2017. október 17. - Hedvig
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. október 17. - Hedvig
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Rejtély, misztikum » Stephen King rajongók (8 hsz.) Új hozzászólás
moncsicsi83 (Topikindító) 2009-02-15 17:54:44 Válasz erre
Ha szereted Stephen King-et akkor itt a helyed. Mik a kedvenc könyveid, mióta olvasol az írótól? Mit olvasol éppen tőle?
AnnaLiza 2017-08-02 11:22:39 Válasz erre

A számítógépem egy kicsit zavaros :) Akartam írni: Imádom Stephen King-t! Kedvenc könyvem a The Shining.

Előzmény: AnnaLiza - 2017-08-02 11:16:13
AnnaLiza 2017-08-02 11:16:13 Válasz erre

Ljubim Stephen King je! Najljubąa knjiga, The Shining.

Dömötör01 2015-08-23 15:58:08 Válasz erre

Boszorkánylány!!

svikus 2011-12-11 09:55:20 Válasz erre

A Boszorkánylányt én is olvastam.Nagyon jó könyv!! :)

Florence25 2011-05-22 16:24:41 Válasz erre

Egyik kedvencem, nagyon szeretem tőle a Talizmánt például.

Valencia 2010-07-21 19:50:28 Válasz erre

Nagyon szeretem Stephern King Regényeit főként a Boszorkánylány tetszik a legjobban, elragadó könyv, a film nem tetszett, de könyvben nagyon jó.

nyaumau 2009-06-04 23:52:11 Válasz erre
Nagyon szeretem, valóságos zseninek tartom, bár most nem olvasom egyetlen könyvét sem. Viszont a 2 legtutibb filmadaptációt nézem sokszor (és nem unom meg), az egyik a Halálsoron, a másik a Remény rabjai.
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Látod azt a 4 állatot, amely elbújt a képen? - Elhiheted, nem könnyű kiszúrni őket!

Látod azt a 4 állatot, amely elbújt a képen? - Elhiheted, nem könnyű kiszúrni őket!

Biztos estél már abba a hibába te is, hogy azt hitted egy feladatról, milyen pofonegyszerű, gyerekeknek való, aztán kiderült, hogy mégsem! Lehet, most is így fogsz járni! 4 állatot kellene megtalálnod ezen a képen, akik ügyesen elbújtak. Szerinted menni fog?

Tovább »
Mit csinálnál legszívesebben először? - Választásod elárulja, mi számodra a legfontosabb

Mit csinálnál legszívesebben először? - Választásod elárulja, mi számodra a legfontosabb

Ezt a tesztet egy dán pszichológuscsoport állította össze, és meglepően pontos képet ad a valódi személyiségedről. Meg kell hoznod egy döntést, méghozzá azt, hogy az alábbi képet látva, mit cselekednél először. Megérted majd, hogy minden élethelyzetben meghozott döntés bizony komoly jelentőséggel bír.

Tovább »
5 instant hajápolási trükk őszre

5 instant hajápolási trükk őszre

Úgy érzed, a hajad töredezett, fakó és fénytelen? Ilyenkor ősszel, ahogy a bőröd is, úgy a hajad szerkezete is megváltozik, könnyen töredezik, szárazzá, fénytelenné válik. Ha te is hasonló cipőben jársz, és a hajad egy kis feltöltődésre vágyik, akkor most jól figyelj, mert mutatunk 5 tuti hajápolási trükköt, melyekkel visszanyerheti ragyogását!

Tovább »

Kalkulátor

Hajszépítő trükkök

Van, amikor semmit nem tudsz kezdeni a hajaddal: fénytelen, rálapul a fejedre, vagy egyszerűen össze-vissza áll. A lényeg, hogy ilyenkor se veszítsd el a fejedet, az alábbi trükkökkel villámgyorsan megzabolázhatod tincseidet.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila