2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Babaszépségverseny (7169 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
szintuska (Topikindító) 2009-05-21 21:36:26 Válasz erre
Sziasztok!

Osszuk meg a tapasztalatokat. Neveztetek a versenyre a babáitokkal? Szavazgatnak rájuk? Nekünk még csak két szavazatunk van:( De nem baj, nekünk a mi babánk a legszebb:))
tn83 2010-02-27 01:12:24 Válasz erre

Szóltam a rendszergazdának is, de az utolsó hozzászolásomat nem méltatta válaszra.... Korrekt nagyon.

Előzmény: szintuska - 2009-05-21 21:36:26
gytimi89 2010-02-26 15:12:02 Válasz erre

Nem hiszem ,hogy senkinek nem tűnik fel ,hogy 10 perc alatt 50 szavit lenyomnak magukra :

Török Mónika és Hegedűs Erik
Lakhely: Bugac
Együtt vannak: 2 éve
tn83 2010-02-26 11:03:27 Válasz erre

Sziasztok!

Próbált valaki szavazni a párszépségversenyen? Nagyon korrekt a társaság! Van egy biztonsági kód, amit be kell írni, így "védve" a párokat az utomatikától... Na próbáljátok már ki! Gykorlatilag bármit beírhatsz a kód helyett, mindent elfogad! Érdemes megnézni az első 10 párt! Biztos a szépségükért állnak az első helyeken!.....

A baba szépségverseny is ilyen korrekt volt? Mert akkor léptem is erről az oldalról!

spot5 2010-02-16 12:00:30 Válasz erre

Sziasztok! Most párszépséverseny van, szavazzatok ránk, ha szimpatikusak vagyunk. Most kicsit lemaradtunk... :(

http://www.noiportal.hu/noiportal_parszepsegverseny/adatlap.147.html

Lea0616 2010-02-15 15:42:34 Válasz erre

Hello! Ma regisztáltam és szeretném a kislányomat benevezni a babaszépségversenyre,de nem tudom hol kell.Tudna valaki segíteni?Nagyon szépen köszönöm!Puszi mindenkinek!

ROTTI 2010-01-09 09:33:46 Válasz erre

Sziasztok!

Mi a cím?

Hol vannak a fotók?

amira06 2009-12-26 11:00:13 Válasz erre

sziasztok. nemtudom hogy kell benevezni a baba szépségversenyre. légyszives segitsetek. köszönöm.

Előzmény: Nita777 - 2009-09-04 08:09:45
margo75 2009-12-20 19:46:51 Válasz erre

Sziaszto.Én is akarom jelölni a lányom.Hogy lehet?

Előzmény: -
Bea & Misell 2009-12-03 13:17:35 Válasz erre

Szia mindenki!

Szia marimama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én itt vagyok.....na jó elég hosszú idő óta nem voltam már itt.....a női portálos babaszépség verseny óta!:)

puszi

szani68 2009-12-02 14:47:45 Válasz erre

Mindenki így van a saját gyerekével. S ez így a természetes. A baj ott kezdődik, ha valaki nem a sajátját tartja a legjobbnak.

Előzmény: szintuska - 2009-05-21 21:36:26
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

12 dolog, amit csak egy hedonista érthet meg - Vajon te közéjük tartozol?

12 dolog, amit csak egy hedonista érthet meg - Vajon te közéjük tartozol?

A hedonizmus egy ókori görög filozófia, amely szerint a legfontosabb dolog az életben az örömök elérése. Alapelve szerint az élvezet az egyetlen dolog, ami jó egy embernek. Még inkább leegyszerűsítve a hedonista arra törekszik, hogy a lehető legtöbb élvezetet érje el a lehető legkevesebb fájdalom mellett. De ha Te igazi hedonista vagy, akkor ezt mind tudod és ismerős lesz számodra ez a 12 dolog is!

Tovább »
Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Mit gondolsz, az ellentétek valóban vonzzák egymást? Vagy inkább olyan embertípusokat vonzunk magunkhoz, amilyenek mi is vagyunk? Elgondolkodtató, igaz? Ebből a tesztből világosan kiderül, hogy milyen típust vonzol, kikkel hoz legtöbbször össze a sors, és ez milyen hatással van az életedre. Kíváncsi lettél? Akkor teszteld magad!

Tovább »
 Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Cukor, só, olívaolaj, méz, kávézacc? Mindössze ennyi lenne? Igen! Mielőtt a drága kozmetikai szerek után nyúlnál a drogériák polcain, előtte nézz körül otthon, ugyanis biztosan kezed ügyébe akad néhány házi csodaszer, melyekkel azonnal szépülhetsz. Ha kíváncsi vagy, hogyan szabadulhatsz meg az elhalt, felesleges hámrétegtől a bőrödön, akkor most megtudhatod, hogyan készíts otthon bőrradírt!

Tovább »

Kalkulátor

Villámszépség

Semmi nem mutat jobban az egészséges bőrnél, de olykor jobb, ha csalsz kicsit. Kalkulátorunkból megtudhatod, hogyan valósíthatod meg a sóvárgott illúziót egyetlen finom mozdulat – egy lágy ecsetvonás - segítségével.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila