2015. augusztus 04. - Domonkos, Dominika
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. augusztus 04. - Domonkos, Dominika
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (22221 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2015-08-02 10:46:43 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:45:32 Válasz erre

Kedves Mendi! Péter mint nő elégedetlen volt velem? Nagyon szeretném egyszer visszakapni. :( Köszönöm! Nina

Kedves Nina!

A Botok 10 lapja szerint sok problémája lehetett veled, vagy a helyzettel, vagy magával a kapcsoalttal, melyek teherként nyomaszthatták, nyomaszthatják, hogy nőként milyen voltál számára azt ebből a kártyából nem látom, de ha nagyon elvonatkoztatok akkor heves és tüzs jelzőket látok!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:43:31 Válasz erre
Kedves Mendi!
Sikerül majd nyelvtanulásba kezdenem hamarosan?
Köszönöm! Kati

Kedves Kati!

A Kardok 3 lapja szerint, sajnos ennek lehetnek akadályai, s nem az elképzeléseid szerint alakulnak a dolgok!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:42:13 Válasz erre

Kedves Mendi! Lehet félreérthetően fogalmaztam, de nem igazán az érdekelt, hogy jön e válasz, hanem, h H.Gábor mit fog szólni hozzá? Érezni, gondolni? Ez érdekelt volna nagyon. Nagyon szeretem és nem tudom megértené e fájdalmamat?
Köszönömm:Ivett

Kedves Ivett!

S milyen lapot húztam a kérdésedre?

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:39:24 Válasz erre
Kedves Mendi !
Szeretnélek megkérni,hogy ezt most így elsőre nézd már meg nekem.Tehát tudod keresem a lehetőségeket munkával kapcsolatosan is.És van egy olyan ,hogy utazásszervezés,vagy is inkább a meglévő utak értékesítése,ez úgy mellékállásban.Ez most úgy elkezdett érdekelni .Érdemes-e foglalkoznom ezzel a lehetőséggel?Aztán majd látjuk .

Nagyon köszönöm:Elena

Kedves Elena!

A Botok 3 lapja azt jelzi, valami olyasmi áll előtted, melyre vagy nagyon régóta várhatsz már, tehát hogy eredményre vezessen, vagy pedig valamit most indíthattál útjára, s annak eredményessége még nagyon odébb van! Ugyanakkor van eben némi meggondolatlanság is a Kos jelzi az esetlegesen elhamarkodott, emggondolatlan lépést is! Rajtad áll miként döntesz! egyenlőre csak a várakozás az ami biztos, hogy hogyan alakul azt még nem jelzi a kártya!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:36:30 Válasz erre
Kedves Mendi!
Látsz nekem házasságot,vagy összeköltözést a párommal ebben az évben? Köszönöm:CSenge

Kedves Csenge!

A Botok 6 győzelmet jelez, hogy ez most esküvőre vagy összeköltözésre értendő azt nem tudom, két különböző kérdésttettél fel!

A közeljövőben valamelyikben jelentős előrelépés várható!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:33:42 Válasz erre

Tisztelt Mendi Jósnő!

Fiam várja az esküvőjét?

Nagyon vegyesen érzem, és talán még annyit hogy a lány részéről volt egy nyomás, hogy legyen most már esküvő. Ezt jól érzem, vagy fiam tényleg őszintén ezt akarja? Köszönöm nagyon szépen! Gabi

Kedves Gabi!

A Kelyhek 3 lapja szerint, valóban várja, de valami mégis lehet a háttérben, valamiben nem tlejesen őszinte, avgy nem igazán tettszik neki!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:32:10 Válasz erre

Mendi Jósnő! Szeretettel üdvözöllek, lenne egy kérdésem. Lajos szokott nosztalgiázni rólam? Miért távolodott el ennyire?
Hálásan köszönöm s várom válaszát! Szilvia

Kedves Szilvia!

Azt írod lenne egy kérdésed, majd kettőt teszel fel! :)

Az Érmék 5 lapja elégedetlenséget jelez a férfinél, nem látom, hogy nosztalgiázna, de azt igen, hogy jelenelg elégedettlen! Az eltávolodás oka lehet az, hogy nem volt elégedett azzal amit kapott!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:29:49 Válasz erre

Kedves Mendi!

Azt írtad nekem ,hogy  az exemnél cselekedetet látsz felém.Nos..nemsokára itt a szülinapom.Remélem lesz benne annyi,hogy legalább felköszönt.Ha mégis akkor újra elkezdődhet közöttünk valami?Van egy olyan érzésem,hogy nem boldog a jelenlegi kapcsolatában!!!!
Köszönöm.Netty

Kedves Netty!

A Kelyhek 4 lapja szerint vágyhat utánad, vágyhat valami másra, valaki másra, ami érzelmileg hatással van rá!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-08-02 10:28:20 Válasz erre

Kedves Mendi!

Véleményemhez mit fog szólni Krisztike nevű lány? Hogy reagál majd rá?
Köszönöm szépen! Zita (1969.05.10)

Kedves Zita!

A Kelyhek 2 lapja szerint, meglehet egyet fog érteni veled!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A keddi nap angyalüzenete

A keddi nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Légy boldog már most!"

Tovább »
Keddi csillagjóslat

Keddi csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »
Aki megállítja a folyókat - A sötét kontinens titokzatos teremtménye

Aki megállítja a folyókat - A sötét kontinens titokzatos teremtménye

Van Afrikában egy ország, amit “sötét kontinens”-ként emlegetnek. Legnagyobb része ugyanis a trópusi esőerdők zónájába esik, a fennmaradó területeken pedig nehezen járható mocsarak alakultak ki. Ritka állatok élnek itt, mint például a gorilla és állítólag egy titokzatos teremtmény is, ami Mokele-Mbembe néven vonult be a történelembe.

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Nagy Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Nagy Erika

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011