2018. június 25. - Vilmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 25. - Vilmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Fogyókúra módszerek (39 hsz.) Új hozzászólás
herbalifeboan (Topikindító) 2010-10-30 16:35:18 Válasz erre

HERBALIFE AKCIÓ -25 %

Minden herbalife termékre 25 % kedvezményt adunk!

ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft 

Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft 

Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft 

Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft.

A kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon.

Kapcsolatfelvétel: herbalifetermekek@mailbox.hu

SGaby 2018-05-18 16:23:45 Válasz erre

Van valakinek tapasztalata a Herbaliferől?

SGaby 2018-05-18 16:23:44 Válasz erre

Van valakinek tapasztalata a Herbaliferől?

Zaccasphynx 2018-04-27 17:15:07 Válasz erre

Sziasztok!

Aki hatékony életmódváltó programokat keres, és szeretne lefogyni nyárig, még nem késő csatlakozni A facebookon elérhető Lifetilt Diéta pro  csoportunkhoz. Folyamatosan induló programok, edzéstervek és étrendek, hasznos tippek, rengetek sikeres átalkulás. Én már tag vagyok, ha felkeltette a csoport az érdeklődésed ne habozz csatlakozni! Várunk szeretettel!!

https://www.facebook.com/groups/lifetilt.dieta.pro/

Zaccasphynx 2018-02-09 17:56:56 Válasz erre

Sziasztok!

A Lifetilt diéta pro csoport február 14-vel elindítja a "Bride" azaz menyasszony programját!!! Aki szeretne belefogyni, vagy csak csinosodni a nagy napra az bátran csatlakozzon hozzánk!!!!

https://www.facebook.com/groups/lifetilt.dieta.pro/

kisskrisztike 2018-02-09 09:04:27 Válasz erre

Sziasztok!
Én tudok egy olyan módszert, amivel nem jönnek vissza a kilók, mert végleg lebontja a zsírsejteket! :) ForeverSlim kavitációs gépet ajánlom mindenkinek, aki azt szeretné, hogy ne tudjanak visszajönni a kilók! :) Nekem eddig ez vált be a legjobbat, pedig sok mindent próbáltam már.... diéták, tárnák, fogyitabik, de sajnos olyan testalkaltom van, hogy hiába fogyok kilóban, a hasam nem lesz kisebb.... És pont ebben segít ez a gép, mert hasra használom és folyamat jönnek le a centik! És ez nem is jön vissza, mert lebontja a sejteket. Nézzetek utána, nekem nagyon sokat segített! :) :)

Zaccasphynx 2017-11-09 18:54:50 Válasz erre

Sziasztok!

Aki még nem hallott a facebook Lifetilt Diéta pro csoportról és fogyni szeretne, az csatlakozzon nyugodtan. Profi szakemberek által összeállított étrendek és edzéstervek, hasznos praktikák és egyéb okosságok, rengeteg hiteles átalakulás fotókkal alátámasztva. Ínycsiklandozó receptek és még sok más! :)

golenp 2017-11-02 06:33:12 Válasz erre

Fogyókúrás tabletta - http://greencoffeeplus.hu 10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

stente 2017-10-16 06:39:13 Válasz erre

Fogyókúrás tabletta - http://bit.ly/15iTAzM

adrienn0327 2017-08-17 15:00:13 Válasz erre

Csak is a Lifetilte

nuccuc 2017-07-18 14:25:56 Válasz erre

Béltisztítás-méregtelenítés egyimpomi utifűmag-héj kapszulával, Lepicollal. És ez után kezdenék el fogyózni okosan vitamindús táplálkozással.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Hétfő

Napi Tarot - Hétfő

Ez a kártya nem feltétlenül jelent szomorú végkifejletet. Lehet ez egy bizonyos életszakasz valamilyen jelentős eseményben való kicsúcsosodása, mint például házasság vagy egy gyermek születése. Tudatosítanunk kell, hogy ahhoz, hogy valami új születhessen, valami réginek el kell múlnia, meg kell halnia.

Tovább »
A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

A Nap mindennap felkel, majd nyugovóra tér, és így van ez életed történéseivel is. Lásd meg a szépséget életed minden napnyugtájában, és ne feledd, hogy a Nap holnap újból felkel majd. A befejezés csupán egy új kezdet, és mi melletted leszünk minden egyes fázison és cikluson át.

Tovább »
Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Június 25. - Július 1.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Június 25. - Július 1.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre.

Tovább »

Kalkulátor

Wellness otthon

Ha egy kis felfrissülésre vágysz, próbáld ki az Ázsiából érkezett wellness-módszereket. A Távol-Kelet lazító gyakorlataival és fürdőtippjeivel garantáltan elűzheted a stresszt. Válassz, melyikre vágysz éppen?!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila