2017. június 27. - László
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 27. - László
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Karrier » Karrierista nők... avagy szereted a munkád? (9 hsz.) Új hozzászólás
Timici06 (Topikindító) 2009-01-29 16:06:50 Válasz erre
Sziasztok!

Néhány hete egy német úr megismertetett egy fantasztikus team-mel, a Fashion Europe Net nevű német céggel. A cég idén nyitotta meg magyarországi piacát és rohamosan terjeszkedik kis hazánkban is. Nagyon vonzónak találtam azt a lehetőséget, hogy exkluzív farmereket, pullóvereket és egyéb divatcikkeket értékesíthetek Jeans-partykon, szervező munkát végezhetek és akár raktárat is nyithatok. Hatalmas ambíciókkal vetettem bele magam a munkába... és azóta naponta érek el sikereket. Még egy környező országból is jelentkeztek és türelmetlenül várják a piacnyitást. A leghumorosabb része a történetnek, hogy a magyarokon kívül egy német munkatárs is csatlakozott hozzám.:)
A cégnek van egy közös blogja, ott tartjuk a kapcsolatot egymással és a németet tulajdonosokkal is. Nagyon kedvesen fogadják az új kollégákat, engem azonnal elvarázsoltak.
A legtöbb nő szereti a divatot és különösen nagy öröm, ha abban dolgozhatunk, amit kedvelünk. Nekem ez most megadatott. Divatbemutatók videóit, fotóit ,,kell" megnézegetnem, hogy naprakész legyek. Hatalmas áldozat! :)
Kitűnően érzem magam a bőrömben, testileg-lelkileg feltöltődve.
Szeretném ha megírnátok egy-egy siker-sztoritokat, mert a pozitív dolgokból mindenkor erőt meríthetünk.
koke10 2016-01-04 11:01:53 Válasz erre

Olvassátok! Aktuális!

http://koke10.reblog.hu/mit-er-az-ember-ha-no

Kissiren65 2015-01-13 14:24:39 Válasz erre

Én nem vagyok az Mlm rendszerek híve, az gyakorlatilag csak azoknak kedvez akik a cég kezdetekor benne voltak...

happiness92 2014-10-16 15:20:37 Válasz erre

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Szakdolgozatot írok a nők munkaerő-piaci helyzetéről. Kérlek titeket, hogy segítsétek a munkámat a kérdőívem kitöltésével. A kérdőív kitöltése alig pár percet vesz igénybe, anonim módon zajlik és a kapott eredmények kezelése bizalmasan történik. Segítségeteket előre is köszönöm!

A kérdőív az alábbi linkre kattintva tölthető ki:

http://ripet.hu/feedback.php?kid=c79dbcec1c8f4c16aceb517 c7511d0b5#.VDLVZh6t5_s.email

Barbi24 2013-09-24 21:21:38 Válasz erre

Sziasztok!

Most írom a szakdolgozatom a kisgyermekes nők munkaerő-piaci nehézségeiről és ebben szeretném a segítségeteket kérni az alábbi kérdőív kitöltésével:

https://docs.google.com/forms/d/1oa2WmO65WMfqOSrFVopdu0F6oaFGiC5zZ2dLgudYgbc/viewform

Előre is köszönöm!

Barbi

macsekszem 2010-09-26 22:06:06 Válasz erre

.....................................................

micike87 2010-09-16 14:44:18 Válasz erre

Én jó ideig mindent a karieremnek rendeltem alá. Hajtottam, dolgoztam, mindíg a legtökéletesebbre törekedtem mert úgy gondoltam, hogy ha fix és jolfizető állásom lessz biztos könnyebben találok párt. Ezzel viszont azt értem el hogy teljesen elszigetelődtem a társasági élettől hiszen egy pörgős nap illetve hét után jártányi erőm sem maradt. Szép lassan eltávolodtak a barátaim, ismerőseim, most pedig már képtelen vagyok visszarázódni a normális kerékvágásba. A biológiai órám meg szép lassan ketyeg. Ennek az lett az eredménye, hogy még görcsösebben probálok párt talállni természetesen ezt a másik fél is érzi, és amint lehet hanyatt homlok menekülnek mellőlem. Ha tehetném mindent másképp csinálnék ha a fiatal koromat előröl átélhettném. Talállnék 1 pénzes pasit aki vigyáz rám mellettem van és támaszkodhatok rá és élvezném az életet....

csinidetti 2010-09-14 20:51:07 Válasz erre

Sziasztok!

Felfedeztünk apukámmal egy elég vidám kis csapatot,ahol az egészség melett a szellemi és anyagi jóllét is megtalálható:) Ha szeretnétek több információt erről a csapatról csak írjatok!Bátran merem ajánlani mindenkinek!:)

mannagy 2010-08-22 19:20:47 Válasz erre

Én eg gratulációt fűznék hozzá. Remélem azóta is minden alakul:-)!

Előzmény: Timici06 - 2009-01-29 16:06:50
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Több ezer nő kipróbálta ezt az otthon készített maszkot, és legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek!

Több ezer nő kipróbálta ezt az otthon készített maszkot, és legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek!

Megmutatjuk azt a kiváló házilag elkészíthető krémet, ami segít megfiatalítani a bőrödet, és majdnem tíz évvel fiatalabbnak is tűnhetsz általa. Több ezer nő próbálta már ki, és mindannyian elégedettek voltak vele.

Tovább »
12 jele annak, hogy nem iszol elegendő vizet

12 jele annak, hogy nem iszol elegendő vizet

Nincs jobb a világon, mint egy pohár jéghideg tiszta víz. Ennek ellenére sokan nem isznak elegendő vizet naponta, ezáltal megfosztják magukat a világ egyik legnagyobb természeti erőforrásától. Pedig, ha nem fogyasztasz elég vizet, az a testedet is károsítja. Ha az alábbi jeleket tapasztalod magadon, akkor azonnal igyál meg egy nagy pohár tiszta vizet!

Tovább »
Mi emészti tudat alatt a lelkedet? - A Szent Szkarabeusz elárulja neked!

Mi emészti tudat alatt a lelkedet? - A Szent Szkarabeusz elárulja neked!

A szkarabeuszt szentként tisztelték az ókori egyiptomiak – különösen a fáraók, kiknek szimbóluma is volt –, mert úgy tartották, hogy a hosszú élet, az örökkévalóság, az egészség és Ré, a Nap isten jelképe. Ez a szent bogár most arra hivatott, hogy felfedje előtted a titkot, mi az, ami titkon rágja a lelkedet, mi emészt téged, ami miatt nem tudsz fejlődni és tovább lépni az életben.

Tovább »

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Pető Judit

Testtartás- és mozgás-szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Pető Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila