2017. augusztus 23. - Bence
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 23. - Bence
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (27254 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2017-08-20 08:00:32 Válasz erre

Szeptember 3.-án és 10.-én nem lesz Fórum!

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Továbbra is kérek mindenkit, hogy NE eldöntendő kérdést tegyen fel!

Az eldöntendő kérdéseket kihagyom! Nem tudom már másképp értésetekre adni! Hogy NE ELDÖNTENDŐ KÉRDÉST KÜLDJETEK!!!!!

Mendi39 2017-08-20 07:57:32 Válasz erre

Kedves Mendi!

A közeljövőre nézve mit jelez a kártya Mikivel kapcsolatban?
Köszi Niki

Kedves Niki!

A Botok Királya egy nagyon erős és határozott jellemű férfit jelez, az ő kezében van a kapcsoalt sorsa, rajta múlnak majd az események!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-08-20 07:56:13 Válasz erre

Kedves Mendi!

Ha lehet másikat kérdezni, akkor az érdekelne, mire számíthatok, mi vár rám a munkahelyemen. Nagyon szépen köszönöm.

Kedves Ildikó!

A Kelyhek 3 lapja után egy rövidebb időszak látszik mely elégedettséggel tölthet el, azonban nem biztos hogy minen az aminek látszik!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-08-20 07:54:41 Válasz erre

Kedves Mendi!

Kérlek, megnéznéd nekem, hogy alakul a kapcsolatom a párommal? Köszönöm, szép hétvégét kívánok!

Kedves Ildikó!

Az Érmék 4 lapja után kedvezően alakulhat, azonban figyelned kel la részletekre, az apróságokra!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-08-20 07:53:06 Válasz erre

Kedves Mendi!

A. hogyan gondol rám, mint nőre? Mit szeretne tőlem?
Köszönöm:
Vicus

Kedves Vicus!

A Botok 7 lapja után olyannak látom mintha hadakozna a bensőjében zajló érzésekkel, gondolatokkal, s ezek e tetteiben is megnyilvánulhatnak!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-08-20 07:51:06 Válasz erre

Kedves Mendi!

Van egy férfi, akit nagyon kedvelek. Baráti a viszonyunk, de sokat flörtölünk is. Megismertem egy tőle jóval fiatalabb férfit. Az lenne a kérdésem hogy hogyan fogja érinteni a férfit, akit kedvelek ez az új kapcsolat?
Köszönöm:
Évi

Kedves Évi!

Úgy emlékszem a múlt héten válaszoltam erre a kérdésedre már!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-08-20 07:47:06 Válasz erre

Kedves Mendi!

Kérdővel kérlek nézd meg ,hogy a héten kedden a fagyival Miki nekem akart kedveskesni?
Köszi Niki

Kedves Niki!

Igen!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-08-20 07:45:33 Válasz erre

Draga Mendi!

Megnezned kerlek, hogy mit gondol velem kapcsolatban, mit szeretne tolem a ferfi, akire gondolok? Nagyon kivancsi vagyok, mert akarmikor belebotlok, eszreveteti magat, eleg egyertelmuen... :)
Koszonom szepen
Timi

Kedves Timi!

A Kelyhek 7 lapja után kavarogahtnak benne az érzelmek érzések, több oldalról is, hol a tetszés, hol a távolságtartás, hol régebbi dolgok miatt!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-08-20 07:43:46 Válasz erre

Kedves Mendi!
Elhagyott a párom. Szerintem a volt barátnője iránt érezhet még valamit, bár kapcsolatunk alatt ezt tagadta.
Kérdőasztrológiával megnéznéd, hogy vele fog újra összejönni?
köszönöm szépen!

Kedves Kata!

Attól függ mit értesz azon, hogy összejönni? Testi kapcsolat lehet közöttük a közeljövőben!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2017-08-20 07:42:15 Válasz erre

Kedves Mendi!

Kérlek nézd meg kérdővel hogy hűséges-e hozzám Andris? Vagy,minden tagadása ellenére megcsalt,esetleg tervezte?
Köszönöm szépen,minden jót !

Kedves Erika!

Nem őszinte hozzád!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Érdemes lefekvés előtt meginni egy pohár vizet - Most az okát is megtudhatod!

Érdemes lefekvés előtt meginni egy pohár vizet - Most az okát is megtudhatod!

Lehet, hogy sokáig úgy gondolkodtad, hogy elegendő a folyadékbevitel akkor is, ha teát, kávét, tejet vagy egyéb üdítőitalt iszol. Na de mi a helyzet a vízzel? Most megmutatjuk, mennyire jót tesz a víz a testednek, így most már talán jobban oda fogsz figyelni arra, hogy elegendő mennyiségű vizet igyál.

Tovább »
5+1 tipp, hogyan mondj nemet a Nem szó nélkül!

5+1 tipp, hogyan mondj nemet a Nem szó nélkül!

Sokan utálunk konfrontálódni. Már a gondolat is riaszt bennünket, hogy valakinek nemet mondjunk, mert nem szeretnénk megbántani, megsérteni az illetőt. Ugyanakkor magunkat sem akarjuk megerőszakolni, hogy olyat tegyünk, amihez semmi affinitásunk sincs. Mi hát a megoldás? Használd ezt az  5+1  tippet, mely segít úgy nemet mondani, hogy közben nem mondod ki! 

Tovább »
A hajad hossza árulkodhat néhány fontos személyiségjegyedről! - Teszteld magad!

A hajad hossza árulkodhat néhány fontos személyiségjegyedről! - Teszteld magad!

Nagyon sok minden árulkodhat a személyiségedről - az öltözködésed, a kedvenc lábbelid, netán a smink, amit viselsz, és nincs ez másképp a hajaddal sem. Számos tanulmány kimutatta, hogy a haj hosszúsága bizony összefüggésben van a személyes tulajdonságokkal.

Tovább »

Kalkulátor

Aloe Vera, a gyógyító csoda

Az aloe vera jótékony hatásait már több évtizede ismeri a szakirodalom, de még mindig nem olyan népszerű, mint gondolnánk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila