2017. augusztus 19. - Huba
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 19. - Huba
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Karrier » Karrierista nők... avagy szereted a munkád? (10 hsz.) Új hozzászólás
Timici06 (Topikindító) 2009-01-29 16:06:50 Válasz erre
Sziasztok!

Néhány hete egy német úr megismertetett egy fantasztikus team-mel, a Fashion Europe Net nevű német céggel. A cég idén nyitotta meg magyarországi piacát és rohamosan terjeszkedik kis hazánkban is. Nagyon vonzónak találtam azt a lehetőséget, hogy exkluzív farmereket, pullóvereket és egyéb divatcikkeket értékesíthetek Jeans-partykon, szervező munkát végezhetek és akár raktárat is nyithatok. Hatalmas ambíciókkal vetettem bele magam a munkába... és azóta naponta érek el sikereket. Még egy környező országból is jelentkeztek és türelmetlenül várják a piacnyitást. A leghumorosabb része a történetnek, hogy a magyarokon kívül egy német munkatárs is csatlakozott hozzám.:)
A cégnek van egy közös blogja, ott tartjuk a kapcsolatot egymással és a németet tulajdonosokkal is. Nagyon kedvesen fogadják az új kollégákat, engem azonnal elvarázsoltak.
A legtöbb nő szereti a divatot és különösen nagy öröm, ha abban dolgozhatunk, amit kedvelünk. Nekem ez most megadatott. Divatbemutatók videóit, fotóit ,,kell" megnézegetnem, hogy naprakész legyek. Hatalmas áldozat! :)
Kitűnően érzem magam a bőrömben, testileg-lelkileg feltöltődve.
Szeretném ha megírnátok egy-egy siker-sztoritokat, mert a pozitív dolgokból mindenkor erőt meríthetünk.
lcsilla123 2017-07-23 23:30:51 Válasz erre

Tanácsadó és vezető munkatársakat keresek az ország minden részéről egy Magyarországon teljesen új kozmetikai céghez!

Legyél az első a lakóhelyeden, aki megismerteti az emberekkel a márkát. Dolgozz egy olyan cégnél, ahol adott a gyors előrejutás, mivel még nem telített a piac, mint más ismert kozmetikai cégeknél, ahol már nem lehet előre jutni!

A termékek minősége egyedülálló, elérhető bárki számára, 123 országban 5 kontinensen 365 millió vásárló használja minden nap!

A feladat egyszerű, mutasd meg a katalógust ismerőseidnek, a munkahelyen, az oviban, egyetemen, vagy bárhol ahová jársz. Azonnali 23% kedvezmény minden termék után, ha csapatot is építesz akár 45% kedvezmény is elérhető.

Januárban indultunk, kevesen ismerik még a Farmasi TERMÉSZETES ÖSSZETEVŐJŰ kozmetikumait. Légy te az aki megmutatja másoknak!

Ha érdekel írj vagy hívj:+36202398285

koke10 2016-01-04 11:01:53 Válasz erre

Olvassátok! Aktuális!

http://koke10.reblog.hu/mit-er-az-ember-ha-no

Kissiren65 2015-01-13 14:24:39 Válasz erre

Én nem vagyok az Mlm rendszerek híve, az gyakorlatilag csak azoknak kedvez akik a cég kezdetekor benne voltak...

happiness92 2014-10-16 15:20:37 Válasz erre

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Szakdolgozatot írok a nők munkaerő-piaci helyzetéről. Kérlek titeket, hogy segítsétek a munkámat a kérdőívem kitöltésével. A kérdőív kitöltése alig pár percet vesz igénybe, anonim módon zajlik és a kapott eredmények kezelése bizalmasan történik. Segítségeteket előre is köszönöm!

A kérdőív az alábbi linkre kattintva tölthető ki:

http://ripet.hu/feedback.php?kid=c79dbcec1c8f4c16aceb517 c7511d0b5#.VDLVZh6t5_s.email

Barbi24 2013-09-24 21:21:38 Válasz erre

Sziasztok!

Most írom a szakdolgozatom a kisgyermekes nők munkaerő-piaci nehézségeiről és ebben szeretném a segítségeteket kérni az alábbi kérdőív kitöltésével:

https://docs.google.com/forms/d/1oa2WmO65WMfqOSrFVopdu0F6oaFGiC5zZ2dLgudYgbc/viewform

Előre is köszönöm!

Barbi

macsekszem 2010-09-26 22:06:06 Válasz erre

.....................................................

micike87 2010-09-16 14:44:18 Válasz erre

Én jó ideig mindent a karieremnek rendeltem alá. Hajtottam, dolgoztam, mindíg a legtökéletesebbre törekedtem mert úgy gondoltam, hogy ha fix és jolfizető állásom lessz biztos könnyebben találok párt. Ezzel viszont azt értem el hogy teljesen elszigetelődtem a társasági élettől hiszen egy pörgős nap illetve hét után jártányi erőm sem maradt. Szép lassan eltávolodtak a barátaim, ismerőseim, most pedig már képtelen vagyok visszarázódni a normális kerékvágásba. A biológiai órám meg szép lassan ketyeg. Ennek az lett az eredménye, hogy még görcsösebben probálok párt talállni természetesen ezt a másik fél is érzi, és amint lehet hanyatt homlok menekülnek mellőlem. Ha tehetném mindent másképp csinálnék ha a fiatal koromat előröl átélhettném. Talállnék 1 pénzes pasit aki vigyáz rám mellettem van és támaszkodhatok rá és élvezném az életet....

csinidetti 2010-09-14 20:51:07 Válasz erre

Sziasztok!

Felfedeztünk apukámmal egy elég vidám kis csapatot,ahol az egészség melett a szellemi és anyagi jóllét is megtalálható:) Ha szeretnétek több információt erről a csapatról csak írjatok!Bátran merem ajánlani mindenkinek!:)

mannagy 2010-08-22 19:20:47 Válasz erre

Én eg gratulációt fűznék hozzá. Remélem azóta is minden alakul:-)!

Előzmény: Timici06 - 2009-01-29 16:06:50
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Szombat

Napi Tarot - Szombat

A Tart mai üzenete: "Tárt karokkal öleld meg félelmeidet, kételyeidet és pszichéd még be nem épített részeit."

Tovább »
A szombati nap angyalüzenete

A szombati nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Kérd az angyalokat, hogy tisztítsák meg elmédet és testedet a múltbéli fájdalomtól, a nyugalomért cserében."

Tovább »
A napi jóslat Számodra - Szombat

A napi jóslat Számodra - Szombat

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned

Tovább »

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila