2017. szeptember 24. - Gellért, Mercédesz
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 24. - Gellért, Mercédesz
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés (81 hsz.) Új hozzászólás
sziv.ecske (Topikindító) 2010-02-22 14:08:01 Válasz erre

Sziasztok.Én szeretném kizárólag olyan emberek jelentkezzenek akiknek sikerült a szerelmi kötés.Hogy ez mennyire etikus,arról kár most beszélni. Kérem a negatív véleménnyel lévő emberek feleslegesen ne írjanak ide.Nagyon érdekel és nagyon szeretnék egy szerelmi kötést.Ha vki tud esetleg kérem szépen segítsen nekem.Milyen kötés kinél hogy működött? Nagyon köszönöm előre is! sziv.ecske

Kitticske 2017-09-14 14:16:18 Válasz erre

Nem tudom, de besírtam, hogy FOKTA a kezét

Előzmény: Pampuska - 2017-09-14 13:50:37
Pampuska 2017-09-14 13:50:37 Válasz erre

A zsé melyik mágusnak hiányzik? Ki felhajtó embere jelent meg?

Timcsee 2017-09-14 12:15:22 Válasz erre

Ajánlás alapján jutottam el a segítömhöz, nagyon rendes, elemzést végzett és közölte mi a baj. Hozzá fűzte a kötés még nem minden, ahhoz hogy sikerüljön nekem is tennem kell érte hogy újra az enyém legyen!

Kötés elejétől a végéig fokta a kezem és írta mit tegyek hogyan viselkedjek a párommal szemben! Két hónap alatt sínre került a kapcsolatom! Együtt vagyok újra a párommal, segítőmre továbbra is számíthatok, bármilyen kérdésem van szívesen segít! Ha egy kapcsolat nem menthető akkor azt őszintén megirja!

Akit érdekel a segitőm elérhetősége az írjon bátran!

Elérhetőségem

timcsikeet@gmail.com

Lehet bátran írni!

Kremeske 2017-07-23 12:37:30 Válasz erre

Sziasztok

Sok idő eltelte után és sok csaló csapdájába esve végre sikerült a szerelmi kötésem. Rengeteg csalódás után nem adtam fel és újra érdeklődni keztem mágusok után. Több hónap keresgélés után kaptam egy mail címet. Habozás nélkül írtam a címre. Mágus nagyon kedves volt, őszintén írt mindent én min változtassak a kötés során. Ha azt betartom enyém lesz a szerelmem. Kötés alatt végig azt csináltam amit írt! Ahogy végzett a kötéssel negyedik hétre újra összejottunk.

Akit érdekel a segitom elérhetősege az írjon a dianaangyal8@gmail.com.

Bellatrix9 2017-05-19 16:49:20 Válasz erre

Sziasztok! Aman nevű mágussal volt valakinek dolga?

Kitticske 2017-05-14 19:14:52 Válasz erre

Franceska, irj nekem: 70gyongyvirag@gmail.com

Előzmény: Francesca77 - 2017-03-15 20:48:55
Kitticske 2017-05-14 19:09:24 Válasz erre

Kedves exit! Nekem is szükségem lenne segitsegre

70gyongyvirag@gmail.com

tündérszárny 2017-05-03 10:14:03 Válasz erre

szia. Nekem már 2 hétre a szerelmi mágiák elkezdése után volt eredmény, kibékültünk a szerelmemmel .kb. 2 év harag , szótlanság után.Azóta egyre jobban vagyunk. Türelemmel , de haladunk.    (Persze, nem rohangászom egyik mágustól a másikig) és nem vagyok lelkibeteg. ) .Most hosszu hétvégén is kastélyhotel , wellnesz hétvégén voltunk .Azt mondta senki iránt nem érzett még így!  Részleteket emailben tudok mondani: szuper42@citromail.hu.

Előzmény: Egytörtenet - 2017-03-26 19:33:49
Egytörtenet 2017-03-26 19:33:49 Válasz erre

Sziasztok.Segitsèget szeretnèk kérni,illetve a vèlemènyekre volnèk kîváncsi szerelmi mágia,és szerelmi harmonizácival kapcsolatosan.Szeretném hangsúlyozni hogy nem szerelmi kötésről szeretnèk érdeklődni.Vèlemènyek,akiknek sikerült,mennyi idő múlva jelentkezett a pozitîv vàltozás.Köszike.

Francesca77 2017-03-15 20:48:55 Válasz erre

De tudok... én magam! Mindent emailen ill. chaten intézek! :) Ha kéred számlát is adok! :)

A szisztéma a következő:

- fénykép és születési dátum mindkét személyről

- cél amit el akarsz érni

- intervallum ha esetleg van (mert ez nehezíti ha mondjuk gyorsban akarod)

- megállapodunk, számlát adok, előreutalsz

- megcsinálom a kötést - éjjel dolgozom - (ezalatt kérlek folyamatosan tájékoztass a fejleményekről, mindent el fogok olvasni, fogom a kezed végig)

- és ha sikerrel járták akkor fizeted ki a második részletet...

Fracesca

Szerelmi Boldogság Kötés fényképe.

Előzmény: nikszike9 - 2017-01-13 21:18:33
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Húzz egy kártyalapot, és fedezd fel, mi vár rád a jövő héten!

Húzz egy kártyalapot, és fedezd fel, mi vár rád a jövő héten!

Üdvözlünk a Kártyák Asztalánál! Foglalj helyet és lazulj el, ez most a te időd. 3 kártyát látsz az asztalon, melyek egytől egyik arra várnak, hogy megérintsd őket. Te azonban arra koncentrálj, amelyik a leginkább vonz! Az általad választott kártya megtestesít majd olyan energiákat, amelyek az elkövetkezendő napokban fognak körül venni.

Tovább »
Régi családi fotót nézegetett, amikor valami hátborzongatót sikerült kiszúrnia

Régi családi fotót nézegetett, amikor valami hátborzongatót sikerült kiszúrnia

A férfi, aki a Reddit közösségi oldalon megmutatta ezt a régi családi fotót, mindig is szkeptikus volt, sosem hitt a paranormális dolgokban, nemhogy a szellemekben. Csakhogy ez a döbbenetes erejű fénykép elég volt ahhoz, hogy megváltozzon a véleménye!

Tovább »
Milyen partnerre van szükséged? - Megmondja az Életút Számod

Milyen partnerre van szükséged? - Megmondja az Életút Számod

Néha a kapcsolatok zátonyra futnak. Van, hogy ez csak átmeneti nehézség, és idővel megoldódik, de van, hogy ezek a kihívások elgondolkodtatnak arról, vajon megéri-e még ez a kapcsolat. Talán az is megfordul a fejedben, hogy egyáltalán összeillők vagytok-e a pároddal! Ha ismerősen hangzik ez a probléma, akkor olvass tovább!

Tovább »

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila