2015. március 06. - Leonóra, Inez
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. március 06. - Leonóra, Inez
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendEgészségSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (21200 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2015-03-01 10:08:33 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-03-01 10:07:01 Válasz erre

Kedves Mendi!
Mi lesz jellemző az elkövetkezendő időszakomra?Köszönöm.Merci

Kedves Merci! 

Milyen téren?

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-03-01 10:06:06 Válasz erre

Kedves Jósnő. anyósom nem akar nekünk pénzt adni? megígérte de már egy hete nagy a csönd. Köszönettel: Ditte

Kedves Ditte!

A Kardok Királynője azt jelzi, bár meglehetősen szőrös szívűnek tűnhet, azonban pont ez az ami előbbre viszi az eseményeket, nem mondom, hogy nem fog adni, de a kezében van az irányítás, ő dönti el, mikor és mennyit! Türelem! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-03-01 10:04:07 Válasz erre

Kedves Mendi
H.Veronika engem bosszantani akar? úgy érzem provokál és vissza is tudnám neki adni, de nem vagyok 100% biztos benne csak 90%. Köszönöm:Aranka

Kedves Aranka! 

A Botok Királya olyan személyiséget jelez, aki erős és irányító hajlamú, akaratát véghezviszi, s meglehet nem foglalkozik azzal, hogy ezzel mást bosszanthat, nagyon erős személyiség, kezében az irányítás! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-03-01 10:03:32 Válasz erre

Kedves Mendi
H.Veronika engem bosszantani akar? úgy érzem provokál és vissza is tudnám neki adni, de nem vagyok 100% biztos benne csak 90%. Köszönöm:Aranka

Kedves Aranka! 

A Botok Királya olyan személyiséget jelez, aki erős és irányító hajlamú, akaratát véghezviszi, s meglehet nem foglalkozik azzal, hogy ezzel mást bosszanthat, nagyon erős személyiség, kezében az irányítás! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-03-01 10:00:16 Válasz erre

Kedves Mendi!
Szep Jo Reggelt Kivanok!
Csak azt szeretnem tudni mi varhato a szerelmi eletemben tavasszasl?Nagyon szeretnek mar szerelmes boldog lenni!Regen voltam mar igazan az!Koszonettel es Tisztelettel

Kedves Gabriella! 

A Botok 5 lapja szerint erre a szerelemre még várnod kell, inkább küzdelmes időszakot látok e téren nálad! Mintha nem tudnád eldönteni, valójában mit is szeretnél, mit akarsz e téren az élettől! Kissé csapongónak látom a tetteidet és a gondoaltaidat, mint akinél egy új impulzus mindig más és más érzést, gondoaltot vált ki! Foylamatosan változtatod önmagad bensőjét! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-03-01 09:57:47 Válasz erre

Kedves Mendi! Még októberben jósoltad ,hogy így február végen március elején belép egy férfi az életembe! Most látod ,hogy már itt van-e körülöttem? Csak nem vettem  észre? Köszönettel:) Erika

Kedves Erika! 

A Kardok 4 lapja azt jelzi, emglehet, hogy a közeledben van már, s be is vonzhatod, tudatos és tervezett, konkrétan erre irányuló gondolataiddal, esetleg meditációval! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-03-01 09:52:06 Válasz erre
Kedves Mendi.
Mutatnak e a lapok találkozást a volt párommal esetleg kapcsolat ujrakezdést?
Nóra 1988,01,17
Péter 1983,06,03

Koszonom : Nóra

Kedves Nóra! 

Az Érmék Királynője azt jelzi, ha vissza is tér a testi kapcsolat lehet a számottevő, nem pedig az újrakezdés! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-03-01 09:49:06 Válasz erre
Kedves Mendi!

A férjem munkahelyén gazdasági okok miatt változások lépnek életbe hamarosan, szeretném tudni,hogy rá nézve várható e akár elbocsátás vagy negatív változás?

Köszönöm előre is!
Zsuzsi

Kedves Zsuzsi! 

A XVIII Hold lapja nem jelez negatívumokat, ha váltani szándékozna, nem tanácsolnám, mert hosszú ideig nem találhat másikat! Anyagiakban lehet változás, mert erre vonatkozólag a kártya válasza nem kedvező! Türelem! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-03-01 09:45:32 Válasz erre

Kedves Mendi!
Érzem magam körül a változást...fejlődöm és sokat tanulok az emberi kapcsolatokról,viszonyokról folyamatosan.Nagyon sok minden és mindenki megváltozott körülöttem.Múltkor azt mondtad nekem,ahhoz,hogy a szerelem rám találjon egyensúlyba kell hozni az életemet.Én úgy érzem jó úton haladok....Mit mutatnak a lapok?
Köszönöm.Márti

Kedves Márti! 

A Botok 2 lapja azt mondja az utad az irányod jó lehet, de a válaszút benne rejlik! Döntened kellhet a közeljövőben e téren! 

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Látnoki képességre vágysz? - Kölcsönözz magadnak!

Látnoki képességre vágysz? - Kölcsönözz magadnak!

Bár egy született képességről beszélünk, mégis, akik kellően nyitottak, és meg van bennük a szunnyadó erő, egy kis mágikus fortéllyal képesek előhívni ezt az adottságot. Illetve tanulható és fejleszthető is. Most mutatunk neked három lehetőséget, hogyan kölcsönözz magadnak látnoki képességet! De csak, ha biztos vagy benne, hogy tényleg ezt akarod!

Tovább »
Top 6 kiegészítő a lakásba

Top 6 kiegészítő a lakásba

Hangulatosabbá szeretnéd tenni otthonodat, de nem akarod kifesteni vagy teljesen átalakítani? Egyszerű, de nagyszerű ötleteink segíthetnek bármelyik szobát újjávarázsolnod.

Tovább »
Amerikai indián totemállat horoszkóp

Amerikai indián totemállat horoszkóp

A totemállat szimbólumok mindegyik amerikai indián törzsben szerepelnek, és szimbolikus jelentésük van. Sok bennszülött amerikai kultúrában úgy tartják, hogy a születés pillanatában a személy kap egy állatot, melynek a tulajdonságait fogja viselni. Te melyik totemállat tulajdonságait viseled magadon?

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Aloe Vera, a gyógyító csoda

Az aloe vera jótékony hatásait már több évtizede ismeri a szakirodalom, de még mindig nem olyan népszerű, mint gondolnánk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos