2017. március 28. - Gedeon, Johanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 28. - Gedeon, Johanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Babaszépségverseny (7169 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
szintuska (Topikindító) 2009-05-21 21:36:26 Válasz erre
Sziasztok!

Osszuk meg a tapasztalatokat. Neveztetek a versenyre a babáitokkal? Szavazgatnak rájuk? Nekünk még csak két szavazatunk van:( De nem baj, nekünk a mi babánk a legszebb:))
Judit1208 2009-05-22 10:15:37 Válasz erre
Sziasztok!

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ha nullázták mindenkinek a szavazatát, hogy lehet máris 459 szavazattal bíró baba?
Válaszolna valaki, ha tudja? Köszönöm!
szőkeszirén 2009-05-22 10:05:59 Válasz erre
Sziasztok!
Nekem van 1 nagy problémám a babaszépségversennyel kapcsolatban.
Több ismerősöm is jelezte, hogy hiába szavazott a babámra még sem változott a szavazatok száma.
Miért áll ugyan úgy 27.-en amikor már vagy 40.-en szavaztak 1 órán belül rá?
borsian 2009-05-22 09:42:40 Válasz erre
Sziasztok!
Én is neveztem a kisfiam, nekünk is csak 10 szavazatunk van, bár több mint a semmi. Tudom, hogy itt az a baba fog nyerni, akinek a "rokonai" és a "család barátai" a legtöbbet ülnek a gépnél! Nekünk sajnos nincs ilyesféle "összeköttetésünk"! És elszomorít a dolog, mert a szavazatokat nézve olyan, mintha az én babám csúnya lenne, pedig nem az (nem csak szülői szemmel mondom)! Persze mindenkinek a saját gyermeke a legszebb! Én megnéztem a babákat, nagyon sok szép van közöttük, szavaztam is.
hajnal0628 2009-05-22 09:34:30 Válasz erre
szia ne haragudj érdeklődnék hogy lehet benevezni versenyre nem jövök rá:D
Előzmény: szintuska - 2009-05-21 21:36:26
kérész 2009-05-22 08:09:02 Válasz erre
Szia!
Azt olvasom a szavazásokat újra indították.Megnéztem az általam szavazott babákat,s kiírta a rendszer,h "szavaztál".Remélem így már kétségtelen lesz a verseny tisztasága.Mellesleg jegyzem csak meg,én nem vok nevező.
Előzmény: anitalive - 2009-05-21 21:59:43
sarakincső 2009-05-22 07:19:25 Válasz erre
Sziasztok! A világon misebb természetesebb,hogy mindenkinek a saját gyerkőce a legszebb!
Nagyon szép mindegyik baba végignéztem elejétől a végéig.
Mi is neveztünk és lassan gyűlnek a szavazatok.a részvétel a fontos.
Szép napot mindenkinek!
Timocse 2009-05-21 23:17:12 Válasz erre
Szia!

Nekünk sem volt fent a képünk, de szóltam és feltették! Bár nem értem, azt írták óránként lehet szavazni, de én nem tudok óránként szavazni. Mi történhetett? Kíváncsi leszek mi lesz holnap! Nem irigylem a szerkesztőket! Az ajándékok iszonyat jók, lehet jobb lett volna ha nem árulják el előre!Ja és nagyon szépek a babók! Mindegyik :)
Előzmény: anitalive - 2009-05-21 21:59:43
anitalive 2009-05-21 21:59:43 Válasz erre
Sziasztok!Én neveztem 1 hónappal ezelőtt de a kislányom fotóját nem találom.Aztán ma kiderült hogy a nevezésemet megkapták de a fotót nem.Levelezési hiba történhetett.Elküldtem még egyszer de nem látom a gyerekek között.De már nem is bánom mert úgy látom nagyon magas pontszámok vannak.Valami nem kóser.Szerintem sok fals szavazat születik még mindig.Számomra hihetetlen hogy ilyen sok pontja legyen egyik percről a másikra a babáknak.Nem bántok senkit,távol álljon tőlem,de mint ahogy a szerkesztő írta biztos hogy ki lesznek zárva a versenyből.Szép estét mindenkinek.
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Jósolj a piramisok titkaiból! -  Kattints egy kártyalapra és tudd meg, mit tartogat a jövő számodra

Jósolj a piramisok titkaiból! - Kattints egy kártyalapra és tudd meg, mit tartogat a jövő számodra

Fejtsd meg velünk az egyiptomi hieroglifák rejtélyes titkait! Tekints be a Piramisok misztikus világába és jósolj az ősi szimbólumok segítségével!

Tovább »
A Vénusz négyzet üzenete a szerelemről

A Vénusz négyzet üzenete a szerelemről

Tudni szeretnéd, mi zajlik a párod lelkében, mire számíthatsz a jövőben a szerelem terén? Tedd fel a kérdésedet a szerelmi négyzet orákulumnak, mely a számok segítségével ad tanácsot a kapcsolatodra vonatkozó problémákra.

Tovább »
Ez történik a testeddel, ha túl sok stressz ér tartósan - Ne hagyd figyelmen kívül!

Ez történik a testeddel, ha túl sok stressz ér tartósan - Ne hagyd figyelmen kívül!

Akkor beszélhetünk stresszről, amikor túlzott érzelmi vagy mentális nyomás ér. Ez ugyanis szorongást hoz létre, amely olyan pszichológiai állapot, ami káros rád nézve, mivel károsítja az elmédet és a testedet egyaránt. Nem túlzás tehát azt állítani, hogy végső soron a stressz akár halálos is lehet.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila