HIRDETÉS
2014. október 21. - Orsolya
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. október 21. - Orsolya
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20408 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:41:11 Válasz erre

Kedves Mendi!

Sikerül ebben a hónapban vagy novemberben más helyre költöznöm jelenlegi helyemről?

Köszönöm: Anna /34/ Bp.

Kedves Anna!

Az V Hit lapja nem jelez költözést, azonban a lelki erősödés, a kérések kimondása, segítség kérése előbbre vihet! Higyj önmagadban, hidd, hogy az életed jobbra fordul, a sorsod változik, s a változást te irányítod, nem a körülmények!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:38:41 Válasz erre

Kedves Mendi Jósnő!

Köszönöm, hogy kérdezhetlek!

Érdekelne látsz e könnyű-laza kapcsolatot, szerelmet az idén? Nagyon magányos vagyok a testiséget évek óta nélkülöző ember vagyok. Köszönöm! Anna (34év) Bp.

Kedves Anna!

A XX Ítélet lapja azt jelzi, változnod kellene, változtatnod kellen elsősorban önmagaddal kapcsolatban, hozzáállás, nézőpont, gondolkodásmód! Az átalakulás elengedhetetlen az életed haladása érdekében! Fontos fordulópont jöhet ezáltal az életedbe! Merj változtatni! :)

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:35:58 Válasz erre

Kedves Mendi.

Barátom egy jóképű férfi. Most 2 éve olyan munkahelyre ment ahol sok a nő is. Kérdezem be fog engem csapni, megcsalni valakivel?

Köszönöm válszát! Kata80

Kedves Kata80!

A VIII Erő lapja azt mondja, határozottsággal, nőiességgel, szelídséggel, kedvességgel kézben tudod tartani a dolgokat, jelenleg nem látszik más nő nála!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:33:00 Válasz erre

Kedves Mendi!

Exem Laci nézi e oldalam a közösségi oldalon? Foglalkoztatom valamennyire pár év távlatából még?

Köszönet! Szilvia

Kedves Szilvia!

A XXI Világ lapja azt mondja igen, valamelyest még él benne a múlt, de inkább már a jövő felé fordul, előre tekint nem vissza!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:31:07 Válasz erre

Kedves Mendi,
páromnak tetszik egy Andrea nevű idősebb kolléganője? Akar tőle valamit? Köszönöm! Timi

Kedves Timi!

A VII Diadalszekér lapját kaptam, melyből, sajnálom, de a válaszom határozott igen!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:29:34 Válasz erre

Kedves Mendi!
Nemsokara vizsgazom, atfogok menni a vizsgan?
Koszonon: Erzsebet

Kedves Erzsébet!

A XV Ördög lapja azt mondja, valamilyen kiskapú lehetősége lehetséges, mely leginkább csaláshoz vezethet, s abból pedig baj lehet, sokkal jobb tisztán játszani, ne hívd ki magad ellen a sorsot, alaposan készülj és légy egyenes! Az Ördög nem alszik!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:26:20 Válasz erre
Kedves Mendi!

Egy hónapon belül fogok találkozni azzal a személlyel aki 8 év után felhívott telefonon??? Mit látsz, lesz személyes találkozás?

Köszönöm a válaszodat

Kedves Anett!

A IV Uralkodó lapját kaptam, melyből azt tudom neked mondani, ha a férfi úgy akarja akkor lesz találkozás, ő az aki diktál, aki irányít!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:24:41 Válasz erre

Kedves Mendi!
Szeretném megkérdezni, hogy szerinted mikor találok munkát.
Köszönettel:
Judit

Kedves Judit!

Úgy emlékszem a múlt héten is válaszoltam neked erre a kérdésedre, s akkor is a közeljövőt, tehát az idei évet láttam kedvezőnek erre, most is azt tudom mondani, jöhet lehetőség az idén mely közül választanod kellhet! Kérdés az, mennyit teszel azért, s mit, hogy legyen munkád? Sokkal több energiát kellene belefektetned ebbe!

A lapod a VI Szeretők lett!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-19 16:21:50 Válasz erre

Szia Mendi!
Közel 3 évig volt egy amolyan "laza kapcsolatom".Tehát ha egy kapcsolatom nem sikerült akkor rendre ennél a fiúnál vigasztalódtam.Ha éppen kialakult volna egy kapcsolatom,akkor ő természetesen nem tartotta tiszteletben és tovább nyomult.Pedig nem ebben állapodtunk meg a legelején.Most viszont elegem lett belőle,és az elmúlt évek összes sérelmét rázúdítottam.A dolog most ott tart,hogy nem keres.Remélem ez így marad?!
Köszönöm a válaszod.Lillus

Kedves Lillus!

A XIX Nap kártyáját nézve én nem lennék ebben olyan biztos! Itt még nincs lezárva a kapcsolat!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A karma karmában - Az ok-okozat törvénye

A karma karmában - Az ok-okozat törvénye

A karma törvényét sokan, sokféleképpen értelmezik. Többen úgy gondolják, hogy a karma egy negatív töltetű szó, és büntetést jelent. A karma azonban jót és rosszat egyaránt vonhat maga után és nem biztos, hogy egy-egy cselekedetünk következménye, akár pozitív, akár negatív formában, még ebben az életben utolér bennünket.

Tovább »
Variációk rakott kelbimbóra

Variációk rakott kelbimbóra

A kelbimbó egy kihagyhatatlan étel, főleg így ősszel. Mennyei ételeket tehetünk az asztalunkra, amik nem mellesleg még tápanyagokban és vitaminokban is gazdagok lesznek. Sokan nem szeretik a kelbimbót, még a látványától is rosszul vannak, viszont ha rakott ételkén tálaljuk lehet, hogy kedvet kapnak hozzá még ők is.

Tovább »
Keddi csillagjóslat

Keddi csillagjóslat

A csillagokban minden meg van írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka