2017. március 23. - Emőke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 23. - Emőke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Sztárpletykák » Született feleségek a tv2-n! (24 hsz.) Új hozzászólás
Olivia (Topikindító) 2006-08-30 23:55:59 Válasz erre
Olyan jó, hogy megint adják! Ez a kedvenc sorozatom! Vajon ki fogják adni dvd-n is?
AnnaLiza 2017-03-08 12:51:15 Válasz erre

szuper sorozat! azóta is szívesen karóra :)

Csumpika 2013-01-16 09:32:51 Válasz erre

IIMMÁÁDDOOMM:)))

hemos 2010-11-27 18:34:02 Válasz erre

én is szeretem

mannagy 2010-08-22 19:48:12 Válasz erre

Szerintem is nagyon jó sorozat:-)!

Előzmény: Olivia - 2006-08-30 23:55:59
briggica 2010-02-27 22:46:36 Válasz erre

elég langyi ez az évad és itt is nyomul a feszkó

orsika01 2009-04-15 20:53:33 Válasz erre
nekem sem tetszik annyira ez az idei évad
MelindaWarren 2009-04-03 12:04:49 Válasz erre
nekem nagy csalódás az új évad, résokkal izgalmasabb volt (az1. pl, bár lehet hogy akkormég működött az újdonság varázsa. :)) )
Előzmény: arany52 - 2009-03-16 17:57:24
arany52 2009-03-16 17:57:24 Válasz erre
igen, nagyon jók a karakterek és olyan szarkasztikus stilusa van, remek humora a történetnek. Végre kedden elkezdődött az új évad, alig vártam.
arany52 2008-11-17 10:35:11 Válasz erre
sziaszk!
nem tudjátok véletlenül, végleg befejeződött a Született feleségek, vagy csak szünetel?
Hiányozna.
Üdv: arany
arany52 2008-10-17 15:52:37 Válasz erre
sziasztok!
pchemre a heti műsort rosszul vettem fel a videóra, az eleje lemaradt. Szerencsére így is érthető volt a történet és nagyon jó, igaz volt a befejező szöveg is, vannak megbocsájtható bűnök, vannak amiket már nem lehet megbocsájtani, nem szabad a korláton túlra lépni.
Üdv: Arany
Előzmény: Olivia - 2006-08-30 23:55:59
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Éld meg a MOST hatalmát! - Húzz egy lapot, és fedd fel Ekhart Tolle neked szóló üzenetét!

Éld meg a MOST hatalmát! - Húzz egy lapot, és fedd fel Ekhart Tolle neked szóló üzenetét!

A boldogság egy tudatállapot, mely nem függ külső tényezőktől, állítja Ekhart Tolle spirituális író. Most minden napra kapsz egy üzenetet tőle, mely segít megélni a jelenlét és a MOST hatalmát. Ekhart Tolle szerint ugyanis ez vezet a lelki békéhez és a megvilágosodáshoz.

Tovább »
5 kérdés, amit fel kell tenned magadnak minden fontos döntés előtt

5 kérdés, amit fel kell tenned magadnak minden fontos döntés előtt

Hányszor… de hányszor volt már úgy, hogy dönteni kellett volna, de azt se tudtuk, hogy álljunk neki. Egyszerűbbnek bizonyult másokat megkérdezni és az alapján osztani-szorozni vagy egyszerűen azt tenni, amit a többség javasolt. Pedig a döntés, mindig a miénk és csak mi dönthetünk.  Éppen ezért megkönnyítjük a dolgodat azzal, hogy eláruljuk, mi azaz 5 kérdés, amit érdemes a döntés előtt feltenned!

Tovább »
Mutasd a szemöldöködet, és tudd meg, milyen a valós karaktered! - Képes önismereti teszt

Mutasd a szemöldöködet, és tudd meg, milyen a valós karaktered! - Képes önismereti teszt

Ha a szem a lélek tükre, azaz, „ablaka”, akkor a szemöldök egészen bizonnyal a „kerete”. Vajon mit árul el rólad a saját szemöldököd formája? Itt az ideje, hogy kiderítsd, csak ki kell választanod azt a képet, amely a leginkább hasonlít a szemöldöködre!

Tovább »

Kalkulátor

Természetes szexelixírek

Természetes afrodiziákumok, ha problémás a szexuális életed, akkor azért, ha rendben van, akkor pedig azért, hogy minőségi változást idézz elő benne. Válassz és élvezd a változást!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tóth Vince

Vallás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tóth Vince

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila