HIRDETÉS
2014. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: ősz! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Rejtély, misztikum » Átok-feloldás, Rontás-levétel... (101 hsz.) Új hozzászólás
RaSu TündérAnya (Topikindító) 2009-08-05 11:54:07 Válasz erre

Szerelmi kötés-oldás,rontáslevétel,jóslás,pénzmágia!!!

http://szerelmikotes2005.5mp.eu/web.php?a=szerelmikotes2005&o=UypYBf2J_r

5.kerület,Budapest

Tel:30/729-6582

E-mail:szerelmikotes2005@gmail.com

Lidérc 2011-03-25 14:59:20 Válasz erre
Drága megtévedt solaris, ha ennyire hitbuzgó vagy, miért nem rohangálsz a templomba és keresed ott a feloldozást bűnöd vagy bűneid alól, amiért megátkoztak és rontást raktak rád, ahelyett, hogy egy olyan istentelen helyen keresnéd a segítséget, mint ez, ahol téríteni kell. Takarodj vissza a templomodba és ne itt rontsd a levegőt. NE ránk pakold a fruszrációdat...megértem, hogy ennyire el vagy keseredve, ha már arra adtad a fejedet, hogy ne az általad 1 igaz útnak vélt helyen keresd a megoldást (i e a keresztény templomban), hanem egy ilyen megátalkodott helyre gyere, ahol másban is hisznek, mint a te, drága 1 igaz istenedben. A térítést hagy meg máshová, ne minket traktálj vele. Főleg, ha mint az feltételezhető, csak azért jöttél ide, hogy az itt hozzászólókat pocskondiázd.
Előzmény: solaris - 2011-01-22 05:08:24
gore007 2011-02-01 17:57:07 Válasz erre

Szia kedves Tündér Anya! Nagyon nagy gondom van ,kérlek segíts valahogy ,mert nagyon el vagyok keseredve Kb.1 hónapja ojan mintha valaki óriási rontást küldött volna rám mert semmi nem sikerül akárhogy próbálok zöld ágra vergődni,olyan mintha valami mindig figyelné hogy semmi ne sikerüljön,és már a kedvesemmel is kezd romlani a kapcsolat pedig nagyon szeretjük egymást.Ha bármit is szeretnénk tenni azügyben hogy szebb legyen az életünk,olyan mintha egy óriási fal elénk kerülne a semmiből.Előre is köszönöm István

solaris 2011-01-22 05:08:24 Válasz erre

Kedves Mindenki!

Mint látjátok senki nem válaszol a gondjaitokra......

Csak egy ember aki ebből szeretne megélni, azért van ott a tel. száma és az emil címe....

Drága bajba jutott hölgyeim,

Egyetlen valaki tud segíteni az a mindenható és egyetlen jogosa imádható Isten!

Imádkozzanak hozzá,és fohászkodjanak! Csak Ő adhat megnyugvást! Kívánom Önöknek a legjobbat, és minden dolguk válljon a legjobbra!

Isten Önökkel!

Előzmény: Electricus - 2011-01-21 21:59:31
Electricus 2011-01-21 21:59:31 Válasz erre

Kedves RaSu TündérAnya úgy érzem rontás van rajtam elég sokminden nemúgy alakul ahogy eltervezem,pedig első látásra működniük kellene a dolgoknak. Volt eggy álmom. Azt álmodtam hogy  fognom kell két nagyfej vöröshagymát , félbevágni őket és teliholdas éjszakán, a hálószobánk négy sarkába vágott felével lekell raknom.Aztán reggel egy zsákba beleszednem őket és jó messze a háztól a határban eldobnom. Ha lehetséges szeretném ha elmondaná a véleményét erről az álomról. Előre is köszönöm.

Electricus.

Electricus 2011-01-21 21:57:59 Válasz erre
blue 2010-10-11 06:57:14 Válasz erre

Kedves Tűndéranya!

Meszeretném kérdezni mi van velem, hogy semmi nem sikerül? El vagyok átkozva? Sem a magán életem, sem munkahelyem, sem családom nincsen! Mit tehetnék? A barátom is 3-rom hónapja hagyott el. Kérem segítsen, hogy jóra forduljon már az életem. 1964.08.05 én születtem Zalaegerszegen. Köszönöm a választ! Üdv, Blue

ibolya 2010-10-10 12:47:38 Válasz erre

Tündér Anya segíts!

Miért vagyok ennyire elátkozva? Mit tettem amiért ez a sok rossz történik velem?

1955. július 2-án születtem reggel 8 óra után, pontosan nem tudom!

Élettársammal 28 évig éltünk együtt,  aki

elhagyott a kolléganője miatt akinek ugyan van férje és 2 fia, de reggelente tud feljárni az én volt páromhoz, de olyan nagy a a szerelmük, hogy már 6 éve tart. Én 4 éve tudtam meg, elköltöztem, mert éreztem, hogy itt csak vesztes lehetek, hisz 20 évvel fiatalabb volt a hölgy.Feladtam. Albérlet, majd az Öcsém öngyilkos fel, felrobbantotta magát a családi házukkal együtt. Nehezen lettem túl ezen is..

2 éve a lányom vett egy lakást magának de az én nevemre, nem tudta fizetni így külföldre távozott a jobb pénz reménységében, de sehol semmi.. A lakásba csalt, hogy milyen jó lesz majd nekem, nem kell albit fizetnem, itt hagyta nekem a 17 éves fiát is, hogy neveljem, etessem, fizessem a lakást az iskoláját stb.Mert 2 év alatt még egy fillért sem kaptunk tőle!Ráadásul vagy 3 millió Ft adosságot hagyott itt nekem, amit fizetnem kellett ha tetszik hanem mert már foglalni akartak tölünk..

Édesanyámat gondoztam közben, mert nagyon beteg lett, pénteken utaztam hozzá, vásároltam, takaritottam, főztem, aztán haza mert itt meg az unoka, hétfőtől pedig munka..

Végül édesanyám augusztus 31-én meghalt, itt maradtam egyedül, fizettem a temetést, fizetek mindent mindenhol, az anyu házában fizetem a közmű díjakat, fiezetem a lányom lakását, közműdijakat, a fiát és még az Isten tudja miket..

A munkahelyem hamarosan megszünik januártól munkát kell keresni, 55 évesen utcára kerülök, de hogyan tovább??

Én arra gondoltam, hogy létezik olyan, hogy amikor 4 évvel ezelőtt ott hagytam a volt páromat valaki elátkozott? Mert azóta csak sülyedek egyre lejjebb és lejjebb.. Valaki nagyon akarja, hogy rossz történjen velem életem végéig most már, ami azt hiszem már nem is olyan messze van!!

Nem lehetne ezt a rontást, átkot valahogy levenni rólam, hogy már csak egy icike-picike jó történjen velem?? Segítsetek!

Tündér Anya köszönöm, hogy meghallgattál! Segíts, kérlek segíts, hogy jóra forduljon a sorsom..

Előzmény: RaSu TündérAnya - 2009-08-05 11:54:07
Niky88 2010-08-07 15:19:20 Válasz erre

Tisztelt TündérAnya!

Én hallássérült nő vagyok, és apukámtól hallottam egy érdekes történetet...Még anyum pocakjában voltam, mikor anya a mamával valami miatt összeveszett, és mama irt neki levelet, h én rohadjak ki belőle,meg ilyenek, kérdésem az,h ez átok?Mert apum szerint ezért lettem hallásérült...mert gyerekkoromban nem lettem beteg ami a fülemre húzódott volna, és elvileg még ma se tudják az orvosok hogy mitől lettem hallásérült...
A levél megvolt, mert apa elrakta, de egyszer anyu megtalálta és kidobta,tehát én nem láttam...egy ilyen levelet el kellene égetni nem?nem simán kidobni, vagy csak én tudom rosszul?egyáltalán egy ilyen levél is okozhat bajt?
Van munkám,anyumékkal nagyon jól megvagyok,van barátom, bár most próbáljuk helyrehozni amit elrontottunk,mert mind a ketten nagyon makacsak vagyunk,csak rájöttünk, hogy nem megy egymás nélkül, de meg se akarjuk ölni egymást...
Nem tudom hogy egy ilyen levél okozhat kárt a jövőben?

Előre is köszönöm a válaszát!

Üdv Niky88

gucci2 2010-08-04 16:54:50 Válasz erre

Kedves Tündéranya!

Ha olvastad soraim kérlek szépen segíts nekem!

Nincs már semmi reményem...

Gucci

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mi, ti és a hobbink

Mi, ti és a hobbink

Foci EB, VB, Forma 1 idején a nők szinte megőrülnek a férfiaktól. Mert mi pasik hajlamosak vagyunk a hobbinknak hosszú unalmas órákat szentelni, ahelyett, hogy valami szerintetek „értelmes” dolgot művelnénk.

Tovább »
Melyik múzsa lakozik benned?

Melyik múzsa lakozik benned?

A múzsák a görög mitológiában a művészetek megtestesítői. 9 múzsa van, és mindegyik másért felelős, mint a zene, a költészet, a csillagjóslás, vagy a tudomány. Benned vajon melyik él? Tudd meg, milyen tehetséggel áldottak meg az Égiek!

Tovább »
Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Szeptember 22.-Szeptember 28.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Szeptember 22.-Szeptember 28.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Gyógynövények gyermekbetegségekre

Nem kell feltétlenül a patikába rohannod gyógyszerért, ha rosszul van gyermeked. A természet patikája nagyon sok tünetre ad gyors és kíméletes gyógyírt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka