2017. március 23. - Emőke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 23. - Emőke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Rejtély, misztikum » A Halál Angyala (11 hsz.) Új hozzászólás
RaSu TündérAnya (Topikindító) 2009-07-23 21:27:30 Válasz erre
A Halál Angyala

...egyszer történt, réges régen, kint az Erdő közepében, három nagyon jó barát elhozta a negyedik barátjukat az Öreg Tündérhez, mert nem tudták, hogy mitől változott meg annyira, hogy homlokegyenest más ember lett belőle, egyik pillanatról a másikra, mint azelőtt volt...ült meredten a házában bent lévő padlásfeljáró létrája alatt és meredt a semmibe...Semmi sem érdekelte...a könyvei sem, a barátai sem, az Élete sem... teljesen közömbösen hagyta magát elhozni...még jó, hogy a barátai nem a diliházba vitték...habár havi rendszerességgel látogatták az Öreg Tündért az Erdőben a Hatalmas Városból...NEM mensesnek hívták őket kedveseim...neeem...az egy másik hű társa a Nőnek egy Életen át... ki a másik? Hát a Barátok....csak tudnia kell megbecsülni...mindegyikőjüket...eltelt egy óra, beszélgetés, semmi...eltelt két óra, beszélgetés, semmi...eltelt három óra már majdnem, mire elkezdtek begyűlni az Energiák, míg végül már hersenően harapni lehetett volna, de kézzel, az biztos, hogy meg lehetett fogni...ült a Fiú velem szemben a széken, én törökülésben a franciaágyon...A hatalmas ablakon a szemben lévő hegyről benéztek a Fák egyenként, és suttogtak: jön...jön...jön...A közvetlenül az ablak előtt álló hatalmas Öreg Fenyő végigsúrolta ágaival az üveget, furcsa, tompa hangot hallatva, mint egy óriás símogatása...és megjelent...közvetlenül a Fiú háta mögött, velem szemben...nem értettem...ha ilyen Hatalmas, hogyan fér be a szobába? Hatalmának nagyságát érzékeltem, ami számunkra ott fölfoghatatlan volt...Sötét Lila köpönyeg, némi elektromoskék villódzással...nézett rám...megszólalni alig mertem...Ki vagy Te...a Halál Angyala...ne félj...nem féltem...és ezt Ő is tudta...Két Halál után már nem féltem...Széthúzta hátulról a fínomanyagi testét a Fiúnak, mintha zippzárt húzott volna szét...a Fiú elalélva ült a széken...kihúzott belőle egy láthatóan beteg fínomabb anyagi testet, ez sötétszínű volt, nyaklott, vergődni sem nagyon tudott már: nna, megvagy...gyere szépen...Haza...és betette a köpönyege alá...elmondta, hogy a Fiú hatalmas bánatában betért egy nagyon rossz energiájú kocsmába, ott olyan szinten leitta magát, hogy öntudatlan állapotba került, így az aurája megnyílt, és az ott tanyázó földhözragadt szomjas - emberként alkoholista - szellemek, itt hála Istennek, egyról volt szó - szépen be tudtak sétálni a testébe, birtokba véve azt, hogy ihassanak, hogy érezhessék a vágyott alkoholt... szépen összeforrasztotta - ezt nem tudom másként érzékeltetni - a Fiú fínomanyagi testét, tett néhány furcsa mozdulatot, amitől a Fiú arcába visszatért az Élet...a Halál Angyala Életet adott...mindig ez történik...csak időnként már másik Létsíkra vonatkozik ez az Élet...hát ez történt...

...mélységes Megrendülést éltem át...és olyan Szeretettel nézett rám a Halál Angyala...és olyan sok szép dolgot adott át számomra néhány földi pillanaton belül...Végtelen Szeretet, mi árad Belőle...

...köszönöm Istennek, hogy én ezt a Tanítást megélhettem...

Nagyon fontos: amilyen a tudati hozzáállásunk a Létezéshez a Halálunk Pillanatában, olyan Létsíkra kerülünk az Átmenet után...persze, itt nem pontosan arról a pillanatról van szó...mivé válunk tudatilag, mire az Átjáróhoz kerülünk...Ez A Lényeg...vannak-e ragaszkodásaink? Fölöslegesen...most nem a Szeretetről beszélek a Gyermekem, Társam, Szüleim iránt....hanem: van, aki annyira ragaszkodik az Otthonához, autójához, valamilyen imádott tárgyához, hogy itt marad...nem megy tovább...

...legközelebb elmesélem, hogy hogyan ment tovább egy majd 300 éve itt ragadt fiatal hölgy...a kisfiával...

Szeretettel ölel az Öreg Tündér, aki RaSu...

Tündérörömöleléssel:
RaSu TündérAnya
***TündérPortál***
www.rasu527.eoldal.hu
nócijósnő 2016-09-21 14:09:45 Válasz erre

hápi a gangesz partján 2010-12-19 18:55:25 Válasz erre

Az milyen érzés ha valaki nem megy  át a fénybe?

szjaori 2010-11-23 14:15:26 Válasz erre

http://konyv-konyvek.hu/limit_iii_999632639

Akönyv megrendítő őszinteséggel vall a nyersanyag-felhasználás problémáiról. Boncolgatja fő energiahordozók elfogyását, jelenlegi nagyhatalmak eltünését.

Jó olvasgatást mindenkinek.

abanyik 2010-03-03 15:28:03 Válasz erre

Sziasztok

Jézus szeret téged

Fogadd el

RaSu TündérAnya 2010-01-06 15:39:54 Válasz erre

Villom kedves, kérlek, keress  meg e-mailben: rasu527@hotmail.com, mert amit írnék, az nem való hozzá nem értő kezekbe, mert csak ártanának önmaguknak és másoknak egyaránt vele...

...A Szeretet vezessen... Áldott vagy ma is...

Tündérörömöleléssel:RaSu TündérAnya, az Öreg Tündér...

Kép

A Szerelmi Varázslat itt található!!!

http://www.rasu527.eoldal.hu/cikkek/hoditsd-vissza-szerelmedet/szerelmi-varazslat

Előzmény: Anyuka - 2009-10-06 08:12:38
RaSu TündérAnya 2010-01-06 15:34:55 Válasz erre

Anikó kedvesem!

Áldott,Örömteljes,Békés,Egészséget,Kölcsönös Szeretést,Bőséget hozó Boldog Új Esztendőt kívánok Neked, Szeretteidnek, és Ki olvasod most e sorokat...

Köszönöm soraidat, valóban, véletlenek nincsenek, amikor két Ember Útja keresztezi egymást, annak bizony oka van; dolguk van egymással...

Figyelmedbe ajánlom a TündérVarázslat topikomat, talán találsz benne jó dolgokat...

Legyen csodálatos heted, hétvégéd! Tündérörömöleléssel:

RaSu TündérAnya;az Öreg Tündér...

http://www.rasu527.eoldal.hu/oldal/tunder-varazslat

Kép

Előzmény: Giga73 - 2009-11-16 12:04:46
Giga73 2009-11-16 12:04:46 Válasz erre

Drága TündérAnya!

Mit mondhanék erről a történetről? Nagyon megható ahogy segítettetek annak a hölgynek és a fiának megtalálni a lelki békéjüket! Ha az ember jót tesz akkor jót kap vissza! :)

Várom a következő történetet! :) 

Büszke vagyok arra hogy megismerhettelek és hálás vagyok az égieknek! Biztos nem véletlenül sodortak a közeledbe!

puszi

Millió szeretettel

Anikó

Előzmény: RaSu TündérAnya - 2009-10-05 21:20:56
Anyuka 2009-10-06 08:12:38 Válasz erre

Kedves RaSu Tündéranya!

Nagyon szeretem olvasni minden írásodat és bölcsességedet, mert árad minden sorodból a szeretet. Még én nagyon a spirituális út elején tartok. Csak 2007-ben találkoztam az Iskolával, aminek sok mindent köszönhetek. Jelenleg pszichotronikát tanulok, de parapszichológus nem vagyok. Tanárunk óva intett mindig minket annak a bizonyos ajtónak a kinyitásától, mert nem biztos, hogy be tudjuk csukni. A problémám a következő. Apósom, akit imádott az egész család bő éve halt meg kómában. A házat, amiben lakott nem tudjuk eladni. Ennek nem csak a mostani anyagi helyzet az oka. A méréseim szerint időnként visszatér a lelke a házba és szegény nem tudott átmenni a fénybe. Soha nem én érzékelem, hanem a fia, a férjem, ha ott vagyunk. Borzasztó rosszul is érzi magát ott. Már próbáltam becsomagolni a házat Jézus szerető, védő fényébe,de az sem volt elég. Szeretném megkérdezni, ha fölviszem meditációban a férjemet a Mennyei Atyához az Apósom lelkével együtt, akkor át tudom őt juttatni a fénybe vagy még egyéb másra is szükség van. Nagyon szeretnék segíteni rajta. Nagy tisztelettel várom a válaszodat. Vilomm.

RaSu TündérAnya 2009-10-05 21:20:56 Válasz erre

Anikó kedves!

Régen történt... 2000-ben... Kedvenc kávézónkban jöttünk össze heti rendszerességgel ilyen őrült spirituális társaság, a Kryon kötetet beszéltük át, aminek végre itthon is megjelent akkor az első kötete...

A bejárathoz képest a jobb oldali francia-ablak előtti asztal volt a szokott helyünk, és szemben, a bal oldali francia-ablak előtt láttam meg a hölgyet a kisfiával... A hölgy az 1800-as évek divatja szerint (kb.Jessica Benton az Onedinből...) volt öltözve, ült az asztálnál, bal könyöke az asztalon, jobbjával egy napernyő nyelére támaszkodva, kisfia előtte állt...(Megjegyzem, a Kávéház régies berendezése tökéletesen illet a Hölgy ruházatához, az ablakon lévő drapériával egyetemben...)

Ez a kép sokszor feltárult, egyre nagyobb gyakorisággal, ahogy ért az Idő... Elmondtam a társaságnak, hogy mit látok hetek óta, és hogy most nem tűnt el, hanem most is ott van... A többiek ki így, ki úgy, érzékelte az ittmaradt entitást, és felvettem vele a kapcsolatot... Szükségem volt a többiek védelmező energiájára és a Segítség behívásához... Megdöbbentő, hogy ő abban az akkori valóságban élt, és nem is érzékelte a miénket... és nagyon megdöbbent azon, hogy ő szellem... Mivel többen voltunk ott parapszichológusok, mindannyian tudtunk vele kommunikálni, és a szemben lévő sarokban egyre gyűltek befelé az energiák, olyan volt először, mintha sűrű köd lenne ott, és ebből a füstszerű minőségből kialakult egyre több elmosódott emberi alak... lassan kikerekedett a kép:  Elmondta, hogy kisfiával lovaskocsi-balesetben haltak meg, ebben a házban laktak, és épp itt a ház előtt ütötte el őket ez a kocsi, és tiporták halálra a megijedt lovak őket... Azóta várja a férjét haza... De valahogy úgy mondta el, mintha maga is csak most döbbent volna rá erre az egészre, és egyre sűrűbben tekintett arra a lassan tömeggé váló oldalra... Ekkor kérni kezdtük az Átvezetés Őreit, Isten hű Angyalait, Spirituális Családunkat, hogy segítsenek, mert egyre jobban meg volt a hölgy zavarodva, fogta kisfia kezét, és látszott, nem tudja, hogy mit tegyen... A fagerendák furcsán recsegtek, ropogtak, nehéz volt lélekzeni, hatalmas nyomás volt tapasztalható, és a hozzánk átlós saroknál a tükörnél egy - nem tudom más szóval érzékeltetni - tértörést érzékeltünk, több angyali és fénylény jelent meg,(persze, inkább az energiamintáik részei, hiszen nemigen bírnánk el egy teljes angyali energiaáradást) és vezették át a hölgyet, a kisfiát, és még azt a szinte tömeget, akik ott megjelentek... A mai napig nem tudjuk, honnan jöttek, kik voltak... van, amit jobb nem tudni, és nem bolygatni... Nagy megrendülés és fáradtság volt rajtunk, míg úgy 2-3 perc múlva olyan döbbenetes intenzitással, mint a felkelő Nap ragyogása, hatalmas Hála-Érzet ért el minket, végigsimítva szinten minden idegszálunkon, így kaptunk köszönetet, pedig mi tartoztunk köszönettel: rengeteget tanultunk ebből az esetből...

...hát... így esett meg ez az eset...

Legközelebb elmesélem, milyen érdekes két évem volt, amikor szinte kizárólag öngyilkosok rokonai kerestek meg, és őket kellett visszavezetni, az az időszak valami nagy Kegyelem Ideje lehetett, mert többen jelezték, hogy náluk is ez van - már akik ezzel szívükből foglalkoztak...  Döbbenetes, hogy micsoda helyeken voltak, honnan kellett kiszedni némelyiket... nna, erről legközelebb...

Áldott, örömteli Hetet Kedves neked, ki olvasod most e sorokat...

Tündérörömöleléssel: RaSu TündérAnya***TündérPortál***

www.rasu527.eoldal.hu  a Női Portál szakértője

Előzmény: Giga73 - 2009-09-24 09:05:52
Giga73 2009-09-24 09:05:52 Válasz erre

Nagyon szép és megható történet! NAgy érdeklődéssel várom a fiatal hölgy és gyermeke történetét!

Millió szeretettel!

Anikó

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Éld meg a MOST hatalmát! - Húzz egy lapot, és fedd fel Ekhart Tolle neked szóló üzenetét!

Éld meg a MOST hatalmát! - Húzz egy lapot, és fedd fel Ekhart Tolle neked szóló üzenetét!

A boldogság egy tudatállapot, mely nem függ külső tényezőktől, állítja Ekhart Tolle spirituális író. Most minden napra kapsz egy üzenetet tőle, mely segít megélni a jelenlét és a MOST hatalmát. Ekhart Tolle szerint ugyanis ez vezet a lelki békéhez és a megvilágosodáshoz.

Tovább »
5 kérdés, amit fel kell tenned magadnak minden fontos döntés előtt

5 kérdés, amit fel kell tenned magadnak minden fontos döntés előtt

Hányszor… de hányszor volt már úgy, hogy dönteni kellett volna, de azt se tudtuk, hogy álljunk neki. Egyszerűbbnek bizonyult másokat megkérdezni és az alapján osztani-szorozni vagy egyszerűen azt tenni, amit a többség javasolt. Pedig a döntés, mindig a miénk és csak mi dönthetünk.  Éppen ezért megkönnyítjük a dolgodat azzal, hogy eláruljuk, mi azaz 5 kérdés, amit érdemes a döntés előtt feltenned!

Tovább »
Mutasd a szemöldöködet, és tudd meg, milyen a valós karaktered! - Képes önismereti teszt

Mutasd a szemöldöködet, és tudd meg, milyen a valós karaktered! - Képes önismereti teszt

Ha a szem a lélek tükre, azaz, „ablaka”, akkor a szemöldök egészen bizonnyal a „kerete”. Vajon mit árul el rólad a saját szemöldököd formája? Itt az ideje, hogy kiderítsd, csak ki kell választanod azt a képet, amely a leginkább hasonlít a szemöldöködre!

Tovább »

Kalkulátor

Hajszín kalkulátor

A kalkulátor segítségével megtudod, milyen hajszín illik az arcodhoz. Válaszd ki, melyik típusba tartozol, mi pedig segítünk kiválasztani a megfelelő hajszínt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila