2017. február 24. - Mátyás
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 24. - Mátyás
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (26030 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Ági1961 2010-10-04 09:22:36 Válasz erre

Kedves Cascada!

Ági vagyok ,és az lenne a kérdésem,hogy a barátommal számithatok -e hosszu együttélős kapcsolatra?

Köszönettel Ági

aredna 2010-10-04 10:22:05 Válasz erre

Kedves Cascada!

Azt szeretném kérdezni, hogy egy fiatalember számára nevezzük B-nek én mit jelentek, mire számíthatok a jövőben tőle. Hogyan fog velem viselkedni, mik az érzései, szándékai.

Köszönöm

Aretta

Krajzi 2010-10-04 11:25:31 Válasz erre

Szia!

Én azt szeretném tudni, hogy mikor sikerül kikeverednem a jelenlegi válságból, krízishelyzetből és mit kell tennem ahhoz, hogy sikerüljön illetve. hogy újra boldog lehessek!?

Köszönöm szépen!

Karolina

Klára40 2010-10-04 11:30:10 Válasz erre

Szia!

Nekem is jósolnál valamit? Klára vagyok,és szeretném tudni történik e velem valami pozitív, egy férfi,Tibor révén,hogy szeret -e, vagy csak érdekből van velem, és hogy találok -e valami normális állást végre!!

Nagyon köszönöm, és kíváncsi vagyok mit érzel rólam!!

Mallenroh 2010-10-04 11:32:30 Válasz erre

Kedves Cascada!

Az lenne a kérdésem, hogy a párom ezen a héten külföldre megy dolgozni és ha minden a terveink szerint alakul,én áprilisban követem őt.Szeretném tudni, elég erős lesz e a szerelmünk, érdemes e várnom?Kérlek ez nagyon fontos számomra, hogy tudjam. Előre is köszönöm, Anna

Evidor 2010-10-04 12:06:50 Válasz erre

Kedves Cascada!

A következő félévem érdekelne,mivel remélhetőleg ebben a hónapban 20.-ától elkezdek egy számitógépes tanfolyamot, és remélhetőleg sikeresen be is tudom fejezni.A jövőben lenne rá mindenképpen szükségem, mivel egészségi állapotom miatt nagyon szeretnék itthonról dolgozni a számitógépes tudás segitségével.Kicsit félek is elkezdeni, de bizom benne,hogy megtudom majd tanulni, ha lassan is. Bp. 59.03.14. 20óra 45perc a születési időm.

Köszönettel és Üdvözlettel!  Ibi

telefon 2010-10-04 12:15:24 Válasz erre

Szia! Alexa vagyok, és szeretnem megkérdezni hogy mikortol fogok dolgozni pontosan, és mit? Koszonom!

Előzmény: cascada - 2010-10-04 00:03:29
mammus 2010-10-04 13:23:49 Válasz erre

Kedves Cascada!Azt szeretném tudni,hogy vissza founk e még találni egy számomra még fontos férfival egymáshoz,vagy örökre lezátult a dolog kettönk között,vagy esetleg érkezik valaki más a közeljövöben az életembe aki boldoggá fog tenni?Erika vgyok,és nagyon szépen köszönöm a segítségedet!!

betty64 2010-10-04 18:04:05 Válasz erre

Kedves Cascada

Szeretném megtudni,hogy 1 éve tart egy kapcsolatom,de a se veled se nélküled most a jelenlegi helyzet,változik-e valami lesz e végre belőle személyes találkozás és végre sikerül a kapcsolatot megszilárdítani.

Nevem Beatrix.

email címem,mert a Tied nem tudom.

ametiszt69@gmail.com

Köszönöm előre is a segítségedet.

Betty

sherry87 2010-10-04 19:36:04 Válasz erre

Kedves Cascada!

Engem az érdekelne,hogy 1,5 hónapja felköltöztem Budapestre és egy kórházban dolgozom,ahol megismertem egy idegsebész orvos,aki nekem nagyon szimpatikus.Lehetséges,hogy esetleg munka kapcsoltanál több alakuljon ki közöttünk?Mert már egy ideje szingli vagyok és ő nagyon érdekel engem,mert mint pasi és,mint ember is nagyon szimpatikus.

Várom minél előbbi válaszod.

E-mail címem: tothbea87@citromail.hu

Köszönöm előre is.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Nyerőszám kereső varázs - Bűvöld el az ingádat, hogy megtalálja neked a lottószámokat!

Nyerőszám kereső varázs - Bűvöld el az ingádat, hogy megtalálja neked a lottószámokat!

Bizony, az ingával nem csak vizet lehet keresni, meg jósolni, szellemekkel társalogni és mindenféle rossz energiákat leoldani, hanem tökéletes eszköz lehet arra is, hogy megtaláld vele a nyerőszámokat! Ehhez nem kell mást tenned, mint elvégezned ezt a pöttömnyi, de annál hatásosabb kis varázslatot!

Tovább »
5 apró változtatás a fürdőszobában, és valóra válthatod az álmaidat 2017-ben

5 apró változtatás a fürdőszobában, és valóra válthatod az álmaidat 2017-ben

Ahogy halad ez az év is előre, úgy valósulnak meg az álmok is. 2017-ben érdemes ébernek lenni, és fontos, hogy ebben az évben jelen legyen ez az újító szándék is. A feng shui alapelveit alapul véve könnyedén kialakíthatsz egy csodás fürdőszobát, és eltávolíthatod mindazt az életedből, ami már nem kívánatos számodra.

Tovább »
Mely isten szeretője lehetnél és milyen kiváltságokkal járna? - A poénos horoszkóp megsúgja

Mely isten szeretője lehetnél és milyen kiváltságokkal járna? - A poénos horoszkóp megsúgja

Jól tudjuk, hogy az istenek pont olyan huncutak tudnak lenni, mint a földiek. Számos legenda és mitológia mesél arról, hogy némelyik, hogy bújt be a földi asszonyok ágyába akár ember, akár igen, állat formájában! Annyi szent, hogy sokuk imádja a földi hölgyek társaságát. Vajon te melyik isten szeretője lehetnél – ha úgy akarod –és milyen kiváltságokkal járna? Aztán lehet egyszer meglepődsz, ha tényleg beállít hozzád!

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi díszek S.K

Adunk néhány ötletet, ha szeretnéd a karácsonyfádat igazán különlegessé és egyedivé varázsolni.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila