2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (25749 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Nina87 2010-10-08 22:01:06 Válasz erre

Kedves Cascada!

8 éve vagyunk együtt a párommal, ő 27 éves, én tegnap töltöttem be a 23-at.Ő az első kapcsolatom és van egy másfél éves kislányunk. Mióta  összeköltöztünk(2 éve), és a kislány megszületett, teljesen megromlott a kapcsolatunk. Ha a kislány nem lenne, vagy legalább el tudnám tartani egyedül, akkor már kimenekültem volna ebből a kapcsolatból, de így sajnos nem látom a kiutat. A párom már nem fog változni, talán mindig ilyen is volt csak félreismertem , mert amíg nem éltünk együtt, könnyebben eltitkolt dolgokat. De ez a legkisebb problémám vele, hogy hazudozik...nem igazán tudom, merre tovább. Előre is köszönöm a segítséget: Anita

gyémánt115 2010-10-08 18:35:23 Válasz erre

Kedves Cascada!  Nagyon köszönöm  a segítséget. Ilyen pontosan még senki sem erősítette meg a gondolataimat,  ezt nagyon őszintén mondom.  További szép napot  kívánok! Vica

Xinezia 2010-10-08 18:28:51 Válasz erre

Kedves Cascada!

Röviden felvázolnám a helyzetemet. Két férfit szeretek egyszerre. Az egyikükkel együtt élek, elég régóta vagyunk együtt. A kapcsolatunk se veled- se nélküled. Minden jövőbe vetett hitemben szerepel, mióta csak megismertem. Nem csak társam, hanem a legjobb barátom is. Viszont, másfél évvel ezelőtt megismertem egy férfit. Elvarázsolt, úgy vonz magához, mint valami mágnes. Tudja, hogy nem vagyokk egyedülálló, nem kezdett ki velem sosem, de a tudtomra adta, hogy tetszek neki. Beleszerettem. Nap mint nap rá gondolok, éjjel-nappal. A párom nélkül viszont szinte elképzelhetetlennek tartom az életemet.

Nem tudom, hogy mit csináljak, őrlődöm. Kérlek segíts, mit mond a jövőm? Judit

angyalka42 2010-10-08 15:55:09 Válasz erre

Kedves Cascada!

Kérdésem egyenlőre az lenne,hogy sikerül-e állást találnom?

Angyalka

Előzmény: cascada - 2010-10-04 00:03:29
zizu82 2010-10-08 14:44:29 Válasz erre

Zizu vagyok. Szeretném tudni, hogy a volt ( és egyben nekem  jelenlegi szerelmem ) vissza tér e hozzám valaha?

nemethica 2010-10-08 14:23:36 Válasz erre

Kedces Cascada!

Nagyon elkeseredett és remény vesztett vagyok.  Elsősorban szeretném megtudni, hogy anyagi helyzetem javul-e a közeljövőben. Ha lehetséges akkor még egy kérdést, sok csalódáson vagyok túl, van a közelemben egy férfi, szeretném megtudni, hogy elképzelhető-e vele kapcsolat kialaulása. Hálásan köszönöm a segítségét. Ica

Karesz01 2010-10-08 13:35:57 Válasz erre

Kedves Cascada!

Van egy 9 éves kapcsolatom, a páromnak közben lett egy új kapcsolat ami már fél éve tart! De köztünk a szex azóta is működik. mondtam neki válasszon azt mondta most még nem tud akar mind kettőnket .-( Azt mondta számára nagyon fontos vagyok és ha nem vagyok vele hiányzom neki.Én nem tudom Őt elengedni mert Nagyon Szeretem, Ő meg azt mondta soha nem enged el. Most mit tegyek? Várjak rá? Van még közös jövőnk? Nevem Karesz. Ő:1975.12.26. Én:1978.03.05. születtünk.

Előre is köszönöm válaszát.

Üdvözlettel:

Karesz

exedes 2010-10-08 12:13:43 Válasz erre

Üdvözetem! A nevem Tünde, amire nagyon szeretnék választ kapni illetve tudni, hogy a férfi akit mindennél jobban imádok, meg fog e nekem bocsájtani, megenyhül e a szíve, vagy a saját makacssága és sértettsége miatt nem enged többet magához. Köszönettel

bolyka77 2010-10-08 08:44:59 Válasz erre

Szia!!

Én csakszt szeretném megtudni hogy szeret e engem ez a külföldi férfi ??

álmoska72 2010-10-08 00:19:03 Válasz erre

Kedves Cascada!

Szeretném megtudni hogy alakul a párkapcsolatom,illetve mire számithatok a közeljövöben???.Köszönöm Válaszod.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Mit gondolsz, az ellentétek valóban vonzzák egymást? Vagy inkább olyan embertípusokat vonzunk magunkhoz, amilyenek mi is vagyunk? Elgondolkodtató, igaz? Ebből a tesztből világosan kiderül, hogy milyen típust vonzol, kikkel hoz legtöbbször össze a sors, és ez milyen hatással van az életedre. Kíváncsi lettél? Akkor teszteld magad!

Tovább »
 Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Cukor, só, olívaolaj, méz, kávézacc? Mindössze ennyi lenne? Igen! Mielőtt a drága kozmetikai szerek után nyúlnál a drogériák polcain, előtte nézz körül otthon, ugyanis biztosan kezed ügyébe akad néhány házi csodaszer, melyekkel azonnal szépülhetsz. Ha kíváncsi vagy, hogyan szabadulhatsz meg az elhalt, felesleges hámrétegtől a bőrödön, akkor most megtudhatod, hogyan készíts otthon bőrradírt!

Tovább »
7 dolog, amit a rossz szájszagról tudnod kell - Árulkodik az egészségi állapotodról!

7 dolog, amit a rossz szájszagról tudnod kell - Árulkodik az egészségi állapotodról!

Tudtad, hogy rossz lehelet bizonyos egészségügyi problémák feltárója lehet? Íme, 7 ok, ami okozhatja a kellemetlen szájszagot – jó, ha időben észleled.

Tovább »

Kalkulátor

Hajszín kalkulátor

A kalkulátor segítségével megtudod, milyen hajszín illik az arcodhoz. Válaszd ki, melyik típusba tartozol, mi pedig segítünk kiválasztani a megfelelő hajszínt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila