2015. augusztus 05. - Krisztina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. augusztus 05. - Krisztina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Rejtély, misztikum » Átok-feloldás, Rontás-levétel... (104 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
RaSu TündérAnya (Topikindító) 2009-08-05 11:54:07 Válasz erre
... 30 év alatt igen sokan kerestek meg ezirányú problémáikkal... Ebből adok közre egyet:
...egy illető - ismert - férfi keresett meg, nem mentek a dolgai, mintha mindenütt falakba ütközött volna, semmi nem sikerült, stagnált, az, amiben híres lett, ingatlan, házasság, minden...
Döbbenetes dologra derült fény: egy külföldi útja során egy kápolnánál egy idős asszony átka érte el - egy riválisa által...
Megcsináltuk, amit meg kellett, és még otthon neki is voltak ezzel kapcsolatos dolgai, és két hét múlva megkapta az első, majd a második, majd a harmadik felkérést hivatásában, ingatlanproblémája három héten (!) belül megoldódott, házassága harmonizálódott...
...jómagam egy hétig beteg voltam...
...ezeket az energiákat önmagadon vezeted át, és bizony, ha valós az átokfeloldás, erősen megvisel... hát ezért nem lehet ezt megfizetni csillagom...
...lehet ebben kételkedni, de akinek már volt része ilyen rémálomban, és annak feloldozásában, az tudja, miről beszélek...

Volt ezzel kapcsolatos tapasztalatod?

RaSu TündérAnya
***TündérPortál***
www.rasu527.eoldal.hu
06-30-387-17-57
patakitib 2015-05-01 15:41:50 Válasz erre

jRajtam is volt Szerelmi Átok ,  Szellemek , megszállók meg a  párom on. és magán a kapcsolatunk on . is. Átok .  Volt egy jó pár  rosszakarónk . De Ametiszt  Tarotmester Tanárnő sikeresen levette azokat is . Meg visszahozta a kedvesem .  De munkám is jobb lett és a testi- lelki egészségem is helyrejött . Pedig Több évig szedtem altatókat , nyugtatókat  , de sikerült letennem teljesen. 

Előzmény: Halmas44 - 2015-04-29 14:40:52
Halmas44 2015-04-29 14:40:52 Válasz erre

Kedves Tunder Anya kérlek segits!2014 oktober ota folyamatosan negativ dolgok torténnek velem és a családom tagjaival!Semmi nem akar jol alakulni!Anyagilag is erint a dolog ,és sajnos egézségileg is egyik betegségből kilábalunk jön a másik!nem tudom kihez tudnék fordulni,mit tegyek kérlek segits!Üdvözlettel:Melánia

gucci21 2014-11-23 21:39:36 Válasz erre

Udv kedves tunderanya! Hat elegge el vagyok keseredve nem tudok menni mas fel honapja most szultem nem reg van gy 4honapos pici babam nem tudom ellatni megyunk orvoaokhoz penz se jon ossze semmi minden szerencsetlenul alakul parommal is sokat veszekszunk kerem nezze meg mi lehet a baj tudom ki atkoz a sogornom mert nekik nincs gyerek meg tobb okbol is szuletesem 1992.04.28 reggel fel tiz kor

Camilla86 2013-03-31 19:01:57 Válasz erre

Szerelmi kötés-oldás,rontáslevétel,jóslás,pénzmágia!!!

http://szerelmikotes2005.5mp.eu/web.php?a=szerelmikotes2005&o=UypYBf2J_r

5.kerület,Budapest

Tel:30/729-6582

E-mail:szerelmikotes2005@gmail.com

Lidérc 2011-03-25 14:59:20 Válasz erre
Drága megtévedt solaris, ha ennyire hitbuzgó vagy, miért nem rohangálsz a templomba és keresed ott a feloldozást bűnöd vagy bűneid alól, amiért megátkoztak és rontást raktak rád, ahelyett, hogy egy olyan istentelen helyen keresnéd a segítséget, mint ez, ahol téríteni kell. Takarodj vissza a templomodba és ne itt rontsd a levegőt. NE ránk pakold a fruszrációdat...megértem, hogy ennyire el vagy keseredve, ha már arra adtad a fejedet, hogy ne az általad 1 igaz útnak vélt helyen keresd a megoldást (i e a keresztény templomban), hanem egy ilyen megátalkodott helyre gyere, ahol másban is hisznek, mint a te, drága 1 igaz istenedben. A térítést hagy meg máshová, ne minket traktálj vele. Főleg, ha mint az feltételezhető, csak azért jöttél ide, hogy az itt hozzászólókat pocskondiázd.
Előzmény: solaris - 2011-01-22 05:08:24
gore007 2011-02-01 17:57:07 Válasz erre

Szia kedves Tündér Anya! Nagyon nagy gondom van ,kérlek segíts valahogy ,mert nagyon el vagyok keseredve Kb.1 hónapja ojan mintha valaki óriási rontást küldött volna rám mert semmi nem sikerül akárhogy próbálok zöld ágra vergődni,olyan mintha valami mindig figyelné hogy semmi ne sikerüljön,és már a kedvesemmel is kezd romlani a kapcsolat pedig nagyon szeretjük egymást.Ha bármit is szeretnénk tenni azügyben hogy szebb legyen az életünk,olyan mintha egy óriási fal elénk kerülne a semmiből.Előre is köszönöm István

solaris 2011-01-22 05:08:24 Válasz erre

Kedves Mindenki!

Mint látjátok senki nem válaszol a gondjaitokra......

Csak egy ember aki ebből szeretne megélni, azért van ott a tel. száma és az emil címe....

Drága bajba jutott hölgyeim,

Egyetlen valaki tud segíteni az a mindenható és egyetlen jogosa imádható Isten!

Imádkozzanak hozzá,és fohászkodjanak! Csak Ő adhat megnyugvást! Kívánom Önöknek a legjobbat, és minden dolguk válljon a legjobbra!

Isten Önökkel!

Előzmény: Electricus - 2011-01-21 21:59:31
Electricus 2011-01-21 21:59:31 Válasz erre

Kedves RaSu TündérAnya úgy érzem rontás van rajtam elég sokminden nemúgy alakul ahogy eltervezem,pedig első látásra működniük kellene a dolgoknak. Volt eggy álmom. Azt álmodtam hogy  fognom kell két nagyfej vöröshagymát , félbevágni őket és teliholdas éjszakán, a hálószobánk négy sarkába vágott felével lekell raknom.Aztán reggel egy zsákba beleszednem őket és jó messze a háztól a határban eldobnom. Ha lehetséges szeretném ha elmondaná a véleményét erről az álomról. Előre is köszönöm.

Electricus.

Electricus 2011-01-21 21:57:59 Válasz erre
blue 2010-10-11 06:57:14 Válasz erre

Kedves Tűndéranya!

Meszeretném kérdezni mi van velem, hogy semmi nem sikerül? El vagyok átkozva? Sem a magán életem, sem munkahelyem, sem családom nincsen! Mit tehetnék? A barátom is 3-rom hónapja hagyott el. Kérem segítsen, hogy jóra forduljon már az életem. 1964.08.05 én születtem Zalaegerszegen. Köszönöm a választ! Üdv, Blue

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyakran fotózod saját magad? - Így hat a kapcsolatodra

Gyakran fotózod saját magad? - Így hat a kapcsolatodra

A legtöbb nő szereti magát fotózni, a selfie ma már szinte mánia. Elég, ha felmegyünk a közösségi oldalakra, azonnal belebotlunk egy-két önbizalommal teli hölgybe, akik állandóan tükör előtt pózolós képeket osztanak meg saját magukról. Vajon mit szólnak ehhez a pasik? És mi lehet az oka annak, hogy ennyire divat lett a magamutogatás?

Tovább »
Mit kell megtanulnod ebben az életedben? - Az ősi forrás elárulja

Mit kell megtanulnod ebben az életedben? - Az ősi forrás elárulja

Az emberek a kútnál gyűlnek össze, itt fakad az élet vize…
Oltja szomjadat, frissíti lelkedet. Talán meg is fiatalít? Élénkíti elmédet, és ha odafigyelsz, meghallhatod a Világmindenség tanításait is. Mindenkinek meg kell tanulnia valamit az életben. Biztos te is érzed, mi lehet az. Az ősi forrás most elárulja Neked!

Tovább »
10 angyali imádság, amelyek mindig jól jönnek!

10 angyali imádság, amelyek mindig jól jönnek!

Az ima maga a megtestesült érzés, óhaj, teremtés, vágy, köszönet, hála, de főként energia. Energia, amit szavakba, kérésekbe, kérdésekbe csomagolunk isteneinkhez, angyalainkhoz, hogy adjanak életet a vágyainknak, segítsék elő azok megvalósulását. Van itt 10 angyali imádság neked, köztük a szerelemért, egészségért, családtagért, munkahelyért, anyagi biztonságért!

Tovább »

Kalkulátor

Aloe Vera, a gyógyító csoda

Az aloe vera jótékony hatásait már több évtizede ismeri a szakirodalom, de még mindig nem olyan népszerű, mint gondolnánk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011