2015. június 30. - Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. június 30. - Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (21998 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2015-06-28 10:03:45 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:59:00 Válasz erre

Kedves Mendi!

Anyukám és a párja kapcsolatára mi lesz jellemző az elkövetkezendő időszakban?Volt egy kis zűr és kíváncsi vagyok ennek lesz-e folytatása?
Köszönöm.Anita

Kedves Anita!

A XIII Halál lapja változást jelez a kapcsolatukban! Ha volt szakítás, akkor megújulás lehet, ha nem volt, akkor sajnos a kapcsolat a közeljövőben véget érhet, az akarat még működtetheti egy ideig, de aztán lezárulhat véglegesen!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:57:05 Válasz erre

Kedves Mendi! Élettársam nem fog elhagyni A.nevű munkatársnője miatt?
Köszönöm: Zita Bp.

Kedves Zita!

A 0 Bolond lapja sajnos nem erősíti meg egyik lehetőséget sem, ebben a kártyában minden benne van, bármi lehetséges! Neked kell látnod, milyen a kapcsolatotok, ha van okod félni, tegyél ellene, s akadáylozd meg, vagy pedig ülj le a pároddal beszélgetni, ki mit is akar a másiktól valójában!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:55:00 Válasz erre

Kedves Mendi!

Párkapcsolatom merre tart a párom részéről? Komolyabb vagy inkább a szakítás felé?

Köszönöm.

Z.(nő vagyok)

Kedves Z.!

Az I Mágus lapja azt jelzi, te vagy  számádra a nagy ő!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:53:43 Válasz erre

Drága Mendi Jósnő!

L. nevű fiú egy nagy nőcsábász. Megnéznéd nekem, hogy én ezen a rangsoron"milyen helyezésben vagyok?" úgy értem a hölgyismerősei között úgymond evidenciában vagy inkább az akivel nem nagyon foglalkozik? Nagyon szépen Köszönöm Neked! Mara

Kedves Mara!

A XI Igazságosság lapja semmiféle rangsort nem jelez, egyensúly látszik, s az, hogy az adok kapok fontossága jelentős! Tehát amit adsz azt kapsz vissza, s fordítva! Hamarosan kiderül számodra, mit is jelentesz ennek a férfinak!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:51:45 Válasz erre
Kedves Mendi!

Kérlek nézd meg nekem,hogy a  férfi őszinte volt-e hozzám?

Köszönöm:Elena

Kedves Elena!

A VIII Erő lapját kaptam, igen, az volt, védettséget jelez a kártya, de a nőiességet és a szelídséget is!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:41:17 Válasz erre
Kedves Jósnő
élettársam Atti fog kapni az idén fizetésén felüli plusz pénzt? akár év vége felé?
Köszönöm  szépen!! Lilcsy

Kedves Lilcsy!

A X Szerencsekerék lapja azt jelzi, az anyagiakkal kapcsolatban stabil konkrét döntés még nem látszik! Meglehet október kedvezőbb lesz, erre utal a kártya, vagy pedig 10 hónap múlvára! De a következő 3 hónapban jelentős változás nem látszik!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:39:16 Válasz erre

Kedves Mendi,
munkatársam Gyuri nagyon kerül látványosan. Mi ennek az oka? Ennyire hidegen hagyom vagy mit gondol ő, hogy így semmibe vesz?

Köszönöm!
Alexa 46

Kedves Alexa 46!

A 0 Bolond lapja azt jelzi, ő maga sem tudja miért ilyen veled, egyszer közeledne, majd mégsem! Minden és a semmi kavarog benne!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:37:42 Válasz erre

Kedves Mendi Jósnő!

Az idei évben kapok Mátétól levelet, üzenetet vagy véletlen össze futunk?

Pár éve nem találkozunk és érdekelne, hogy megkeres e?

Köszönöm szépen! Mietta

Kedves Mietta!

Az egész évet nem tudom itt nézni, csak a közeljövőt!

A XVII Csillag lapja azt jelzi, nagyon él benned a remény ez iránt, de nem látok konkrétumokat!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-06-28 09:34:23 Válasz erre

Kedves Jósnő!

Nem ismerem személyesen Rita nevű szőke hajú nőt, de egy helyzetben valaki olyan mellé álltam akit ő nagyon utál. Mivel rossz természete van kérlek nézd meg, hogy nekem akar e rosszat?
Köszönöm szépen a Válaszodat: Alexandra

Kedves Alexandra!

Erre már válaszoltam! Minden kérdést megkapok kedves, nem kell többször küldeni!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mi a virághoroszkópod a karakterszámod szerint?

Mi a virághoroszkópod a karakterszámod szerint?

Nem kevertük össze az asztrológiát a számmisztikával, sőt ellenkezőleg! A numerológia elveire épül a virághoroszkóp, amely segít megismerni a személyiséged legfőbb jellemzőit, életutadat és azt, hogy a vágyott boldogságot hogyan érheted el. Ezen kívül útmutatást ad a párkapcsolat terén, megmutatja, mely embertípusok mellett lelsz igaz társra.

Tovább »
Meggy: a karcsúsodni vágyók csodaszere

Meggy: a karcsúsodni vágyók csodaszere

A mélybordó színű, savanykás gyümölcs számos pozitív tulajdonsággal rendelkezik, egészségre gyakorolt jótékony hatását tudományos eredmények igazolják. A meggy a sportolók és karcsúsodni vágyók számára egyaránt kiváló választás: segít az izomregenerálódásban és a fogyókúrát megelőző méregtelenítésben, emellett pedig kiváló hűsítő italokat készíthetünk belőle a legforróbb nyári napokra.

Tovább »
Rettegés a probléma mentes élettől - Avagy miért gyártunk problémákat?

Rettegés a probléma mentes élettől - Avagy miért gyártunk problémákat?

A nőknek mindig kattog valamin az agya. Legyen szó a holnapi ebédről, mit vegyünk fel, hova menjünk bulizni a csajokkal, mivel vegyük le a lábáról a kiszemeltet. Ismerős ugye? Reggel, attól a perctől kezdve, hogy kinyitod a szemedet, egészen addig, míg el nem alszol, gondolkozol. Hol ezen, hol azon, de mindig valami problémát próbálsz megoldani.

Tovább »

Kalkulátor

Bőrápolás aromaterápiával

Hívd segítségül a természetet, és ápold a leghatékonyabban bőrödet, hogy az sokáig megőrizze fiatalságát, rugalmasságát. Hidd el, megéri!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tarcsay Mária

Szín- és stílus tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tarcsay Mária

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011