HIRDETÉS
2014. szeptember 01. - Egyed, Egon
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: ősz! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. szeptember 01. - Egyed, Egon
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20102 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-08-31 13:42:46 Válasz erre

Kedves Mendi!

Kérlek nézd meg nekem ,hogy a volt fönököm felől ez után a személyes találkozó után mire számíthatok?
Köszönöm:Elena
Kedves Elena!
A IV Uralkodó lapja segítő szándékot jelez! Nem lesz elutasító!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-08-31 13:36:44 Válasz erre

Kedves Mendi!
Meg szeretném kérdezni mostanihoz képest hogy alakul az anyagi helyzetem fél éven belül? Lesz-e rendszeres bevételem vagy csak kiadásom?
Köszönettel:
Judit

Kedves Judit! 

A XIX Nap kártyáját kaptam, mely sikerességet jelez a közeljövőben! Várható pozitív változás!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-31 13:35:26 Válasz erre

Kedves Mendi!
Ikerszomszédunkkal még mindig nem rendeződött az osztatlan közös tulajdonunkban lévő ingatlan + kert használatának írásban történő rögzítése. Jelezte, hogy pár nap múlva szeretne velem beszélni egy kicsit. Mire számíthatok, hogy alakul ez a beszélgetés?
Nagyon szépen köszönöm!
Judit

Kedves Judit!

A XXI Világ lapját kaptam, mely jelezhet új lehetőséget, új alkut, új hozzáállást is a részéről, jöhet egy új ajánlattal!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-31 13:33:49 Válasz erre

Kedves Mendi!
Kérlek nézd meg, hogy a férfi, aki megvette a főnököm üzletét megjelenik-e 2 hónapon belül állásajánlattal kapcsolatban az életemben.
Köszönetetl:
Judit

Kedves Judit!

A XVI Torony lapját kaptam, mely sajnos munka terén nem jelez jókat! Váratlan fordulat állhat be nálad, mely teljesen felkészületlenül érhet, sajnos nem pozitív a változás! De ez legnkább a nézőpontodtól függ, s a hozzáállásodtól!

Sajnálom! :(

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-31 13:30:46 Válasz erre

Szia Mendi!
Mi lesz jellemző leginkább az elkövetkezendő 3 hónapomra?
Köszönöm.Csillag

Kedves Csillag!

A II Főpapnő lapja azt mondkj, hallgatni arany! Tehát a hallgatás a lelkiség lesz jelentőségteljes!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-31 13:28:59 Válasz erre

Kedves Mendi!

Találkoztunk Tamással személyesen,sikerült végre valahára megszervezni.Nem tudom most mi zajlik benne nagyon zárkózott.Az lenne a kérdésem hogy kiváltottam-e benne bármit is?
Köszönöm a válaszod:Niki

Kedves Niki!

A VIII Erő lapját kaptam, mely azt mondja te csak maradj nőies és szerény, kedves és odaadó, ebben rejlik a te erőd! Ugyanakkor légy határozott, s türelmes! Ez viheti sikerre a kapcsolatot!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-31 13:26:58 Válasz erre
Kedves  Mendi!

Sikerült a munkahely keresés!!! Nagy kihívás elé nézek ,mert  sokkal felelősség teljes munkaköröm lesz,mint eddig volt. A kérdésem hozzád, Befogadnak,elfogadnak engem,jól érzem magam majd  az új helyen? Köszönöm:Csenge
Kedves Csenge!
A X. Szerencsekerék lapját kaptam, mely egyrészt a forgandóságot jelöli, másrészt októberben valami fordulat várható! A dolog kedvező kimenetele nagyban függ a te hozzáállásodtól, viselkedésedtől, a munkamorál alakulásától, s attól, hogy te hogyan tudod elfogadni a körülötted lévőket!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-08-31 13:24:48 Válasz erre
Kedves Mendi!

Van egy friss kapcsolatom... Még képlékeny mi lesz belőle... Megnéznéd a pasi hogy érez irántam?

köszi

Virágtündér

Kedves Virágtündér!

A VII Diadalszekér lapját kaptam, mely szerint a másik félnek vagy lehet másik nő az éeltében, vagy pedig sokkal több dologgal foglalkozik jelenleg mint amennyivel kellene, a figyelme szerteágazó, s nem tud, vagy nem akar jelenelg egy dologra koncentrálni! Érzéseket tekintve is szétszórt ez a férfi!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-31 13:22:40 Válasz erre

Kedves Mendi,
Kérlek nézd meg nekem mi látható Peti 1977.01.13.részéröl,van vonzalom?Lesz vele közelebbi kapcsolatom?Köszönöm.Zsu 1984.04.29.

Kedves Zsuzsanna!

A XI Igazságosság lapja azt mondja, amennyit te adsz ebbe a kapcsolatba, illetve annak alakulásának érdekében , annyit várhatsz viszonzásul!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Így köszöntsd az őszt - Őszi szépségpraktikák

Így köszöntsd az őszt - Őszi szépségpraktikák

Vészesen közeledik az ősz, és szervezetünk is érzi a változást. Mind minden évszakban, ősszel is oda kell figyelünk szépségünk megőrzésére. Az alábbiakban adunk néhány hasznos tanácsot, hogyan tudod a leghatékonyabban felvenni a harcot az évszak által hozott időjárással, és hogyan maradsz ilyenkor is gyönyörű.

Tovább »
Olaszos kedvenceink: lasagne, cannelloni és gnocchi

Olaszos kedvenceink: lasagne, cannelloni és gnocchi

Paradicsom, sonka, gomba... Már a hozzávalók hallatán is összefut a nyál a szánkban, nemhogy a mennyeien finom végeredmény után. Könnyen variálható, és gyorsan elkészíthető olasz tésztaételeket gyűjtöttünk össze.

Tovább »
Mindig a férfiak a hibásak?

Mindig a férfiak a hibásak?

A válások, kapcsolatok nagy része úgy ér véget, hogy a külvilág szemében a férfi egy szemétláda, a nő pedig a szerencsétlen megcsalt, becsapott áldozat és mindenki őt sajnálja. De tényleg így van ez?

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hajfestési kisokos

A rengeteg hajfestéknek, színezőnek köszönhetően szabad utat engedhetsz a fantáziádnak. Ám a drasztikus módon történő beavatkozás nem mindig marad következmények nélkül. Tudj meg hát mindent a hajfestési módszerekről, mielőtt belevágsz!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Csapocska Mónika

Érzelmi Felszabadítás terapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Csapocska Mónika

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka