HIRDETÉS
2014. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: ősz! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20212 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-09-21 11:01:25 Válasz erre

Kedve s Mendi 

Kérem szépen mond meg hogy barátom Attila szeret e s hogy együtt maradunk e?

Köszönettel: Tímea

Kedves Tímea!

A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely sajnos a te függésedet jelzi a párod érzéseitől, gondolataitól, légy önmagad kedves, ne akarj megfelelni másnak!

A kártya jelezheti a kapcsolat felfüggesztését is, bionytalan ídőre!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-21 10:33:58 Válasz erre

Kedves Mendi Jósnő!

Hajnala vagyok és szeretném megkérdezni lapjaid alapján a párom érzelmileg vagy érdekből van velem. Megbánta e, hogy barátságból kapcsolatunk lett? Én 90.04.17 ő 89.09.03

Köszönöm szépen! Hajnalka

Kedves Hajnalka!

A III Uralkodónő lapját kaptam, mely szerint mindkettő! Szeret téged, imád a párod, de fontos az anyagi biztonság is számára! Ennek ellenére nem domináló erősebben egyik sem, tehát nem motíválja a pénz, szép kapcsolat lehet ez hosszú távon, gyermekáldással fűszerezve :)

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-21 10:30:54 Válasz erre

Kedves Mendi!

Én nagyon szerettem egy fiút és érdekelne neki én mit jelentettem és miért tűnt el ennyire ilyen régóta. talán ha letennék róla, visszatérhetne?

Köszönöm szépnen!! Bea

Kedves Bea!

A XI Igazságosság lapját kaptam, mely szerint tovább kellene lépned, ebbe a kapcsolatba te sokkal többet adtál mint a másik fél, s jelenleg is ez látszik, ő már inkább továbblépett, neked is ezt kellene tenned kedves!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-21 10:28:35 Válasz erre
Kedves Mendi!
Páromra rá van szállva Andi nevű idősebb kolléganője?
Van félnivaló?
Köszönöm! Zsuzsi
Kedves Zsuzsi!
A XVI Torony lapját kaptam, mely sajnos azt jelzi, hogy a dolgok nem a te elképzeléseid szerint alakulnak, a kapcsolatba törés jöhet, sajnos azt kell mondjam , van félnivaló!
Azonban az előző kérdésedre kapott kártyát másképp kell értelmeznem, mert ugye van kapcsolatod, ebben az esetben a Halál kártya sajnos lezárást jelez a következő 3 hónapban! :(
Sajnálom!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-09-21 10:25:38 Válasz erre

Kedves Mendi!

Lesz e férfi női viszonyom az idei évben? Szeretettel köszönöm! Kriszti (34éves)

Kedves Kriszti!

A XIII Halál lapját kaptam, mely azt jelzi, ha jelenleg nincs kapcsolatod, akkor a közeljövőben változás várható e téren, lehet, alakulhat kapcsolatod!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-21 10:22:55 Válasz erre

Kedves Mendi Jósnő!

Az a fiú akivel több, mint 2,5 éve szakítottunk szokott e még rám gondolni, néz e közösségi oldalon?
Hálás köszönet! FAnni

Kedves Fanni!

A 0 Bolond lapját kaptam, mely egyben a minden és a semmi kifejezője is, labilitás, bizonytalanság, meglehet néha néha  megnéz valami kapcsán, de komoylabb érdeklődés nem látszik!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-21 10:21:07 Válasz erre

Kedves Mendi!

Engem az érdekelne a férfiak milyen kisugárzásúnak látnak engem? Köszönöm!

Dia Budapestről

Kedves Dia!

A XX Ítélet lapja folyamatos változást jelez, akár személyiségedben akár fizikai mivoltodban, viselkedésedben, ez tehet téged vonzóvá a külvilág számára, mintha folyamatosan alakulnál, változnál,változtatnál magadon! Folyton megújúlnál!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-21 10:18:40 Válasz erre

Kérlek nézd meg nekem Lacival lesz e még véletlen vagy direkt találkozás? Köszönöm! Seri 1980.

Kedves Seri!

Egy megszólítás jól esett volna! :)

A XII Akasztott ember lapját kaptm, mely inkább a kapcsolat felfüggesztését, abbamaradását jelzi!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-21 10:14:37 Válasz erre
Kedves Mendi!

Összejöttem valakivel, már több alkalommal is randiztunk, és ő azt mondja, hogy komoly kapcsolatot szeretne velem.

Kérlek nézd meg, hogy őszinte-e a közeledése felém, vagy csak teszi a szépet.

Köszönettel: Liza
Kedves Liza!
A VII Diadalszekér lapját kaptam, mely sajnos jelezheti azt is, hogy ez a férfi több vasat tart a tűzben! Egyidejűleg más nővel is ismerkedik, tart fenn kapcsolatot! De jelezheti azt is, hogy a te életedbe jöhet egy másik férfi, s döntéshelyzet elé kerülhetsz kettőjükkel kapcsolatban!
Szeretettel
Mendi
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Fogyaszt és méregtelenít - Erre van szükség ősszel!

Fogyaszt és méregtelenít - Erre van szükség ősszel!

Ősszel és tavasszal érdemes tisztítókúrát tartani a szervezet karbantartása miatt, testi és lelki egészségünk fenntartása okán. Erre a célra használhatunk különféle gyógyteákat, de most egy olcsó és sokoldalú csodaszert mutatunk, amely méregtelenítő hatásai mellett még fogyaszt is.

Tovább »
Mi, ti és a hobbink

Mi, ti és a hobbink

Foci EB, VB, Forma 1 idején a nők szinte megőrülnek a férfiaktól. Mert mi pasik hajlamosak vagyunk a hobbinknak hosszú unalmas órákat szentelni, ahelyett, hogy valami szerintetek „értelmes” dolgot művelnénk.

Tovább »
Melyik múzsa lakozik benned?

Melyik múzsa lakozik benned?

A múzsák a görög mitológiában a művészetek megtestesítői. 9 múzsa van, és mindegyik másért felelős, mint a zene, a költészet, a csillagjóslás, vagy a tudomány. Benned vajon melyik él? Tudd meg, milyen tehetséggel áldottak meg az Égiek!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Nagy Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Nagy Erika

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka