2015. május 23. - Dezső
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. május 23. - Dezső
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (21720 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

ditke47 2015-05-22 20:18:34 Válasz erre

Kedves Mendi!

Egy férfi közeledett, de én várattam. Most szeretném, ha lenne folytatás. Lesz?

Köszönöm: Edit

Előzmény: Mendi39 - 2015-05-17 09:16:00
ditke47 2015-05-22 20:13:42 Válasz erre

Kedves Mendi!

Van egy férfi, aki közelített, de én várattam. Most szeretném, ha lenne folytatás. Lehetséges? Jelentkezni fog ? Köszönöm: Edit

Mendi39 2015-05-17 09:32:41 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:31:27 Válasz erre

Kedves Mendi! Nincs munkahelyük a párommal látszik hogy találunk hamarosan? Köszönöm Dorina

Kedves Dorina! 

A IX Remete lapja sajnos ennek eljövetelét még nem jelzi, itt még várni kell sajnos! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:29:42 Válasz erre

Kedves Mendi,szerelmi életemre mi lesz jellemzö a közel jövöben?Zsuzsi 1984.04.29.
Köszönöm a válaszod.
Zsuzsi

Kedves Zsuzsi! 

A XIII Halál lapját kaptam, mely a magánéletre vonatkoztatva a teljes lezárulást és átalakulást jelzi, ami eddig volt az lezárulni, befejeződni látszik, s helyébe valami egészen új jöhet! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:28:09 Válasz erre
Kedves Mendi!
Történik valami nagyobb pozitív változás velem a közeljövőben?
Köszönöm: Enikő

Kedves Enikő! 

Milyen életterületre gondolsz? Az V Hit lapja belső változást jelez, nem külsőt, lélek, harmónia önmagaddal, elvonulás, lecsendesedés, bizalom önmagaddal szemben! Lelki egyensúly kialakítása, a vágyaid álmaid eléréséhez vezető lelki béke megtalálása, s az út a vágyaidhoz már kirajzolódhat előtted! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:25:57 Válasz erre
Kedves Mendi!
Este felhív majd a volt barátom. Mire számíthatok vele kapcsolatban?
Köszönöm válaszod! Kati

Kedves Kati! 

A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely úgy érzem a ma esti időpontra nagyon közeli, így erre valószínűleg nem tudok kielégítő választ adni neked! Amit azonban látok a kártyából, hogy nagyon függhetsz még ettől a férfitől, az érzéseitől, a hozzád való viszonyulásától! Nem tudod elengedni őt! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:23:35 Válasz erre

Kedves Mendi!  Egy férfi ismerősömről érdeklődnék,arra lennék kíváncsi,hogy van-e neki barátnője,foglalt a szíve? Köszönettel  Jázmin

Kedves Jázmin! 

A VI Szeretők lapját kaptam, mely a férfi életében választást jelez magánélet terén, meglehet, hogy van neki párja,de mellette vágyhat valaki másra is! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:22:04 Válasz erre

Kedves Mendi!    Jelenleg nincsen párkapcsolatom.Szeretném megtudni,hogy érkezik már az életembe az a férfi akivel kialakulhat egy komoly párkapcsolat? Válaszodat hálás szivvel köszönöm  Ági

Kedves Ági! 

A XVI Torony lapját kaptam, mely sajnos nem egy kedvező kártya e téren, bár a fénysugár ott van, tehát az optimizmus fontos! Légy derűs és vidám kedves, mosolygoj mindig! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:20:15 Válasz erre

Kedves Mendi!
Arra lennek kivancsi az anyosom veletlenul vagy direkt felejtett el megkoszonteni a szuletesnapomon!?
Koszonom a joslast!
udvozlettel
Aniko

Kedves Anikó! 

Az I Mágus lapját kaptam, mely szerint nem szándékosság van e mögött! Ez egy igen erős és pozitív kártya! 

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A szombati nap angyalüzenete

A szombati nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Végre megtaláltad!"

Tovább »
Szombati csillagjóslat

Szombati csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »
Rejtélyes bagoly tartja félelemben a Hollandokat

Rejtélyes bagoly tartja félelemben a Hollandokat

Egy cseppet sem szokványos szóbeszéd miatt rettegnek Purmerend lakói. Maga a hatóság is felhívja az ott élők figyelmét az óvatosságra. Mindenkit arra bíztatnak, hogy csupán esernyővel a kezükben lépjenek az utcákra. A különös óvintézkedés bohókásnak hat, ugyanis az embereknek az uhuk támadásainak elkerülése végett javasolt az esernyő pajzsként való használata.

Tovább »

Kalkulátor

Kabala és amulett-kalkulátor

Az amulettek és a kabalák üzenetet közvetítenek és védelmeznek. Neked van már? Ha még nincs, válassz egyet. Vajon melyik az, amely a legjobban illik hozzád?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Maya jósnő

Angyalkártya jós

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Maya jósnő

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Preky69 Gyula Attila Sanyi1011 jozsef