bb
bb
2016. augusztus 27. - Gáspár
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. augusztus 27. - Gáspár
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (24866 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Smt 2016-08-14 21:43:33 Válasz erre

Azt szeretném kérdezni mért nem válaszolnak. Köszönöm lehet nem megy ki az emailem

Előzmény: Mendi39 - 2016-08-14 10:44:54
Mendi39 2016-08-14 12:09:43 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Augusztus 21.-én nem lesz Fórum!

Köszönöm a megértéseteket!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-08-14 11:19:20 Válasz erre
Kedves Mindenki!

Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy NE ELDÖNTENDŐ kérdést tegyen fel!!!
Hetek óta hangsúlyozom Kedveseim!
Olyan választ nem tudok adni, hogy igen vagy nem!
Ettől sokkal többet mond a Tarot kártya!

Köszönöm szépen!
Szeretettel
Mendi

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2016-08-14 11:00:28 Válasz erre
Kedves Mendi !
Köszönöm a válaszodat és értem is. Viszont én most azt szerettem volna kérdezni, hogy látsz-e egyáltalán bármi más eseményt a közeljövőben a szerelmi életemben, ami boldoggá tenne?
Köszönöm szépen, ha ezt megnéznéd még.

Kedves Csilla!

A kártya ezt jelezte neked, nem tudok mást mondani!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-08-14 10:59:27 Válasz erre

Kedves Mendi  Kérdőasztrológia szerint köztem és D.nevű férfi között milyen kapcsolat lesz a jövőben? Nagyon nagyon szépen Köszönöm!Márti

Kedves Márti!

A képlet alapján olyan mint ami jelenelg is van! Nem változik a helyzet!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-08-14 10:57:39 Válasz erre

Aranyos Mendi Jósnő! Fórumodon légy kedves egy választ adni nekem. László nevű férfi mit szeretne tőlem a jövőben? Nagyon szépen Köszönöm: Melinda Bp.,

Kedves Melinda!

A Botok 2 lapja után még maga sem tudja, lehet neki valaki más is a környezetében aki érdekelheti, döntéshelyzet látszik nála!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-08-14 10:54:02 Válasz erre

Kedves Mendi! Köszönöm a házzal kapcsolatos kérdésemre adott válaszod. Még azt kérdezném,ha lennél kedves kérdező horoszkóppal megnézni, a házzal kapcsolatosan,a nő aki most magáénak tudja a házat,fog e akadályozni később,tervez e ellenem valamit,ha mégis odamegyek a házhoz? Köszönöm:Csenge

Kedves Csenge!

A Képlet alapján a kommunikáció nem tiszta, nem őszinte, valamit elhallgathat előled, vagy hazudhat neked!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-08-14 10:52:10 Válasz erre

És ,azt szeretném kérdezni, hogy hogyan érjem el, hogy Zs. engem akarjon mégis, és ne azt, akivel együtt van?

Mert neki egyértelműen mellettem a helye, nem más mellett, és erre rá kell jönnie, magától.
Tehát, mit kell tennem, hogy velem legyen?

Kedves Dalma!

Senki döntését nem tudod befolyásolni kedvesem, mert mindenkinek joga van eldönteni mit akar az élettől! Ezt magad is jól tudod! Ő hozott egy döntést, s azzal van aki számára megelégedettséget nyújt! Ha nem így lenne nem lenne vele, igaz?

Hogy mit tegyél? A képlet jelezte, hogy nem érdekled őt úgy ahogyan azt te szeretnéd! Ez után úgy érzem, nem nagyon tudnád befolyásolni őt!

De ettől többet a kettőtök képletének összevetésével tudnék mondani!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-08-14 10:48:51 Válasz erre

Kedves Mendi!

Olvastam a válaszod a fórumon. Azt szeretném kérdezni, hogy a jövőben Zs. szakítani fog azzal ,akivel együtt van, és velem lesz?
Nézz engem ő fb-on?
Köszönöm! D.

Kedves Dalma!

Mint írtam, Őt nem érdekled úgy, mint ahogy szeretnéd! A képlet szerint a válasz, nem!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-08-14 10:46:11 Válasz erre

Kedves Mendi!
Szeretném megkérdezni kérdőhoroszkóppal, hogy KL fog-e még közeledni hozzám, lesz e kapcsolat közöttünk?
Köszönöm
Évi

Kedves Évi!

Igen, de lehetnek hazugságok, emgtévesztések a kapcsolatban!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

7+1 kedélyborzoló Erdélyi legenda

7+1 kedélyborzoló Erdélyi legenda

Ha valaki Erdélyt hall, rögtön a vámpírok jutnak az eszünkbe, ami nagyon jó, csakhogy akadnak még Vlad Tepeshez hasonló színes, hajmeresztő, hátborzongató legendák. Egy embereket evő tó, gyilkos mesteremberek, becsapott menyasszonyok és hazugságok terhe alatt összedőlő híd… akadnak még Erdélyben csemegék és véres sztorik Drakulán kívül.

Tovább »
5 gyakorlat önmagaddal, ha egy csodás párkapcsolatra vágysz

5 gyakorlat önmagaddal, ha egy csodás párkapcsolatra vágysz

Egyedül vagy, és jó lenne már megízlelni a szerelem, a valakihez tartozás érzését? Társat szeretnél? Először önmagadat kell felkészítened, hogy aztán besétálhasson az életedbe a Nagy Ő. Ez az 5 gyakorlat segít abban, hogyan lehetsz vonzó igazán, belülről is.

Tovább »
Miért szeretett beléd a kedvesed? - Mutasd az álomcsokrodat, elmondom, mit mesél rólad!

Miért szeretett beléd a kedvesed? - Mutasd az álomcsokrodat, elmondom, mit mesél rólad!

Kislány korunk óta készülünk rá, ezen a napon akarunk a legszebbek lenni. Még híre sincs a hercegnek, de már tudjuk, milyen ruhát, cipőt, sminket, ékszert, és frizurát szeretnénk. A legtöbbet azonban csokrunk árulja el személyiségünkről és arról, milyennek lát bennünket az a férfi, akivel összekötjük az életünk.

Tovább »

Kalkulátor

Álombiblia

Az álmoknak mindig üzenete van számunkra, ezért fontos, hogy meg is fejtsük, vajon mit jelent, mit akar tőlünk?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Mária Marcsi Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila