2015. szeptember 01. - Egyed, Egon
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. szeptember 01. - Egyed, Egon
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (22407 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2015-08-30 11:45:21 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:42:32 Válasz erre

Kedves Mendi ! Hogy látod a párom bírósági ügye hogy fog alakulni. Köszönöm Éva

Kedves Éva!

A Botok Királynője a határozottságot és a céltudatosságot, a rendet jelképezi, ha za aki képviseli a párodat alapos és részletes, akkor lehet ebben sikeresség!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:40:54 Válasz erre
Kedves Mendi!
És ha még egy kérdést megengedsz.... Én szeretnék már összeköltözést, együttélést. Szívesen kiköltöznék hozzá, hogy ott éljünk.
Megvalósul valamikor a jövőben? Ő akarja-e ilyen szinten szorosabbra fűzni a kapcsolatunkat?
Nagyon köszönöm segítséged! :)

Szeretettel, Kriszta

Kedves Krisztina!

A Botok 8 lapja a lendületességet, erőt, a sebességet jelzi, meglehet az a tempó melyet te diktálnál, diktálsz az neki sok, gyors, s zavarólag hathat rá! Hagyd a dolgokat a maguk ütemében haladni!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:38:51 Válasz erre

Kedves Mendi!
Akkor csak azt legyen szives megnézni,hogy a férjemmel Józsivalboldog lennék e a jövőben ha vele maradnék?
Köszönöm szépen!

Kedves Erika!

Az Érmék 6 lapja szerint a következő 3 hónapban azt látom, hogy a kapcsoalt egyenlőtlen, az egyik fél sokkal többet ad bele mint a másik, az egyik fél nem akar vagy nem tud többet beleadni! Nem látok a közeljövőben boldogságot, inkább elégedetlenséget!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:36:52 Válasz erre
Kedves Mendi!
Nagyon köszönöm válaszod! Igaz, mert valóban az egyensúlyt kell megteremtenünk. Szeretném és erre törekszem, csak ő külföldön él. És a találkozásaink alkalmával van meg ez közöttünk, egyébként nem nagyon...
Megkérdezhetem, hogy találkozást mikor látsz leghamarabb közöttünk újra?

Köszönöm, Kriszta

Kedves Kriszta!

Köszönöm szépen a visszajelzésedet!

A Botok 6 lapja szerint a következő 3 hónapban nagy ennek az esélye!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:35:23 Válasz erre

KEdves Mendi!
Lacival végleg vége, vagy van még remény? Néha gondol még rám?
Köszönettel Vivienn(33)

Kedves Vivienn!

A IV Uralkodó lapja szerint még nincs teljesen lezárva  a kapcsolat!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:33:41 Válasz erre

Kedves Mendi!
Még szerencse,hogy enm mondtam el neki az érzéseimet.Kiderült,hogy több "kapcsolata" is van rajtam kívül.Le akarom zárni! Ha megteszem békén hagy?
Köszönöm Eszter

Kedves Eszter!

A Kardok 3 lapja szerint a dolgok nem az általad elgondoltak szerint alakulna, csalódás látszik, mintha túljárnának az eszeden!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:32:01 Válasz erre
Tisztelt Mendi!
Magánjellegű probléma miatt  /exem miatt akit nem igazán akarok látni/ gondoltam hogy másik munkahelyet keresek. Találok számomra megfelelőt és ha igen kb mikor, vagy maradjak a régin?
Köszönettel:Mira

Kedves Mira!

A Kelyhek 6 lapja a múltat jelzi visszaköszönni, nem látok új munkát nálad, de a problémát meg kellene oldanod, hogy az töbet ne jöhessen vissza az életedbe!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:30:29 Válasz erre

Tisztelt Mendi! Éva  vagyok a barátnőm  segit hogy megírjam a kérdésem az ő címéről irok. Az lenne a kérdésem van a munkahelyemen egy férfi akivel alakul e kapcsolat közöttűnk? Köszönöm ha válaszolsz Éva

Kedves Éva!

Az Érmék 2 lapja szerint ennek a fréfinek más nő is lehet az életében! Nem látszik kapcsolat , olyan nem amilyenre te vágynál!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-30 11:28:54 Válasz erre
Kedves Mendi!
Meg tudná nekem nézni, hogy Péternek írok egy könnyed érdeklődő levelet mostanában abból elindulhatna e újra köztünk valami? Nyitott lenne rá, vagy haragudna? Mert haraggal váltunk el régen. És nem tudom érdeklődésem, hogyan sülne el?
Nagyon szépén köszönöm a segítségét! Szeretettel: Ninna

Kedves Ninna!

A Botok Apródja sajnos nem a pozitívumokat jelzi, nem biztos, hogy úgy reagálna rá mint szeretnéd, s inkább a turpisságlátszik, az, hogy nem lenne teljesen korrekt és egyenes veled szemben!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Amikor Drekavac, a szláv mumus elordította magát

Amikor Drekavac, a szláv mumus elordította magát

Üvöltés. Letépett állati testrészek, megcsonkított haszonállatok, tucatszám elpusztult házi kedvencek, és a Drekavac karmai. Aki a Balkánon kimerészkedik éjszaka, olyan meglepetés érheti, amit soha nem felejt el.

Tovább »
Ezt tedd, ha úgy érzed, végre megérkezett álmaid pasija

Ezt tedd, ha úgy érzed, végre megérkezett álmaid pasija

Mi, nők arra vágyunk, hogy szeressenek. De mikor ránk talál a szerelem, akkor megijedünk, mert félünk az újabb csalódástól és annyira idegesek leszünk, hogy az is megeshet, hogy csak árnyékai leszünk önmagunknak. Ha találkozol álmaid pasijával, felmerül benned a kérdés: mit kell tenned, hogy beléd szeressen? Mit kell tenned ahhoz, hogy boldog és hosszú párkapcsolatban élj?

Tovább »
Lásd a csillagokat - Egy lenyűgöző Tejút fotósorozat

Lásd a csillagokat - Egy lenyűgöző Tejút fotósorozat

Ben Coffman azzal tölti éjszakáit, hogy a csillagos eget fényképezi Oregon államban, és az eredmény káprázatos. A Portlandből származó fotós gyakran látogatja a Kráter Tavat és más jellegzetes oregoni látványosságokat, furcsa időpontokban, hogy a Tejútról készítsen mesés fotókat.

Tovább »

Kalkulátor

Harmónia horoszkóp

Minden csillagjegynek másra van szüksége ahhoz, hogy harmóniában éljen önmagával és környezetével egyaránt. Ahhoz, hogy megtudd, neked mire van szükséged, válaszd ki a csillagjegyedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011