HIRDETÉS
2014. október 24. - Salamon
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. október 24. - Salamon
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20408 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:41:11 Válasz erre

Kedves Mendi!

Sikerül ebben a hónapban vagy novemberben más helyre költöznöm jelenlegi helyemről?

Köszönöm: Anna /34/ Bp.

Kedves Anna!

Az V Hit lapja nem jelez költözést, azonban a lelki erősödés, a kérések kimondása, segítség kérése előbbre vihet! Higyj önmagadban, hidd, hogy az életed jobbra fordul, a sorsod változik, s a változást te irányítod, nem a körülmények!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:38:41 Válasz erre

Kedves Mendi Jósnő!

Köszönöm, hogy kérdezhetlek!

Érdekelne látsz e könnyű-laza kapcsolatot, szerelmet az idén? Nagyon magányos vagyok a testiséget évek óta nélkülöző ember vagyok. Köszönöm! Anna (34év) Bp.

Kedves Anna!

A XX Ítélet lapja azt jelzi, változnod kellene, változtatnod kellen elsősorban önmagaddal kapcsolatban, hozzáállás, nézőpont, gondolkodásmód! Az átalakulás elengedhetetlen az életed haladása érdekében! Fontos fordulópont jöhet ezáltal az életedbe! Merj változtatni! :)

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:35:58 Válasz erre

Kedves Mendi.

Barátom egy jóképű férfi. Most 2 éve olyan munkahelyre ment ahol sok a nő is. Kérdezem be fog engem csapni, megcsalni valakivel?

Köszönöm válszát! Kata80

Kedves Kata80!

A VIII Erő lapja azt mondja, határozottsággal, nőiességgel, szelídséggel, kedvességgel kézben tudod tartani a dolgokat, jelenleg nem látszik más nő nála!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:33:00 Válasz erre

Kedves Mendi!

Exem Laci nézi e oldalam a közösségi oldalon? Foglalkoztatom valamennyire pár év távlatából még?

Köszönet! Szilvia

Kedves Szilvia!

A XXI Világ lapja azt mondja igen, valamelyest még él benne a múlt, de inkább már a jövő felé fordul, előre tekint nem vissza!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:31:07 Válasz erre

Kedves Mendi,
páromnak tetszik egy Andrea nevű idősebb kolléganője? Akar tőle valamit? Köszönöm! Timi

Kedves Timi!

A VII Diadalszekér lapját kaptam, melyből, sajnálom, de a válaszom határozott igen!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:29:34 Válasz erre

Kedves Mendi!
Nemsokara vizsgazom, atfogok menni a vizsgan?
Koszonon: Erzsebet

Kedves Erzsébet!

A XV Ördög lapja azt mondja, valamilyen kiskapú lehetősége lehetséges, mely leginkább csaláshoz vezethet, s abból pedig baj lehet, sokkal jobb tisztán játszani, ne hívd ki magad ellen a sorsot, alaposan készülj és légy egyenes! Az Ördög nem alszik!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:26:20 Válasz erre
Kedves Mendi!

Egy hónapon belül fogok találkozni azzal a személlyel aki 8 év után felhívott telefonon??? Mit látsz, lesz személyes találkozás?

Köszönöm a válaszodat

Kedves Anett!

A IV Uralkodó lapját kaptam, melyből azt tudom neked mondani, ha a férfi úgy akarja akkor lesz találkozás, ő az aki diktál, aki irányít!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:24:41 Válasz erre

Kedves Mendi!
Szeretném megkérdezni, hogy szerinted mikor találok munkát.
Köszönettel:
Judit

Kedves Judit!

Úgy emlékszem a múlt héten is válaszoltam neked erre a kérdésedre, s akkor is a közeljövőt, tehát az idei évet láttam kedvezőnek erre, most is azt tudom mondani, jöhet lehetőség az idén mely közül választanod kellhet! Kérdés az, mennyit teszel azért, s mit, hogy legyen munkád? Sokkal több energiát kellene belefektetned ebbe!

A lapod a VI Szeretők lett!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:21:50 Válasz erre

Szia Mendi!
Közel 3 évig volt egy amolyan "laza kapcsolatom".Tehát ha egy kapcsolatom nem sikerült akkor rendre ennél a fiúnál vigasztalódtam.Ha éppen kialakult volna egy kapcsolatom,akkor ő természetesen nem tartotta tiszteletben és tovább nyomult.Pedig nem ebben állapodtunk meg a legelején.Most viszont elegem lett belőle,és az elmúlt évek összes sérelmét rázúdítottam.A dolog most ott tart,hogy nem keres.Remélem ez így marad?!
Köszönöm a válaszod.Lillus

Kedves Lillus!

A XIX Nap kártyáját nézve én nem lennék ebben olyan biztos! Itt még nincs lezárva a kapcsolat!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ha nem szeretnek - belebetegszel

Ha nem szeretnek - belebetegszel

Új kórkép van kialakulóban: szeretethiány. Oka: mindenki csak kapni akar, pénzt, hatalmat, autót, és minden fontosabb, mint a szeretet. Veszélyes a teljesítményhajszolás, a mindenáron győzni akarás, hogy a sikerért sokan feláldozzák mások megbecsülését, szeretetét. Pedig milyen rosszul teszik…

Tovább »
Paranormális fényfoltok helyszínei csodás képeken

Paranormális fényfoltok helyszínei csodás képeken

Sok hely van a világon, mely fókuszpontja a nagy rejtélyeknek – bizarr látnivalók örvényei, megmagyarázhatatlan találkozások és hátborzongató események. Sok tíz év alatt gyűltek össze a beszámolók, melyek hírnevet adtak ezen helyeknek - ember nem menne oda egyedül, vagy legalábbis óvatos lenne.

Tovább »
A hétvégén visszaállítjuk az óráinkat

A hétvégén visszaállítjuk az óráinkat

A MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt. becslése szerint évente egy nagyobb város villamosenergia-fogyasztását takaríthatjuk meg azzal, hogy október 26-án, vasárnap hajnali háromkor egy órával visszaállítjuk az óráinkat. Ezzel visszatérünk a normál vagy télinek is nevezett időszámításra.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Válassz masszázstípust!

Számos masszázsstílus létezik, és bár egy tapasztalt terapeuta bármilyen kezelést rá tud szabni bárkire, egyes technikák megfelelőbbek lehetnek, mint mások. Éppen ezért érdemes megismerned őket!

Még több kalkulátor »

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka 

Még több társkereső »

Női portál oldaltérkép