2014. április 16. - Csongor
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Nyereményjáték A hónap témája: húsvét Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. április 16. - Csongor
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTeszt

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (19447 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Mendi!

Egy kérdést tennék fel a férfival kapcsolatban,aki fontos nekem.Mindketten házasok vagyunk.Ő esküszik,hogy nincs a nejével szexuális kapcsolata ,mióta engem ismer.Állítása szerint nem kívánja őt és nem is tudja már vele elképzelni a szerelmeskedést.Igazat mond?

Köszönettel: Aerosmith

Mendi39 2014-04-13 17:27:24 Válasz erre
Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!
Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!
A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!
A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!
Szeretettel várom a kérdéseiteket!

Mendi

Mendi39 2014-04-13 17:26:27 Válasz erre

Kedves Mendi!
Az lenne akkor a kérdés hogy egyedülállò vagyok szerelem terèn mire szàmíthatok?
Köszi!

Kedves Niki!

A Kelyhek Apródja kártyát kaptam, mely azt jelzi igen érzelmes s szeretetre, megértésre vágyódhatsz, azonban a kapcsolataidban nem mindig ismerheted fel a kialakuló helyzeteket, nehézségeket, a kapcsoaltok tanító jelleggel kerülhetnek eléd, mindegyikből valamit tanulnod kellhet! Egyenlőre nem látszik kapcsolat kialakulása nálad!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-13 17:24:07 Válasz erre
Kedves Mendi!

A párommal kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Milyen érzései vannak felém? Megbízhatok benne?

Köszönöm a segítségedet. 

Üdvözlettel: Szivárvány
Kedves Szivárvány!
Az Érmék 9 kártyát kaptam, mely alapján, igen!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-13 17:22:35 Válasz erre
Kedves Mendi!
Párkapcsolat terén változás az életemben?.közel egy hónapja azt hittem végre Boldog lehetek..de nem sikerült..

Valcsi.

Kedves Valcsi!

A Botok 2 kártyát kaptam, mely választás elé állíthat e téren téged! Két lehetőség, személy is látszik itt, akik közül választanod kellhet!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-13 17:20:10 Válasz erre

Kedves Mendi!

Érdekelne, hogyan fog működni a kapcsolatom a kedvesemmel. Most újra próbálkozunk. Kérlek segíts némi információval.
Párom: 1981.06.06.
Köszönöm válaszod, és segítséged: Dorci
Kedves Dorci!
A Botok 5 kártyát kaptam, mely küzdelmes, nehézkes, akadályokkal teli időszakot jelezhet közöttetek, akár nézeteltérés adódhat, de itt inkább tettek látszanak, melyekben nehézkes az együttműködés!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-13 17:18:13 Válasz erre

Szeretném megkérni, hogy a fórumon válaszoljon nekem arra a kérdésemre, hogy ez a fiú 89.02.03 milyen véleménnyel, gondolattal van e irántam és egyáltalán foglalkoztatom e bármennyire is? Az Ő gondolataira lennék kíváncsi.
Köszönöm szépen: Hajnalka

Kedves Hajnalka!

A Botok 6 kártyát kaptam, mely egyrészt jelezhet fölényesebb érzéseket, jelezhet örömöt, győzelmet, pozitívumokat!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-13 17:16:28 Válasz erre

Kedves Jósnő!
Meg tudja nekem nézni az a világos hajú lány akire gondolok miért törölte magát a Facebookról?
Köze van ahhoz a fiúhoz akit mindketten szerettünk?
Én nagyon sajnálom, mert úgy érzem totál kivan.(mint én)
Köszönöm!
Olgi

Kedves Olgi!

A Kelyhek 3 kártyát kaptam, mely a lány jelenlegi érzelmeit igen pozitívnak jelzik, azonban meglehet, hogy nem minden az körülötte aminek látja érzékeli! Lehet köze a fiúnak ehhez!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-13 11:34:29 Válasz erre
Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!
Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!
A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!
A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!
Szeretettel várom a kérdéseiteket!

Mendi

Mendi39 2014-04-13 11:33:21 Válasz erre

Kedves Mendi!

Hosszú kapcsolat után szakítottunk a barátommal. Azt szeretném megtudni, hogy ez végleges -e. Nagyon köszönöm: Judit

Kedves Judit!

A Kelyhek Ász kártyáját kaptam, mely egy teljesen új érzelmi kapcsolat kialakulását jelzi számodra! Az illető még ismeretlen, a régit próbáld lezárni, hogy helyet kaphasson az új!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Esküvői vásár 2014 a Női Portálon »

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

A Beauty Coffee kollagén peptidet tartalmazó instant kávé. Fogyasztásával kisi...

Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Így lomtalanítsd a lelkedet

Így lomtalanítsd a lelkedet

A fejedben felhalmozódott rossz benyomások szabad folyást engednek a negatív gondolatoknak, szinte generálják az újabb problémáidat. Szabadulj hát meg tőlük! Ha nem érzel magadban elég erőt az érzelmi rendrakáshoz, írásunk segít neked!

Tovább »
Olyannal foglalkozunk, ami mindenkinek jó

Olyannal foglalkozunk, ami mindenkinek jó

Magyarországon évente 5.785.069.422 kg hulladék termelődik. Az arányok magukért beszélnek; míg a lakosság által keletkező mennyiség 30%, addig a jóval jelentősebb 70% az ipar számlájára írható.

Tovább »
Régen és ma - Tinisztárok a kilencvenes években és napjainkban felnőttként

Régen és ma - Tinisztárok a kilencvenes években és napjainkban felnőttként

Gyerekkel és kutyával minden filmet el lehet adni. Tudják ezt a rendezők is, akik szívesen foglalkoztatnak édes kis fiatalokat. De vajon milyen sorsra jutottak az elmúlt évtizedekben? De főként hogyan néznek ki most?

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Csapocska Mónika

Érzelmi Felszabadítás terapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Csapocska Mónika

Társkereső

Társkereső
Erika Angéla Edit Beáta Éva 
Társkereső
jozsef Réka Kristóf Vincent Péter