2017. július 23. - Lenke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 23. - Lenke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Rejtély, misztikum » Szerelmi kötés vagy átok? (8 hsz.) Új hozzászólás
RaSu TündérAnya (Topikindító) 2009-08-05 20:43:01 Válasz erre
...Szerelmi Kötés....

...nna, az sem normális egészen, aki képes annyira kitolni önmagával, hogy ezt megcsinálja, csináltassa...szembeszállva a Mindenható Isten által Embernek adományozott Szabad Akarattal...milyen jogon kötök én mást magamhoz? és HOL? Az Igaz, Tiszta, Kölcsönös, Isten által Megszentelt Szerelem kizárólag a magasabb rezgésfrekvenciákkal bíró Szférákból adatik meg számunkra...amit EMBER köt, az kizárólag sűrű anyagi szinten tud megtörténni, esetleg a sűrű anyagi szint valamivel finomabb rezgésű anyagi szintjein...és akkor még mindig bőven az anyagi szintnél tartunk, ahonnan hiányzik az Égi, Szellemi behatás, jóváhagyás...én RaSu majd eldönthetem ugyebár, hogy a Rádfogokfeküdni Krisztián és a Futokmégháromkört Leokádia majd olyan mély, igaz, tiszta, kölcsönös szerelembe esnek egymással, az én akaratomra, amilyen csak az Égben Köttettethet...nna ne mááááá.... ez inkább tűnik átoknak, mint kötésnek...nna, de lelke rajta mindenkinek...annak is, aki csináltatja, és annak is, aki csinálja...meg a pénztárcája...MINDEN TISZTELEM azoké az igaz tudással bíró Embereké, akik szívvel-lélekkel gyógyítanak, segítenek, terapeuták, ami semmi mást nem jelent, mint a Földi Útján Segítő...Te is az vagy...mindannyian segítjük egymást...kölcsönösen...szimbiózisban élünk kedves, mind egymással, mind a Föld-Anyával...
Nagyon sok elrontott "szerelmi kötést" kellett már helyrehoznom, ahol csak a szenvedés volt jelen, a Szerelem meg valahol várta, hogy egyszer majd csak Ő is megjelenhet...
... Legyen boldogságos hétvégéd kedves, és ha el akarod nyerni valakinek a tetszését, hátsz...legyél hozzá kedves...vedd elő a humorod, ha az általad kiszemeltnek más tetszik...majd 7 milliárdan élünk itt...legközelebb a Szerelem Valószínűségéről...

Szeretettel: RaSu TündérAnya...

...ha volt már ilyen tapasztalatod, oszd meg velünk...
Florist 2015-04-09 11:58:10 Válasz erre

Nem kötés kell, hanem harmonizálás. Én is azt csináltattam, és műköödik!

Camilla86 2013-03-31 19:02:57 Válasz erre

Szerelmi kötés-oldás,rontáslevétel,jóslás,pénzmágia!!!

http://szerelmikotes2005.5mp.eu/web.php?a=szerelmikotes2005&o=UypYBf2J_r

5.kerület,Budapest

Tel:30/729-6582

E-mail:szerelmikotes2005@gmail.com

szabo zsuzsa 2012-12-03 10:18:29 Válasz erre

Ágnes Virágot ajánlom. 40 éves koromban elmentem hozzá hogy mit lát a jövőmben. Volt már akkor egy férjem, akivel 2 éve éltünk együtt. Azt mondta a Jósnő, hogy szüéetik majd két fiú gyermekünk. Meg voltam lepve, mert egy kislányt hordtam a szívem alatt. Rákérdeztem: nem kislány és kisfiú estleg hátha a második baba fiú. De Ő azt mondta két fiút lát, voltak még kérdéseim azokat feltettem, aztán gondoltam tévedni emberi dolog. De bár csak úgy lettt volna... De komplikáció lépett fel és a kislányunk halva született. Nem akartam babát més a gondolattól is irtóztam, aztán 1,5 évre rá állapotos lettem ikrekkel FIÚKKAL és hála istennek minden rendben ment. Tiszta szívből ajánlom Ágnes Virágot, mert segített, mikor a legnehezebb volt, hogy újra talpra álljak06 70-513-9586. Zsuzsa

Lia Boszi 2012-06-17 06:13:18 Válasz erre

Ha úgy érzi, hogy reménytelen helyzetben van a szerelemben, párkapcsolatában,
szerencséjében, vagy egészségében. Egyedülálló mágiával rövid időn belül
pozitív eredményt lát. Nem kell tovább szenvednie,tegyen a boldogságáért vagy az anyagi biztonságáért. Ha lelki problémái vannak abban is szívesen segítek.A reménytelen helyzetből is van kiút! Hívjon bizalommal meghallgatom és garantáltan segítek.
+36-30-419-2416 www.boszimagia.5mp.eu vagy email: boszimagia@gmail.com

2012.julius hónaptól már Londonban is dolgozom.

Várom a jelentkezőket előjegyzésre!

RaSu TündérAnya 2009-10-06 14:44:46 Válasz erre

Nyuszika szentem!

Hogy mivel jár egy szerelmi kötés? Hát... a végén az oldásra vágyással, ez tény...Kép

Tudod, volt nálam egy hölgy, szerelmi kötést csináltatott, elég csúnya dolgokat csináltattak vele, hogy majd akkor létrejön; temető éjjel, kisállatok vérének vétele meg ilyenek... A végén nálam kötött ki, valakinek a valakijétől hallott rólam, vagyis az Égiek elvezették hozzám, (mindig ahhoz, aki épp a megfelelő csatorna ahhoz az energiához, amire az illetőnek a problémája megoldásához szüksége van)  amire neki épp szüksége volt: az Ébredés és Tisztulás Energiáját... Egy fél napig tartott, és döbbenetes volt a változás: amikor jött, hatalmas karikák a szemei alatt, összetörve, meggyötörten, zavartan, és amikor ment: egy diadalmas, erőtől, örömtől duzzadó nő távozott, feltöltve az Ég Kegyelmével... Mert az történt... Csak épp  bizony NEKI kellett eljutnia arra a szintre, hogy ez neki nem jó, és bolondságot csinál, rosszat, mind önmagának, mind másnak...

Hogy Neked mit adna meg egy szerelmi kötés? A Szabadság elvételét mástól és a saját Szabadságod elvesztését... De kérlek, hogy olvasd el figyelmesen a nyitó cikket... és nézd meg a weblapomat; a TündérPortált... Mindenki önmaga dönti el, hogy tiszteletben tartja-e azt a Szabad Akaratot másnál, amit ő is Istentől kapott, és bizony, még Isten is tiszteletben tart... Ezért nem is szólnak bele az Életünkbe, csak ha kérjük... Gondolj bele, hát kéri azt a másik fél, hogy Te szólj bele az ő Életébe, és bábuként rángasd? Ez borzalmas... Csak azért, mert önzés vezérelte vágyam most épp itt tart?... MINDIG, MINDENKI MEGBÁNJA... Előbb-utóbb... és a Kozmikus Törvény működik... Hát Nyuszikám, most hirtelen ennyit a fjordokról...

Amennyiben konkrét kérdésed van, úgy hívj fel telefonon személyes találkozás időpont-egyeztetésére...

Tündérörömöleléssel:RaSu TündérAnya***TündérPortál***

www.rasu527.eoldal.hu

a Női Portál szakértője...

06-30-387-17-57

Előzmény: Vero8 - 2009-08-07 18:04:04
Vero8 2009-08-07 18:04:04 Válasz erre
Csajok!

Szeretnék erről a témáról többet tudni! mivel jár ha én ezt megteszem?
Nyuszika88 2009-08-06 08:53:47 Válasz erre
szerelmni kotes???

sajna talalkozunk vele nap mint nap.. az ujsagok hasabjain, interneten... mindenhol? De kerdem en, miert jo az ha valakit akarata ellenere magunkhoz lancolunk? Engem szeressen a pasi, mert .. magam miatt.. nem egy kotes miatt.. ja arrol nem szol a fama, hogy akkor is hozzank van am kotve, amikor mnar a volt szeretet kemeny gyulolette, utalatta fajul... az elso lelki terror, ki tudja meg utesek is.. es nem tudun szabadulni.. kinek kell ez? en ebbe a csapdaba belefutottam.. es alig tudtam szabadulni... gondolkodjatok el mielott cselekedtek..
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Hogyan kezeled a nehéz helyzeteket? - Megmondja az egyensúly számod

Hogyan kezeled a nehéz helyzeteket? - Megmondja az egyensúly számod

Sokféle belső válasz létezik az élet nagy kihívásaira és kérdéseire, ám érdemesebb a nehéz helyzetekben alaposan átgondolni a döntést. Néhány embert nagyon elragadnak az érzelmeik, mások pedig nehezen engedik el a múltat. A számmisztikában azonban létezik egy egyensúly szám, ami megmutatja, hogy nehéz, fenyegető és stressz helyzetekben milyen útmutatást érdemes alkalmazni.

Tovább »
Napi Tarot - Vasárnap

Napi Tarot - Vasárnap

A Tarot mai üzenete: "Ez a győzelem kártyája. A Diadalszekér az akarat erejére és az irányítás kézbevételének fontosságára hívja fel a figyelmet."

Tovább »
A vasárnapi nap angyalüzenete

A vasárnapi nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Csak pozitív gondolatokat válassz otthonod, karriered és pénzügyeid leírására, mivel a szavaid meghatározzák az eredményt."

Tovább »

Kalkulátor

Zsírégető kisokos

Edd magad karcsúra! Nem is hinnéd, milyen sok táplálékfajta létezik, amelyet bármilyen mennyiségben fogyaszthatsz, és mégis zsírt égetsz, fogysz vele. Kisokosunk segítségével kikalkulálhatod, mi a legjobb a számodra.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila