2016. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (24287 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Judy10 2016-05-25 09:19:35 Válasz erre

Kedves Mendi!

Nagyon szeretnék munkahelyet váltani. Egy nagyobb céghez szeretnék menni, ahol van előrelépési lehetőség. Folyamatosan nézem a lehetőségeket és angol képzésre is járok. Mit kell még tennem, hogy sikerüljön? A nyáron lesz esélyem váltani?

Köszönettel: Judy Miskolc, 1982.08.10. 10ó25p

Mendi39 2016-05-22 20:16:40 Válasz erre
Kedves Mindenki!

Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy NE ELDÖNTENDŐ kérdést tegyen fel!!!
Negyedik hete hangsúlyozom Kedveseim!
Olyan választ nem tudok adni, hogy igen vagy nem!
Ettől sokkal többet mond a Tarot kártya!

Köszönöm szépen!
Szeretettel
Mendi

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:13:34 Válasz erre
Kedves Mendi
Munkahely terén mit üzennek nekem a kártyák?
Üdv:Én

Kedves Kérdezőm!

A Kardok 4 lapja azt jelzi, bármi is van jelenelg, próbálj kicsit elhatárolódni attól a helyzettől, s átgondolni mit is szeretnél valójában

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:12:02 Válasz erre

Kedves Mendi!

Köszönöm szépen, a múltkori válaszod! Most a szerelmi életemről szeretnék kérdezni, ha lehet. Tehát , elkezdtem ismerkedni Tinderen és egy másik mobilos app-en keresztül , de eddig sok sikerem nem volt. Valahogy a netes ismerkedés gázos, mert hamar ki lehet fogyni a témákból, és csak tőlem messze élők írnak. Úgy döntöttem inkább ,hogy elkezdek inkább személyesen ismerkedni bulikon ill. bárokban Pesten . (ezt sem tudom Pécsen megoldani , mert ott nincs ennek a közösségnek nincsenek helyei). Mit látsz, mik az esélyeim , hogy "élőben" találok magamnak egy nőt?
Nagyon köszönöm a válaszod ! D.

Kedves D.!

A Botok 4 lapja nem jelez túlzott sikereket, de az esélyt jelzi, tehát nem lehetetlen :)

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:07:45 Válasz erre
Kedves Mendi!
A páros tervezi hogy végre haza jön.A jövőhéten szeretne indulni. Megnéznéd kérlek mit mond erről a kártya? Ha igen vagy nem kérdést tettem volna fel,akkor kérdező horoszkóppal tud válaszolni a kártya? Köszönöm::Krisztina

Kedves Krisztina!

Az Érmék Királya kártya azt jelzi, elkötelezett eltökélt a párod a szándékát illetően, de meglehet segítségre lesz szüksége!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:05:59 Válasz erre

Kedves Mendi!

Magányos vagyok, szeretném megtudni, mit hozhat magánéletembe a következő időszak?
köszönöm

Kedves Évi!

Az Érmék 3 lapja a változást, változtatást, alakítást, formálást jelzi, s azt, hogy ez egy időigényes folyamat! Egyenlőre ezen lenne a hangsúly, hogy változtass magadon!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:04:06 Válasz erre

Kedves Mendi ! Megnéznéd kérlek kérdező horoszkóppal 24.-én végre együtt leszünk a párommal,találkozunk végre? Köszönöm szépen:Ágnes

Kedves Ágnes!

Ma már erre válaszoltam!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:03:16 Válasz erre

Kedves Mendi!

Nem tudom beleferek-e meg, de a koltozessel kapcsolatban szeretnek meg egyet kerdezni, mert lassan donteni kene. Megnezned nekem, hogy alakulna, ha megis itt maradnek ebben a hazban? A masik helyre feszultseget mutattak a lapok (nem irtad, milyen kartyat huztal, azt nem tudom sajnos megmondani), bar nem is ettol tartok igazan, es igaz, ott sporolnek az alberleten, de nem olyan sokat es itt tobb a szabadsagom azert, konnyebben mozgok, ha barmit szeretnek csinalni, vagy munkahelyvaltasra kerulne a sor. Tanacstalan vagyok..
Koszonom szepen elore is!
Timi

Kedves Timi!

A Kelyhek Királynője kártya érzelmi visszatartó erő lehet, tehát a döntésed is érzelmi alapon látszik! Egy kártya választási leehtőségben nem tud segteni, ehhez ez kevés! Ami látszik, hogy nem szabad a józan észt háttérbe szorítani!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:00:48 Válasz erre

Kedves Mendi!
Felbukkan néha a munkahelyemen egy férfi akivel szimpatizálunk egymással. Arra lennék kíváncsi milyen kapcsolat várható közöttünk?
Köszönettel
Éva

Kedves Éva!

A Botok 10 lapja után nem mondanék kapcsolatot, komoly nehézségek akadályok látszanak, az a jelenlegi ami van, az talán megmaradhat, de itt komoly problémák látszanak!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 19:59:12 Válasz erre

Kedves Mendi!

Köszönöm eddigi válaszaid, segítséged. Annyit szeretnék tudni még, hogy a fiú érzései megszűntek teljesen irántam és a párját szereti vagy csak az anyagiak miatt van vele elsősorban? Szeretném tudni hogy amit kívülre mutat hogy mennyire szereti a párját az valós e vagy csak a látszat?

Köszönöm Viki

Kedves Viki!

Ma már válaszoltam neked erre a kérdésedre úgy emlékszem!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A pénteki nap angyali üzenete

A pénteki nap angyali üzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Írd le egy papírra minden aggodalmadat, gondodat vagy vágyadat, majd tedd egy különleges, az úgynevezett isteni dobozba. Ez az elengedés egyik módszere, amellyel lehetővé teszed, hogy az istenség segítsen neked."

Tovább »
Pénteki csillagjóslat

Pénteki csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetes az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét.

Tovább »
5 baj, amit a mikrohullámú sütő okozhat - Talán nem is gondolsz rájuk!

5 baj, amit a mikrohullámú sütő okozhat - Talán nem is gondolsz rájuk!

Mikrózni a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb dolog, segítségével több millió ember melegíti, vagy éppen főzi az ételét a világon. Azt azonban már kevesebben tudják, hogy mennyire káros a használata, ugyanis az a fajta sugárzás, aminek ilyenkor az étel ki van téve, nagyon sok kárt okoz a szervezetben. Íme, az 5 leggyakoribb probléma, amiért a mikro okolható.

Tovább »

Kalkulátor

Kabala és amulett-kalkulátor

Az amulettek és a kabalák üzenetet közvetítenek és védelmeznek. Neked van már? Ha még nincs, válassz egyet. Vajon melyik az, amely a legjobban illik hozzád?

Még több kalkulátor »

loading...

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső