HIRDETÉS
2014. augusztus 22. - Menyhért, Mirjam
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. augusztus 22. - Menyhért, Mirjam
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20038 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Mendi!

Szeretném megkérdezni a bírósági per ami még folyamatban van kedvezően alakul-e a számomra.Nagyon szépen köszönöm.Anikó

Mendi39 2014-08-17 18:28:08 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-08-17 11:12:35 Válasz erre

Kedves Mendi!
Két hónapon belül feltűnik Csabi az életemben?
Köszönöm szépen mostani és eddigi válaszaidat is!
Judit

Kedves Judit!

A XVII Csillag lapját kaptam, mely a reményt jelképezi, s kapcsolati téren igen kedvező válasza van! A hit a bizalom, az optimizmus, a remény fontos a sikerességhez!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-17 11:09:20 Válasz erre

Kedves Mendi!

Elnézést lemaradt a nevem a kérdésnél.most láttam ahogy a válaszodat olvastam.Lenne még egy kérdésem.Ha elvégzek egy könyvelési tanfolyamot sikerül jobb munkát találnom?

Köszönöm előre is válaszod! Judit    

Szép napot kivánok neked!

Kedves Judit!

A XXI Világ lapját kaptam, mely a lehetőségeket jelzi számodra az élet bármely területén, a kihívások jobbíthatják az életedet, ha a türelem és a szorgalom az optimizmussal párosul benned!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-17 11:07:22 Válasz erre

Szia Mendi!
Az exem most eltűnt egy kicsit,nem igazán tudok róla semmit sem.
Vissza fog térni az életemben,vagy valaki új fog érkezni?
Köszönöm.ilona

Kedves Ilona!

Az I. Mágus lapját kaptam, mely azt jelzi, 3 hónapon belül jöhet a nagy Ő!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-17 11:06:09 Válasz erre

Kedves Mendi!
Kérlek nézd meg, hogy mikor találok állást, mert az anyagi helyzetem kezd egy kissé labilissá válni.
Köszönettel:
Judit

Kedves Judit!

A XIII Halál lapját kaptam, mely azt jelzi, a közeljövőben, tehát 3 hónapon belül jöhet lehetőség, találhatsz munkát! De valamiért nem lesz könnyű visszatérni a munkához!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-17 11:04:04 Válasz erre
Kedves Mendi!

Lakhelyváltozás mutat e a kártya.? És sikerül e ott találnom lakhatási lehetőséget?  
Köszönöm:Éva
Kedves Éva!
A XVII Csillag lapját kaptam, mely reményt jelez, ugyanakkor áldozatvállalást is kér tőled! Tahát ha a célod az, hogy költözni szeretnél, s ez tudatos is benned, nem csupán vágy akkor sikerülhet, de ennek ára lesz, áldozatvállalással jár! Valamit valamiért alapon!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-08-17 11:01:30 Válasz erre

Kedves Mendi!

Lesz e változás a magánéletemben,nincs kapcsolatom?

Köszönöm:Krisztina

Kedves Krisztina!

A VI Szeretők lapját kaptam, mely azt jelzi, még választás elé is kerülhetsz e téren! Egyrészt eldöntheted, szeretnél-e olyan kapcsolatba kezdeni, melyben te vagy a harmadik fél, illetőleg két férfi is felbukkanhat az életedben akik közül választanod kellhet!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-17 10:57:47 Válasz erre

Kedves Mendi!
Meg szeretném kérdezni, hogy van-e jelenleg olyan férfi, aki nőként tekint rám és közeledni szeretne, fog hozzám?
Köszönettel:
Judit

Kedves Judit!

A VII Diadalszekér lapját kaptam, mely szerint lehet olyan férfi körülötted, s meglehet, nem is egy! Ugyanakkor nem látom, hogy olyan kapcsolatra vágyna veled bármelyik is, amire te vágysz, itt inkább szeretői viszony látszik!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-08-17 10:55:53 Válasz erre

Kedves Mendi!

A múltkori válaszodba azt írtad,hogy 2-3 hónap múlva fogok meg ismerkedni azzal a férfival aki a társam lesz.Szeretném megtudni,hogy ez a férfi ide valósi lesz vagy külföldi?

Válaszodat nagyon szépen köszönöm  Ági

Kedves Ági!

Bocsáss meg kedves, de ilyesmit nem jeleznek a lapok!

Ami látszik, hogy termékeny kapcsolat alakulhat, a III: Uralkodónő lapját kaptam!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

3 hely hazánkban, ahova muszáj ellátogatnod

3 hely hazánkban, ahova muszáj ellátogatnod

A legtöbben homokos, tengerpartos nyaralásra vágyunk, és a szerencsések közülünk meg is valósítják álmaikat. Kevesen elégednek meg az itthoni körülményekkel, pedig nagyon sok szép városunk van, amelyekről kevésbé hallunk, mégis érdemes tudni.

Tovább »
Csipke a street art szolgálatában

Csipke a street art szolgálatában

A csipkének a ruhán, a függönyön, kiegészítőkön vagy a terítőn a helye –gondolhatnánk első nekifutásra. Pedig nem feltétlenül. Ezt egy varsói művész is felfedezte, ezzel teljesen új megvilágításba helyezve a mintát.

Tovább »
Alakítsd az otthonodat a Feng Shui segítségével - Így találod meg igaz szerelmet

Alakítsd az otthonodat a Feng Shui segítségével - Így találod meg igaz szerelmet

Nem elég a vágy egy boldog, harmonikus párkapcsolat megélésére, tenni is kell érte. Szerencsére az ősi kínai térrendezési technika, a Feng Shui nagy segítséget nyújt ebben. Nézzük, mit tehetünk az igaz szerelem megtalálása érdekében.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rózsavölgyiné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rózsavölgyiné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef István Lajos