HIRDETÉS
2014. szeptember 30. - Jeromos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: ősz! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. szeptember 30. - Jeromos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20261 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-09-28 12:08:58 Válasz erre

Kedves Jósnő! A barátom szeret? Hűséges?

Én 80 06 02

Ő 1976 07 07

Kedves Kérdezőm!

Egy aláírást legközelebb kérnék!

A VIII Erő lapja azt mondja a dolgok irányítása a kezedben van, határozottság, nőiesség, kedvesség, szelídség és vadság egyszerre fontos tényezői a kapcsolatnak! Hogy szeret-e s hogy hűséges-e hozzád az rajtad múlik jelenleg!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-28 12:06:14 Válasz erre

Kedves Mendi jósnő.

Én annyit szeretnék megérdeklődni, hogy M.L monogrammú férfivel milyen kapcsolatom lesz még?

Köszönettel: Veronika

Kedves Veronika!

A II. Főpapnő lapját kaptam, mely a közeljen nem jelez közöttetek kapcsolatot, passzivitást jelez a kártya!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-28 12:00:04 Válasz erre

Kedves Mendi !

Az áthelyezésemmel kapcsolatosan a volt fönökömtől mire számíthatok?
Fog e segíteni.Én még mindig nagyon reménykedem benne ,hogy fog segíteni Bár jelenleg nem ez mutatkozik.
Ha ezt megtudnád még nézni ,talán egy kicsit jobban látnám mi az amit munkaügyben tehetek még .
Köszönöm:Elena

Kedves Elena!

A XIII Halál lapját kaptam, mely teljes megújulást jelez e téren számodra, ami eddig volt az lezárulni látszik, s egy teljesen új léhet a helyébe! A volt fönöködtől sajnos nem számíthatsz számottevő segítségre!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-28 11:54:46 Válasz erre
Kedves Mendi jósnő!!
Október hónapban mi lesz köztem és György között? Jelenleg csak együtt dolgozunk.
Köszönöm: Zsófia

Kedves Zsófia!

A XVI Torony lapját kaptam, mely sajnos olyan nem várt, kedvezőtlen fordulatot jelez a kapcsolatban, mely teljesen felkészületlenül érhet téged! Pozitív változást nem jelez a kártya!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-28 11:52:31 Válasz erre

Kedves Jósnő!

Én egy nagyon féltékeny nő vagyok. Nem jó a kapcsolatom és párom közelében egy intenzív ,erotikus kisugárzású hosszú barna hajú nő van. Barátom elhagy érte?

Minden jót és köszönöm Önnek! Elzabeth 1980 márc.7

Kedves Elzabeth!

A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely a kapcsolat ideiglenes felfüggesztését jelezheti, tehát valamennyi időre a kapcsolatotok befejeződhet!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-28 11:49:35 Válasz erre

Kedves Mendi,

párom meg fog csalni Andi kolléganőjével? vagy elhagy miatta?

Köszönöm a választ! Renike

Kedves Renike!

A XX Ítélet lapját kaptam, mely átalakulást, változást jelez a kapcsolatotokban! A változás mindkettőtöket érint! Ez lehet pozitív és negatív változás is, azonban bármilyen is lesz, a fejlődésed fogja szolgálni, általa más szemszögből, más hozzáállással nézheted a körülötted zajló eseményeket! Ahhoz, hogy a párod eljusson addig, hogy megcsal téged, neked is jelentős szereped van, ezt gondolom érzed te is!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-28 11:45:33 Válasz erre

Kedves Mendi! Özvegy férfi rokonomtól kell tartanom?

Köszönettel? Tamy

Kedves Tamy!

A VII Diadalszekér lapját kaptam, mely szerint jó ha figyelmes vagy vele szemben, s arra is figyelsz milyen a környezetében a viselkedésed! Nem kizárt, hogy szemet vethet rád!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-28 11:43:15 Válasz erre

Kedves Jósnő!

Légyszíves nézze meg a barátom munkatársnője hajt a barátomra?

Köszönöm!
Szép napot és jó egészséget! Krisztina

Kedves Krisztina!

A VI Szeretők lapját kaptam, melyből meglehet, hogy többet érez mint munkatárs, vagy barátság ez a kolléganő!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-28 11:41:24 Válasz erre

Kedves Mendi jósnő.

Milyen kapcsolatot várhatok azzal a sötét hajú, magas férfivel akit az utóbbi hetekben többször is láttam? Köszönöm! Mártika

Kedves Mártika!

A XVIII Hold lapját kaptam, mely a közeljövőben semmilyen kapcsolatot nem jelez ezzel a férfival, légy türelmes! Figyelj és várj!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Viszlát, gyomorfájás!

Viszlát, gyomorfájás!

A stressz, a nehezebb ételek nem kedveznek az emésztésnek, így gyomorégésre, fájdalomra, teltségérzésre panaszkodhatsz. A gyógyszerek előtt érdemes néhány jó tanácsot, természetes gyógymódot is kipróbálnod, melyek enyhíthetik a tüneteket, de emellett nem árt utána nézned, milyen lelki okok rejlenek a háttérben.

Tovább »
Szex - mindig?

Szex - mindig?

Vannak a nagy ívű, romantikus kapcsolatoknak ősellenségei: egy időnként felbukkanó ex, a kompromisszumképtelenség, az egyik fél a másik által gyűlölt, lehetőleg minél szőrösebb háziállata, és még néhány más dolog, köztük a szexmentes időszakok, amik ezért, vagy azért, minden kapcsolatban elő-előfordulnak. Ám nem mindegy, miért, milyen gyakran, és hogyan is kezeljük.

Tovább »
Problémafókuszú kozmetikumok a webről

Problémafókuszú kozmetikumok a webről

Már hazánkban is kaphatóak a nemzetközileg elismert prémium kozmetikai márka, a Paula’s Choice termékei. Az amerikai vállalat kozmetikumai 47 országban érhetőek el olyan Magyarországon is ismert szépségápolási márkák versenytársaként, mint a Clinique vagy a Vichy.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka