HIRDETÉS
2014. augusztus 02. - Lehel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. augusztus 02. - Lehel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (19941 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-07-27 11:30:30 Válasz erre

Kedves Mendi!

Van egy fiú, J, akivel volt nehany randink, nagyon szimpatikus, kedves, a talalkozok jol sikerultek.. Azt szeretnem kerdezni lesz-e ebbol valami komolyabb?

Koszonettel,

Marie

Kedves Marie!

A IX Remete lapját kaptam, mely jelezheti azt is, hogy a férfi eltűnhet egy időre a szemed elől, visszavonulhat, de jelezheti azt is, hogy a már kialakult érzéseket, gondolatokat lehetőségeket rendezgethetitek magatokban! Egyenlőre nem látszik komolyodni a kapcsolat!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-27 11:27:43 Válasz erre

Kedves Mendi!
Azt szeretném megkérdezni, hogy újra együtt leszek e a volt párommal? fél évig nem beszeltük, most újra elindult a kommunikáció közöttük.
Nagyon köszönöm.
Nora

Kedves Nora!

A II. Főpapnő lapját kaptam, mely azt jelzi, türelemre van szükség! Nem tudom a akapcsolatotokat milyennek mondhatom, már meglévőnek, vagy most indulónak? Meglévőként passzivitást jelez a kártya, indulónál pedig a türelmet hangsúlyózza! Van azonban még egy értelme a lapnak e téren, mégpedig az, hogy lehet itt egy 3. személy is, melynek ténye előbb-utóbb kiderülhet! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-27 11:21:54 Válasz erre

Kedves Mendi!
Mi várható rám szerelmi téren?
Köszi. Juliette

Kedves Juliette!

A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely e téren azt jelzi, a vágyad a szerelemre nagyon erősen befolyásol téged! Szinte ettől tehetsz függővé mindent! Próbálj nem rágörcsölni, engedd az eseményeket zajlani körülötted, ne várd a szerelmet, éld az életed, legyél vidám és felszabadult, nevess, mókázz sokat , menj társaságba s meglásd akkor fog betoppanni a szerelem amikor a legkevésbé sem számítasz rá!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-27 11:18:48 Válasz erre

hello Mendi!
Múltkor írtam neked egy férfival kapcsolatban,akivel úgy ahogy együtt voltunk.azt mondtad pozitív változás áll be. Keresett is,elbolondoztunk :) Ha én keresem akkor viszont tartozkodó.A kérdésem,hogy miért fél a velem való kapcsolattól?
Köszönöm. suzanna

Kedves Suzanna!

A XVI Torony lapját kaptam, mely a miértre válaszolva, jelezheti azt, hogy az ő saját élete esetleg teljesen összeomlana, az eddigi dolgai, a tervei, az elképzelései mind bedőlnének, de jelezheti azt is, hogy az eddigi meggyőződései egyszerre megváltoznának, s nem biztos, hogy számára pozitív irányba! Összességében mintha féltené az életét, persze nem fizikailag, hanem azt amit eddig felépített, s úgymond egyeduralma volt benne, az egy társ belépésével merőben felfordulna!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-27 11:14:56 Válasz erre

Kedves Mendi!
Látsz szerelmet a közeli jövőmben, olyan szerelemre gondolok, ami nem egy oldalú, ami kölcsönös?
Köszönettel és szeretettel: Szilvia

Kedves Szilvia!

A VII Diadalszekér lapját kaptam, mely jelez kapcsolatot, de sajnos nem biztos, hogy egyedül leszel benne, tehát olyan kapcsolat adódhat, alakulhat melyben vagy neked lesz két jelölted, vagy te lehetsz a kapcsolatban a harmadik fél!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-27 11:12:59 Válasz erre

Kedves Mendi!

Mint mindig most is megy egymással a harc, azzal a sráccal akiről sokszor írtam már...Rengeteget dolgozik, ahogy mondtad visszatért az életembe..egyik percbe minden rendben, másikban mint pl. Most csúnyán összekaptunk..azt mondta rossz pillanatban kaptam el. Most senki nem keress senkit már egy hete. Arra vagyok kiváncsi, és arra kérnélek meg, hogy azt nézd meg nekem, hogy látsz e békülést, hogy fog e keresni az András.

Puszillak, szép hétvégét!

Kedves Petra!

Az V. Hit lapját kaptam, mely erős lelki kötődést jelez nálatok, ennek értelmében fog még keresni, a kapcsolat nem látszik megszakadni, ugyanakkor azt kell eldönteni, milyen minőségben vagytok egymásnak fontosak, mert a fontosság az látszik, de nem biztos, hogy párkapcsolati téren vagytok egymásnak fontos, illetőleg nem ez a szerepetek a  másik életében!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-27 11:10:12 Válasz erre

Kedves Mendi!
Szeretném tudni mi várható anyagiak terén.
Köszönöm!

Kinga
Kedves Kinga!
A VI Szeretők lapját kaptam, mely sajnos anyagiak terén súlyos döntés jelez, biztosan érzed magad is miről van szó!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-07-27 11:07:38 Válasz erre

Kedves Mendi! 

Hogyan alakul a párkapcsolati életem?

Köszönöm

Ilona!

Kedves Ilona!

A XIII Halál lapját kaptam, mely szerint komoly változás jöhet e téren nálad, olyan változás, mely már elkezdődhetett korábban, tehát valaki olyan léphet az életedbe akivel korábban volt már valamilyen kapcsolatod! E téren az ú látszik nálad!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-27 11:04:15 Válasz erre

Kedves Mendi!

meg 1 nagyon fontos kerdesem van.Hogy fognak fogadni az uj kollegak,jo lesz veluk a kapcsolatom?

koszonettel

Kedves Gabriella!

A IX Remete lapját kaptam, mely azt jelzi maradj háttérben, ne legyél hamari, ne legyél feltünő, ne vond magadra a figyelmet, egyenlőre maradj szerény és kedves! A kapcslatok alakulása az első benyomás függvénye rendszerint, ha később változik is a helyzet az első benyomás nagyban meghatározó!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Szombati csillagjóslat

Szombati csillagjóslat

Kiváncsi vagy, mire kell odafigyelned ezen a napon? Keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el, mit üzennek a csillagok!

Tovább »
Fogságban tartva?

Fogságban tartva?

Cirmike az ablakpárkányon sütkérezik, miközben figyeli az utcai jövés-menést. Ez aztán az izgalmas macskatelevízió, ugye? De mit is tehetne mást? Hiszen Cirmike szobacica…

Tovább »
Gyerünk a szabadba!

Gyerünk a szabadba!

Lesz még időnk bőven a szobafalak között tölteni a hétvégéket és az ünnepnapokat. Ha hozzám hasonlóan te sem rajongsz a zsúfolt játszóterekért, és a városközponti, zsebkendőnyi zöld gyepért, nézz körbe velem, hová érdemes elindulni – kisgyerekkel is! (A teljesség igénye nélkül.)

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Judit Katalin Szilvia Zsolt Violetta éva 
Társkereső
jozsef jozsef István Lajos Réka