2017. április 29. - Péter
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 29. - Péter
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » orimag, ki használja rendszeresen?tapasztalatok? (11 hsz.) Új hozzászólás
ani1980 (Topikindító) 2009-02-19 09:54:56 Válasz erre
Én 39 napja használom, 3-3 cm-el lett vékonyabb a derekam és a csípőm, 4-5 kilót fogytam vele eddig. mellette mostmár 7 napja lesz,hogy szobabicózom, jelentős a változás a testemen.
haly 2016-08-15 12:05:29 Válasz erre

Túlsúllyal küzdöttem, de egy rendszerezett diéta és orimag használat mellett lement 15 kiló rólam. Mivel étvágycsökkentő hatása is van az akupunktúrás pontok nyomásának, könnyebben viseltem az éhséget.

aninagy 2016-08-15 11:32:10 Válasz erre

Eddig pozitív tapasztalatokat hallottam erről a kütyüről, és nálam az akkupunktúrás kezelések beváltak. Eredménnyel jelentkezem

szilyke 2016-07-12 19:29:53 Válasz erre

Jó olvasni, hogy másoknak is használ. Amikor két hónapja rááltam a mérlegre 79-öt mutatott, ekkor határoztam el, hogy változtatok, megrendeltem az orit. Sokkal könnyebben alakult át a tápláékozásom mintha enélkül cisnáltam volna. Most este 73,5-öt mutat, ami a 174 centimhez már sokkal jobban passzol..

mariat04 2016-07-12 16:51:16 Válasz erre

Nekem az elején nagyon fájt amikor beillesztettem, ki is sebesedett, de miután megérdeklődtem mit tévő legyek kevesebbszer használtam és hozzászokott a fülem. Már nem kívánom az édességet és a derekam is vékonyabb lett, amit akartam elértem vele. A rendszeresség viszont nagyon fontos, mint minden másban.

fehérlac 2016-07-12 16:44:39 Válasz erre

Nekem több ismerősömnek és édesanyámnak is segített! Ma 4 hete hogy használom, a hasam laposabb, az étvágyam kisebb, most kezdek mellette futni, így már biztosra mondom a sikert!

emilia66 2016-06-28 14:06:32 Válasz erre

Sziasztok! Én most pár hete vettem rá magam a vásárlásra és nem bántam meg!! Kilókban ugyan annyira nem mérhető ( 2 kiló minusz) de a csipőm centikkel keskenyebb és kisebb az éhségérzetem. Csak ajánlom!

emilia66 2016-06-28 13:59:45 Válasz erre

Én 3 hónapig használtam, 7 cm  a derékról, -5 kg és jobb közérzet volt az erdmény! Úgy érzem ideje megint elővenni..

ani1980 2009-02-22 09:30:31 Válasz erre
orimagot itt tudod megnézni

www.natursystem.hu

itt az orimagról véleményeket is találsz
cendra 2009-02-22 07:50:49 Válasz erre
Elmagyaráznátok nekemis miez az izé orimag?Hol lehet kapni?Nekemsem ártana a derekamról leadni pár kilót!Előre is köszönöm!
Előzmény: GBöbe - 2009-02-21 20:41:32
GBöbe 2009-02-21 20:41:32 Válasz erre
Szia Ani!
Megtaláltalak!
Rendszeresen használom én is az orimagot, már három hónapja.
4 kilót fogytam és 7 centivel lett keskenyebb a csípőm.
Előzmény: ani1980 - 2009-02-19 09:54:56
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Így paprikázd fel a szellemeket otthonodban! - 5 ok, miért pipulnak be, ha átalakítod a lakást

Így paprikázd fel a szellemeket otthonodban! - 5 ok, miért pipulnak be, ha átalakítod a lakást

Na, jó, nem feltétlenül gurul be mindegyik és kezdi el lebontani a lakást, avagy házat, de annyi szent, hogy a változások, főleg a jelentősebb átalakítások, renoválások, komoly paranormális jelenségeket idézhetnek elő. Nyugi, talán egy festés nem, de ezek után abban sem lehetsz biztos! Lehet érdemes lenne kikérned előtte a véleményüket! De mi azaz 5 ok, amiért elgurul a gyógyszerük?

Tovább »
22 arcon sújtó, de mégis igaz és szórakoztató igazság Doktor House-tól

22 arcon sújtó, de mégis igaz és szórakoztató igazság Doktor House-tól

Következzen 22 a képed leszakad idézet, avagy bölcsesség, a mi hőn szeretett, örökké cinikus és szarkasztikus, de zseniális Doktor House-unktól, aki lehet, hogy vérbeli bunkó, de mégis igazat szól, méghozzá szórakoztatóan! Lássuk, mit tanulhattunk tőle abból a 8. évadból…

Tovább »
Válassz egy kristályt és derítsd ki, mit mesél rólad - Vigyázz, mert igazat mond!

Válassz egy kristályt és derítsd ki, mit mesél rólad - Vigyázz, mert igazat mond!

Ezt a tesztet egy spanyol pszichoanalitikus csoport állította össze, melyben szebbnél szebb kristályok közül kell kiválasztanod azt, amelyik a legjobban vonzza a tekintetedet. Ha hiszed, ha nem, az általad választott kristály pontosan meghatározza azt, hogy milyen ember vagy, és mi az, amivel mostanában szembesülnöd kell. Nem hiszed? Akkor próbáld ki, teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Illóolajok kalendáriuma

Nem muszáj egyből a gyógyszeres szekrényhez nyúlni, ha fáj valamid, emésztési problémáid vannak, vagy egyszerűen csak nyugtalan vagy. Néhány csepp illóolaj csodákra képes, hidd el!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila