2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (28001 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2017-12-17 10:18:36 Válasz erre

A következő Fórum December. 27.-én lesz!

Boldog Karácsonyt Kívánok minden kedves kérdezőmnek!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-12-17 10:16:05 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Továbbra is kérek mindenkit, hogy NE eldöntendő kérdést tegyen fel!

Az eldöntendő kérdéseket kihagyom! Nem tudom már másképp értésetekre adni! Hogy NE ELDÖNTENDŐ KÉRDÉST KÜLDJETEK!!!!!

Mendi39 2017-12-17 10:14:47 Válasz erre

Kedves Mendi!

Remélem bele férek még :)
Eléggé elszomorítóan alakul a párkapcsolati életem! Nagyon sok olyan dolog van ami miatt a párom engem tesz felelőssé, de én úgy gondolom minden két emberen múlik!
Kérlek nézd meg mi várható a párkapcsolatomra a jövőt illetően ?!
Köszönöm ! Merci

Kedves Merci!

Az Érmék 5 lapja sajnos az elégedetlenséget és a nézőpontok nem egyezését jelzi! Ha nem tudjátok közös nevezőre hozni a kapcsolatotokat akkor sajnos a későbbiekben is ez várható!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-12-17 10:12:59 Válasz erre

Kedves Mendi!

Milyen a kapcsolat Cs. és N. között?

Köszönöm Letike

Kedves Letika!

A Kardok 6 lapja után halad ahogyan annak haladnia kell!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-12-17 10:11:48 Válasz erre

Értettem. Akkor azt kérdezném kérdővel, ha beleférek, hogy találkozom-e vele a közeljövőben, úgy könnyebb volna elengedni, ha muszáj. Köszönöm.

Kedves Veronika!

Nem!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-12-17 10:10:17 Válasz erre
Kedves Mendi!
Unokaöcsémnek nem fizették ki egy napi munkabérét. Ha írnék aki alkalmazta,és kérném,szépen megfogalmazva,mivel karácsonyi ünnepek miatt a pénzre szüksége van,akkor kifizeti e? Kérdező asztrológiával megnéznéd kérlek? Köszönöm:Csenge

Kedves Csenge!

Nem! S úgy gondolom itt nem is neked kellene intézkedned!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-12-17 10:09:07 Válasz erre

Kedves Mendi! Kérlek nézd meg, hogy mire számíthatok ha közeljövőben  jelentkezem a S.-hoz? (munkáról van szó) Köszönöm! Kati

Kedves Kati!

A Botok 10 lapja sajnos negatív előjel, összeomlás nehézségek akadályok várhatóak!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-12-17 10:07:54 Válasz erre
Kedved Mendi!
Kérlek nézd meg, hogy a közeljövőben mit mutatnak a lapok, hogy hogyan alakul a kapcsolatom B.A-val?
Válaszodat előre is köszönöm!
Hajnal

Kedves Hajnal!

A Kelyhek 4 lapja a vágyat jelzi, valami olyasmi után amiről tudhatod magad is hogy nem lehet a tiéd! Nagyon vágyhatsz ez után a férfi után!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-12-17 10:06:03 Válasz erre

Kedves Mendi! Hogyan alakul a karácsonyom? Köszönöm! Kati

Kedves KAti!

A Botok 9 lapja után valami váratlan esemény jöhet, valami felkészületlenül érhet téged!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-12-17 10:04:53 Válasz erre

Kedves Mendi!

Szeretném megkérdezni, hogy milyen érzése vannak a páromnak irántam és hogyan alakul a kapcsolatunk a közeljövőben.

Köszönöm Viki

Kedves Viki!

A KArdok Ász lapja után valami felismerés jöhet a kapcsolatba, valamire ráébredhetsz vele kapcsolatosan!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mennyire erős a pszichéd? - Képes lélekelemző teszt

Mennyire erős a pszichéd? - Képes lélekelemző teszt

A mentális vagy pszichikai erő azt jelenti, hogy kontrol alatt tudod tartani az érzelmeidet, és érett módon tudsz reagálni minden helyzetben, amikor fontos döntéseket kell meghoznod. Tudd meg, mennyire erős a pszichéd, és mik azok a döntő dolgok, amelyek befolyásolják mindennapi tevékenységeidet. Ehhez egyetlen képet kell választanod, azt, amelyik a legjobban vonz.

Tovább »
Járd végig ezt a 7 lépcsőt, és csak pozitív dolgok történnek veled!

Járd végig ezt a 7 lépcsőt, és csak pozitív dolgok történnek veled!

Az vagy, amit gondolsz – bizonyára gyakran hallod ezt a kijelentést, hiszen másról sem szól a Vonzás Törvénye. Oké, de mi van, ha képtelen vagy pozitív dolgokra gondolni, hiszen a fejed felett éppen összecsapnak a hullámok? Erre való ez a 7 lépcsőfok, hogy lépésről lépésre haladhass a pozitív gondolkodás és a pozitív történések felé.

Tovább »
Válassz egy rúna követ, és tudd meg, milyen üzenetet rejt számodra 2018-ra!

Válassz egy rúna követ, és tudd meg, milyen üzenetet rejt számodra 2018-ra!

A rúnák a jövendőmondás régi formái, melyet a 8. és a 11. században, már a vikingek és a normannok is használtak. Segítségükkel a sámánok és a mágusok képesek voltak átadni az isteni tudást. A rúnák szimbólumokból és betűkből állnak, melyeket kövekbe véstek, így ha szeretnéd felfedni, milyen üzenetet kaptál 2018-ra vonatkozóan csak egy kőre kell kattintanod.

Tovább »

Kalkulátor

Kabala és amulett-kalkulátor

Az amulettek és a kabalák üzenetet közvetítenek és védelmeznek. Neked van már? Ha még nincs, válassz egyet. Vajon melyik az, amely a legjobban illik hozzád?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila