2017. február 20. - Aladár, Álmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 20. - Aladár, Álmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (26030 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

cserinda 2010-12-09 12:55:01 Válasz erre

Szia!

Andrea vagyok ,érdekelne mit hoz a jövöm.

Előzmény: cascada - 2010-10-04 00:03:29
Boorbála 2010-12-09 12:14:57 Válasz erre

Üdvözlöm!

Erika vagyok, szeretném tudni, hogy mit várhatok a párkapcsolatommal kapcsolatban. Továbbá a gyerekek hozzáállása is érdekel a családhoz.

Lesz-e előrelépés a munkában és az anyagi helyzetemben?

Válaszát köszönöm.

Sunita 2010-12-08 23:43:03 Válasz erre

Sziasztok  INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON ,MOST VAN VAGY NINCS?

Esperantina 2010-12-08 22:54:39 Válasz erre

Kedves Medina!

Sajnos amennyire én tudom nem lehet megváltoztatni a címét. Szaturniával nem sokat beszéltem, miután néhány ember okosan elhalászott előlem, ami látszott is.

Arról pedig hogy ki ingyenes és ki nem nem nyitok vitát. Akinek nincs szüksége jóslásra az nem kéri, akinek meg szüksége van az kéri, ha nem ingyenes akkor is.

És mielőtt lealázni készülsz engem a szerkesztőség előtt, közölném veled hogy 700 ft nem drága a mai világban egy jóslásért. Úgy gondolom. Akinek ennyi már drága az nem is akar igazán jósoltatni, csak kipróbálni hogy mit látnak nála. Játéknak veszi ami nem az.

Egyetértek hogy vannak olyanok, akik a nem ingyenes címén borzalmas összegeket kérnek el. ÉN nem ilyen vagyok. Eddig úgy érzem mindenki többet kapott tőlem mint amennyiben megállapodtunk. Nem szoktam méricskélni sem az embereket sem a pénztárcájukat. Sőt volt már hogy olyan rossz helyzetben láttam az illetőt, hogy inkább nem a teljes árat kértem tőle. viszont megcsináltam neki minden vetést. Ezért a nem ingyenességet mint bűnt, nem hányhatod a szememre.

Azonkívül ha jól tudom, vannak olyanok is akik csak beírnak valamit hogy itt és itt keress meg jóslással foglalkozom. És betelítik vele sorba az összes topicot.

Azt hiszem az én személyem és a munkám mögött kemény lelki munka áll, és nem hinném hogy jogodban állna kétségbevonni hogy mennyire vagyok lelkiismeretes.

Cascada hírnevét pedig azért védtem, mert hallottam másoktól hogy jó. Nem tudom hogy dolgozik, bár ingyenes de én nem kértem tőle jóslást.

Ha éppen tudni akarod a topicjáért sem könyörögtem. Teljesen hirtelen lepett meg engem ezzel. Szaturnia és Cascada szerintem nem ugyanaz bár egyikkel sem állok barátnőségben úgy érzem.

Egyébként ahogy olvasom te is jós vagy, csak másban dolgozol, és annyi hogy kiírod az áraidat. Én is annyiért csinálok egy vetést de nem kérdésre nézek rá, hanem a lelkét próbálom elemezni megérteni az illetőnek vagy a kapcsolatának.

Én azt szoktam mondani, ebben a szakmában nincs rivális, mert az embereknek nem mindenkinek ugyanaz kell, valaki az angyalok válaszára kiváncsi, és valaki a párja terveire.

Tehát fölöslegesnek látom veszekedni, és belemarni egymás lelkivilágába, munkafolyamatába, vagy abba hogy nekem éppen mennyi időm van. Mostanában nem sok, de felkelti a figyelmem ha ez a topik előrébb kerül a listán és gondolom írnak bele megint. És az nekem sem tetszik hogy nem kapnak az emberek választ. De Cascada munkáját nem tudom és nem is akarom utánozni. Nem tudom egy angyalkártya jóslás mennyire szív le energetikailag téged, de engem a tarot és a cigánykártya nagyon le tud szívni 3 személy után, mert az kb jelent egy nap legalább 15 vetést ha nem többet. Mivel tanulni járok esti suliba programozást ez mellett, néha a saját topicomban is le vagyok maradva, ezért igyekszem is elnézést kérni.

Tehát még egyszer kérem, a személyeskedést hagyjuk ha lehet. Mert semmi értelme. Nem akartam és nem is akarom elvenni a klienseidet. Nem mi döntünk, még csak nem is ők, hanem fent döntik el, kinek hova kell mennie.

szeretettel: Tina

Előzmény: Egri Medina - 2010-12-08 19:54:50
Egri Medina 2010-12-08 19:54:50 Válasz erre

Kedves Viola,Tina stb!

Nem éretek egyet a válaszoddal a fórumozók nevében sem. Mint írtam én is megjártam cascadával. Azt meg,hogy nem látta mi zúdul a nyakába nevetséges. Ha olvasta a topicot mielőtt ő is nyitott volna (ész nélkül senki nem nyit) látta volna mennyi elkeseredett , kíváncsi ember szeretne kérdéseire választ kapni. Mi az,hogy két nap múlva már látta????? Ilyen hozzá állással neki sem kellett volna állni és a kérdések elől megfutamodni. Mert az rendben is lenne ha itt a fórumon nem válaszol de könyörgöm privát üzenetben ő kérdezett tőlem és még azóta sem okt. 8. óta nem ért rá válaszolni!? Röhej.... Megjelent Szaturnia, cascada pár hét után mindegyik elköszönt és milyen érdekes mindegyik neked adta át a topikját.Neked meg kitudja hány órából áll a nap mert a saját topikjaid mellett még másokéra is van időd energiád és nem elfelejteni közölni,hogy nem ingyenes vagy!!!!!!!

Talán a szerkesztőség figyelmébe kellene ajánlani az ilyen topikok megszüntetését mert enyhén félrevezető a cím.

Előzmény: fecske123 - 2010-12-08 14:35:16
fecske123 2010-12-08 14:35:16 Válasz erre

Kedves Tina!

Nem állt szándékomban senkit sem sértegetni,de akkor legalább változtassátok meg a topic cimét!

További szép napot,üdvözlettel. fecske

Előzmény: Esperantina - 2010-12-08 01:22:59
Esperantina 2010-12-08 01:29:54 Válasz erre

Szia!

Ha én is megfelelek, keress meg mailben. Van egy topicom is Esperantina néven.

Előzmény: dzsulietta - 2010-12-06 23:23:50
Esperantina 2010-12-08 01:28:35 Válasz erre

A hipp-hoppot a kérdésre értettem. Nekem ez a módszer nem megy. Amennyire tudom neki nagyon jól, éppen ezért is kellett döntést hoznia.

Előzmény: Esperantina - 2010-12-08 01:22:59
Esperantina 2010-12-08 01:22:59 Válasz erre

Ez a topik elvesztette eredeti funkcióját! Már többször leírtam! Cascada nevében kikérem azt hogy lóvá tett volna bárkit is, amíg itt volt! Nagylelkűen indított annak idején egy topikot, de nem hitte volna hogy az ingyenes vetés annyi embert zúdít a nyakába amennyit zúdított, és már az első két napon látta hogy ez teljesíthetetlen vállalkozás.

Ennek ellenére szorgalmasan írt mindenkinek. Aztán látván a válaszaimat, megkeresett, és aztán megkaptam tőle a topikot, mint Esperantina. Azért mert szerette volna jó kezekben tudni a klienseit. Én ezt elfogadtam, hiszen egy nagyon szép gesztus volt. De nem sokan kerestek azóta sem. Hiába írom ide hogy ő már nem ír ide, valaki mégis utánam ír egy kérést, és aztán már csak a következő kérés látszik, ami annak az illúzióját adja hogy Cascada itt van. Nincs itt, amennyire én tudom.

A másik hogy én nem az ő módszerével dolgozom, tehát se nem vagyok ingyenes se nem hipp-hopp mondom a választ. Esperantina vagyok és szerelmi jóslással foglalkozom leginkább. Lélekelemzéseket végzek, amúgy elég jó áraim vannak, de tény nem ingyen csinálom. Már Cascada is rájött hogy ez felőrli. Én pedig már évekkel ezelőtt rájöttem erre.

Ezért ha valaki a továbbiakban kérdezni szeretne, és a megadott feltételeket elfogadja, kérem írjon.

Cascadat pedig kérem nem sértegetni, angyali dolog volt amit itt tett egy ideig, de megismételhetetlen és utánozhatatlan is.

Előzmény: fecske123 - 2010-12-07 18:56:13
fecske123 2010-12-07 18:56:13 Válasz erre

Most akkor van válasz vagy nincs?

Müködik ez az egész vagy nem? Vagy csak irogatunk,akik választ szeretnénk kapni jövőnkkel kapcsolatban.?

Biztosan nagy megterhelés ennyi kérdére és ennyi embernek válaszolni,de ne tegyenek lóvá bennünket.

Üdvözlettel mindenkinek.fecske

Előzmény: cascada - 2010-10-04 00:03:29
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Intuitív étkezés - 8 remek módszer, hogy ételekkel gyógyítsd magad

Intuitív étkezés - 8 remek módszer, hogy ételekkel gyógyítsd magad

Ha állandóan fáradtnak, kedvetlennek érzed magad, és úgy érzed, valamiből sokat, valamiből pedig túl keveset eszel, akkor egyértelmű, hogy helytelenül táplálkozol. Csodadiéták nincsenek, és feleslegesek is, hiszen senki nem szeret állandóan szabályokat követni, amitől rabnak érzi magát. Étkezz inkább ösztönösen: az étel, amit fogyasztasz, legyen kívánatos az érzékszerveid számára.

Tovább »
 4 paradigma, amelyről a legtöbben helytelenül gondolkodnak - Te ne kövesd el ezt a hibát!

4 paradigma, amelyről a legtöbben helytelenül gondolkodnak - Te ne kövesd el ezt a hibát!

A pénz, az idő, a sors. Számtalan dolog van, amivel kapcsolatban az ember helytelenül gondolkodik és emiatt pont azt vonzza be, amit nem szeretne. Te ne kövesd el ezt a hibát! Mutatunk 4 általános paradigmát és a velük kapcsolatos megfelelő gondolkodás titkát!

Tovább »
Milyen kapcsolatban állsz a pénzzel? - Képes önismereti teszt

Milyen kapcsolatban állsz a pénzzel? - Képes önismereti teszt

Költekező típus vagy, vagy inkább okosan, megfontoltan bánsz a pénzzel? Ez a teszt pontosan ezt hivatott eldönteni. Ugyanis, ha hiszed, ha nem, a pénzhez való viszonyulás az önismeret terén is sarkalatos kérdés, és sok mindent elárul a személyiségedről. Ha kíváncsi lettél, akkor nincs más hátra, teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Hajfestési kisokos

A rengeteg hajfestéknek, színezőnek köszönhetően szabad utat engedhetsz a fantáziádnak. Ám a drasztikus módon történő beavatkozás nem mindig marad következmények nélkül. Tudj meg hát mindent a hajfestési módszerekről, mielőtt belevágsz!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila