2017. július 21. - Dániel, Daniella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 21. - Dániel, Daniella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (77 hsz.) Új hozzászólás
sziv.ecske (Topikindító) 2010-02-22 14:08:01 Válasz erre

Sziasztok.Én szeretném kizárólag olyan emberek jelentkezzenek akiknek sikerült a szerelmi kötés.Hogy ez mennyire etikus,arról kár most beszélni. Kérem a negatív véleménnyel lévő emberek feleslegesen ne írjanak ide.Nagyon érdekel és nagyon szeretnék egy szerelmi kötést.Ha vki tud esetleg kérem szépen segítsen nekem.Milyen kötés kinél hogy működött? Nagyon köszönöm előre is! sziv.ecske

Bellatrix9 2017-05-19 16:49:20 Válasz erre

Sziasztok! Aman nevű mágussal volt valakinek dolga?

Kitticske 2017-05-14 19:14:52 Válasz erre

Franceska, irj nekem: 70gyongyvirag@gmail.com

Előzmény: Francesca77 - 2017-03-15 20:48:55
Kitticske 2017-05-14 19:09:24 Válasz erre

Kedves exit! Nekem is szükségem lenne segitsegre

70gyongyvirag@gmail.com

tündérszárny 2017-05-03 10:14:03 Válasz erre

szia. Nekem már 2 hétre a szerelmi mágiák elkezdése után volt eredmény, kibékültünk a szerelmemmel .kb. 2 év harag , szótlanság után.Azóta egyre jobban vagyunk. Türelemmel , de haladunk.    (Persze, nem rohangászom egyik mágustól a másikig) és nem vagyok lelkibeteg. ) .Most hosszu hétvégén is kastélyhotel , wellnesz hétvégén voltunk .Azt mondta senki iránt nem érzett még így!  Részleteket emailben tudok mondani: szuper42@citromail.hu.

Előzmény: Egytörtenet - 2017-03-26 19:33:49
Egytörtenet 2017-03-26 19:33:49 Válasz erre

Sziasztok.Segitsèget szeretnèk kérni,illetve a vèlemènyekre volnèk kîváncsi szerelmi mágia,és szerelmi harmonizácival kapcsolatosan.Szeretném hangsúlyozni hogy nem szerelmi kötésről szeretnèk érdeklődni.Vèlemènyek,akiknek sikerült,mennyi idő múlva jelentkezett a pozitîv vàltozás.Köszike.

Francesca77 2017-03-15 20:48:55 Válasz erre

De tudok... én magam! Mindent emailen ill. chaten intézek! :) Ha kéred számlát is adok! :)

A szisztéma a következő:

- fénykép és születési dátum mindkét személyről

- cél amit el akarsz érni

- intervallum ha esetleg van (mert ez nehezíti ha mondjuk gyorsban akarod)

- megállapodunk, számlát adok, előreutalsz

- megcsinálom a kötést - éjjel dolgozom - (ezalatt kérlek folyamatosan tájékoztass a fejleményekről, mindent el fogok olvasni, fogom a kezed végig)

- és ha sikerrel járták akkor fizeted ki a második részletet...

Fracesca

Szerelmi Boldogság Kötés fényképe.

Előzmény: nikszike9 - 2017-01-13 21:18:33
Francesca77 2017-03-15 20:38:51 Válasz erre

Szia!

Ha még aktuális a kérésed... akkor keress meg... A negázókat meg tojd le! Aki szenved az pontosan tudja, miért akar kötést... aki meg nem hát az meg örüljön... ennyi...

Ha még mindig nagyon érdekel és nagyon szeretnéd, én megcsinálom Neked...

De tudd, hogy nem ingyenes! Viszont két részletben fizetsz, előre és utána ha elégedett vagy! :)

Az ára pedig szerintem elég testhez álló látván mennyit elkérnek érte a "nagyok"!

Szerelmi Boldogság Kötés fényképe.

Francesca

Előzmény: sziv.ecske - 2010-02-22 14:08:01
Han Qin 2017-03-12 02:14:57 Válasz erre

http://indavideo.hu/video/Van_10_perced

Előzmény: Macseke - 2017-01-14 23:43:22
Macseke 2017-01-14 23:43:22 Válasz erre

Szia!  Írjál nekem a Macseke@citromail.hu   Emailre.

Előzmény: nikszike9 - 2017-01-13 21:18:33
nikszike9 2017-01-13 21:20:30 Válasz erre

Szia! Meg tudnád írni a személy nevét, aki megcsinálta neked? És elmesélnéd a történeteteket?

Előzmény: zoé. - 2011-02-11 18:39:54
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Hogyan orvosolod a párkapcsolati problémákat? - A Járműhoroszkóp segítségével kiderül!

Hogyan orvosolod a párkapcsolati problémákat? - A Járműhoroszkóp segítségével kiderül!

Az egyedi Járműhoroszkóp felfedi a lelkedben rejlő titkos eszközt, amelynek segítségével orvosolod a párkapcsolati problémáidat.  Nem csak hogy tényszerű, de még szórakoztató választ is kaphatsz a mentalitásodról, amivel a párodhoz és a gondjaitokhoz állsz!

Tovább »
Szoktál beszélni a háziállataidhoz, vagy a növényekhez? - Szerinted ez furcsa?

Szoktál beszélni a háziállataidhoz, vagy a növényekhez? - Szerinted ez furcsa?

Biztos van olyan, hogy annyira szereteda háziállataidat , hogy mindenféle becenevet adsz nekik és beszélsz hozzájuk, vagy éppen beszélgetsz a növényekkel. Ám ezzel semmi gond, emiatt egyáltalán nem kell aggódnod, ez ugyanis az úgynevezett antropomorfizmus, ami olyan természetes, akár a levegővétel.

Tovább »
12 szuper ötlet, ha nem vagy már nem tinédzser, de szeretsz fiatalosan és trendin öltözködni!

12 szuper ötlet, ha nem vagy már nem tinédzser, de szeretsz fiatalosan és trendin öltözködni!

Megmutatjuk azokat az öltözködéssel kapcsolatos trükköket, amit a sztárok is bevetnek, akik közül sokan ugyan már nem tinédzserek, de mégis fiatalos és ízléses a megjelenésük. Ne fogd vissza magad, nyugodtan hordhatsz miniszoknyát vagy ceruzaszoknyát, de viselhetsz élénk színeket is, hiszen végső soron te vagy az, aki eldönti, mit vegyen fel.

Tovább »

Kalkulátor

Természetes szexelixírek

Természetes afrodiziákumok, ha problémás a szexuális életed, akkor azért, ha rendben van, akkor pedig azért, hogy minőségi változást idézz elő benne. Válassz és élvezd a változást!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Maya jósnő

Angyalkártya jós

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Maya jósnő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila