2017. június 26. - János, Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 26. - János, Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Babaszépségverseny (7169 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
szintuska (Topikindító) 2009-05-21 21:36:26 Válasz erre
Sziasztok!

Osszuk meg a tapasztalatokat. Neveztetek a versenyre a babáitokkal? Szavazgatnak rájuk? Nekünk még csak két szavazatunk van:( De nem baj, nekünk a mi babánk a legszebb:))
tn83 2010-02-27 01:12:24 Válasz erre

Szóltam a rendszergazdának is, de az utolsó hozzászolásomat nem méltatta válaszra.... Korrekt nagyon.

Előzmény: szintuska - 2009-05-21 21:36:26
gytimi89 2010-02-26 15:12:02 Válasz erre

Nem hiszem ,hogy senkinek nem tűnik fel ,hogy 10 perc alatt 50 szavit lenyomnak magukra :

Török Mónika és Hegedűs Erik
Lakhely: Bugac
Együtt vannak: 2 éve
tn83 2010-02-26 11:03:27 Válasz erre

Sziasztok!

Próbált valaki szavazni a párszépségversenyen? Nagyon korrekt a társaság! Van egy biztonsági kód, amit be kell írni, így "védve" a párokat az utomatikától... Na próbáljátok már ki! Gykorlatilag bármit beírhatsz a kód helyett, mindent elfogad! Érdemes megnézni az első 10 párt! Biztos a szépségükért állnak az első helyeken!.....

A baba szépségverseny is ilyen korrekt volt? Mert akkor léptem is erről az oldalról!

spot5 2010-02-16 12:00:30 Válasz erre

Sziasztok! Most párszépséverseny van, szavazzatok ránk, ha szimpatikusak vagyunk. Most kicsit lemaradtunk... :(

http://www.noiportal.hu/noiportal_parszepsegverseny/adatlap.147.html

Lea0616 2010-02-15 15:42:34 Válasz erre

Hello! Ma regisztáltam és szeretném a kislányomat benevezni a babaszépségversenyre,de nem tudom hol kell.Tudna valaki segíteni?Nagyon szépen köszönöm!Puszi mindenkinek!

ROTTI 2010-01-09 09:33:46 Válasz erre

Sziasztok!

Mi a cím?

Hol vannak a fotók?

amira06 2009-12-26 11:00:13 Válasz erre

sziasztok. nemtudom hogy kell benevezni a baba szépségversenyre. légyszives segitsetek. köszönöm.

Előzmény: Nita777 - 2009-09-04 08:09:45
margo75 2009-12-20 19:46:51 Válasz erre

Sziaszto.Én is akarom jelölni a lányom.Hogy lehet?

Előzmény: -
Bea & Misell 2009-12-03 13:17:35 Válasz erre

Szia mindenki!

Szia marimama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én itt vagyok.....na jó elég hosszú idő óta nem voltam már itt.....a női portálos babaszépség verseny óta!:)

puszi

szani68 2009-12-02 14:47:45 Válasz erre

Mindenki így van a saját gyerekével. S ez így a természetes. A baj ott kezdődik, ha valaki nem a sajátját tartja a legjobbnak.

Előzmény: szintuska - 2009-05-21 21:36:26
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Fortuna Amor varázs - Légy szerencsés a szerelemben!

Fortuna Amor varázs - Légy szerencsés a szerelemben!

Mindegy, hogy egyedülálló vagy, párban élsz vagy már több éve tartós házasságban. A Fortuna Amor varázs minden nőnek megadja, amit kíván! Végezd el ezt az egyszerű szertartást és légy szerencsés a szerelemben! Hogy a szerencse pedig miként mutatkozik meg, azt csak az istennő tudhatja, aki által a sors megajándékozhat a lelki társaddal, egy tartós vagy még szebb kapcsolattal, de akár egy hűséges és romantikus kedvessel is.

Tovább »
Melyik angyal vigyáz rád idén, amíg nyaralsz és mivel teszi gazdagabbá?- Elárulták a csillagok!

Melyik angyal vigyáz rád idén, amíg nyaralsz és mivel teszi gazdagabbá?- Elárulták a csillagok!

Lehet, hogy te nyaralni készülsz, de az angyalok sosem pihenhetnek igazán! Akár hosszabb vagy rövidebb útra menj, tudd, hogy nem vagy egyedül és az őrangyalodon kívül ott lesz veled más is, aki vigyázni fog rád! Vajon melyik angyal vigyáz rád idén, amíg nyaralsz és mivel teszi gazdagabbá? Kiolvastuk a választ a csillagjegyedből!

Tovább »
10 pasitipp az ellenállhatatlan kisugárzásért

10 pasitipp az ellenállhatatlan kisugárzásért

A következő tanácsok abban segítenek, hogy ellenállhatatlan legyen a kisugárzásod, ha odajutsz, hogy randizhatsz álmaid hercegével. Biztos lehetsz benne, hogy ha az alábbi tippeket betartod, akkor szexinek és magabiztosnak fog látni az a férfi, akivel randizol, s csak úgy sugározni fog belőled az erotika.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila