2015. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendEgészségSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (21592 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2015-04-26 09:43:23 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:41:30 Válasz erre
Kedves Mendi!

Hogyan alakul az anyagi helyzetem?

Köszönöm! Kati

Kedves Kati! 

Az V Hit lapja azt jelzi, az eddigi tapasztalatokat vesd össze, gondolkodj el az eddigi anyagiakat érintő tapasztalataidon! Fontos, hogy pozitívan gondolkodj ezzel kapcsolatban, s ne a félelmek vezessenek! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:39:26 Válasz erre

Kedves Marcsika! 

A Lapod a XIV Mértékletesség lett, elnézést, elvétettem a billenytűt! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:38:12 Válasz erre

Kedves Mendi!

Miért utál oly nagyon a kolléganőm?Mások szerint irigy...
Kíváncsi lennék te mit látsz ezzel kapcsolatban?

Köszönöm:Marcsika

Kedves Marcsika!

Mert az ő élete nem olyan kiegyensúlyózott és harmónikus mint a tiéd! Ezt jelzi a YIV Mértékletesség lapja! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:36:41 Válasz erre

Drága Mendi!

Van olyan megérzésem,hogy nem leszek sokáig magányos...mintha érezném azt a bizonyos változást szerelem terén!Jók a megérzéseim?Köszönöm:Gyöngyi

Kedves Gyöngyi!

A XX Ítélet lapja gyökeres változást jelez az életed több területén is! A Húsvét hozhat megújulást! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:35:20 Válasz erre
Kedves Mendi!
Tetszik egy fiú, úgy érzem baráti kapcsolatban állunk. Meg tudnád-e mondani, hogy kialakul-e köztünk szorosabb kapcsolat, tini szerelem?
Köszönettel: Secret

Kedves Secret! 

A 0 Bolond lapja jelezheti bizony azt is, hogy kialakulhat közöttetek kapcsolat! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:33:58 Válasz erre

Kedves Mendi!

Köszönöm a gyors választ! A kérdésemet szerelemmel kapcsolatban tettem fel s hogy felbukkant egy régi barát az életemben..most azt válaszoltad,hogy gondoskodó apuka lehet és talán kapcsolat is lehet ha független.
Pár napja viszont újabb találkozóra hívott és nem tudtam elmenni.Azóta csend van.Nem keres ...És nem értem mi lehet most a háttérbe?Vagy talán én képzeltem sokat ebbe az egészbe és ő igazából nem is szeretne tőlem semmit?

Köszönöm.Niki

Kedves Niki!

Ha továbbra is szimpatizál veled, keresni fog! Ha a problémád, mely miatt lemondtad a találkozót gondot okoz számára, vagy nem tudja azt elfogadni, akkor te is érzed, hogy ennek nem sok jövője lehet! Gondolj csak bele kedvesem, ha szeretnénk valakit megismerni, közelebbi kapcsolatba kerülni vele, s egy adódó probléma végett, mely bárkinél előfordulhat, nem megfelelő az adott időpont, s nem jön össze a találkozó, akkor is szeretnénk vele ismerkedni, nem pedig hagyni az egészet, csak mert éppen a másiknak nem volt megfelelő! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:29:31 Válasz erre

Kedves Mendi!

Jövő hónapban tudunk lakást bérelni párommal?Sikerül?

Válaszod köszönöm!

Tisztelettel: Ági

Kedves Ágnes! 

A XII Akasztott ember lapja azt jelzi, túl merevek lehettek, ragaszkodhattok  egy elképzeléshez , ingatlan ügyben ez a kártya nem túl rózsás! Meglehet hogy lenne, de nektek nem tettszik majd! Változtatni kellene az elképzeléseken! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:27:23 Válasz erre
Kedves Mendi!

A kártyád mutat nekem gyermek fogantatást? Köszönöm a segítséged. Csenge

Kedves Csenge! 

A X Szerencsekerék lapja konkrétan nem jelez gyermekáldást, azonban utalhat októberre vagy 10 hónap múlvára! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-26 09:25:27 Válasz erre
Kedves Mendi!

Akkor azt nézd már meg létszíves,hogy kati nevű nő okoz e problémát? Mert azt írtad,hogy 3 nőt nem tudsz megnézni? Köszönöm:Dorina

Kedves Dorina! 

A XV Ördög lapja szerint még fog kellemetlen pillanatokat okozni neked! 

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mesés képeken Granada csodálatos palotaerődje - Alhambra

Mesés képeken Granada csodálatos palotaerődje - Alhambra

Alhambra a lenyűgöző szépségű, mór építésű erőd és palota a spanyolországi Grandától északkeletre helyezkedik el a város feletti magaslaton, a Sabika dombon. A palotaerőd 1984 óta az UNESCO Világörökség része. Kár is tovább fecsérelni a szót, Alhambrát nem leírni, hanem látni kell! A káprázatos képek elrepítenek téged Dél-Spanyolország misztikus és egzotikus Alhambrájába!

Tovább »
A szerelem egyszerűen létszükséglet

A szerelem egyszerűen létszükséglet

Még a legönzőbb embernek is szüksége van szeretetre. A csecsemőnek megadhatnak mindent, ha nem kap simogatást, ideges, feszült lesz, és sok esetben buta marad. A boldogsághoz és a harmonikus fejlődéshez elengedhetetlen, hogy már gyermekkorunkban megtapasztaljuk, mi is az a szeretet.

Tovább »
Sóhajts egyet! - Tavaszi levegő-nagytakarítás

Sóhajts egyet! - Tavaszi levegő-nagytakarítás

Annyi ígéret, illat, döngés-zsongás, szeszélyesen váltakozó hideg-meleg, esőillat, pára van ebben a tavaszi levegőben. Tüdőnket szinte újraéleszti ez a frissesség: nyitott ablakon, kertben, erdőn-mezőn, mindenütt érezni akarjuk, odakint akarunk lenni, ki akarjuk szellőztetni téli álmot alvó fejünket.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos