2016. július 28. - Szabolcs
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. július 28. - Szabolcs
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (24711 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2016-07-24 09:09:54 Válasz erre
Kedves Mindenki!

Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy NE ELDÖNTENDŐ kérdést tegyen fel!!!
Hetek óta hangsúlyozom Kedveseim!
Olyan választ nem tudok adni, hogy igen vagy nem!
Ettől sokkal többet mond a Tarot kártya!

Köszönöm szépen!
Szeretettel
Mendi

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2016-07-24 09:05:15 Válasz erre

Kedves Mendi!
Lajostól mit várhatok irányomba?
A multam része.
Vera

Kedves Vera!

A Kardok Királya kártya egy nagy tudású, de maradi gondolkodású férfit jelez, túl merev lehet, nagyon ragaszkodhat a saját álláspontjához, nem látok többet!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-07-24 09:03:58 Válasz erre

Kedves Mendi!  Milyen esélyem van hivatalos ügyben legyőzni a nőt,aki harcot índított ellenünk? Köszönöm:Dorina

Kedves Dorina!

A Kelyhek 5 lapja után érzelmi összeomlást bánatot keserűséget látok sajnos!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-07-24 09:02:50 Válasz erre
Kedves Mendi,
Sajnos múltkor nem jól sikerült a békülési "szándéka"...folyton félre ért a férfi én pedig most valóban megsértődtem a viselkedésén. Kérlek nézd meg nekem kérdőhoroszkóppal fog e még közeledni újra felém a férfi? Én ugyanis nem fogok.....neki kell.
Szeretettel

Kedves Zsófi!

Kétséges , a kommunikáció nem kielégítő!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-07-24 09:01:04 Válasz erre

Kedves Mendi?

Mire számîthatok a párkapcsolatomban az elkövetkezendő időben?
Köszönöm.Gyöngyi

Kedves Gyöngyi!

A Botok 7 lapja után, mintha benned lenne valami ami ellen küzdhetsz, ami akadályként léphet fel a kapcsoaltban!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-07-24 08:59:55 Válasz erre

Kedves Mendi!

Mit várhatok a szerelem terén? Mit mutatnak a kártyák,jöhet az igazi? :)
Köszönöm.Ibolya

Kedves Ibolya!

A Kelyhek 9 lapja után egy hosszabb távú boldog érzéseket adó örömteli időszak látszik nálad!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-07-24 08:58:29 Válasz erre

Kedves Mendi! Van egy ház amit szeretnék visszakapni, odaköltözni.de akadályok vannak. Mit mond a kártya arról hogy teljesül e a vágyam? Köszönöm szépen:Csenge

Kedves Csenge!

A Kardok 6 lapja a biztos haladást jelzi, a kommunikáció fontos, az információk áradása elengedhetetlen! Tudatosan kell cselekedni!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-07-24 08:57:06 Válasz erre

Kedves Mendi! Hogyan tudom legyőzni azt a nőt aki sokat ártott nekünk? Köszönöm: Csenge

Kedves Csenge!

A Kelyhek 8 lapja után, ha elfordulsz tőle!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-07-24 08:56:04 Válasz erre

Kedves Mendi! Milyen eredménnyel záródik az párom ügye, ha elfogadom egy ismerős hölgy segítséget? Köszönöm: Krisztina

Kedves Krisztina!

A Kardok Ász lapja a felismerést jelzi, azt a bizonyos "AHA" érzést, valamire rájöhetsz, azonban az eredmény még nem látszik!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-07-24 08:54:36 Válasz erre

Kedves Mendi!

Az idő repül, de az érzelmek maradnak, a hitem hatalmas , csak sokszor amit látok, kicsit meglök, és a padlóra küld! Még mindig hiszek a Bandi és a köztünk lévő kötelékben.
Kedves megnéznéd, jelenleg milyen útmutatást mutat a kártya? Mi várható kettőnk között a közel jövőben?

Köszönöm
Gyönyörű hétvégét Neked.

Petra

Kedves Petra!

A Kardok Apródja kártya után, néha gondolhat rád, de te sokkal többet gondolsz erre mint ő!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Amitől ideális egy főiskola, avagy 5 hasznos érv a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola mellett

Amitől ideális egy főiskola, avagy 5 hasznos érv a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola mellett

Nem jutottál be? Semmi sincs elveszve, itt a pótfelvételi időszaka. Lehet, hogy kicsit össze vagy zavarodva, nem tudod, mit és mi alapján válassz. NEM VAGY EGYEDÜL… Sokan érdeklődtek nálunk mostanában, ezért összeírtuk az 5 leginkább fontos érvet és szempontot, hogy megkönnyítsük a döntésed.

Tovább »
7 jel, ami arra utal, hogy csemetéd emlékszik az előző életére

7 jel, ami arra utal, hogy csemetéd emlékszik az előző életére

Úgy tartják, hogy a gyerekek kb. 3-4 éves korukig képesek emlékezni korábbi inkarnációikra, és ha jobban odafigyelünk, kaphatunk tőlük olyan információt, mely tényként tárja elénk, hogy csemeténk nem a jelenről mesél. Emlékképeik valósággal való összevetése igencsak problémás, ugyanis egy olyan élet mozaikját látják, mely akár évszázadokkal korábban zajlott le.

Tovább »
Augusztusi csillagüzenet. Neked!

Augusztusi csillagüzenet. Neked!

Akár a szerelem, akár a pénzügyek, akár egészségi állapotod foglalkoztat mostanság, biztos lehetsz abban, hogy a csillagokban minden meg van írva. Ha tisztában vagy azzal, hogy életedben milyen irányban fejtenek ki erőt a csillagok, akkor találhatod meg igazi énedet. Ebben lesz segítségedre az augusztusi csillagüzenet.

Tovább »

Kalkulátor

Hajfestési kisokos

A rengeteg hajfestéknek, színezőnek köszönhetően szabad utat engedhetsz a fantáziádnak. Ám a drasztikus módon történő beavatkozás nem mindig marad következmények nélkül. Tudj meg hát mindent a hajfestési módszerekről, mielőtt belevágsz!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Erdősné Zsóka

Szoptatási tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Erdősné Zsóka

Társkereső

Társkereső
Mária Marcsi Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila