2017. március 27. - Hajnalka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 27. - Hajnalka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Babaszépségverseny (7169 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
szintuska (Topikindító) 2009-05-21 21:36:26 Válasz erre
Sziasztok!

Osszuk meg a tapasztalatokat. Neveztetek a versenyre a babáitokkal? Szavazgatnak rájuk? Nekünk még csak két szavazatunk van:( De nem baj, nekünk a mi babánk a legszebb:))
anitalive 2009-05-21 21:59:43 Válasz erre
Sziasztok!Én neveztem 1 hónappal ezelőtt de a kislányom fotóját nem találom.Aztán ma kiderült hogy a nevezésemet megkapták de a fotót nem.Levelezési hiba történhetett.Elküldtem még egyszer de nem látom a gyerekek között.De már nem is bánom mert úgy látom nagyon magas pontszámok vannak.Valami nem kóser.Szerintem sok fals szavazat születik még mindig.Számomra hihetetlen hogy ilyen sok pontja legyen egyik percről a másikra a babáknak.Nem bántok senkit,távol álljon tőlem,de mint ahogy a szerkesztő írta biztos hogy ki lesznek zárva a versenyből.Szép estét mindenkinek.
Timocse 2009-05-21 23:17:12 Válasz erre
Szia!

Nekünk sem volt fent a képünk, de szóltam és feltették! Bár nem értem, azt írták óránként lehet szavazni, de én nem tudok óránként szavazni. Mi történhetett? Kíváncsi leszek mi lesz holnap! Nem irigylem a szerkesztőket! Az ajándékok iszonyat jók, lehet jobb lett volna ha nem árulják el előre!Ja és nagyon szépek a babók! Mindegyik :)
Előzmény: anitalive - 2009-05-21 21:59:43
sarakincső 2009-05-22 07:19:25 Válasz erre
Sziasztok! A világon misebb természetesebb,hogy mindenkinek a saját gyerkőce a legszebb!
Nagyon szép mindegyik baba végignéztem elejétől a végéig.
Mi is neveztünk és lassan gyűlnek a szavazatok.a részvétel a fontos.
Szép napot mindenkinek!
kérész 2009-05-22 08:09:02 Válasz erre
Szia!
Azt olvasom a szavazásokat újra indították.Megnéztem az általam szavazott babákat,s kiírta a rendszer,h "szavaztál".Remélem így már kétségtelen lesz a verseny tisztasága.Mellesleg jegyzem csak meg,én nem vok nevező.
Előzmény: anitalive - 2009-05-21 21:59:43
hajnal0628 2009-05-22 09:34:30 Válasz erre
szia ne haragudj érdeklődnék hogy lehet benevezni versenyre nem jövök rá:D
Előzmény: szintuska - 2009-05-21 21:36:26
borsian 2009-05-22 09:42:40 Válasz erre
Sziasztok!
Én is neveztem a kisfiam, nekünk is csak 10 szavazatunk van, bár több mint a semmi. Tudom, hogy itt az a baba fog nyerni, akinek a "rokonai" és a "család barátai" a legtöbbet ülnek a gépnél! Nekünk sajnos nincs ilyesféle "összeköttetésünk"! És elszomorít a dolog, mert a szavazatokat nézve olyan, mintha az én babám csúnya lenne, pedig nem az (nem csak szülői szemmel mondom)! Persze mindenkinek a saját gyermeke a legszebb! Én megnéztem a babákat, nagyon sok szép van közöttük, szavaztam is.
szőkeszirén 2009-05-22 10:05:59 Válasz erre
Sziasztok!
Nekem van 1 nagy problémám a babaszépségversennyel kapcsolatban.
Több ismerősöm is jelezte, hogy hiába szavazott a babámra még sem változott a szavazatok száma.
Miért áll ugyan úgy 27.-en amikor már vagy 40.-en szavaztak 1 órán belül rá?
Judit1208 2009-05-22 10:15:37 Válasz erre
Sziasztok!

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ha nullázták mindenkinek a szavazatát, hogy lehet máris 459 szavazattal bíró baba?
Válaszolna valaki, ha tudja? Köszönöm!
kiscsillag75 2009-05-22 10:20:53 Válasz erre
Sziasztok!
Erre én is kíváncsi lennék.Ahogy figyelgetem óránként 1-el nő a szavazata.
Előzmény: Judit1208 - 2009-05-22 10:15:37
kiscsillag75 2009-05-22 10:24:53 Válasz erre
Nekem is jelezték, h szavaztak és mikor megnéztem (óránként :o) ) ugyanannyi volt, mint előtte.
Előzmény: szőkeszirén - 2009-05-22 10:05:59
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 atombiztos mágia, amivel megszűntethetsz, visszafordíthatsz egy varázslatot

5 atombiztos mágia, amivel megszűntethetsz, visszafordíthatsz egy varázslatot

Ha úgy véled, vagy azt a fülest kaptad, hogy rontás, szerelmi kötés van rajtad és mondjuk nem kívánod magadon tartani, hanem szeretnél tőle megszabadulni, akkor az 5 mágia között biztos találsz olyat, amivel sikerülni fog! Mint ahogy arra is van mágia, ha mondjuk te indítottál egy varázslatot, de meggondoltad magad és mégsem a Danit, hanem a Petit választanád örök szerelmedül…

Tovább »
Mivel lehet téged és a zodiákus többi tagját vérig sérteni? - Elárulja a csillagjegyetek!

Mivel lehet téged és a zodiákus többi tagját vérig sérteni? - Elárulja a csillagjegyetek!

Nem mintha bárkinek is támpontot szeretnénk adni, hogy mivel gyalogoljon bele a másik lelkébe. Sokkal inkább önismereti célokat szolgál ez a horoszkóp, hogy megtanuld kiküszöbölni azt, ami felzaklathat, megbánthat és ha elég együtt érző vagy, arra is odafigyelhetsz, hogy mivel ne bánts meg másokat! Lássuk, mivel lehet vérig sérteni a zodiákusokat!

Tovább »
6 dolog, amit soha ne tegyél meg egy pasival - Ők maguk sérelmezték!

6 dolog, amit soha ne tegyél meg egy pasival - Ők maguk sérelmezték!

Minden nő boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatra vágyik, ugye Drága Hölgyeim? Azonban sokan szerepet tévesztenek, és feláldozzák a boldogságukat a szeretet nevében. Ezért összeszedtem egy listát arról, hogy mi az a 6 dolog, amit soha ne tegyetek a pasikkal.

Tovább »

Kalkulátor

Bőrápolás aromaterápiával

Hívd segítségül a természetet, és ápold a leghatékonyabban bőrödet, hogy az sokáig megőrizze fiatalságát, rugalmasságát. Hidd el, megéri!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Erdősné Zsóka

Szoptatási tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Erdősné Zsóka

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila