az életünket végre?Köszönöm szépen és elnézést kérek mégegyszer!Kati

Előzmény: Mendi39 - 2011-08-09 11:33:19
édesem72 2011-08-09 11:38:42 Válasz erre

Kedves Mendi!

Azt írtad nem látsz párkapcsolatot, nem jön pasi, ezt nem értettem. Ha ezek nem, de változás lesz, akkor mégis mi lehet? Nő? :) Ezért nem értettem.

Aranyos vagy, hogy újra válaszoltál, de komolyan nem értem még most sem.

Ez nem, az nem, de változás. Na majd eltűnődöm rajta.

Esetleg a változásra magára tudnál húzni lapot?

Köszönöm megértésedet!

Előzmény: Mendi39 - 2011-08-09 11:21:09
hopehelyvirag 2011-08-09 11:36:53 Válasz erre

Kedves Mendi!Ne haragudj,a tévedésemért,nem akartalak megbántani!Kérlek,segíts nekem abban,hogy szerinted párom,András megkapja-e hamarosan a nagy összeget,amit várunk,s amiből házat szeretnénk venni,s rendezni az életünket végre?Köszönöm szépen és elnézést kérek mégegyszer!Kati

Előzmény: Mendi39 - 2011-08-09 11:33:19
Mendi39 2011-08-09 11:33:19 Válasz erre

Kedves Kati!

Mendinek hívnak, nem Cascadának!

Nagyon szívesen válaszolok a kérdéseidre, de kérlek egyet tegyél fel! Egy levélben egy kérdés szerepeljen!

Köszönöm!

Szeretettel

Mendi

Előzmény: hopehelyvirag - 2011-08-09 11:13:21
Mendi39 2011-08-09 11:31:35 Válasz erre

Kedves Kisgiszke!

A közeljövőben költözést nem jeleznek a lapok. Lehet a nő az, aki ellenségesen viselkedhet veletek szemben.Várnod kell kedves még!

Szeretettel

Mendi

Előzmény: KISGISZKE - 2011-08-08 20:45:47
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A napi jóslat Számodra - Szerda

A napi jóslat Számodra - Szerda

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned.

Tovább »
Szerdai csillagjóslat

Szerdai csillagjóslat

A csillagokban minden meg van írva. Természtetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét.

Tovább »
5 ok, ami miatt gyulladás léphet fel a testedben - Tudd meg, hogyan kerülheted el!

5 ok, ami miatt gyulladás léphet fel a testedben - Tudd meg, hogyan kerülheted el!

Biztos hallottad már a „gyulladás” szót, de tudod is pontosan, mit jelent? A gyulladásos folyamatok a szervezet létfontosságú védekező mechanizmusai. Anélkül, hogy tudnánk, számos olyan dolgot semlegesít, mint a toxinok, a baktériumok, vagy a vírusok. Tulajdonképpen az immunrendszer válasza, hogy olyan fehérjéket aktivá, melyek elpusztítják a kórokozókat, megszüntetik a káros folyamatokat. 

Tovább »

Kalkulátor

A főzés technikája

Minden nő életében eljön az a pillanat – sőt talán a férfiakéban is –, amikor fakanalat vesz a kezében és alkotni kezd a konyhában. Vagy legalábbis próbál. Mert a kezdőknek minden fogalom, még a legalapvetőbb is új, ám a receptek többnyire nem

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila